Atletico Madryt - FC Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: Atletico Madryt - FC Barcelona

90'
Koniec meczu. Barcelona pokonała Atletico Madryt 2:1. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji live i zapraszamy na kolejne oraz na transmisję wideo.

90'
W trzeciej minucie doliczonego czasu Gabi potężnie uderzył z dystansu i z trudem piłkę odbił Valdes.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty. Atletico stara się doprowadzić do wyrównania.

90'
Busquets ukarany żółtą kartką.

89'
Mógł być remis! Valdes jednak obronił strzał Juanfrana z bliskiej odległości.

88'
Messii wychodził na dobrą pozycję, zgubił już kilku obrońców, ale zatrzymał się na ostatnim z nich - Mirandzie.

85'
Falcao ukarany żółtą kartką. To już jedenaste upomnienie w tym spotkaniu.

85'
Pique zmienił Sancheza.

82'
Miranda ukarany żółtą kartką.

81'
2:1 dla Barcelony! Cóż za gol! Gdy bramkarz ustawiał mur i wszyscy oczekiwali strzału Xaviego, do piłki podbiegł Mesii, który znakomicie umieścił piłkę w siatce ku zaskoczeniu wszystkich.

80'
Do końca meczu zostało 10 minut. Czy któraś z drużyn przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyśc?

79'
Zmiana również w Barcelonie. Pedro zastąpił Fabregasa.

77'
Salvio zastąpił Koke.

76'
Piłka w siatce Atletico, ale gol nieuznany. Wcześniej można było usłyszeć gwizdek sędziego, który zauważył rękę Sancheza i ukarał go żółtą kartkę.

74'
Kolejna żółta kartka. Tym razem dla Koke.

71'
Alves zszedł z boiska, a w jego miejsce Cuenca.

70'
Dani Alves otrzymuje żółtą kartkę, choć zawodnicy Atletico domagali się czerwonej.

69'
Ależ błąd obrońców Barcelony, którzy przepuścili piłkę do Falcao. Napastnik Atletico znalazł się sam przed Valdesem, ale bramkarz gości zdążył wyjść i odbić strzał.

67'
Wreszcie groźnie zaatakowała Barcelona. Alves dośrodkował z prawej strony, ale nadbiegający Sanchez posłał piłkę nad bramką.

66'
Miranda niecelnie uderzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

64'
Trzeba przyznać, że Atletico gra dziś bardzo mądrze i Barcelona ma spore problemy. Szczególnie w drugiej połowie.

60'
Żółtą kartką ukarany Tiago.

56'
Czy Barcelona zdoła przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę? Dziś swój mecz wygrał Real Madryt, który przed tą kolejką miał 10 punktów przewagi nad Barceloną. Sytuacja Katalończyków robi się więc coraz gorsza.

52'
Teraz znów w natarciu gospodarze, ale czujna obrona Barcelony nie dopuściła do zagrożenia.

49'
1:1! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego obrońca Barcelony niefortunnie przedłużył piłkę, a nadbiegający Falcao doprowadził do remisu.

46'
Rozpoczęła się druga połowa.

45'

45'
W doliczonej czasie gry żółtą kartkę obejrzał Fabregas, który brutalnie sfaulował Juanfrana. Gracz Barcelony mógł zobaczyć nawet czerwoną kartkę.

45'
Barcelona spokojnie rozgrywa piłkę.

41'
Przypomina o transmisji wideo - KLIKNIJ TUTAJ

38'
Mogło być 1:1, ale Valdes dobrze przeczytał intencję rywala i przeciął groźne podanie.

36'
1:0 dla Barcelony. Messi ładnie zagrał do Fabregasa, a ten znakomicie wyłożył piłkę Alvesowi, który z bliska umieścił piłkę w pustej bramce.

35'
Brakuje czystych sytuacji strzeleckich. Na razie króluje taktyka.

30'
Kolejne żółta kartka dla zawodnika Atletico - tym razem dla Ardy

26'
Valdes pewnie obronił strzał Falcao.

25'
Żółta kartka dla Juanfrana.

23'
Żółta kartka dla Godina

20'
Xavi świetnie uderzył z rzutu wolnego, ale znakomitą interwencją popisał się Courtois.

17'
Barcelona konstruuje atak pozycyjny, ale dobrze ustawiona jest drużyna Atletico.

13'
Falcao był w dobrej sytuacji, ale był na pozycji spalonej.

8'
Ładna akcja Barcelony i piłka w siatce gospodarzy. Sędzia jednak gola nie uznał, ponieważ Messi zagrał piłkę ręką, za co obejrzał żółtą kartkę.

5'
Szczęście Barcelony. Valdes wypuścił piłkę z rąk, ale na szczęście pomogli mu obrońcy.

2'
Xavi uderza zza pola karnego obok słupka.

1'
Początek meczu

0'
Piłkarze obu drużyn wyszli już na boisko.

0'
Prezentujemy już składy obu drużyn. Zapraszamy również na transmisję wideo: KLIKNIJ TUTAJ

0'
Początek meczu Atletico Madryt - FC Barcelona w niedzielę o godzinie 21:30. Na meczenazywo.tv prześledzisz tekstową relację LIVE, jak również obejrzysz transmisję wideo za darmo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Atletico Madryt - FC Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online