Zawisza Bydgoszcz - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Zawisza Bydgoszcz
1 : 2

Kowalski - Kamiński Markić, Stawarczyk, Igumanović - Patejuk (46' Danielak), Drygas, Mica (67' Widelski), Panajotow, Smektała - Lewicki (46' Gajewski)

Malarz - Broź, Rzeźniczak, Lewczuk (53' Guilherme), Brzyski - Kopczyński, Pazdan - Bereszyński (68' Kucharczyk) , Saganowski, Aleksandrow - Nikolić (73' Prijović)

Mecze na żywo: Zawisza Bydgoszcz - Legia Warszawa

90+3'
Dziękuję państwu za wspólnie spędzony czas.

90+2'
Koniec zawodów!
Legia zgodnie z oczekiwaniami awansowała do finału PP. Tak jak wspomniałem wcześniej na Legię w ostatniej rundzie czekać będzie Lech Poznań.

90+1'
Saganowski ma jakieś problemy ze zdrowiem.

89'
Ten mecz zostanie przedłużony o 2 minuty.

87'
Zamieszanie pod bramką Malarza. Jednak defensywa Legii w odpowiednim momencie się zreflektowała i oddaliła zagrożenie.

85'
Nieudany strzał głową zaprezentował Rzeźniczak. Mimo wszystko brawa za wypracowanie sobie pozycji do uderzenia.

84'
Goście starają się grać kombinacyjnie. Ale Zawisza we wszystkim się połapała. Będzie korner.

82'
Zawisza ze 100% skutecznością. Jeden strzał - jeden gol.

79'
1:2! Legia znów prowadzi! Kamińskiego płaskim uderzeniem zza pola karnego zaskoczył Guilherme. Futbolówka poleciała w lewy dolny róg bramki. Goalkeeper był zasłonięty.

77'
Kucharczyk zablokowany na lewej flance. Legia zacznie od narożnika boiska.

75'
Dość krótko trzyma arbiter bohaterów dzisiejszego spektaklu. W dużo przypadkach zbyt na wyrost osądza boiskowe wydarzenia.

74'
żółta kartka Za niesportowe zachowanie żółtą kartką został upomniany Kopczyński.

73'
Wcześniej zapowiadana roszada. Nikolić zastąpiony przez Prijovicia.

72'
Kamil Drygas próbował zamykać dośrodkowanie z prawego skrzydła. Do szczęścia pełnego zabrakło odrobinę precyzji.

70'
Prijović za chwilę powinien wejść na murawę. Z boiska najprawdopodobniej zejdzie Nikolić.

68'
Zmiana. Kucharczyk za Bereszyńskiego.

67'
Zmiana. Mica opuścił plac gry. Sztab szkoleniowy wpuścił Widelskiego.

66'
Ofsajd Marka Saganowskiego.

64'
Gajewski padł w polu karnym rywala. Japoński sędzia oznajmił, że o rzucie karnym mowy nie ma.

62'
Danielak trafił w słupek.Strzał z dystansu mógł przynieść gola dla Zawiszy. Potem Gajewski próbował dobić z bliska, ale ostatecznie kopnął obok lewego słupka.

59'
1:1! Niedokładność Guilherme kosztowała przyjezdnych stratę gola! Danielak przechwycił piłkę, minął bramkarza, a na koniec wpakował futbolówkę do pustej bramki.

57'
Mica niecelnie ze stałego fragmentu. Portugalczyk swoim uderzeniem, przeniósł piłkę nad poprzeczką. Zabrakło precyzji w tej próbie.

55'
Dobra indywidualna akcja Drygasa. W nagrodę jego ekipa będzie miała rzut wolny z dobrego miejsca.

53'
Zmiana. Guilherme zastąpił Lewczuka.

52'
Niecelna główka w wykonaniu jednego z piłkarzy Zawiszy. Futbolówka po strzale z powietrza poszybowała nad poprzeczką.

51'
Dobra akustyka na stadionie gospodarzy. Mamy przyjemność słuchać rad od kibiców.

49'
Jakub Rzeźniczak został odepchnięty przez Gajewskiego.

48'
Piotr Stawarczyk był faulowany przez jednego z Legionistów.

46'
Zmiana u gospodarzy. Gajewski w miejsce Lewickiego.

46'
II część zawodów!

45+1'
Koniec I połowy!
Zawisza raczej w roli statysty. Legia Warszawa spokojnie rozgrywa piłkę.
Goście już mogą oczekiwać na finał PP, w którym zmierzą się z Lechem Poznań.

45'
60 sekund dłużej potrwa I odsłona spotkania.

43'
żółta kartka Mamy remis w kartkach. Żółtym kartonikiem został ukarany Drygas.

41'
Niedokładne dośrodkowanie Patejuka w kierunku Lewickiego. Ale klubowy partner nie miał żadnych szans na zamknięcie akcji, bo futbolówka została posłana zbyt głęboko. Piłka w rękawicach Malarza.

