Niemcy - Włochy online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Niemcy
Włochy
4 : 1

Ter Stegen - Mustafi, Hector (85' Ginter), Rudy, Hummels - Özil, Draxler (85' Volland), Rüdiger, Kroos (89' Kramer), Götze (61' Reus) - Muller (69' Can)
Buffon - Acerbi, Bonucci (62' Ranocchia), Darmian (63' Silvestri) - Giaccherini (69' El Shaarawy), Montolivo, Motta (70' Parolo), Florenzi - Insigne (70' Okaka), Zaza (77' Antonelli), Bernardeschi

Mecze na żywo: Niemcy - Włochy

90+3'
Dziękujęmy za śledzenie relacji LIVE z meczu Niemcy - Włochy. Już wkrótce kolejne mecze na żywo. W sobotę zapraszamy do oglądania http://www.allmecz.pl/relacja_live/1093/Barcelona-Real_Madryt">Barcelona - Real oraz Polsat Boxing Night

90+2'
Niemcy odniosły przekonujące zwycięstwo. Kibice niemieccy mają powody do radości po dzisiejszej postawie ich pupili. Włosi muszą szybko wyciągnąć wnioski po tej potyczce.

90'
Dwie minuty dodane do regulaminowego czasu.

89'
Brawa dla Kroosa. Na ostatnie minuty wpuszczony został Kramer.

88'
Okaka mógł lepiej rozwiązać dobrą okazję swojej ekipy. Zmiennik Insigne w doskonałej sytuacji kopnął piłkę wprost w rękawice Ter Stegena.

87'

85'
Ginter w miejsce Hectora. Volland zastąpił Draxlera.

82'
4:1! El Sharaawy wykorzystał bierność niemieckiej defensywy. Snajper strzałem z dystansu pokonał pogubionego Ter Stegena. Piłka po drodze odbiła się od jednego z obrońców gospodarzy, co utrudniło dobrą interwencję.

80'
Kolejne groźne zderzenie w tym spotkaniu. Teraz Hector z Silvestrim.

78'
Ranocchia o włos od skutecznego zamknięcia dośrodkowania z rzutu wolnego. Ale zabrakło milimetrów w tej sytuacji. Piłka poleciała tuż obok prawego słupka bramki.

77'
Mustafi z kartką. Przewinienie na napastniku z Włoch w pełni klasyfikowało się na żółty kartonik.

75'
4:0! Perfekcyjna jedenastka Ozila. Zawodnik Arsenalu posłał futbolówkę w lewe okno bramki. Buffon bez jakichkolwiek szans.

73'
Rzut karny dla Niemców!
Buffon przewrócił Rudego. Arbiter się nie pomylił.

71'
Ter Stegen nieźle wybronił uderzenie z rzutu wolnego. Zaskoczyć z tego elementu starał się El Shaarawy.

69'
Festiwal zmian. Muller zastąpiony przez Cana. El Sharaaywy w miejsce Giaccheriniego.

67'
Zaza dobrze poradził sobie z obrońcami. Jednak snajper w ostatniej chwili zbyt się odchylił, co spowodowało, że piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

65'
Nieudolne kropnięcie Mullera zza pola karnego. Futbolówkę z pełnym spokojem wzrokiem odprowadził Buffon.

63'

62'
Bonucci z pomocą medyków opuścił plac gry. Ranocchia wydelegowany przez Conte.

61'
Gotze już na ławce rezerwowej. W jego miejsce Marco Reus.

61'
Bonucci z kontuzją.

59'
3:0! Hector z premierowym golem w seniorskiej kadrze! Obrońca doskonale wykończył znakomitą kontrę w wykonaniu jego kolegów.

58'
Ostrzeliwana bramka Ter Stegena. Wśród strzelających m.in. Zaza. Ale jego huknięcie bez problemu zatrzymane przez obrońcę.

57'
Remis w kartkach! Hummels ostrym wślizgiem powstrzymał Bernardeschieogo.

56'
Koszmarnie wybity rzut wolny przez Insigne. Futbolówka po jego dotknięciu pofrunęła poza boisko.

55'
Marco Reus szykowany do wejścia na murawę. Ciekawego, kto będzie musiał opuścić plac gry.

53'
Draxler nie patyczkował się z Darmianem. Sędzia musiał zareagować na całe zderzenie.

52'
Nieudany cross Kroosa. Adresatem zagrania był Thomas Muller.

50'
Bernardeschi się zakiwał w szesnastce Niemców. Skrzydłowy przewrócił się o futbolówkę podczas próby dryblingu.

