Barcelona - Atletico Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Barcelona
Atletico Madryt
2 : 1

Ter Stegen - Alves, Piqué, Mascherano, Alba - Busquets (80' Roberto), Rakitić (64' Rafinha), Iniesta (83' Turan) - Messi, Suárez, Neymar
Oblak - Juanfran, Lucas, Godín, Filipe Luís -, Gabi, Saúl (89' Correra), Koke, Carrasco (53' Fernandez), Griezmann (75' Partey) - Torres

Mecze na żywo: Barcelona - Atletico Madryt

90+5'
Dziękuję pięknie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+5'
Ostatni gwizdek sędziego!
Barcelona za sprawą dwóch goli Suareza jest jedną nogą w 1/2 finału Ligi Mistrzów. W mojej ocenie punktem przełomowym była czerwień dla Torresa.

90+4'
Koke nieczysto atakowany przez gospodarzy. Rzut wolny dla przyjezdnych.

90+3'
"Duma Katalonii" jeszcze podejmuje próby podwyższenia rezultatu. Cała jedenastka gości w pobliżu własnego pola karnego.

90+2'
Oglądamy naprawdę "mecz walki". Co chwilę słyszymy gwizdek sędziego, który przerywa grę.

90'
5 minut - tyle dłużej potrwa jakże dynamiczne widowisko.

89'
Angel Correra zmienił Saula.

88'
Rafinha nieprzepisowo wojował o piłkę zagraną przez Mascherano. Wg arbitra zmiennik Rakiticia złamał przepisy w pojedynku powietrznym.

86'
żółta kartka Fernandez z groźnym wślizgiem. W pełni zasłużony kartonik.

85'
Messi pofrunął w szesnastce Atletico. Pan Brych uznał, że w tej sytuacji nic nie wskazywało na rzut karny.

84'
Gabi z jakimś urazem. Kapitan przyjezdnych skarży się problemy.

83'

82'
żółta kartka Wiele kartek w dzisiejszych zawodach. Taką karę przed momentem otrzymał również Mascherano.

80'
Roberto wprowadzony na boisko w miejsce Busquetsa.

78'
żółta kartka Jan Oblak został wpisany do notesu sędziego. Tutaj chodzi o niesportowe zagranie.

77'
żółta kartka Lucas z faulem taktycznym. Neymar po tym starciu efektownie upadł.

75'
Zmiana.
Partey zastąpił Griezmanna.

74'
2:1! Suarez pokazał klasę na spółkę z Alvesem. Ten pierwszy efektownym "szczupakiem" z kilkunastu metrów pokonał Oblaka. Z kolei ten drugi popisał się genialną wrzutką.

73'
żółta kartka Griezmann nie mógł pozwolić na wyprowadzenie kontry przez przeciwnika. Sędzia Brych wyciągnął żółty kartonik.

72'
Neymar wystąpił w roli faulującego. Napastnik ma uwagi w kierunku arbitra.

70'
żółta kartka Tym piłkarzem okazał się Suarez. Pchnięcie rywala klasyfikowało się na taki osąd.

69'
Juanfran zwija się z bólu. Za chwilę Felix Brych będzie musiał kogoś upomnieć.

68'
Juanfran próbował skutecznie zmusić Neymara do błędu. Niestety dla niego, to brazylijski gracz uzyskał korzyść w postaci rzutu wolnego.

66'
Zbyt głębokie dośrodkowanie Messiego w pobliże bramki. Do futbolówki ambitnie skakał Neymar, lecz w tej sytuacji był na straconej pozycji.

65'
Dani Alves zagrał piłkę ręką. Taką decyzją dostaliśmy od zespołu sędziowskiego.

63'
1:1! Piłkarski bilard przyniósł gospodarzom gola! Suarez został obity w polu karnym Atletico. Strzał z bliska był nie do obrony dla bramkarza.

61'
Oblężenie bramki Oblaka. Którąś z kolei próbę podjął Neymar. Zagranie z dystansu poszybowało minimalnie obok prawego słupka.