39'
Broź mógł posłać piłkę za kołnierz Kowalskiemu. Bramkarz instynktownie odbił piłkę na rzut rożny.

37'
Gwizdek się rozległ na stadionie. Sędzia wychwycił przewinienie na interweniującym Pazdanie.

36'
Kamil Drygas próbował wypracować sobie miejsce do uderzenie. Ten ambitny plan pokrzyżował w ostatniej chwili Lewczuk.

35'
Nikolić schwytany w pułapkę ofsajdową. Napastnik Legii musi pracować nad tym, by tak łatwo nie wpadać w te pułapki. Tyczy się to głównie rozgrywek ligowych.

33'
Błąd techniczny Kamińskiego przy chwycie piłki. Będzie rzut rożny.

32'
Kamiński na raty zatrzymał kąśliwe uderzenie Nikolicia z ostrego kąta. Zagranie węgierskiego snajper raczej do statystyk ogólnych.

30'
Kibice oraz sztab szkoleniowy Zawiszy wznieśli protesty, bo w ich ocenie obrońca Legii zagrał nakładką.
Przed chwilą faul Pazdana.

28'
Jak na mecz o "pietruszkę", to oglądamy dużo przewinień w środku pola. Japoński arbiter musi dużo gwizdać.

26'
żółta kartka Lewczuk trafił do notesu sędziego za faul taktyczny. Na decyzję miały wpływ również uwagi piłkarza.

24'
Mica oddał niecelny strzał zza pola karnego. Pomocnik pierwszoligowca niedokładnie nakrył futbolówkę.

22'
Zawisza Bydgoszcz stara się zagrozić Legii, posyłając wiele dośrodkowań z lewego skrzydła boiska.

21'
Marek Saganowski został zablokowany. Dobrą akcję na prawej flance zaliczył Kopczyński.

19'
Kopczyński dobrze we własnej strefie. Młody zawodnik skutecznie oddalił niebezpieczeństwo od własnej szesnastki.

19'
Bereszyński z faulem.

16'
0:1! Ogromny błąd Drygasa na własnej połowie. Bereszyński wymusił nieudolność rywala, a potem wyłożył piłkę do niekrytego Nikolicia. Węgier w idealnej sytuacji się nie pomylił.

15'
Przewinienie wykonał Marek Saganowski. Doświadczony snajper nie mógł liczyć na brak decyzji sędziego.

14'
Kowalski dobrze przechwycił zbyt głęboką centrę Kopczyńskiego z prawego skrzydła.

13'

11'
Wrzutka Aleksandrowa ze stałego fragmentu. Defensywa bez większego problemu poradziła sobie z tym zagrożeniem, pewnie wybijając futbolówkę głową.

10'
Rzut wolny dla Legii. Będzie okazja do groźnego uderzenia.

9'
Kowalski w stylu Neuera. Bramkarz Zawiszy ryzykownie wyszedł do prostopadłego zagrania, jednak owe ryzyko się w pełni opłaciło.

7'
Igumanović z centro - strzałem. Arkadiusz Malarz spokojnie odprowadził piłkę wzrokiem.

5'
Nikolić był w niedozwolony sposób atakowany w powietrznym pojedynku. Od rzutu wolnego rozpoczną goście.

3'
Łukasz Broź faulowany w okolicach środka pola.

2'
Nikolić dobrze wypuszczony. Węgier próbował jeszcze dogrywać do wbiegających kolegów, ale jego podanie skutecznie zablokowane. Korner dla Legii.

1'
Mało kibiców na stadionie. Możemy dobrze słyszeć uwagi obu trenerów.

*'
Zaczynamy mecz w Bydgoszczy!

*'
Skład rezerwowych "Zetki": Węglarz, M'voto, Angielski, Gajewski, Widelski, Danielak, Włosiński

*'
Do prowadzenia tego meczu został wydelegowany Hiroyuki Kimura.

*'
Zawisza Bydgoszcz w ostatnich spotkaniach ligowych gra w kratkę. Gospodarze tracą dziewięć punktów do miejsca premiowanego awansem do Ekstraklasy.

*'
Na zwycięzcę tego starcia w finale PP czeka już Lech Poznań. Mistrz kraju wyeliminował Zagłębie Sosnowie.

*'
Obsada rezerwowych Legii: Cierzniak, Jędrzejczyk, Guilherme, Prijović, Duda, Hlousek, Kucharczyk

'

Puchar Polski na żywo

W rewanżowym meczu półfinałowym Pucharu Polski Zawisza Bydgoszcz podejmie Legię Warszawa. Mecz na żywo w środę o godzinie 18:00. Legia może być spokojna o awans do finału, bo w pierwszym spotkaniu wygrała aż 4:0. W finale zmierzy się z Lechem Poznań, który wyeliminował Zagłębie Sosnowiec.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zawisza Bydgoszcz - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online