49'
Darmian przed momentem wystąpił w roli faulującego. Zawodnik Manchesteru United złamał przepisy na połowie rywala.

47'
Montolivo zmarnował wyborną szansę na bramkę! Pomocnik otrzymał fenomenalne podanie od kolegi, jednak będąc w dobrym położeniu, koszmarnie kopnął futbolówkę z kilkunastu metrów.

46'
Startujemy z II połową!

45'
Koniec I części gry!
Niemcy w pełni zasłużenie prowadzą po pierwszej odsłonie.

44'
2:0! Muller po raz kolejny zamieszany w gola! Pomocnik Bayernu idealnie dograł na głowę Gotze, który ładnym strzałem w prawy dolny róg, podwyższył rezultat. Obrona gości dała zbyt łatwo strzelić sobie gola.

43'
Spokojniejszy fragment meczu. Włosi próbują jakimkolwiek sposobem zbliżyć się do bramki Ter Stegena.

40'
Brakuje konceptu przyjezdnym przy budowaniu akcji pod polem karnym Niemców.

38'
Ter Stegen się zrehabilitował. Bramkarz dobrze wyszedł do długiego zagrania w kierunku Zazy.

36'
Ter Stegen ze zbytnią nonszalancją we własnej strefie. Bliski przejęcia futbolówki był Zaza.

34'
Rudiger przekroczył granicę. Pomocnik w nieprzepisowy sposób zatrzymał Insigne.

32'
Jest jakieś uderzenie po stronie gości. Przed chwilą usiłował Insigne, lecz piłka po tym kopnięciu powędrowała wysoko nad bramką.

31'
Kolejna interwencja Buffona. Goalkeeper Juve z ogromną łatwością wyciągnął słaby strzał Draxlera z głębi pola karnego.

29'
Piekielnie mocne dośrodkowanie Draxlera z lewej flanki. Aby zamknąć akcję ruszyło kilku Niemców, lecz futbolówka zagrana minimalnie niedokładnie.

28'
Buffon zatrzymał huknięcie Mullera z dystansu. Doświadczony bramkarz przeniósł piłkę nad poprzeczkę.

27'
Zablokowane uderzenie Kroosa z dalszej odległości. Ta próba okazała się naprawdę dużo gorsza od tej z 24.minuty.

24'
1:0! Muller dogrywał z prawego skrzydła do reprezentacyjnych partnerów. Jego zagranie przeciął jeden z obrońców Włoch, ale na pech, piłka dotarła pod nogi Kroosa, który płaskim uderzeniem zza pola karnego w prawy dolny róg, zaskoczył bezradnego Buffona.

22'
Bernardeschi efektownym crossem próbował zagrać na lewe skrzydło. W tej sytuacji zabrakło naprawdę precyzji, bo piłka poszybowała poza plac gry.

20'
Ter Stegen zaskoczony przez swojego obrońcę. Jednak bramkarz grający w Barcelonie skutecznie oddalił zagrożenie.

18'
Rudiger w ostrym starciu z Mottą. Obaj zawodnicy podczas powietrznego pojedynku doznali urazu.

17'
Piękny jubileusz

15'
Ewidentna kartka dla Giaccheriniego. Piłkarz z pełną premedytacją przewrócił rozpędzonego gracza rywala, który doskonale mu się urwał.

13'
Gigi Buffon dobrze przechwycił prostopadłe wgranie w pobliże jego bramki. Do piłki startował m.in. Gotze.

12'
Celna próba Draxlera z głębi pola karnego. Strzał pomocnika Wolfsburga poszybował wprost w rękawice Buffona.

10'
Kapitalne prostopadłe zagranie zaprezentował Insigne do wbiegającego Montolivo. Ale pomocnik Włochów przegrał rywalizację z Hummelsem. Obrońca BVB skutecznie wyłuskał futbolówkę.

8'
Przerwana genialna kontra Niemców! Darmian w ostatniej chwili ubiegł Ozila, który już przymierzał się do strzału po podaniu od Rudego.

7'
Rzut rożny dla przyjezdnych. Mustafi zablokował centrę z prawego skrzydła.

5'
Muller niedokładnie dośrodkował do kolegów w polu karnym. Podanie w wykonaniu gwiazdora niemieckiej kadry spokojnie przechwycił przeciwnik.

3'
Mocne wgranie Bernardeschiego ze stałego fragmentu gry. Jednak skutecznie w obronie popracowali zawodnicy z bloku defensywnego, wybijając piłkę poza pole karne.

3'
Insigne poturbowany przez Rudigera. Będzie rzut wolny z niebezpiecznego miejsca.

2'