PSG - Manchester City online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
PSG
Manchester City
2 : 2

Trapp – Aurier (78' Van der Viel), Thiago Silva, David Luiz, Maxwell – Rabiot (78' Lucas), Thiago Motta, Matuidi – Di Maria, Ibrahimović, Cavani.
Hart – Sagna, Mangala, Otamendi, Clichy – Fernandinho, Fernando – Jesus Navas, De Bruyne (77' Delph), Silva (88' Bony)– Aguero (90+2 ' Kolarov).

Mecze na żywo: PSG - Manchester City

90+3'

PSG - Manchester City 2:2

Koniec meczu. Emocji nie brakowało, padły dość kuriozalne bramki i mecz kończy się remisem. w rewanżu będzie bardzo ciekawie. Póki co w nieco lepszej sytuacji jest Manchester City.

Dziękujemy za śledzenie meczu Ligi Mistrzów online i zapraszamy na kolejne relacje na żywo.

90+2'
Kolarov zastąpił Aguero.

90+1'
Mocny strzał Lucasa sprzed pola karnego przeleciał nad bramką.

90+1'
Dośrodkowanie w pole karne Manchesteru City, ale górą obrońcy.

90'
Mecz potrwa jeszcze trzy minuty.

89'
W poczynaniach obu drużyn widać zmęczenie.

88'
Bony zastąpił Silvę.

88'
Zablokowany strzał Aguero z pola karnego.

85'
żółta kartka Navas ukarany żółtą kartką.

83'
żółta kartka Mangala ukarany żółtą kartką.

78'
Zmiany również w PSG. Lucas zastąpił Rabiota, a Van der Viel wszedł za Auriera.

77'
De Bruyne opuścił boisko, a wszedł na nie Delph.

75'
Obie drużyny chcą przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

72'
Goool! Dość szczęśliwa bramka Manchesteru. Po zagraniu z prawej strony błąd popełnili obrońcy PSG, co wykorzystał Fernandinho, którego niezbyt czysty strzał z kilku metrów znalazł drogę do bramki.

67'
Bardzo nieudany strzał Navasa z pola karnego.

67'
Piłkarze gospodarzy reklamowali zagranie ręką jednego z zawodników Manchesteru City, ale sędzia nie podyktował rzutu karnego. Słuszna decyzja.

62'
Mogło być 3:1! Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska głową uderzał Ibrahimović, ale piłka trafiła w poprzeczkę. Dobijał jeszcze Cavani, lecz posłał futbolówkę nad bramką.

61'
Manchester City mógł szybko odpowiedzieć, ale uderzenie Silvy zostało zablokowane.

60'
Trzeba przyznać, że PSG zasłużyło na tą bramkę.

59'
Goool! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego groźnie głową uderzał Cavani, Hart zdołał odbić piłkę, ale prosto pod nogi nadbiegającego Rabiota, który umieścił ją w pustej bramce. 2:1 dla PSG.

59'
Maxwell dośrodkował mocno z lewej strony boiska i niewiele brakowało, a byłby gol samobójczy. Ostatecznie tylko rzut rożny.

56'
Teraz ładna akcja Manchesteru City. Strzał Silvy z pola karnego złapał jednak Trapp.

55'
PSG ma przewagę.

52'
Cavani zagrywał do Ibrahimovicia, ale ten nie zdołał oddać dobrego strzału głową.

50'
Niecelny strzał Cavaniego.

48'
żółta kartka Matuidi ukarany żółta kartką. Podobnie jak David Luiz nie zagra w rewanżu.

46'

'
Wyniki Ligi Mistrzów do przerwy.

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie PSG remisuje z Manchesterem City 1:1.

45+1'
Kapitalna akcja PSG, która powinna zakończyć się bramką. Ostatnie podanie jednak fatalnie zepsuł Matuidi, który zagrał za wysoko do partnera mającego przed sobą pustą bramkę.

