Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0 : 3

Drągowski - Burliga, Guti, Wasiluk, Tomasik - Grzyb, Romanchuk - Frankowski (46' Vassiljev), Mackiewicz (73' Mystkowski) - Grzelczak (62' Świderski) - Cernych
Zubas - Sokołowski, Piacek, Baranowski, Mójta - Kato, Sloboda - Chmiel (77' Veretilo), Możdżeń (70' Deja), Kowalski (86' Tarnowski) - Szczepaniak

Mecze na żywo: Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała

90+4'
Dziękuję pięknie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+3'
Podbeskidzie przedłużyło swoje marzenia o udziale w grupie mistrzowskiej. Błędy w defensywie białostockiej ekipy zakończyły się dla niej koszmarnie.
Ciekawie zapowiada się nadchodząca Multiliga.

90+2'
Ambicja piłkarzy gospodarzy. Mimo niekorzystnego wyniku ciągle starają się o gola honorowego.

90+1'
Veretilo z faulem w środku pola. Rzut wolny dla Jagiellonii.

89'
Krzysztof Jakubik o trzy minuty przedłużył mecz w Białymstoku.

88'

86'
Zmiana. Paweł Tarnowski w miejsce Jakuba Kowalskiego.

85'
Mało mają piłkarze trenera Probierza po stałych fragmentach gry. Poza sytuacją Cernycha, to raczej nic groźnego się nie działo.

83'
Gospodarze już wszelkimi sposobami próbują zbliżyć się do bramki przeciwnika. W tych próbach brakuje trochę dokładności.

81'
Skuteczne wyjście Zubasa do dośrodkowania z rzutu wolnego. Wrzucał z tego fragmentu Vassiljev.

79'
Zubas nieźle nogami wybronił huknięcie Vassiljeva z głębi pola karnego. Kolejny korner dla gospodarzy.

78'
Któryś z zawodników Podbeskidzia wybił piłkę głową poza plac gry. Rzut rożny dla Jagi.

77'

76'
0:3! Już chyba nic nie odbierze Podbeskidziu zwycięstwa! Adam Mójta posłał bombę w prawy sektor bramki.

75'
Rzut karny dla "Górali". Chmiel pociągany za koszulkę przez Grzyba.

73'
Ostatnia zmiana w wykonaniu Michała Probierza. Mystkowski zastąpił Mackiewicza.

72'
Zubas wychwycił dośrodkowanie z prawej flanki boiska.

70'
Adam Deja wprowadzony na dwadzieścia minut. Na ławkę został odesłany Mateusz Możdżeń.

70'
Nie mają szczęścia goście. Kolejny spalony po ich stronie.

68'
Zubas ponownie zatrzymał strzał głową rywala. Piłka w rękawicach litewskiego bramkarza.

68'
Zubas przeniósł futbolówkę nad poprzeczkę. Akcję z kornera zamykał głową Cernych.

66'
Ofsajd Mateusza Szczepaniaka.

65'
Kolejna próba Tomasika z niebezpiecznego miejsca. Ale jak widać ciągle brakuje zimnej krwi. Przed chwilą jego zagranie z dziecinną łatwością wychwycił Zubas.

64'
Pozycja spalona po stronie Podbeskidzia. Szybka reakcja liniowego.

62'
Zmiana. Karol Świderski w miejsce Piotra Grzelczaka.

60'
"Górale" w zupełnej opozycji. Pole karne Zubasa co raz bardziej nękane przez gospodarzy.

57'
Znów Tomasik. Ale tym razem nieczysto kopnął. Uderzenie na raty zatrzymał bramkarz Podbeskidzia.

56'
Tomasik powinien zdobyć gola kontaktowego. Boczny obrońca był niekryty, ale jego strzał głową bez problemu wyłapał Zubas.

54'
Znakomity blok wykonali obrońcy Podbeskidzia. W ostatniej chwili groźne uderzenie Grzelczaka z kilkunastu metrów zostało zablokowane wślizgiem.

52'
Z większą werwą zaczęli drugą odsłonę podopieczni Michała Probierza. Każda upływająca minuta oddala ich do upragnionego celu - udział w "grupie mistrzowskiej".

51'

49'
Zablokowany strzał Cernycha. Baranowski przy blokowaniu, dotknął piłkę ręką. Gwizdek sędziego milczał.

47'
Mocne dośrodkowanie Mackiewicza z lewej flanki. Groźne wgranie jednak w porę przecięli defensorzy "Górali".

46'

46'
Druga połowa spotkania!

