Korona - Piast online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Korona
Piast
1 : 1

Trela - Sylwestrzak, Dejmek, Diaw, Gabovs - Jovanović, Grzelak, Pawłowski (72' Cebula), Aankour (78' Rymaniak), Sierpina (72' Sekulski) - Cabrera
Szmatuła - Mraz, Hebert, Korun, Pietrowski - Mokwa (56' Barisić), Murawski, Vacek, Mak, Badia (63' Zivec) - Nespor (88' Bukata)

Mecze na żywo: Korona - Piast

90+4'
Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę.

90+3'
Korona po raz kolejny traci zwycięstwo! Piast zrównał się punktami z Legią Warszawa. Z kolei gospodarze już chyba stracili szansę na awans do pierwszej "ósemki".

90+3'
Kolejna absencja w Piaście. W następnym meczu nie zagra Mraz.

90+2'
Chaos w 16-ce Korony Kielce. Barisić bliski przypadkowego gola. Piłka po uderzeniu Chorwata obrała dziwną rotację, ale w końcu wylądowała tuż obok prawego słupka.

90'
Sędzia techniczny pokazał, że mecz zostanie przedłużony o trzy minuty.

89'
Efektowne uderzenie Jovanovicia z pierwszej piłki. Kropnięcie sprzed pola karnego powędrował tuż obok prawego słupka.

88'

88'
Jakub Szmatuła dzisiaj z licznymi interwencjami na przedpolu. Piłkarze gospodarzy pokazują nam festiwal dośrodkowań w pole karne.

87'
Barisić nieudanie z głębi pola karnego. Zagranie z ostrego kąta poszybowało obok lewego słupka bramki.

86'
Mocny strzał Jovanovicia z dystansu. Próba pomocnika Korony leciała wprost w rękawice Jakuba Szmatuły.

84'
Radek Dejmek z faulem w okolicach środka pola. Rzut wolny dla podopiecznych Radoslava Latala.

83'
Bartosz Rymaniak wykazał się nadmierną agresją. Żółta kartka dla zmiennika Aankoura.

81'
Rymaniak dobrze wyjaśnił sytuację po dośrodkowaniu z prawego skrzydła boiska.

78'
Bartosz Rymaniak ostatnim wprowadzonym zawodnikiem w tym spotkaniu. Na ławkę został wezwany Aankour.

75'
Pozycja spalona Nespora. Napastnik Piasta po raz kolejny nie zdążył wrócić z niedozwolonej pozycji.

74'
Sylwestrzak zaangażował się w akcję ofensywną. Boczny defensor nieźle wyskoczyć do wrzutki Sekulskiego z prawego skrzydła. Jednak strzał okazał się zbyt słaby, by pokonać Szmatułę.

72'

72'
Dariusz Trela skutecznie sparował silny strzał Nespora z głębi pola karnego.

71'
Barisić mógł szybko zmienić wynik. Napastnik gości otrzymał doskonałe podanie od Vacka, ale w idealnej okazji przegrał pojedynek z Trelą, który idealnie wyszedł do napastnika.

69'
1:1! Kamil Vacek z genialnym crossem do Maka. Skrzydłowy nieźle uwolnił się od Sylwestrzaka, a potem przepięknie umieścił piłkę w prawym oknie bramki.

66'

64'
Soczyste kropnięcie Pietrowskiego z kilkudziesięciu metrów. Strzał z niemałymi problemami wyłapał Dariusz Trela.

63'

62'
Martin Nespor ze wszelkich sił próbował zamknąć wgranie Mraza. Cel został osiągnięty, lecz futbolówka po jego zagraniu opuściła plac gry.

60'
Badia z kartką. Hiszpan nadepnął stopę rywala.

59'
Groźne uderzenie Grzelaka z rzutu wolnego. Piłkę mogli przeciąć obrońcy, ale ta sztuka się nie udała. Od bramki grę rozpocznie Jakub Szmatuła.

58'
Rzut wolny dla gospodarzy. Badia nieczysto atakował futbolówkę.

56'
Tomasz Mokwa zmuszony do opuszczenia murawy. W jego miejsce wszedł Barisić.

55'
Dobry powrót Heberta do defensywy. Zbyt daleko wypuścił sobie piłkę Sierpina. Gdyby nie ten fakt, to pomocnik wyszedłby na kapitalną okazję do gola.

53'
Nakładka w realizacji Vacka. Piłkarz z Czech musi uważać, bo ma już na koncie żółtą kartkę.

52'
Kompletnie chybiona centra Vacka z rzutu rożnego. Wykonanie tego elementu gry bardziej przypominało zagranie z rugby.

50'
Nespor upomniany żółtą kartką. Za faul na Diawie musiał został ukarany. Zupełnie spóźniona próba odbioru.

49'
Niecelna próba Mraza z głębi pola karnego. Futbolówka po tym strzale powędrowała obok lewego słupka bramki.

49'
Jakub Szmatuła poza tym błędem przy golu, to dzisiaj czujnie w swojej strefie.

48'

46'
Już wróciliśmy!

45+1'
Koniec I części gry!
Korona Kielce w pełni zasłużenie prowadzi do przerwy. Goście jak na razie bez werwy w poczynaniach ofensywnych.

