Real Madryt - Borussia Dortmund online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Borussia Dortmund
3 : 0

Casillas - Carvajal, Pepe, Ramos, Coentrao - Alonso, Modrić, Isco (70. Illaramendi) - Bale, Benzema (74. Morata), Ronaldo
Weidenfeller - Piszczek (67. Schieber), Sokratis, Hummels, Durm - Kehl (73. Jotić), Sahin, Großkreutz, Mchitarjan, Reus - Aubameyang

Bale (3.)
Isco (26.)
Cristiano Ronaldo (56.)

Reus (17.) żółta kartka
GroBkreutz (85.) żółta kartka

Mecze na żywo: Real Madryt - Borussia Dortmund

90+4'
Sędzia kończy mecz. Obejrzeliśmy dobre choć jednostronne widowisko, duża zaliczka Realu przed rewanżem w Dortmundzie. Dziękuje za uwagę.

90+3'
Morata po raz kolejny nieudany strzał na bramkę.

90+2'
Odbiera Bale jednak spokojnie wycofuje do Ikera Casillasa.

90+2'
Piłka dla Borussi która nadal chce zdobyć honorową bramkę.

90'
Sędzia dolicza 4 minuty

89'
Strzelał Pepe jednak broni Weidenfeller.

88'
Atakuje Borussia jednak piłkę odbiera Morata i rusza z atakiem odgrywa do tyłu.

87'
Strzelał Ramos ale nad bramką wysoko.

86'
Fauluje GroBkreutz Morate tuż przy polu karnym i żółta kartka.

84'
Wrzutka z rożnego w pole karne Realu jednak na spalonym piłkarz Borussi

83'
Rajd Bale'a i okiwanie 3 obrońców i strzelił lobem jednak nad bramką, narzekją Morata i Modrić na brak dogrania od Walijczyka

83'
GroBkreutz dośrodkował w pole karne Reau ale prosto na głowę Pepe.

82'
Morata podawał do Bale'a jednak nie zrozumieli się dobrze i Bale nie sięga piłki

82'
Strzelał Sokratis jednak obok bramki przepuszcza to Iker

81'
Agresywne krycie piłkarzy Borussi jednak nie wycofuje się Real.

80'
Tak, wchodzi Casemiro za CR7. Nieciekawie kończy się występ portugalczyka musi walczyć z kolanem napastnik.

79'
Leży na murawie Ronaldo prawdopodobnie będzie potrzebował zmiany z powodu kontuzji kolana

78'
Przewraca się Jotić w polu karnym po wejściu Alonso jednak nie ma mowy o karnym

77'
Reus Atakuje Jednak duet Pepe-Ramos dobrze stopuje atak

76'
próbował uderzyć Morata jednak nieczyste uderzenie.

74'
Modrić rozgrywa piłkę która trafia do Reusa który jednak zbyt rozpędzony by uderzyć.

73'
Benzema w polu karnym podaje do Cristiano który próbuje podać w pole karne jednak tam nikogo nie ma. Schodzi Benzema za niego Morata

72'
Próbują zdobyć bramkę piłkę piłkarze Borussi i strzela pewnie Reus ale broni piłkę Casillias mimo wszystko sędzia odgwizduje ręke Aubamy

71'
Wybija z pola karnego piłkę Pepe jednak znowu piłka dla Borussi

70'
Schodzi Isco, za Niego Illaramendi, owacje kibiców Realu

69'
Podanie Isco do Benzemy który strzela ale pewnie broni Weidenfeller.

68'
Dośrodkowanie Reusa w pole karne jednak wybicie przez Ramosa, szyskuje sie zmina w Realu ma wejść Illaramendi

68'
Modrić odbiera piłkę i zagrywa do Bale'a który traci piłkę.

66'
Zmiana w Borussi schodzi Łukasz Piszczek (bardzo dobry występ Polaka) za niego Schieber

64'
Pepe rozgrywa do Ramosa ten do Modricia który traci piłkę, rusza z kontrą piszczek, rozciągnięcie akcji i aut dla BVB

62'
Piszczek odbiera piłkę i rusza z kontrą jednak piłka znowu dla Realu

60'
Samodzielna akcja Benzemy ale bramkarz na posterunku

58'
Nie trafiają na bramkę niemcy i kontra Realu uderza Bale jednak nie trafia

56'
Modrić rozgrywa piłkę do Benzemy ten traci jednak piłkę ma Ronaldo który pewnie uderza na bramkę i mamy 3:0

54'
bardzo groźna kontra Borussi jednak nie zdążył do piłki Aubamaynag

53'
Cristiano dośrodkowuje do Benzemy ten jednak ponad bramką, zmarnowana okazja Realu.

