Polska - Finlandia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Polska
Finlandia
5 : 0

Boruc (46' Tytoń) - Jędrzejczyk, Glik, Pazdan, Wawrzyniak - Wszołek (86' Błaszczykowski), Krychowiak (46' Jodłowiec), Kapustka (79' Salamon), Starzyński (69' Zieliński), Grosicki - Milik (63' Lewandowski)
Hradecky - Arajuuri, Toivio, Uronen, Arkivuo - Eremenko (78' Lam), Sparv, Ring, Hetemaj (46' Lod), Hamalainen (46' Schuller) - Pohjanpalo (62' Pukki)

Mecze na żywo: Polska - Finlandia

90+4'
Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę. W imieniu swoim i redakcji życzę Państwu Wesołych Świąt.

90+4'
Polacy pokazali klasę! Każdy piłkarz w pełni zrealizował swoje założenia na boisku. Adam Nawałka naprawdę będzie miał ból głowy, bo w tej chwili mamy bardzo dobry zestaw zawodników.

90+3'
Tytoń dobrze na przedpolu. Goalkeeper zatrzymał zawiesinę posłaną z lewego skrzydła.

90+2'
Uronen po profesorsku przeciął cross od Jędrzejczyka.

90'
Trzy minuty dodatkowe.

88'

86'
Lewy też chce się wpisać na listę strzelców! Jednak snajper zbyt bardzo oddalił się od bramki, co spowodowało, że jego strzał poleciał obok bramki.

84'
5:0! Pogrom przez duże P! Przepiękny cross Salamona w stronę Grosickiego. A ten zaliczył doskonały rajd z piłką, mijając bramkarza, a potem została już tylko formalności, czyli umieścić futbolówkę w siatce.

82'
To byłby piękny gol Lewego! Napastnik trafił z rzutu wolnego w poprzeczkę. Zabrakło naprawdę niewiele!

81'
Żółta kartka dla Arkivuo. Obrońca przetrzymywał Wszołka tuż przed własnym polem karnym.

79'
Bartosz Salamon za Kapustkę.

79'
Ring niecelnie główkował na bramkę Tytonia.

78'
Zmiana. Thomas Lam wprowadzony na ostatnie minuty. Boisko opuścił Eremenko.

76'
Na ofsajdzie schwytany Paweł Wszołek.

75'

72'
Polska nie zaprzestaje w szturmowaniu bramki Finów. Goście kryją w strefie.

70'

69'
Lewy idealnie powstrzymany przez Hradeckiego. Bramkarz perfekcyjnie skrócił kąt.

66'
4:0! Starzyński genialnie zagrał do wbiegającego Grosickiego. Skrzydłowy Rennes kapitalnie zagrał w pobliże bramki, a jego podanie umiejętnie wykorzystał Wszołek, który wpakował piłkę do pustej bramki. Dobrą pracę wykonał Lewy, absorbując rywala.

64'
Pozycja spalona po stronie Finów. Dobrze ustawiony blok defensywny Polski.

63'
Owacyjnie witany jest Lewandowski. Gwiazdor zmienił Arkadiusza Milika.

62'
Zmiana. Pukki zastąpił Pohjanpalo.

61'
Michał Pazdan nie ryzykował w swojej strefie. Obrońca Legii wybił piłkę poza plac gry.

59'
Przemysław Tytoń z łatwością przechwycił płaską wrzutkę z okolic pola karnego.

58'
Spotkanie straciło swoją dynamikę. Gospodarze w tej chwili w roli powstrzymującego.

56'
Kapustka niecelnie zza pola karnego. W sumie ta akcja była naprawdę była dobra, bo polscy zawodnicy wymieniali piłkę na jeden kontakt.

54'
Hans Backe sporządza notatki w swoim zeszycie. Jednak dzisiaj naprawdę ciężko będzie przeciwstawić się Polsce.

52'
Goście ze strzałem na statystyki. Tym razem z dystansu pokonać Tytonia usiłował Lod, jednak kropnięcie poszybowało wysoko nad poprzeczką.

51'
Artur Jędrzejczyk nieprzepisowo atakowany przez fińskiego piłkarza.

50'
Jakaś próba stworzenia zagrożenia pod bramką Tytonia. Ale polscy obrońcy w skuteczny sposób przyblokowali Ringa.

48'

46'
Dwie zmiany w naszym składzie. Tytoń za Boruca oraz Jodłowiec za Krychowiaka.

46'
II część spotkania!

