Polska - Serbia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Polska
Serbia
1 : 0

Fabiański (46' Szczęsny) - Piszczek, Salamon (86' Pazdan), Glik, Rybus - Błaszczykowski, Zieliński (83' Borysiuk), Krychowiak (75' Jodłowiec), Grosicki (74' Kapustka) - Milik, Lewandowski (72' Teodorczyk)
Stojkovic - Ivanovic, Rajkovic, Maksimovic, Kolarov - Matic (85' Baranać), Milivojevic (74' Maksimović), Tosic (64' Sulejmani), Kostic (77' Mladenović), Ljajic - Stojiljkovic (56' Buricić)

Błaszczykowski (28.)

Mecze na żywo: Polska - Serbia

90+4'
Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas. Zapraszamy na kolejne mecze na żywo.

90+4'
Polska kadra znowu zwycięska! Trzeba się cieszyć, że zagraliśmy na zero z tyłu, co w ogromnej mierze mamy po kapitalnych interwencjach bramkarzy.
Już nie mogę się doczekać sobotniego starcia "Biało - Czerwonych", których rywalem będzie Finlandia.

90+2'
Wojtek Szczęsny wyratował sytuację po błędzie Pazdana. Stoper dał się łatwo wmanewrować, ale na drodze napastnik stanął Szczęsny, który idealnie skrócił kąt i nogami zatrzymał strzał.

90+2'
Zmiana. Spajić na ostatnie minuty. Odpoczynek dostał Maksimović.

90'
Cztery minuty dorzucone przez arbitra.

89'
Rajković zatrzymany przez Szczęsnego. Nasz bramkarz instynktownie sparował strzał głową Serba na poprzeczkę. Wojciech Szczęsny wyrasta na MVP zawodów.

88'
Kamil Glik w porę zainterweniował wślizgiem we własnej strefie. Rzut rożny.

86'
Kolejny piłkarz Legii na boisku. Michał Pazdan za Salamona.

85'
Brasanac już na placu gry. Z niego został zdjęty Matić.

84'
Łukasz Teodorczyk w starciu powietrznym z rywalem. Nasz napastnik w roli faulującego.

83'
Ariel Borysiuk zmienił Zielińskiego.

81'
Piłka w siatce Szczęsnego. Lecz gol nie może został uznany, ponieważ zawodnik Serbii na pozycji spalonej.

80'
Ljajić bardzo dobrze wykonał rzut wolny. Ale po raz kolejny jego koledzy nie zbyt kwapili się do szturmu w polu karnym Polski.
Od sześciu metrów grę wznowi Szczęsny.

79'
Tomasz Jodłowiec zmuszony do faulu taktycznego.

77'
Zmiana w składzie gości. Mladenović w miejsce Kosticia.

75'
Zmiana. Tomasz Jodłowiec pojawił się na murawie. Na ławkę został zesłany Grzegorz Krychowiak.

74'
Zmiana. Kapustka za Grosickiego.

73'
Grzegorz Krychowiak bliski szczęścia. Płaski strzał z dystansu w wykonaniu zawodnika Sevilli poszybowało tuż obok lewego słupka.

72'
Lewandowski żegnany brawami. Za gwiazdę kadry Polski na boisko wszedł Łukasz Teodorczyk.

71'
Lewandowski bliski wykorzystania nonszalancji bramkarza Serbii. Ale w ostatnim momencie obrona przyjezdnych oddaliła zagrożenie.

69'
Mocna próba Błaszczykowskiego z kilkudziesięciu metrów. Futbolówka jednak pofrunęła daleko od światła bramki. Na brawa zasługiwała szybka wymiana piłki.

67'

64'
Zmiana. Sulejmani zastąpił na placu gry Tosicia.

62'
Szczęsny z klasą! Bramkarz idealnie zatrzymał kąśliwy strzał z dystansu w wykonaniu Ljajicia. Goalkeeper Romy musiał się wyciągnąć, aby wybronił mocne zagranie piłkarza Interu.

60'
Ljajic znów postraszył nasz blok defensywny. Przed chwilą uderzenie zza pola karnego z ogromnym problemem na rzut rożny odbił Szczęsny.

57'
Niedokładna centra Kosticia z lewej flanki. Piłka minęła wszystkich graczy ustawionych w pobliżu bramki Szczęsnego.

56'
Zmiana u gości. Buricić w miejsce Stojiljkovicia.

55'
Tosić popchnięty przez Zielińskiego. Od stałego fragmentu reprezentacja Serbii.

53'
Pozycja spalona Lewandowskiego. Snajper idealnie doszedł do dośrodkowania z rzutu wolnego, lecz w momencie zagrania był najbliżej bramki.

52'
Błaszczykowski zbyt ostro potraktowany przez Milivojevicia. To powinna być kartka.

50'
Mogło być 2:0! Perfekcyjne podanie Błaszczykowskiego mogło być asystą. Arkadiusz Milik przepięknie przedarł się przez obronę, a potem uderzył w lewy sektor bramki. Jednak rywala naszej kadry wyratował... słupek.

48'
Niebezpieczne wgranie Kosticia z lewego skrzydła. Na nasze szczęście żaden z jego klubowych partnerów nie pofatygował się do zamknięcia akcji.

46'
"Bramkarska zmiana". Wojciech Szczęsny w miejsce Łukasza Fabiańskiego.

46'
II połowa meczu!

45'
Koniec I części gry!
Muszę przyznać, że podopieczni Adama Nawałki naprawdę wykonują kawał dobrej pracy na boisku. Jedynym mankamentem w mojej ocenie jest zbyt duży luz w okolicach 20-30 metrów od własnej bramki, czego efektem są faule, a potem uderzenia z rzutu wolnego.