41'
1:1! Co za kuriozalny gol! Hart wznawiał grę od bramki, podał przed pole karne do Fernando, ten źle przyjął piłkę, dopadł do niej Ibrahimović i umieścił ją w siatce obok bezradnego i zaskoczonego Harta.

38'
Goool! Przeważali gospodarze, ale to Manchester City wychodzi na prowadzenie. Prosta strata w środku pola zakończyła się fatalnie. Fernandinho zagrał do De Bruyne, a ten strzałem z pola karnego pokonał Trappa.

37'
Z rzutu wolnego uderzał Angel di Maria, ale trafił prosto w mur.

35'
żółta kartka Fernando ukarany żółtą kartką za faul na Davidzie Luizie.

35'
Posiadanie piłki: 64% - 36%

33'
Ibrahimović uderzał z rzutu wolnego z dużej odległości, ale trafił w mur.

31'
Znów spokojniejszy okres gry. Przewagę optyczną ma PSG.

27'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego za lekko głową uderzał Fernandinho i piłkę bez problemów złapał bramkarz PSG.

24'
Powinno być 1:0. Ibrahimović znalazł się w idealnej sytuacji, wyszedł sam na sam z Hartem, zdecydował się uderzać sprzed pola karnego, ale posłał piłkę nad bramką.

22'
Bardzo słabo prezentuje się na razie Zlatan Ibrahimović. Zmarnował rzut karny, przed chwilą zaliczył groźną stratę, brakuje mu również precyzji w podaniach.

21'
Tymczasem w drugim meczu Wolfsburg prowadzi z Realem 1:0!

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ NA ŻYWO RÓWNIEŻ MECZ WOLFSBURG - REAL.

21'
Ładna akcja Manchesteru. Navas dośrodkował do Silvy, ten ładnie uderzył głową, ale obok bramki.

19'
Spokojniejszy okres gry w środku pola.

15'
Kolejny strzał Ibrahimovicia. Tym razem głową i znów górą Hart.

15'
Zablokowany strzał Ibrahimovicia z pola karnego.

13'
NIE MA GOLA! Hart wyczuł intencje Ibrahimovicia i obronił jego płaski strzał z rzutu karnego!

12'
David Luiz padł w polu karnym i tym razem jest rzut karny!! Błą popełnił Sagna, który źle przyjął piłkę, a potem sfaulował.

12'
Pierwsze minuty należały do Manchesteru City, ale teraz to PSG prezentuje się lepiej.

11'
żółta kartkaClichy ukarany żółtą kartką.

8'
Fernandinho oddał bardzo niecelny strzał z dystansu.

7'
Ależ kontra PSG> Gospodarze wyszli dwóch na jednego obrońcę, w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Matuidi, ale wracający obrońca zdołał go powstrzymać. Paryżanie domagali się rzutu karnego, ale sędzia był innego zdania. Kontrowersyjna decyzja.

7'
De Bruyne dośrodkował z rzutu rożnego, ale po zamieszaniu piłkę wybili obrońcy.

4'
Od początku zdecydowana przewaga Manchesteru City.

4'
De Bruyne dośrodkował z rzutu rożnego. Nikt z jego kolegów nie sięgnął piłki.

3'
Navas zagrywał po ziemi z prawej strony pola karnego, ale prosto pod nogi Thiago Motty, który wybił piłkę na rzut rożny.

2'
De Bruyne uderzył z dystansu, ale wyraźnie nad bramką.

2'
De Bruyne dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale skutecznie interweniowali obrońcy.

1'
żółta kartka 13 sekunda meczu i już żółta kartka. David Luiz sfaulował Aguero i otrzymał upomnienie od sędziego.

1'
Zaczął Manchester City!

'
Zawodnicy PSG i Manchesteru City wyszli już na murawę. Za moment hymn Ligi Mistrzów i zaczynamy!

'
Piłkarze czekają już w tunelu na wyjście na boisko.

'
Sędzia: Milorad Mazić (Serbia).

'
Na górze relacji live prezentujemy wyjściowe składy obu drużyn.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z PSG - Manchester City, to zapraszamy do śledzenia meczu online