Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
5 : 1

Miśkiewicz - Jović, Głowacki, Guzmics, Sadlok - Wolski (78' Cywka), Popović - Boguski (78' Bałaszow), Brożek, Małecki - Ondrasek (34' Brlek)
Drągowski - Burliga, Guti, Tarasovs, Tomasik - Góralski (46' Romanchuk), Grzyb - Frankowski (77' Mystkowski), Vassiljev (14' Madera), Cernych - Świderski

Mecze na żywo: Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok

90+2'
Dziękuję serdecznie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+1'
Wisła Kraków przełamała niechlubną passę - 9 niewygranych spotkań u siebie. Wynik oddawał dzisiejszą dyspozycję obu ekip. Oczywiście, że Jaga grałaby inaczej przy pełnym składzie, ale krakowianie i tak by sobie poradzili.

90'
Sędzia główny nie przedłużył zbyt dużo do dzisiejszych zawodów. Dokładnie jedną minutę.

88'

85'
Gospodarze dzisiejszego spotkania jeszcze coś konstruują w pobliżu bramki Jagiellonii. Ale raczej przypomina to improwizację ofensywną niż zmasowane ataki.

83'
Będzie rzut wolny dla Wisły Kraków.

81'
Już chyba obie ekipy marzą już o końcu dzisiejszych zawodów. Wisła Kraków naprawdę idzie w dobrym kierunku.

78'

77'
Przemysław Mystkowski w miejsce Przemysława Frankowskiego.

75'
11564 widzów zebranych na stadionie w Krakowie.

72'

70'
5:1 Jaga ma chwilę radości podczas tego wieczoru. Doskonałe uderzenie z rzutu wolnego oddał Karol Świderski. Napastnik gości ze stałego fragmentu gry umieścił piłkę przy prawym słupku bramki. Bliski obrony był Miśkiewicz.

68'
Węgier za swoje niebezpieczne wejście otrzymał żółty kartonik.

67'
Frankowski padł po interwencji Guzmicsa.

65'
Wisła idzie na rekord! Piłka ciągle rozgrywana jest w pobliżu pola karnego Drągowskiego.

62'
5:0! Wyborna akcja "Białej Gwiazdy". Małecki dośrodkował w kierunku Jovicia, ten bez większego namysłu odegrał do Boguskiego, który efektownym strzałem umieścił piłkę w prawym sektorze bramki.

60'
Cała jedenastka z Białegostoku jest skupiona na własnej połowie. Wisła Kraków ma nadzieję, że podwyższy stan meczu.

57'

55'
Guzmics bliski finalizacji genialnej centry Wolskiego z prawego skrzydła. Piłka po strzale Węgra odbiła się od poprzeczki bramki.

54'
Popović trafił w dobrze ustawiony mur. Pomocnik mógł lepiej wykonać rzut wolny.

52'
Patryk Małecki nieźle prowadził piłkę na lewej stronie boiska. Ale w kulminacyjnym momencie akcji jego podanie do Brożka zostało przecięte.

51'

49'
Rafał Wolski na ofsajdzie. Dobra analiza sytuacji w wykonaniu sędziego liniowego.

47'
Goście próbują jakoś postraszyć Wisłę. Przed chwilą Jaga wyszła śmielej do piłkarzy gospodarzy na ich połowie.

46'

46'
II połowa!

45+1'
Koniec I części gry!
Masakra - jedyne słowo, które ciśnie mi się na usta. Jagiellonia bez jakichkolwiek argumentów piłkarskich. Uważam, że 4:0 nie utrzyma się do końca spotkania.

45'
1 minuta dorzucona.

44'
4:0! Błąd w komunikacji defensywy Jagiellonii wykorzystał Rafał Wolski. Ofensywny pomocnik efektowną główką przelobował Drągowskiego.

43'
Rafał Góralski obejrzał żółty kartonik za przewinienie taktyczne.

42'
Paweł Brożek upomniany przez arbitra głównego. Strzelec dwóch goli nieprzepisowo atakował Rafała Grzyba.

39'
3:0! Brożek jak zawsze stał w dobrym miejscu! Snajper Wisły wpakował futbolówkę do pustej bramki. Wcześniej strzał Małeckiego został wybroniony przez Drągowskiego, jednak już dobitka musiała znaleźć się w siatce.

