Lech Poznań - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 1

Burić - Kędziora, Kamiński, Wilusz, Volkov (63' Kadar) - Trałka, Dudka (63' Arajuuri) - Lovrencsics, Gajos, Jevtić - Nickie Bille
Abramowicz - Pawelec, Dvali, Celeban, Paraiba - Hołota, Hateley - Dankowski (60' Grajciar), Morioka, Pich (90+3' Ostrowski) - Mervo

Morioka (10.)

Dudka (21.) żółta kartka
Dankowski (52.) żółta kartka

Mecze na żywo: Lech Poznań - Śląsk Wrocław

90+4'
Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę.

90+4'
Śląsk Wrocław odniósł bardzo ważne zwycięstwo. Dzięki dzisiejszemu wynikowi podopieczni Mariusza Rumaka opuścili strefę spadkową.

90+3'
Ostrowski zmarnował wyborną szansę na bramkę! Świeżo wprowadzony piłkarz koszmarnie przyjął piłkę tuż przed bramką Buricia.

90+3'
Zmiana. Pich zszedł z boiska. Na murawę wprowadzony Ostrowski.

90+1'
Abramowicz genialnie wyciągnął strzał Nickie Billiego. Piłka po strzale głową zmierzała w prawy dolny róg.

90'
O trzy minuty dłużej potrwa widowisko w Poznaniu.

88'
Kędziora niedokładnie główkował. Boczny obrońca najwyżej wyskoczyć do wrzutki ze stałego fragmentu gry.

87'
Jevtić zablokowany w ostatniej chwili przez obrońców. Strzał poleciał tuż obok prawego słupka.

85'
Piotr Celeban zatrzymał przeciwnika na lewym skrzydle. Od narożnika boiska zaczną gospodarze.

82'
Rzut rożny dla Śląska Wrocław. Zablokowane dośrodkowanie z lewego skrzydła.

80'
Morioka genialnie zagrał na wolne pole do Hołoty. Ale do pełni szczęścia w tej akcji zabrakło precyzji przy przyjęciu piłki.

77'

75'
Burić znakomicie powstrzymał Picha, który doskonale zabrał się z futbolówką. Uderzenie posłane z głębi pola karnego pewnie wyłapał Bośniak.

73'
Dobry rajd Lovrencsicsa na lewej flance. Mocne wgranie w pobliże bramki skutecznie wybił jeden ze stoperów Śląska Wrocław.

71'
To powinno być 0:2! Burić ofiarnie wybronił silny strzał Grajciara z okolic pola karnego. Później bośniacki bramkarz musiał ponownie interweniować, ale wcześniej rozległ się gwizdek sędziego.

69'
W końcu jakiś celny strzał. Z dystansu próbował Maciej Gajos, jednak bez trudu piłkę wyłapał Abramowicz.

68'
Dobre dośrodkowanie Jevticia z rzutu wolnego. Dobra interwencja Pawelca w defensywie.

66'
Kadar z ostrym atakiem na rywala. Tym razem bez kartki.

63'
Zmiany. Arajuuri w miejsce Dudki. Kadar za Volkova.

61'

59'
Z kolosalną siłą piłkę kopnął Dudu. Zagranie z głębi szesnastki poszybowało daleko od światła bramki.

57'
Mervo na pozycji spalonej. Napastnik poniekąd zablokował strzał swojego klubowego kolegi.

55'
Burić dwukrotnie lepszy od Morioki! Japończyk w fenomenalny sposób wypracował sobie miejsce do uderzenia, lecz już w finalnym fragmencie Bośniak skutecznie skrócił kąt i zatrzymał mocny strzał.

52'
Dankowski z zasłużoną kartką. Bardzo niebezpieczne wejście w nogi Volkova.

51'
Mervo w wybornej okazji na gola! Napastnik gości otrzymał idealne dośrodkowanie z lewego skrzydła, ale w kulminacyjnym momencie nieczysto trafił w piłkę.

50'
Niecelny strzał w wykonaniu Lovrencsicsa. Płaskie uderzenie w bezpiecznej odległości minęło zamierzony cel.

48'
Robert Pich leży na murawie. Rzecz przewrotna, bo to Słowak wystąpił wcześniej w roli faulującego.

46'
Robert Pich nieprzepisowo zatrzymany zawodnika Lecha Poznań.

46'
Wróciliśmy!

