Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Kasprzik - Golański (80' Magiera), Danch, Kopacz, Kallaste - Przybylski, Kwiek, Gergel (85' Skrzypczak), Steblecki (80' Cerimagić), Madej - Kante
Kudła - Nunes, Matras, Rudol, Frączczak - Piotrowski, Murawski, Gyurcso (73' Dwalishvili), Akahoshi (67' Kort), Przybecki (57' Lewandowski) - Zwoliński

Kopacz (36.)
Murawski (50.)

Kante (28.) żółta kartka
Kwiek (78.) żółta kartka
Nunes (14.) żółta kartka

Mecze na żywo: Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin

90+4'
Dziękuję pięknie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+3'
Remis z lekkim wskazaniem na Górnika Zabrze. Sytuacja dzisiejszego gospodarza niezbyt się polepszyła. Ewentualna wygrana w ogromnym stopniu przybliżyła do Śląska Wrocław, który okupuje przedostatnią lokatę. Z kolei Pogoń wskoczyła na 3.miejsce w tabeli.

90+2'
Dużo wrzutek w wykonaniu Górnika. Jednak "Portowcy" doskonale oddalają zagrożenie od własnej szesnastki.

90'
Spalony Skrzypczaka. Zmiennik Gergela składał się efektownej przewrotki.

89'
Już wiemy, że sędzia przedłuży mecz o trzy minuty.

87'
Gospodarze jeszcze próbują coś zmienić w tym meczu. Podopieczni Jana Żurka w tym momencie w roli agresora.

85'
Łukasz Madej na pozycji spalonej. Naprawdę był minimalny.

84'
Zmiana. Skrzypczak zastąpił Gergela.

83'
Kante znów przed okazją! Tym razem zabrakło precyzji po tym szalenie silnym strzale z kilkunastu metrów. Piłka poleciała obok lewego słupka.

82'
Doskonała bomba Kante z ogromnej odległości. Sytuację wyratował Kudła, parując mocne zagranie na rzut rożny.

80'

79'
Jan Żurek ma komplet zmian. Ale jestem przekonany, że za chwilę obejrzymy korektę.

78'
To musiała być kartka. Aleksander Kwiek wykonał taktyczny faul tuż przed Szymonem Marciniakiem.

76'
Kasprzik wyratował Górnika Zabrze! Bramkarz zatrzymał strzał z trzech metrów! Starającym wykorzystać chaos po rzucie rożnym był Mateusz Matras.

74'
Golański zwija się z bólu. Winowajcą w tej sytuacji okazał się Piotrowski.

73'
Czesław Michniewicz dokonał ostatniej zmiany. Dwalishvili wszedł na miejsce Gyurcso.

71'
Soczysta próba Korta z kilkudziesięciu metrów. Futbolówkę na raty we własnych rękawicach zatrzymał Grzegorz Kasprzik.

69'
Golański staranował Gyurcso. Zdarzenie naprawdę wyglądało bardzo groźnie.

67'
Druga korekta taktyczna u gości. Dawid Kort w miejsce Akahoshiego.

65'
Piękny rajd Kante w środku pola. Do pełni szczęścia w tej akcji zabrakło ostatniego podania. Piłkę w odpowiednim momencie przejął stoper Pogoni.

63'

61'
Kudła pewnie wyłapał płaskie uderzenie Kante. Na uwagę zasługuje sposób, w jaki napastnik sobie wypracował okazję.

60'
Steblecki podhaczony przez Murawskiego. Cel został wykonany, czyli rzut wolny dla jego ekipy.

59'
Efektowny strzał Piotrowskiego z okolic pola karnego. Uderzenie z pół obrotu poleciało jednak nad poprzeczką bramki Kasprzika. Do młodego gracz dogrywał Akahoshi.

57'
Zmiana. Miłosz Przybecki resztę meczu spędzi na ławce. Na boisku jest Mateusz Lewandowski.

55'
Niedokładne dośrodkowanie Golańskiego z prawego skrzydła boiska. Zagranie było stanowczo niedokładne.

53'
Gyurcso fenomenalnie obsłużony przez Murawskiego. Wszystko szło dobrze, ale nowy nabytek Pogoni niedokładnie opanował futbolówkę.

52'
Bartosz Kopacz ponownie urwał się obrońcom po stałym fragmencie gry. Jednak teraz jego strzał głową z pełnym spokojem zatrzymał Kudła.

50'
1:1! Zwoliński z asystą. Napastnik wykorzystał bierność Gergela, a potem idealnie wyłożył do Murawskiego. Były pomocnik Lecha posłał piłkę w prawy dolny róg bramki.

49'
Dawid Kudła umiejętnie wyszedł z bramki. Goalkeeper solidnie wyłapał wrzutkę ze stałego fragmentu gry.

48'
Murawski przewrócił się w polu karnym rywala. Ale arbiter główny nie dał się nabrać na symulowanie.

46'
Piotrowski z błyskawicznym faulem na Kallaste. Dziwna sytuacja, bo jego klub w tym momencie wznawiał grę po przerwie.

46'
II odsłona meczu!

45'
Szymon Marciniak zagwizdał koniec I połowy!
Wynik jak na razie ociera się o sensację. Tak jak wspomniałem gościom trudno o jakąkolwiek decyzyjność w pobliżu bramki rywala.