37'
W tej chwili ciężko znaleźć dobry punkt w barwach Jagiellonii. Oczywiście mam na myśli zawodników z pola, bo Drągowski wykonuje swoje obowiązki bardzo dobrze.

34'

33'
2:0! Rafał Wolski zachował się niczym Pirlo! Były zawodnik m.in. Legii doskonale podał do wbiegającego Brożka, który w idealnej okazji kopnął piłkę pod poprzeczkę bramki.

30'
Wisła Kraków ciągle przy piłce. Podopiecznym Michała Probierza pozostaje czyhać na błąd, a potem skonstruowanie kontry.

29'

27'
Ondrasek skiksował w idealnej okazji! Brożek wybornie podał do napastnika Wisły, a ten ładnie nawinął przeciwnika, by potem z paru metrów posłał futbolówkę wysoko nad poprzeczkę.

25'
1:0! Maciej Sadlok pozazdrościł starszemu koledze! Były piłkarz m.in. Ruchu Chorzów posłał fenomenalne uderzenie zza pola karnego. Blisko interwencji był Drągowski, ale minimalnie spóźnił się z interwencją.

24'
Strzał - marzenie oddał Arkadiusz Głowacki z dystansu. Piłkę na rzut rożny sparował Drągowski. Futbolówka kopnięta z daleka już zmierzała pod poprzeczkę bramki.

22'
Kąśliwe wgranie Wolskiego z głębi 16-ki. W tej sytuacji zabrakło większej aktywności Ondraska, który powinien nabiegnąć na piłkę, a ten podszedł do tej sytuacji bez większego zaangażowania.

20'
Skutecznie przecięta centra Jovicia z prawej flanki. Dobre podanie na obieg wykonał Boguski.

18'
Zablokowany strzał Ondraska z dalszej odległości. Na uwagę zasługiwała wymiana podań na linii: Brożek - Ondrasek.

17'
Grzyb przewrócony w środkowej strefie boiska. Stały fragment gry dla przyjezdnych.

15'
Zbyt głęboko wrzucona piłka przez Małeckiego z lewej flanki. Piłka po tym dośrodkowaniu opuściła boisko.

14'
Zmiana taktyczna u Jagi. Vassiljev musi zejść z boiska. W jego miejsce Sebastian Madera.

12'
Frankowski popisał się kapitalnym odbiorem w środku pola. Zapowiadała się fenomenalna kontra dla krakowian.

11'
Soczysty strzał Vassiljeva zza pola karnego. Futbolówka najwidoczniej odbiła się od rywala, bo sędzia wskazał na rzut rożny.

10'
Nieudana próba Popovicia z dystansu. Piłka uderzona z kilkudziesięciu metrów poszybowała wysoko nad poprzeczką bramki.

8'
Silny strzał Wolskiego z rzutu wolnego. Piłka po drodze odbiła się od obrońcy i wyszła poza plac gry. Rzut rożny dla Wisły.

6'
Jagiellonia w 10-kę! Zbyt krótkie podanie Vassiljeva przechwycił piłkarz Wisły. Tarasovs faulem taktycznym musiał ratować sytuację.

5'
Wisła Kraków spokojnie rozgrywa piłkę. Podopieczni Wdowczyka stosują atak pozycyjny.

2'
Zablokowane dośrodkowanie Świderskiego z lewego skrzydła boiska. Korner dla Jagiellonii.

1'
Rafał Wolski faulowany w okolicach centrum boiska. Rzut wolny dla "Białej Gwiazdy".

*'
Zaczynamy mecz w Krakowie!

*'
Dariusz Wdowczyk (Wisła Kraków) nie miło wspomina ostatni mecz z Jagą (0:5), bo dotkliwa porażka przyczyniła się do jego zwolnienia z Pogoni Szczecin.

*'
Już można odczuć dreszcze...

*'

*'
Dariusz Wdowczyk z kolei pozostawił na rezerwie: Buchalik, Pietrzak, Bałaszow, Uryga, Cywka, Brlek, Bartosz

*'
Michał Probierz na ławce zostawił taki skład: K. Baran, Wasiluk, Madera, Romanczuk, Mystkowski, Mackiewicz, Grzelczak

*'
Piłkarski dzień w Ekstraklasie kończymy w Krakowie. Tutejsza Wisła na własnym obiekcie podejmie Jagiellonię Białystok. Obie ekipy mają szansę na grę w czołowej części tabeli.
Zaczynamy o 20:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online