45'
Koniec I połowy!
Jak na razie nie oglądamy wybitnego widowiska. Śląsk Wrocław wykorzystał jedną z nielicznych szans w tej połówce. Podopiecznym Jana Urbana brakuje dokładności pod bramką Abramowicza.

43'
Zbyt głęboko wrzucona piłka ze stałego fragmentu po stronie przyjezdnych. Grę wznowi Jasmin Burić.

42'
Mervo w ocenie sędziego liniowego na pozycji spalonej.

40'
Pawelec odważnie z daleka. Uderzenie z ogromnej odległości minęło światło bramki.

38'
Niedokładny strzał Jevticia z kilkudziesięciu metrów. Abramowicz nie miał prawa się martwić.

37'
Volkov dobrze zablokował centrę z lewego skrzydła boiska. Będzie kolejny korner.

35'
Niecelnie główkował Łukasz Trałka. Defensywny pomocnik ze wszelkich sił próbował zamknąć wrzutkę z narożnika boiska.

33'
Jevtić w doskonałej akcji. Szwajcar skutecznie minął przeciwnika, a potem huknął na bramkę. Jego próbę w środek bramki na raty zatrzymał Mateusz Abramowicz.

31'
Od rzutu wolnego rozpocznie Lech. Piłkarze z Wrocławia zbyt ostro walczyli o futbolówkę, która była zagrana z rzutu wolnego.

29'
Zablokowany strzał Trałki zza pola karnego. Doświadczony pomocnik soczyście kropnął na bramkę Abramowicza.

28'
Lovrencsics bombarduje Śląsk Wrocław swoimi centrami. Ale jak na razie bez większego efektu.

27'
Celeban z ładnym uderzeniem na bramkę. Kopnięcie z powietrza na notę wyłapał Jasmin Burić. Akcja naprawdę bardzo dynamiczna i efektowna.

25'
Jevtić wygrał pojedynek biegowy z Morioką.

22'
Abramowicz zmuszony do dalekiego wyjścia. Ale bramkarz się nie pomylił.

21'
Nakładką zagrał Dariusz Dudka. Sędzia Kwiatkowski nagrodził pomocnika żółtą kartką.

19'
Dużo walki w powietrzu prezentują nam bohaterowie dzisiejszego spotkania.

17'
Wilusz w ostrym starciu z Volkovem. Na całe szczęście powietrzny pojedynek nie przyniósł kontuzji.

15'
Wilusz skutecznie powstrzymał Mariokę. Japończyk z piłką przekroczył plac gry.

14'

13'
Abramowicz skutecznie wypiąstkował dośrodkowanie z rzutu rożnego.

10'
0:1! Morioka z golem w Ekstraklasie! Japończyk oddał kapitalny strzał w lewy dolny róg bramki. Jasmin Burić powinien lepiej się zachować, ponieważ Bośniak był blisko ustawiony przy lewym słupku.

8'
Zbyt głęboko wrzucona futbolówka przez Lovrencsicsa. Piłka posłana wprost w rękawice Abramowicza.

7'
Volkov przed chwilką nadział się na rozpędzonego rywala.

5'
Faul taktyczny w środku pola popełnił Tomasz Hołota.

4'
Potężne uderzenie Tomasza Hołoty z większej odległości. Futbolówka jednak pofrunęła daleko od światła bramki. Ale brawa za odwagę się należą.

3'
Zbyt mocno piłkę kopnął Lovrencsics z prawego skrzydła. Żaden z kolegów nie mógł zamknąć podania.

1'
Mervo z pierwszym strzałem na bramkę. Napastnik przyjezdnych efektownym zagraniem z półwoleja próbował zaskoczyć Buricia. Piłka powędrowała wysoko nad poprzeczką.

*'
Zaczynamy mecz w Poznaniu!

*'
Naprawdę szlachetna akcja

*'
Na Bułgarską powraca Mariusz Rumak (aktualnie szkoleniowiec Śląska Wrocław). Trener pracował samodzielnie w Poznaniu w latach 2012-14. W tym czasie zdobywał 2 razy wicemistrzostwo kraju.

*'

*'
Ławka rezerwowa Śląska Wrocław: Pawełek, Kokoszka, Zieliński, Ostrowski, Gecov, Kaczmarek, Grajciar

*'
Ławka rezerwowa Lecha Poznań: Kotorowski, Gumny, Kadar, Ceesay, Arajuuri

'
Mecz Lech Poznań - Śląsk Wrocław na żywo odbędzie się 1 kwietnia 2016 roku o godzinie 18:00. Zapraszamy na relację live.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Śląsk Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online