51'
Daleka wrzutka Realu jednak łapie Weidenfeller

50'
Rzogrywa Borussia piłkę próbują zaatakować bramkę Realu jedank odbiera Coentrao

49'
Ucierpiał w starciu Casillias jednak tylko musiał zmienić ochraniacz

48'
Atakuje trójkowo Borussia ale broni Casillias

47'
Cristiano na skrzydle do Coentrao ten traci.

47'
Bale dostał piłkę pod nogi w pole karne jednak rzuca się Weidenfeller

46'
Dogranie do Benzemy jednak odbiera pilke obrońca

45'
Koniec pierwszej połowy meczu pewne prowadzenie Realu Madryt jednak wielkich emocji nie ma.

45+1'
Ruszają powoli gracze BVB jednak sędzia kończy mecz.

45+1'
Dalekie dośrodkowanie Borussi kontra Realu jednak teraz z powrotem wracają gracze BVB

45'
Erik Durm leży na murawie, w tym czasie sędzia dolicza 1 minutę. masażyści pomagają piłkarzowi Dortmundu który jednak musi zejśc z boiska.

42'
Przejmuje Hummels próbuje zaszturmować bramkę Realu jednak nieskutecznie

42'
Nie chcą stracić bramki w pierwszej połowie więc gra spokojnie na swojej połowie

41'
Klepią spokojnie piłkę piłkarze Realu

40'
Sędzia techniczny dyskutuje z Kloppem.

39'
z którego nic nie wynikło

39'
Strzelał teraz Cristiano Ronalo jednak wyszedł bramkarz i nie wymierzł dobrze CR7, rzut rożny

38'
Obie drużyny próbują stworzyć akcje jednak kazda kończy się na połowie rywala, piłkarze już chyba chcą zejść do szatni.

36'
Piszczek nie pozwala na kolejną akcje Realu, piłkarze z Madrytu próbują z drugiej strony

34'
Protestują piłkarze Borusii o faul jednak sędzia nie reaguje

30'
Nie wykorzystany rzut wolny Realu piłka dla Dortmundu.

28'
Wolny dla Realu strzela Bale jednak broni Weidenfeller, świetnie broni niemiec.

26'
Dośrodkowanie z rożnego dla BVB jednak kontra Realu Isco dostaje piłke odgrywa do Ronaldo wbiega w w pole karne gdzie dostaje odegranie i strzela na bramkę i bez szans Weidenfeller

25'
Bale chciał się popisać kiwką jednak piłkę odbiera Piszczek.

24'
Kontra Realu Ramos do Benzemy na skrzydło,przerzut do Ronaldo znowu Ramos, jednak traci piłkę, za długie podania Realu na co narzeka Carlo Ancelotti

23'
Cristiano wyprowadza akcje jednak musi ją wycofać do Modricia któy traci piłkę

22'
Strzelił mocno Aubamayang jednak broni Iker.

21'
Rozgrywa akcje Sahin jednak musi wycofać.

21'
Chwilowo Real w "10"

20'
Leży na murawie Pepe który ucierpiał po starciu z Aubamyangiem. w razie co Ancelotti może wstawić równie dobrego obrońce - Varana

20'
Dogrywa Piszczek do Aubamy jednak ten za bardzo popisowo chciał to zagrac

19'
rozgrywa Nuri Sahin który jest w rzeczywistości graczem Realu na wypożyczeniu.

19'
Rzut z autu Borussi do Grobkrutza i szybkie podania na połowie Realu

18'
Zatrzymana akcja BVB przez Pepe

17'
Rzut wolny dla Realu głębokie dośrodkowanie ale łapie bramkarz.

13'
Piszczek przegrywa pojedynek z Coentrao który dośrodkował od CR7 i ładnie strzela jednak ponownie świetnie bramkarz Borussi.

12'
Pepe odbiera piłkę przy groźnej akcji, zablokowane podanie Do Aubamy.

11'
Do piłki podchodzi oczywiście Cristiano Ronaldo. Piękny strzał w górny róg bramki jednak Waidenfeller wybija.

11'
Rzut wolny dla Realu

11'
Faul na Modriciu na ok. 20 metrze

9'
Coentrao odbiera piłke i podaje do Ronaldo który przebiega szybko pół boiska i strzela jednak nie celnie

8'
Isco atakuje samodzielnie bramkę Borussi jednak nie dał rady dwóm obrońcom.

7'
Bale podaje do Cristiano któremu nie udaje się zwód i piłkę odbiera Piszczek.

6'
Bale dostaje piłkę w polu karnym strzela, piłke odbiera Humells od niego odbiera Benzema jednak wprost w ręce Waidnefelera

5'
Przerzut na skrzydło akcja Realu jednak odbiera obrońca BVB

4'
Gra Realu w środku boiska na utrzymanie się przy piłce

2'
I już w drugiej minucie mamy bramkę Dla Realu. Strzelcem Bale.

1'
Zaczeli

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Madryt - Borussia Dortmund, to zapraszamy do śledzenia meczu online