45+1'
Koniec I połowy meczu!
Polska gra jak z nut! Naprawdę ciężko wskazać jakikolwiek mankament u podopiecznych Nawałki. Druga połowa powinna być sposobnością na danie szansy rezerwowym.

45+1'
Boruc nieźle wyszedł do niebezpiecznego wgrania Hamalainena. Polski bramkarz skutecznie wypiąstkował futbolówkę.

45'
1 minuta doliczona do I odsłony.

44'
Eremenko trafił w dobrze ustawiony mur. Pomocnik sprytnie próbował zaskoczyć Boruca.

43'
Ostre wejście Glika w nogi Hamalainena. Zasłużona żółta kartka.

43'
Z dystansu próbował Ring. Polska defensywa dobrze powstrzymała strzał.

42'
W polu karnym Polski padł Uronen. Ale żaden z sędziów nie zareagował na symulowanie zawodnika.

41'
Będzie korner dla gości. Jakub Wawrzyniak przeciął dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska.

40'
Finowie z jakąkolwiek sytuacją. Błąd w komunikacji próbował wykorzystać Hetemaj, lecz jego uderzenie zostało w ostatniej chwili wybite przez Pazdana.

38'
Kąśliwe dośrodkowanie Grosickiego w kierunku Milika. Futbolówki nie udało się napastnikowi dotknąć, ale jej tor lotu był naprawdę niebezpieczny, bo zmierzała w prawy dolny róg.

37'
Faul Sparva. Kolejny rzut wolny dla Polski.

35'
Arajuuri skarży się na uraz. Fin wskazuje, że boli go ręka.

33'
3:0! Co za gol Starzyńskiego! Jędrzejczyk przytomnie wyszukał Starzyńskiego, a ten z kilkunastu metrów posłał piłkę w lewy sektor bramki.

31'
Pohjanpalo na widocznym ofsajdzie. Dobrze całe zdarzenie wychwycił sędzia liniowy.

29'
Celny strzał Jędrzejczyka z okolic pola karnego. Zagranie z ogromną łatwością wyłapał Hradecky. Kilka chwil wcześniej zostało zablokowane uderzenie Milika.

28'
Nasza kadra w natarciu! Prawie cała jedenastka Finlandii na własnej połowie.

26'
Paweł Wszoełek przetrzymywany przez Arajuuriego. Stały fragment dla podopiecznych Adama Nawałki.

25'
Kolejne centry Grosickiego z lewego skrzydła. Jednak tym razem obrona w porę je zablokowała.

23'
Finlandia kompletnie rozsypana. Wysoki pressing w wykonaniu naszych zawodników.

22'

19'
2:0! Doskonały pass Grosickiego z lewego sektora. Piłki nie udało się wybić obrońcom, co spowodowało, że wbiegający Wszołek miał tylko jedno zadanie, czyli wpakować ją do niemal pustej bramki.

17'
1:0! Jędrzejczyk kapitalnie zacentrował z prawej flanki. Futbolówkę nieczysto kopnął Grosicki, ale jego płaskie uderzenie w lewy dolny róg okazało się nie do obrony dla bramkarza. Piłka po drodze odbiła się od słupka.

15'
Filip Starzyński przewrócił Sparva. Od rzutu wolnego rozpoczną przyjezdni.

13'
Kamil Glik ze strzałem na bramkę. Stoper Torino umiejętnie wybił się w powietrzu, lecz jego uderzenie głową poszybowało daleko od zamierzonego celu.

11'
Arajuuri ze skuteczną interwencją. Piłkarz Lecha Poznań dobrze wybił głową piłkę z prawego skrzydła.

10'
Kombinacyjna akcja w wykonaniu przyjezdnych. Ale prostopadłe podanie od Eremenki świetnie przechwycił jeden z obrońców.

8'
Ostre wgranie Wszołka z prawego skrzydła. Podanie usiłował wykończyć Grosicki, jednak był skutecznie blokowany przez defensora.

7'
Faul w środku pola popełnił piłkarz "Biało - Czerwonych".

7'
Piłka ciągle krąży w pobliżu bramki Finlandii.

5'
Zamieszanie w szesnastce Finów. Arkadiusz Milik posłał niebezpieczne uderzenie z głębi pola karnego. Piłka po jego kopnięciu poleciała jednak obok lewego słupka bramki. Bliski przecięcia był Glik.

4'
Będzie rzut rożny dla Polski. Arajuuri wybił piłkę poza plac gry.

2'
Groźne dośrodkowanie Wawrzyniaka z lewej flanki. Do zagrania próbował dotrzeć Milik, ale w starciu z przeciwnikiem okazał się gorszy.

2'