Wolfsburg - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wolfsburg
2 : 0

Benaglio - Vieirinha, Naldo, Dante, Rodriguez - Luiz Gustavo, Guilavogui - Bruno Henrique (79' Trasch), Arnold, Draxler (90+3' Schafer) - Schürrle (84' Kruse)
Navas - Danilo, Pepe, Ramos, Marcelo - Casemiro, Modric (64' Isco), Kroos (85' James) - Bale, Ronaldo, Benzema (41' Jese)

Mecze na żywo: Wolfsburg - Real Madryt

90+5'
Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę.

90+5'
Zawodnicy Wolfsburga wykonali kapitalną pracę! Nikt nie spodziewał się takiego rezultatu. Przed hiszpańskim zespołem teraz czas na wyciągnięcie wniosku i próbę odbudowania pozytywnych morali.

90+3'
Draxler z owacjami na stojąco! Marcel Schafer na ostatnie minuty.

90+1'
Nieudolnie wybity rzut wolny w wykonaniu popularnych "Wilków". Dośrodkowanie bez najmniejszego problemu wybili defensorzy "Królewskich".

90'
O cztery minuty przedłużył sędzia ten jakże emocjonujący pojedynek.

89'
Keylor Navas błysnął kunsztem po przepięknym uderzeniu Kruse. Zmiennik Schurrle kompletnie wyprowadził w pole obronę Realu. Piłkę zmierzającą w prawe okno wyciągnął bramkarz.

87'
Troszeczkę zbyt za wolno zareagował arbiter główny. Przewrócony w nieprzepisowy sposób był Marcelo.

86'
Benaglio świetnie wychwycił dośrodkowanie Bale'a w stronę bodajże wbiegającego Ronaldo. Piłka w rękawicach bramkarza.

85'
Zmiana. Na boisku już jest James. Na ławkę odesłany został Kroos.

84'
Zmiana. Napracował się Schurrle. Trener Hecking w jego miejsce wydelegował Maxa Kruse.

82'
Na murawę wkroczył kibic. Za niespodziewanym gościem biegną pracownicy służby informacyjnej.

81'
Będzie powtórzony rzut rożny przez gości.

79'
Zmiana. Henrique żegnany brawami. Na kilkanaście minut został wprowadzony Trasch.

78'
Zbyt dużo strat po stronie podopiecznych Zidane'a. Świetni w odbiorze są wicemistrzowie Niemiec.

76'
Henrique oddał celny strzał z głębi szesnastki. Próba pomocnika okazała się łatwa do wyłapania. Znowu Real pozwolił na wyprowadzenie groźnej kontry.

74'
Sergio Ramos z faulem w pobliżu środka boiska.

73'
Benaglio robi cuda w bramce Wolfsburga. Szwajcar znów perfekcyjnie skrócił kąt rywalowi, który ma uderzać na bramkę. Tym piłkarzem był Cristiano Ronaldo.

72'

70'
żółta kartka Arnold z żółtą kartką. Chwilę wcześniej za niesportowe zachowanie do notesu arbitra również trafił Bale

69'
To mogło być 3:0! Schurrle otrzymał znakomite podanie na prawe skrzydło. Doświadczony pomocnik miał miejsce do kapitalnego uderzenia, lecz w wybornej sytuacji kropnął minimalnie nad poprzeczką.

68'
Rodriguez zdecydowanie wybił piłkę z dala od własnej szesnastki.

68'
Dante ucierpiał w trakcie interwencji.

67'
Marcelo ma trudności we własnej strefie. Boczny obrońca po raz kolejny zmuszony do przerwania akcji rywala faulem.

65'
Sergio Ramos naprawił wielki błąd Casemiro. Schurrle już zmierzał się do egzekucji, jednak w porę zainterweniował defensor.

64'
Zmiana. Isco zastąpił Modricia.

62'
Zablokowane uderzenie CR7 ze stałego fragmentu gry. Piłka odbiła się od obrońcy, a następnie opuściła boisko.

60'
żółta kartka Cristiano przewrócony przez Guilavogui. W pełni zasłużona kara za przewinienie z premedytacją.

59'

57'
Bale wysoko podał do wbiegającego Ronaldo. Gwiazdor był pilnowany przez dwóch rywali, ale to nie przeszkodziło mu w oddaniu strzału. Uderzenie z powietrza jednak nie zagroziło Benaglio.

55'
żółta kartka Benaglio z żółtym kartonikiem. Chyba chodziło o zbyt powolne wznowienie gry.