45+1'
Koniec I części gry!
Wielki pech po stronie gospodarzy! Dwa gole samobójcze w jednej połowie, to naprawdę rzecz niebywała. Na ten moment Jagiellonia oddaliła się od czołowej ósemki.

45'
Sędzia techniczny pokazał, że pierwsza połowa potrwa o 1 minutę dłużej.

44'
Mackiewicz oddał celną próbę na bramkę. Płaskie kopnięcie z pokojem zatrzymał Zubas, łapiąc piłkę.

42'
Kompletnie nieudana wrzutka w realizacji Marka Sokołowskiego. Doświadczony zawodnik włożył zbyt dużo siły do tego zagrania.

41'
Zubas pewnie wychwycił wgranie w pole karne.

39'

37'
Żółtą kartkę obejrzał Jakub Kowalski. Pomocnik faulował taktycznie w centrum boiska.

35'
Niecelne uderzenie Romanchuka z ogromnej odległości. Piłka powędrowała nad poprzeczką bramki.

34'
0:2 Drugi samobój w realizacji defensywy Jagiellonii. Tym razem błąd komunikacyjny na linii: Guti - Drągowski skończył się tragicznie. Brazylijczyk próbował głową podawać do swojego bramkarza, ale zamiast tego, wpakował futbolówkę do bramki.

32'
Cernych nieprzepisowo zatrzymał Kato.

31'
Damian Chmiel z próbą lobu. Jednak złe ustawienie Drągowskiego nie zostało ukarane stratą gola. Piłka poszybowała obok prawego słupka.

29'
Zubas asekuracyjnie przeniósł piłkę nad poprzeczkę. Celne uderzenie z rzutu wolnego w wykonaniu gracza Jagiellonii - Frankowskiego.

28'
Będzie dobra sposobność na groźny strzał z rzutu wolnego. Rywala odepchnął Kato.

26'
Zuba po raz kolejny z dobrą interwencją. Ładny rajd zaliczył Karol Mackiewicz, a potem z głębi pola karnego kropnął na bramkę. Na jego pech, bramkarz Podbeskidzia nogami odbił uderzenie.

25'

23'
Grzyb przewrócony w środkowej strefie boiska. Przewinił w tej sytuacji Chmiel.

21'
Zbyt głęboką centrę z lewego skrzydła posłał Adam Mójta. Futbolówka trafiła wprost w rękawice Drągowskiego.

19'
Z pressingiem ruszyli podopieczni Michała Probierza.

17'
Groźna wrzutka ze stałego fragmentu po stronie gospodarzy. Ale skutecznie sytuację we własnym polu karnym wyjaśnił Baranowski.

15'
Marek Sokołowski w roli faulującego. Rzut wolny dla Jagiellonii z niebezpiecznej strefy.

13'
0:1! Marek Wasiluk z golem samobójczym! Stoper zagraniem głową umieścił piłkę we własnej siatce. Gracz próbował przerwać dośrodkowanie z rzutu wolnego.

12'
Faul Łukasza Burligi. Będzie rzut wolny dla gości.

11'

9'
Żółta kartka dla Piotra Grzelczaka. Po pojedynku z byłym piłkarzem Lechii na murawie leży Sokołowski.

8'
Zamieszanie w szesnastce Podbeskidzia po stałym fragmencie gry. Zawodnicy Jagi reklamowali rękę Sokołowskiego.

6'
Zubas doskonale wyciągnął płaski strzał Frankowskiego zza pola karnego. Piłka zmierzała w prawy dolny róg bramki.

5'
Chaotyczny atak gości. Gra na aferę nie przyniosła efektu.

2'
Marek Sokołowski nie patyczkował się z Tomasikiem. Naprawdę niebezpieczny wślizg w wykonaniu piłkarza Podbeskidzia.

1'

*'
Zaczynamy spotkanie w Białymstoku!

*'

*'
Ławka rezerwowa Podbeskidzia: Kaczmarek, Deja, Stefanik, Tarnowski, Veretilo, Kolcak, Demjan

*'
Ławka rezerwowa Jagiellonii: Baran, Sirok, Szymonowicz, Świderski, Góralski, Mystkowski, Vassiljev

'

Mecze Ekstraklasy na żywo

Jagiellonia - Podbeskidzie online

Na zakończenie 29. kolejki Ekstraklasy Jagiellonia Białystok podejmie Podbeskidzie Bielsko-Biała. Początek spotkania o godzinie 18:00. Zapraszamy do śledzenia meczu na żywo w naszej relacji live.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała, to zapraszamy do śledzenia meczu online