42'
Doskonały strzał "Kuby" zza pola karnego. Pomocnik nieźle zszedł do środka, a następnie huknął na bramkę. Futbolówkę zmierzającą w lewy dolny róg, skutecznie zatrzymał bramkarz.

41'
Centro - strzał w realizacji Kamila Grosickiego. Piłka posłana z lewego skrzydła spokojnie wpadła w koszyczek Stojkovicia.

39'
Krychowiak padł tuż przed polem karnym rywala. Defensywny pomocnik ucierpiał podczas starcia z Milivojeviciem. Według sędziego nie ma w tej sytuacji rzutu wolnego.

37'
Faul Zielińskiego w środku pola. Rzut wolny dla Serbii.

35'
Łukasz Piszczek podcięty przez Kosticia. Całe zdarzenie miało miejsce na naszej połowie.

33'
"Grosik" w indywidualnej akcji. Skrzydłowy Rennes sprytnie wypracował sobie miejsce do uderzenia, jednak już ostateczna faza akcji nie była najlepsza. Piłka po tym strzale poleciało tuż obok lewego słupka.

32'
Spróbował Kolarov. Jego kopnięcie od rzutu wolnego powędrowało nad poprzeczką bramki Łukasza Fabiańskiego.

31'
Kamil Glik zaliczył nieudany blok. Po raz kolejny do uderzenia będzie miał Ljajić.

30'
Spotkanie nam się rozbudziło. Szybką odpowiedź na gola dla Polski próbowali dać gracze ofensywni przyjezdnych.

28'
1:0! Robert Lewandowski czarował na lewym skrzydle. Jego próbę dogrania zablokowali obrońcy Serbii, ale na ich pech do wybitej futbolówki dopadł Błaszczykowski i płaskim uderzeniem z powietrza w prawy dolny róg, pokonał bramkarza.

27'
Ostre wgranie z rzutu wolnego. Ale żaden z naszych zawodników nie zamknął wrzutki ze stałego fragmentu. Stojković znów przechwycił piłkę.

26'
Milivojević bez pardonu potraktował Arkadiusza Milika.

24'
Soczyste kropnięcie Ljajicia z dystansu. Dobrze interweniował jednak Łukasz Fabiański, umiejętnie wychwytując uderzenie.

22'
Stojković skutecznie wyszedł do centry Krychowiaka w stronę Lewandowskiego. Piłka w rękawicach goalkeepera.

22'
Obrońcy z Serbii dobrze przecięli dośrodkowanie Macieja Rybusa z lewej flanki.

20'
Grosicki efektownym zagranie próbował uruchomić Lewego. Jednak napastnik Bayernu przegrał biegowy pojedynek z Maksimoviciem.

18'
Zablokowane huknięcie Krychowiaka. Następnie kolejny raz w polu karnym poszukiwany był Lewandowski, ale w podaniu ze skrzydła zabrakło precyzji.

17'
Błaszczykowski z faulem. Piłkarzem poszkodowanym w tej sytuacji był Kostić.

15'
Stojković zatrzymał Lewego. Gwiazdor naszej reprezentacji uderzył płasko w lewy dolny róg z kilkunastu metrów. Futbolówkę pewnie wyłapał bramkarz, ponieważ snajper kompletnie skiksował.

14'
Nieudana próba z dystansu w wykonaniu gości. Łukasz Fabiański spokojnie mógł odprowadzić piłkę wzrokiem.

12'
Niecelny strzał Zielińskiego z dalszej odległości. Piłkarz występujący we włoskiej lidze posłał piłkę wysoko nad poprzeczką. Podawał mu Rybus.

10'
Zbyt głęboka centra Kamila Grosickiego z lewego skrzydła. Szkoda tej akcji, ponieważ pomocnik kapitalnie przedarł się na tym obszarze boiska.

9'
Kolejna próba Ljajicia. Tym razem pomocnik strzelał zza pola karnego. Na nasze szczęście piłka poleciała obok lewego słupka bramki.

7'
Jak to nie wpadło?!
Łukasz Fabiański kapitalnie wybronił piłkę uderzoną z rzutu wolnego. Do piłki wybitej przez polskiego bramkarz dopadł Ivanović, ale jego strzał głową z kilku metrów... poszybował nad poprzeczką bramki.
Futbolówka kopnięta ze stałego fragmentu przez Ljajicia zmierzała pod poprzeczkę.

6'
Kostić powalony na murawę tuż przed naszą szesnastką. Zawodnikiem faulującym okazał się Salamon.

4'
Robert Lewandowski nieprzepisowo powstrzymany przez Rajkovicia.

3'
Gospodarze próbują coś stworzyć poprzez atak pozycyjny. Jednak Serbowie nieźle się ustawiają.

1'
Rzut wolny dla Polski. Tuż przed linią boczną faulowany był Kamil Grosicki.

*'
Zaczynamy mecz w Poznaniu!

*'
Minuta ciszy poświęcona ofiarom zamachu w Belgii.

*'
Czas na "Mazurka Dąbrowskiego".

*'
Ten sparing poprowadzi Alexander Harkam z Austrii.

*'
Tak z kolei prezentuje się pełna lista dzisiejszych bohaterów

*'
Warunki do gry nie będą wyśmienite...

*'
Z Serbią mierzyliśmy się w swojej historii 25 razy. Bilans: 9 zwycięstw Polski - 7 remisów - 9 wygranych Serbii.

*'
Dziś premiera...

'

Mecze na żywo

W środę o godzinie 20:45 zapraszamy do oglądania meczu na żywo Polska - Serbia. Odbędzie się on na Inea Stadionie w Poznaniu. Transmisja TV w Polsat i Polsat Sport. Stream online w IPLA.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Polska - Serbia, to zapraszamy do śledzenia meczu online