44'
Gospodarze naprawdę próbują groźnie kontratakować.

42'
Brakuje Pogoni Szczecin zimnej krwi w szesnastce Górnika. Przed momentem szybszą decyzją mógł błysnąć Gyurcso, ale w odpowiednim czasie został zablokowany przez obronę.

40'
Niecelne zagranie z dystansu oddał Rafał Murawski. Piłka poleciała daleko od światła bramki.

38'
Aż 9 prób w wykonaniu przyjezdnych na ten moment spotkania.

36'
1:0! Bartosz Kopacz genialnie odnalazł się w polu karnym "Portowców" po wrzutce od rzutu rożnego. Strzał z powietrza poszybował w lewo okno bramki.

35'
Frączczak doskonale wybił piłkę. Do dośrodkowania z prawego skrzydła startował Adam Danch.

34'
Faul taktyczny w realizacji Matrasa.

32'
Gyurcso padł w polu karnym Kasprzika. Według składu sędziowskiego Kopacz interweniował w pełni przepisowo.

30'
Golański perfekcyjnie dograł do Kante. Snajper zamiast próbował przyjmować, to starał się uderzyć z woleja. Decyzja okazała się jednak nietrafiona, bo w ostatnim momencie minął się z futbolówką.

28'
Kante z żółtą kartką. Spóźniony wślizg w wykonaniu napastnika na nogi Akahoshiego.

27'
Przybecki poturbował Kallaste. Sędzia Marciniak zadecydował, że Górnik wznowi grę od rzutu wolnego.

25'
Zablokowane huknięcie Piotrowskiego z dalszej odległości. Obrońcy pokazali klasę, wyśmienicie zatrzymując próbę.

23'
To powinien być gol! Aleksander Kwiek genialnie zagrał do Kante z rzutu wolnego. Snajper znalazł się sam na sam z bramkarzem, ale w końcowej fazie posłał futbolówkę tuż obok lewego słupka.

21'
Kudła zmuszony do interwencji. Bramkarz dobrze wypiąstkował płaskie uderzenie Kante z głębi pola karnego.

20'
Kasprzik skutecznie wyłapał dośrodkowanie Akahoshiego z lewego skrzydła.

19'

17'
Zablokowana centra Madeja z lewego skrzydła przez Frączczaka. Interwencja okazała się wyśmienita, bo od własnej bramki rozpocznie Kudła.

15'
Zmarnowana kontra w wykonaniu piłkarzy Michniewicza. Przybecki zbyt mocno dośrodkował w kulminacyjnym momencie.

14'
Golański faulowany w niebezpiecznej strefie przez Nunesa. Za nieudany wślizg zawodnik gości obejrzał żółty kartonik.

13'
Kolejny raz powędrowała na trybuny po jakieś próbie "Portowców". Przed chwilą kompletnie skiksował z dystansu Piotrowski.

12'
Golański przypadkiem uderzony z łokcia. Na szczęście nic groźnego nie stało się doświadczonemu defensorowi.

11'
Niebezpieczna wrzutka Nunesa ze stałego fragmentu. Mimo wielkich chęci jego kolegów, to rywale okazali się lepsi we własnym polu karnym.

10'
Nieudolna próba Frączczaka z dystansu. Uderzenie bocznego obrońcy powędrowało wysoko nad poprzeczką bramki.

8'
Groźne wgranie Gergela z prawego sektora. Jednak w porę we wszystkim połapała się defensywa gości i wybiła piłkę poza swoją szesnastkę.

7'
Zbyt głębokie dośrodkowanie wykonał Golański z prawej flanki. Piłka po jego dotknięciu opuściła plac gry.

5'
Premierowy korner dla Pogoni. Adam Frączczak pokonany przez Dancha.

3'
Rafał Murawski kapitalnie powstrzymany przez Kasprzika. Bramkarz idealnie sparował groźny strzał pomocnika głową na słupek. Doskonale z lewego skrzydła podawał Gyurcso.

2'
Przewinienie w ofensywie wykonał Piotrowski. Od rzutu wolnego rozpoczną zabrzanie.

1'
Łukasz Madej przewrócony przez Akahoshiego. Faul przy linii bocznej klasyfikował się na odgwizdanie.

*'
Startujemy!

*'
Przypominany, że jest to przedostatnia seria gier w sezonie zasadniczym.

*'

*'
Ekipa Jana Żurka ze wszelkich sił będzie musiała powalczyć o komplet punktów, bo Górnik Zabrze od kilkunastu kolejek jest "czerwoną latarnią" w ligowej tabeli. W tej chwili zabrzanie mają na koncie 24 punkty.

*'
Teren trzeba dokładnie wybadać...

*'
Obsada rezerwy gospodarzy: Przyrowski, Magiera, Kurzawa, Szeweluchin, Matuszek, Skrzypczak, Cerimagić

*'
Ławka rezerwowych "Portowców": Słowik, Murawski, Walski, Matynia, Lewandowski, Kort, Dwaliszwili

'
Mecz Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin na żywo odbędzie się 1 kwietnia 2016 roku o godzinie 18:00. Zapraszamy na relację live.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online