Lech Poznań - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 2

Burić - Kędziora (90+1' Gumny), Arajuuri, Wilusz, Kadar (46' Ceesay) - Tetteh, Trałka - Jóźwiak, Gajos, Jevtić - Nielsen (74' Kownacki).
Malarz - Jędrzejczyk, Lewczuk, Pazdan, Hlousek - Jodłowiec, Borysiuk - Duda (77' Guilherme), Prijović (90+6' Broź), Aleksandrov - Nikolić (83' Hamalainen)

'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne mecze na żywo.

90+7'
Koniec meczu. Legia pokonała Lecha 2:0.

90+6'
Niecelny strzał Prijovicia. Po chwili zastąpił go Broź.

90+1'
Za Kędziorę wszedł Gumny dla którego to debiut w Ekstraklasie.

90'
Sędzia doliczył siedem minut.

83'
Przeraźliwe gwizdy. Na boisku pojawi się Hamalainen. Zastąpi Nikolicia.

82'
Zablokowany strzał Jevticia.

80'
Gajos uderzył sprzed pola karnego, ale za lekko, aby pokonać bramkarza.

77'
Guulherme zastąpił Dudę.

75'
Duda ukarany żółtą kartką.

74'
Kownacki zastąpił Nickiego Bille Nielsen.

73'
Aleksandrov ukarany żółtą kartką.

72'
Jevtić dośrodkował w pole karne z rzutu rożnego, ale obrońcy zdołali wybić piłkę.

67'
Lech mógł mieć dobrą okazję, ale Jóźwiak podawał za lekko i Legia zdołała wybić piłkę na rzut rożny.

66'
Po dośrodkowaniu Jóźwiaka za lekki strzał oddał Nicki Bille Nielsen.

62'
Kolejny błąd Wilusza, który podał piłkę prosto pod nogi rywala. Strzał Nikolicia sprzed pola karnego zdołał jednak obronić Burić.

60'
Żółta kartka dla Trałki.

59'
Mecz wznowiony.

56'
Mecz na chwilę przerwany, ponieważ kibice Lecha odpalili stroboskopy i boisko jest zadymione.

52'
Dobre dośrodkowanie w pole karne Lecha, strzał głową oddał Jędrzejczyk i Lecha znów uratowała poprzeczka!

50'
Na razie brakuje sytuacji.

46'
Początek drugiej połowy. W przerwie za Kadara wszedł Ceesay.

45+2'

45+2'
2:0! Nikolić mocnym strzałem, po rękach Buricia, umieścił piłkę w bramce.<.b<,

45'
Karny dla Legii! Żółta kartka dla Tetteha.

42'
Goool! 1:0 dla Legii. Jodłowiec zagrał do Nikolicia, błąd popełnił Wilusz, a Węgier wyprowadził Legię na prowadzenie .

39'
Żóła kartka dla Pazdana.

35'
Kilka zdjęć z trybun.

33'
Ależ teraz szczęście miał Lech. Najpierw techniczny strzał oddał Prijović i piłka trafiła w poprzeczkę! Dobijał mocno Aleksandrov, ale kapitalnie interweniował Burić.

32'
Teraz mogło być 1:0 dla Legii. Jodłowiec zagrał w polu karnym do Nikolicia, ten uderzył po ziemi lewą nogą, ale Burić zdołał odbić, a obrońcy wybić piłkę.

31'
Groźne dośrodkowanie w pole karne Lecha z rzutu rożnego, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło.

26'
Na murawie leżą Kadar i Jędrzejczyk.

24'
Typowy mecz walki w Poznaniu. Oprócz sytuacji Gajosa nie było żadnych strzałów.

'

20'
Kibice Lecha Poznań prezentują kolejną oprawę.

19'
Przepychanki między

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online