60'
żółta kartka Felipe Luis kolejnym kartkowiczem.

58'
Saul próbował efektowne minąć Pique. Jednak stoper w profesorski sposób pokrzyżował ambitne plany przeciwnika. Aut dla Atletico.

56'
Oblak ma pełne ręce roboty! Messi z potężnym strzałem z kilkudziesięciu metrów. Bramkarz z trudem wybił piłkę, która zmierzała w lewy, dolny róg

55'
Neymar ponownie przegrał z Oblakiem. Tym razem goalkeeper wykazał się dobrym refleksem i skutecznie zatrzymał uderzenie głową gwiazdora brazylijskiej kadry.

53'
Zmiana.
Carrasco schodzi z placu gry. Augusto Fernandez zameldował się na boisku.

53'
Goście w kompletnej opozycji. W natarciu obrońca Ligi Mistrzów.

52'
Uff, uff... - tak powiedzieli kibice Atletico. Neymar doskonale podkręcił piłkę z kilkunastu metrów.
Poprzeczka uratowała Oblaka!

50'
Messi efektowną przewrotką próbował zaskoczyć Oblaka. Z piłką minęło się dwóch obrońców, lecz Argentyńczyk minimalnie chybił. Futbolówka poleciała obok prawego słupka.

49'
żółta kartka Sergio Busquets upomniany żółtym kartonikiem za zagranie łokciem w pojedynku powietrznym.

48'
Suarez nie ma szczęścia dzisiaj. Urugwajski napastnik schwytany na minimalnym ofsajdzie.

47'
Gabi przewrócony przez Iniestę. Rzut wolny dla podopiecznych Simeone.

46'
Wróciliśmy po przerwie!

Garść statystyk...

45+2'
Koniec I połowy spotkania!
Zgodnie z oczekiwaniami oglądamy dynamiczne widowisko. Barcelona dużo atakuje, ale ich pomysły nie przynoszą wymiernego efektu. Przed Atletico czeka ciężka praca, bo muszą grać o jedną osobę mniej.
Z wielką nadzieją oczekuję na drugą odsłonę.

45+1'
Nieudane uderzenie Neymara z dystansu. Futbolówka po tej próbie pofrunęła wysoko nad poprzeczką.

45'
Arbiter dorzucił dwie minuty do I odsłony.

44'
Suarez na ofsajdzie. W momencie zgrania piłki głową, Urugwajczyk był najbliżej ustawiony bramki Oblaka.

42'
W ofensywie reguły gry złamał Godin. Stoper z Urugwaju w niedozwolony sposób walczył o futbolówkę z Rakiticiem.

41'
Soczyste kropnięcie Mascherano z ogromnej odległości. Dobrze z tym zagrożeniem poradził sobie Oblak, skutecznie wyłapując piłkę.

39'
Felix Brych chyba nie radzi sobie z ciśnieniem tego spotkania. Przed chwilą przerwał grę, bo w jego ocenie Neymar faulował obrońcę.

38'
Kolejna kontrowersja. Busquets popełnił podobne przewinienie do faulu Torresa. Ale w tej sytuacji kartki nie ma. Taka decyzja rozżaliła sympatyków gości.

37'
Jordi Alba na pozycji spalonej. Szybka reakcja sędziego liniowego.

35'
Torres żegna się z boiskiem! Doświadczony snajper nie wytrzymał presji. Niebezpieczne wejście w nogi Busquetsa.

33'
żółta kartka Messi faulowany w środkowej strefie boiska. Koke upomniany kartką za przewinienie taktyczne.

32'
Griezmann błysnął intelektem w polu karnym! Kąśliwy strzał ze wślizgu w prawy dolny róg mógł zaskoczyć Ter Stegena. Jednak niemiecki bramkarz w ostatniej chwili sparował piłkę na rzut rożny.

31'
Mamy gwizdy na stadionie. Kibice skarżyli się na zbyt powolne wznowienie gry w wykonaniu Oblaka.

29'
żółta kartka Fernando Torres z żółtym kartonikiem. Napastnik z pełną premedytacją przewrócił Neymara.

