Barcelona - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Barcelona
1 : 2

Bravo – Dani Alves, Pique, Mascherano, Alba – Rakitić (74' Turan), Busquets, Iniesta – Messi, Suarez, Neymar.
Navas – Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo – Modrić, Casemiro, Kroos – Bale (90+1 Vazquez), Benzema (78'Jese ), Ronaldo.

*'
Dziękujemy za śledzenie meczu na żywo. Jednocześnie zapraszamy na relację live z walki Adamek - Molina, która rozpocznie się niedługo po zakończeniu meczu Barcelona - Real. KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ NA ŻYWO POLSAT BOXING NIGHT.

90+2'
Koniec! Real Madryt pokonał Barcelonę 2:1.

90+2'
Strzał Turana z pola karnego został zablokowany! Było groźnie.

90+1'
Vazquez zastąpił Bale'a.

85'
Goool! Ronaldo przyjął piłkę w polu karnym i strzałem z ostrego kąta pokonał Bravo. Błąd popełnił Dani Alves.

84'
Dośrodkowanie do Suareza, ale jego strzał był niecelny.

83'
Faulował często w tym meczu Ramos, ale oszczędzał go sędzia. Tym razem jednak nie mógł tego zrobić. Brzydki faul Ramosa i czerwona kartka dla obrońcy Realu.

82'
Trwa napór Realu. Bale miał kolejną okazję, ale nie zdołał pokonać bramkarza.

82'
Ronaldo oddał ładny strzał z pola karnego i nieznacznie chybił. Znó rozkręcił się mecz.

80'
Goool? Radość Bale'a, ale sędzia nie uznał bramki! Walijczyk pokonał Bravo strzałem głową. Arbiter dopatrzył się jednak przewinienia. Bardzo kontrowersyjna decyzja.

80'
Suarez urwał się obrońcom, oddał strzał z trudnej pozycji, ale nie trafił w bramkę.

80'
Ronaldo za długo zwlekał ze strzałem i powstrzymali go obrońcy.

78'
Jese Rodríguez zastąpił Benzemę.

74'
Turan zastąpił Rakiticia.

68'
Bale płasko i technicznie uderzył sprzed pola karnego, ale Bravo nie dał się zaskoczyć.

62'
Goool! Cudowny gol Benzemy! Kross zagrywał po ziemi, ale piłkę podbił jeden z obrońców i Francuz w ekwilibrystyczny sposób pokonał Bravo. Mamy remis.

58'
Żółta kartka dla Rakiticia.

56'
Goool! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Pique urwał się Pepe i strzałem głową pokonał Navasa. 1:0 dla Barcelony.

55'
Messi popisał się ładnym strzałem z pola karnego, ale jeszcze lepiej interweniował Navas! Mogło być 1:0!

52'
Modrić uderzył z dystansu, ale Bravo nie dał się zaskoczyć.

51'
Zablokowany strzał Benzemy z pola karnego.

49'
Niecelny strzał Messiego z rzutu wolnego.

46'

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie w Gran Derbi nie doczekaliśmy się bramek.

45+1'
Niecelny strzał Rakiticia z dystansu.

42'
Dani Alves potężnie uderzył sprzed pola karnego, ale nie trafił w bramkę. Piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

39'
Brakuje sytuacji w ostatnich minutach. Mecz jest wyrównany.

38'
Casemiro ucierpiał w starciu z Messim, ale może kontynuować grę.

36'
Prezentujemy filmik z oprawą kibiców Barcelony.

34'
Akcja za akcje. Dobre tempo meczu. Real musi jednak uważać, bo zostawia Barcelonie sporo miejsca na kontrataki.

32'
Real stara się grać odważniej niż na początku meczu.

30'
Ronaldo uderzył z rzutu wolnego nad poprzeczką.

29'
Żółta kartka dla Mascherano.

27'
Żółta kartka dla Suareza za uderzenie Pepe.

26'
Powtórki pokazały, że przed chwilą Ramos faulował Messiego, ale chyba przed polem karnym. Błąd sędziego. Warto przypomnieć, ze Ramos ma już żółtą kartkę, więc powinien wylecieć z boiska.

25'
Wreszcie groźna akcja Realu. Ronaldo z pola karnego uderzył lewą nogą, ale Bravo zdołał odbić piłkę.

24'
Messi padł w polu karnym po starciu z Ramosem. Sędzia nie zdecydował się podyktować jedenastki.

23'
Niepewnie interweniował Bravo, który na raty łapał piłkę po zagraniu Bale'a.

22'
Efektowna akcja Barcelony zakończona bardzo niecelnym strzałem Neymara.

19'
Rakitić uderzył lewą nogą z pola karnego i dobrą interwencją Real przed stratą bramki uratował Navas!

19'
Leo Messi uderzył z rzutu wolnego z 27 metrów nad poprzeczką.

18'
Bardzo agresywnie gra Real. Żółtą kartką za faul na Suarezie ukarany został Carvajal.

17'
Ładna akcja Barcelony w polu karnym Realu. Ostatecznie strzał Iniesty został zablokowany.

16'
Modrić znakomicie zagrał do Bale'a, ten wpadł w pole karne, ale jego podanie przecięli obrońcy.

15'
Kolejny hołd dla zmarłego Johana Cryuffa. Cały stadion bije brawo.

15'
Barcelona ma przewagę, ale poza sytuację Suareza nie stworzyła zagrożenia.

13'
Jak na razie sporo walk, mniej pięknej gry. Czekamy na większą ilość sytuacji.

10'
Sergio Ramos ukarany żółtą kartką za protesty. Zawodnik Realu był faulowany przez Suareza.

10'
NIEPRAWDOPODOBNE! To musiał być gol! Barcelona wyszła dwóch na jednego. Neymar zagrał do Suareza, ten miał przed sobą pustą bramkę, ale fatalnie skiksował i nie trafił w piłkę.

9'
Ronaldo próbował przedrzeć się lewą stroną boiska, ale obrońcy nie mieli problemów z jego powstrzymaniem.

8'
Iniesta zagrywał do Suareza, ale trochę za mocno i bramkarz złapał piłkę.

7'
Tak prezentowała się przedmeczowa kartoniada kibiców Barcelony.

6'
Barcelona kombinacyjnie chciała rozegrać rzut wolny, ale wmieszali się w to wszystko obrońcy i wybili piłkę.

4'
Barcelona stara się narzucić swój styl gry.

2'
Już jest ostro. Starcie Pepe z Buesquetsem. Zawodnik Realu potrzebował pomocy sztabu medycznego.

1'
Barcelona spokojnie konstruuje akcje.

1'
Zaczęli!

'
Przed meczem jeszcze minuta ciszy dla Johana Cruyffa.

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek spotkania.

'
A oto skład Barcelony:

'
Skład Realu Madryt.

'

Gran Derby online: Barcelona - Real na żywo

W sobotę 2 kwietnia 2016 roku o godzinie 20:30 odbędą się kolejne Gran Derby, czyli mecz Barcelona - Real Madryt. Gdzie obejrzeć to spotkanie na żywo? Transmisja TV w Eleven. Gran Derby można również śledzić online w naszym serwisie. Zapraszamy.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Barcelona - Real Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online