45+1'
Dariusz Trela umiejętnie wyszedł do dośrodkowania ze stałego fragmentu gry. Piłka w rękawicach bramkarza.

45'
1 minuta dorzucona do I połowy.

44'
1:0! Jovanović posłał znakomite uderzenie zza pola karnego. Futbolówkę z ogromnym trudem odbił przed siebie Szmatuła. Niestety dla niego do niej dopadł Cabrera i płaskim uderzeniem z paru metrów, pokonał bramkarza. Szmatuła mógł się lepiej zachować.

42'
Jakub Szmatuła przechwycił "zawiesinę" posłaną z dalszej odległości. Efektowna interwencja bramkarza Piasta Gliwice.

39'
Kąśliwe wgranie Pawłowskiego z lewego skrzydła w pobliże bramki. Piłka została doskonale dograna, jednak żaden piłkarzy z jego klubu nie pofatygował się do zamknięcia podania.

37'
Strzał z niełatwej pozycji oddał Pawłowski. Pomocnik Korony dobrze przyjął efektowne podanie, ale już uderzenie z głębi pola karnego poszybowało daleko od światła bramki.

36'
Dariusz Trela dobrze na przedpolu. Bramkarz kielczan nieźle przeciął wrzutkę od narożnika boiska.

34'
Kamil Vacek z żółtą kartką. Zawodnik Piasta nieprawidłowo zatrzymał szarżującego Pawłowskiego.

33'
Celne uderzenie głową Aankoura. Pomocnik starał się skutecznie rozwiązać dośrodkowanie od rzutu wolnego.

31'
Do ofensywy ruszyli podopieczni Latala. Mogliśmy oglądać dwie groźne centry z prawego skrzydła.

29'
Badia na kolejnym spalonym. Sędzia liniowy znów z dobrą oceną sytuacji.

27'

25'
Cóż za akcja Pawłowskiego! Skrzydłowy kapitalnie przedarł się w pobliże bramki. Całą sytuację wyratował Szmatuła, dobrze skracając kąt rywalowi.

22'
Mamy dużo fauli. Przed chwilą nieczysto był atakowany Mokwa.

20'
Celny strzał Diawa. Cała akcja rozpoczęła się od rzutu wolnego. Uderzenie stopera okazało się zbyt przewidywalne dla bramkarza. Piłka leciała w sam środek.

19'
Faul Mokwy na własnej połowie. Rzut wolny dla gospodarzy.

17'
Huknięcie Pawłowskiego z kilkunastu metrów! Futbolówkę zmierzającą w lewy dolny róg, na rzut rożny sparował z trudem Szmatuła.

16'
Zagotowało się pod bramką Szmatuły! Pawłowski nieźle znalazł Cabrerę. Ten będąc w dobrej sytuacji, posłał piłkę tuż obok prawego słupka bramki.

15'

13'
Faul taktyczny w wykonaniu Grzelaka. Zła interwencja miała miejsce w środkowej strefie boiska.

12'
Mraz próbował finalizować wgranie Badii z prawego skrzydła. Bocznemu obrońcy udało się skończyć akcję, jednak jego kopnięcie poleciało wysoko nad poprzeczką bramki.

10'
Na ofsajdzie znalazł się Badia. Bardzo szybka reakcja sędziego liniowego.

8'
Tomasz Mokwa niecelnie główkował po wrzutce z lewego sektora. Pierwsze uderzenie po stronie przyjezdnych.

7'
Kolejne zagranie Grzelaka z dalszej odległości. Tym razem futbolówka powędrowała daleko od lewego słupka bramki.

6'
Zablokowany strzał Grzelaka z dystansu.

5'
Celna próba Pawłowskiego zza pola karnego. Zbyt dużo miejsca rywalowi zachowali obrońcy. Ale uderzenie skierowane w prawy dolny róg, dobrze wychwycił Szmatuła.

4'
Długa wrzutka Dejmka od rzutu wolnego. Do piłki skakał m.in. Diaw, lecz lepsi w powietrzu byli defensorzy wicelidera.

3'
Dobre dośrodkowanie Sylwestrzaka z lewego skrzydła. Jednak sytuację we własnej strefie skutecznie wyjaśnił Korun.

1'
Martin Nespor schwytany na pozycji spalonej. Napastnik usiłował wracać z niego, ale nie zdążył.

*'
Startujemy z 28.kolejką!

*'
Wszystko, co wiedzieć trzeba przed tym starciem.

*'
Goście mają szansę wskoczyć na pozycję lidera w ligowej tabeli. Wystarczy do tego wygrana albo remis z Koroną Kielce. Na ten moment "Piastunki" mają punkt straty do Legii Warszawa.

*'

*'
Ławka rezerwowa Korony Kielce: Otczenaszenko, Pylypchuk, Cebula, Rymaniak, Sekulski, Przybyła, Trafford

*'
Ławka rezerwowa Piasta Gliwice: Rusov, Barisić, Bukata, Osyra, Moskwik, Jankowski, Zivec

'

Mecze na żywo

Zapraszamy na relację live z meczu Korona Kielce - Piast Gliwice. Początek w piątek o godzinie 18:00. Transmisja TV w Eurosport.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Korona - Piast, to zapraszamy do śledzenia meczu online