Bayern Monachium - Benfica Lizbona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Benfica Lizbona
1 : 0

Neuer – Lahm, Kimmich (60' Martinez), Alaba, Bernat – Vidal – Costa (70' Coman), Mueller (85' Goetze), Thiago, Ribery – Lewandowski.
Ederson – A. Almeida, Lindeloef, Jardel, Eliseu – Fejsa, Sanches – Pizzi (90+1' Samaris), Gaitan – Jonas (83' Salvio), Mitroglou (70' Jimenez).

'
Dziękujemy za śledzenie meczu na żywo i zapraszamy na kolejne mecze Ligi Mistrzów online.

90+5'
Koniec meczu. Bayern pokonał Benfikę 1:0.

90+1'
Sędzia doliczył pięć minut.

90+1'
Samaris zastąpił Pizziego.

89'
Świetna akcja Bayernu. Vidal znakomicie zagrał do Lewandowskiego, ten próbował jeszcze podać do kolegi, który miał przed sobą pustą bramkę, ale uczynił to za mocno i nie było zagrożenia.

85'
Goetze zastąpił Muellera.

85'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową tuż nad bramką uderzał Lewandowski.

83'
Zablokowany strzał Lewandowskiego z pola karnego.

83'
Salvio zastąpił Jonasa.

81'
Wreszcie dobra akcja. Groźny strzał z pola karnego w krótki róg oddał Ribery, ale Ederson zdołał odbić piłkę.

76'
Brakuje sytuacji strzeleckich.

73'
Ribery zagrywał do Lewandowskiego, ten próbował uderzyć piętą, ale za lekko, aby pokonać bramkarza.

70'
Jimenez zastąpił Mitroglou.

70'
Coman zastąpił Costę.

67'
Ładna akcja Bayernu, ale sędzia odgwizdał spalonego.

64'
NIEPRAWDOPODOBNE! TO MUSIAŁ BYĆ, ALE JEDNAK NIE MA! Co za sytuację miała teraz Benfica. Jonas dopadł do piłki w polu karnym, ale został zablokowany przez Martineza. Dobitkę innego zawodnika zablokował Thiago, a poprawka Jonasa była niecelna. Sporo szczęścia miał Bayern.

62'
Lindeloef ukarany żółtą kartką.

60'
Martinez zastąpił Kimmicha.

58'
żółta kartka Jonas ukarany żółtą kartką. Zawodnik Benfiki wykluczył się tym samym z rewanżu.

57'
Odpowiedź Bayernu. Bernat oddał płaski strzał po długim słupku, ale nieznacznie się pomylił.

57'
Mógł być remis! Jonas huknął z pola karnego lewą nogą, ale świetnie interweniował Neuer.

54'
Costa uderzył mocno sprzed pola karnego, ale piłka trafiła w twarz Jardela, który potrzebuje pomocy sztaby medycznego.

54'
Bayern przeważa, ale obrona Benfiki radzi sobie całkiem dobrze.

50'
Mueller zagrał prostopadle do Lewandowskiego, którego strzał lewą nogą z pola karnego pewnie obronił bramkarz gości. Polak był jednak na spalonym.

48'
Obraz gry się nie zmienia. Bayern dłużej utrzymuje się przy piłce, ale póki co nie stworzył zagrożenia.

46'

45+3'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie Bayern prowadzi z Benficą 1:0. Zostańcie z nami. Za kilkanaście minut relacja na żywo z drugiej połowy meczu.

45+3'
Dobra okazja dla Benfiki. Mitroglou próbował uderzać z pola karnego, ale został zablokowany. Piłka spadła pod nogi Gaitana, ten potężnie huknął, ale trafił w Vidala.

45+2'
Mieliśmy przerwę w grze, bo na murawie leżał Sanches.

45'
Brakuje emocji w ostatnich minutach.

42'
żółta kartka Bernat ukarany żółtą kartką.

40'
Ładny strzał z pola karnego oddał Ribery, ale został zablokowany.

39'
Tempo meczu nie jest zbyt wysokie.

36'
Znów dobrze obrońcom urwał się Vidal i po dośrodkowaniu Muellera głową uderzył tuż nad poprzeczką. Podobnie jak przy bramce piłka odbiła się kozłem od murawy i przeleciała nad bramką. Było groźnie.

35'
61% - 39% w posiadaniu piłki na korzyść Bayernu.

33'
Ależ kapitalnie rozegrali rzut wolny piłkarze Bayernu, ale Ederson o ułamki sekundy uprzedził Muellera.

29'
Eliseu potężnie uderzył z dystansu, ale piłka przeleciała nad poprzeczką. Chwilę wcześniej piłkarze Benfiki reklamowali zagranie ręką Lahma w polu karnym, ale Szymon Marciniak nie zdecydował się podyktować jedenastki.

28'
W drugim meczu ćwierćfinałowym mamy niespodziankę. Atletico prowadzi z Barceloną 1:0!

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ RÓWNIEŻ NA ŻYWO MECZ BARCELONA - ATLETICO

26'
Teraz Benfica stara się atakować.

24'
Tak z bramki cieszył się Vidal.

22'
Pizzi zagrywał w pole karne, ale świetną interwencją popisał się Vidal i wybił piłkę na rzut rożny.

22'
żółta kartka Ribery ukarany żółtą kartką przez Szymona Marciniaka.

20'
Mogło być 2:0! Piłka spadła w polu karnym na nogę Muellera, ten uderzył z woleja, ale Ederson zdołał skutecznie interweniować.

19'
Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska głową lekko i niecelnie uderzał Mitroglou.

15'
Costa zagrał w polu karnym do Lahma, ten wzdłuż bramki podawał do Lewandowskiego, ale piłka w rękach bramkarza Benfiki.

14'
Bardzo niecelny strzał Ribery'ego sprzed pola karnego.

12'
Costa dośrodkował prosto w ręce bramkarza.

10'
Costa uderzył sprzed pola karnego. Pewnie interweniował bramkarz.

9'
Teraz starała się zaatakować Benfica, ale dobrze akcję przerwał Alaba.

8'
Ribery dośrodkowywał do Lewandowskiego z trudnej pozycji, ale Polak nie trafił w światło bramki.

7'
Od początku przeważa Bayern.

6'
Ribery wywalczył rzut rożny dla Bayernu.

2'
Goool! Co za początek Bayernu! Po dośrodkowaniu Bernata z lewej strony boiska gola głową zdobył Vidal.

1'

'
Hymn Ligi Mistrzów:

'
Rezerwowi Benfiki: P. Lopes – Lopez, Samaris, Jimenez, Salvio, Talisca, Semedo.

'
Rezerwowi Bayernu: Ulreich, Javi Martínez, Rafinha, Alonso, Goetze, Rode, Coman.

'
Robert Lewandowski ma 8 goli w Lidze Mistrzów i jest wiceliderem klasyfikacji strzelców. Czy dziś poprawi swój dorobek?

'
Stadion się zapełnia.

'
Tak prezentują się pary ćwierćfinałowe. Dzisiaj oprócz Bayernu z Benfiką odbywa się jeszcze mecze Barcelona - Atletico Madryt. Na żywo możesz go śledzić w naszym serwisie.
Mecze Ligi Mistrzów online

'
Na górze relacji live znajdziecie wyjściowe składy obu drużyn.

'
Sędzią meczu będzie Szymon Marciniak z Polski.

'
Początek meczu Bayern - Benfica 5 kwietnia 2016 roku o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Benfica Lizbona, to zapraszamy do śledzenia meczu online