27'
Messi zablokowany przez obrońców. Kibice gospodarzy domagają się rzutu karnego, bo w ich ocenie było zagranie piłki ręką w szesnastce.

25'
0:1! Torres po raz 11. przeciwko Barcelonie! Koke posłał wybitne prostopadłe podanie w kierunku snajpera. Ten przepięknie się urwał, a potem zaaplikował futbolówkę pomiędzy nogami Ter Stegena.

24'
Niecelna próba Griezmanna z dalszej odległości. Piłka po tym płaskim uderzeniu poleciała obok prawego słupka bramki. Zagranie raczej na statystyki.

23'
Carrasco wyprzedził Alvesa. Na pomoc swojemu klubowemu partnerowi ruszył Ter Stegen, który wybił piłkę daleko od własnej połowy.

21'
Koke perfekcyjnie przechwycił futbolówkę. Pomocnik w ostatniej chwili przerwał niebezpieczną wymianę podań na linii: Messi - Iniesta.

19'
Neymar przed idealną szansą! Brazylijski napastnik idealnie wyskoczył do wrzutki Alvesa, ale jego uderzenie głową poszybowało nad poprzeczką.

18'
Dani Alves odepchnął Luisa. Rzut wolny dla przyjezdnych.

17'
Carracso z uderzeniem na bramkę. Jednak piłkarz Atletico został skutecznie powstrzymany przez obronę.

15'
Kibice na stadionie klaszczą. Jest to hołd dla Johanna Cruyffa.

14'
Gabi popełnił przewinienie. W roli poszkodowanego wystąpił Leo Messi.

13'
Messi okropnie skiksował w dobrej sytuacji. Jego kolegom dobrze udało się przedrzeć na lewej flance. Argentyńczyk uderzeniem bez przyjęcia nie mógł zagrozić Oblakowi. Piłka poleciała daleko od lewego słupka.

11'
Niedokładność wkradła się w poczynania ofensywne u gospodarzy. Kolejna prosta strata w okolicach środka pola.

10'
Neymar podhaczany przez zawodnika Atletico.

8'
Felipe Luis genialnie przerwał groźną akcję Barcelony. Boczny obrońca po profesorsku przejął piłkę, którą Messi próbował zagrywać do prawego skrzydła.

7'
Pięć ostatnich meczów...

6'
Miękka centra w wykonaniu Carrasco. Piłkę bez problemu z własnego pola karnego wybił Busquets.

5'
Soczyste uderzenie Messiego zza pola karnego. Gwiazdor "Dumy Katalonii" posłał futbolówkę obok prawego słupka bramki.

3'
Busquets posła wrzutkę w kierunku Neymara. Brazylijczyk bardzo chciał zamknąć akcję, ale lepszy okazał się Godin.

2'
Suarez bliski przechwycenia dobrego podania na wolne pole. Zabrakło jednak w tym zagraniu nutki dokładności.

*'
Zaczynamy mecz w Barcelonie!

*'
Mamy przyjemność usłyszeć oficjalny hymn Ligi Mistrzów!

*'

*'
W poprzedniej rundzie rozgrywek FC Barcelona bez trudu wyeliminowała Arsenal Londyn (1:5). Z kolei ich dzisiejsi oponenci w ogromnych bólach rozprawili się z PSV Eindhoven.

*'
Trudne zadanie przed podopiecznymi tego Pana...

*'
Sylwetka arbitra nadchodzącego pojedynku

*'
Ławka rezerwowych gości: Moya, Correa, Fernandez, Gamez, Kranevitter, Teye, Vietto

*'
Ławka rezerwowych gospodarzy: Bravo, Arda, Rafinha, Bartra, Munir, Sergi Roberto, Vermaelen

'

LIGA MISTRZÓW ONLINE

MECZ BARCELONA - ATLETICO MADRYT NA ŻYWO

Mecz Barcelona - Atletico Madryt na żywo 5 kwietnia o godzinie 20:45. Zapraszamy.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Barcelona - Atletico Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online