53'
Groźne dośrodkowanie Draxlera z lewej flanki. Do piłki ruszył "szczupakiem" Bruno, jednak minimalnie się spóźnił.

51'
Faul taktyczny na CR7. Autorem jego był Draxler.

49'
Cristiano Ronaldo powinien lepiej zachować się w polu karnym Wolfsburga. Portugalski gwiazdor otrzymał dokładne podanie z lewego skrzydła, lecz jego strzał poleciał daleko od światła bramki. Dobry pressing w wykonaniu Dante.

49'
Kolejna próba Toniego Kroosa z dalszej odległości. Jeszcze Niemiec jakoś nie może się wstrzelić.

48'
Zatrzymany strzał Marcelo z niebezpiecznej strefy. Asekuracyjnie na futbolówkę rzucił się Benaglio.

47'
Korner dla Realu. Piłkę na rzut rożny wybił Naldo.

46'
Kontynuujemy grę!

45+1'
Koniec I odsłony!
Jak na razie mamy sensację przez duże "S". W roli dominatora występuje częściej Wolfsburg. Zinedine Zidane ma kwadrans, by wpłynąć na swoich podopiecznych.

45'
1 minuta dorzucona.

44'
Niecelnie z rzutu wolnego kopnął Bale. Uderzenie z 22. metrów poleciało wysoko nad poprzeczką.

43'
Bruno z dobrą szarżą na prawym sektorze. Pomocnik szybko próbował znaleźć partnerów klubowych w pobliżu, ale we wszystko wmieszali się obrońcy Realu.

41'
Za Francuza na plac gry wszedł Jese.

40'
Benzema już raczej nie dokończy dzisiejszych zawodów.

38'
Zbyt łatwo Draxler doszedł do sytuacji strzeleckiej. Na szczęście dla "Królewskich", Niemiec posłał piłkę daleko od zamierzonego celu.

37'
Soczysta próba Kroosa z dystansu. Futbolówka groźnie opadała przed bramkarzem, jednak Benaglio dobrze ją wyłapał.

35'
Naldo ofiarnie zablokował strzał Ronaldo z kilkunastu metrów. Aut dla Realu Madryt.

34'
Henrique huknął jak z armaty. Kropnięcie z naprawdę ostrego kąta poszybowało obok światła bramki. Ale i tak brawa za odwagę.

32'
Benzema bliski kontaktowego gola! Bale popisał się wybitną centrą z lewego sektora. Francuz nieźle wyskoczył, ale uderzenie głową poleciało tuż obok prawego słupka.

31'
Obrazek na boisku zupełnie odwrotny od moich przepuszczeń przed meczem. Wolfsburg w tej chwili jako agresor, a Real w opozycji.

29'
Schurrle ładnie pociągnął z futbolówką. Kiedy miał sposobność do uderzenia, to spróbował szczęścia z głębi pola karnego. Płaski strzał skutecznie wybronił Navas.

27'
Toni Kroos z przewinieniem w ofensywie. Po tym starciu jego przeciwnik nabawił się urazu.

25'
2:0! Sensacja! Bruno zupełnie niekryty na prawym skrzydle. Brazylijczyk idealnie zacentrował w kierunku swoich kolegów. Jego podanie zamknął Arnold, który przepięknie ubiegł Sergio Ramosa.

24'
Sergio Ramos szczęśliwie przeciął groźne wgranie Arnolda z lewego skrzydła. Zagrożenie zostało oddalone.

23'
Casemiro próbuje się zrehabilitować. Przed momentem huknął z dystansu, jednak futbolówka pofrunęła wysoko nad poprzeczką bramki.

21'
Dobrą pracę wykonał blok defensywny niemieckiej ekipy. Na pozycji spalonej był przed chwilą Bale.

20'
żółta kartka Vieirinha pierwszym kartkowiczem. Za swoją nadmierną agresywność na taką karę zasłużył.

18'
1:0! Pewnie wykorzystana jedenastka przez Rodrigueza. Futbolówka posłana w lewy sektor bramki. Keylor Navas kompletnie zmylony.

17'
Rzut karny dla "Wilków"!
Casemiro we własnym polu karnym przewrócił Schurrle.

16'
Bruno ponownie celnie. Brazylijczyk tym razem spróbował z dalszej odległości. Kopnięcie jednak posłane w sam środek bramki Navasa.

15'
Benaglio wyratował swoją ekipę! Z dziecinną łatwością Benzema minął Naldo, co umożliwiło mu oddanie soczystego strzału. Ale w idealnym momencie kąt Francuzowi skrócił bramkarz i nogami zatrzymał uderzenie.

13'
Gospodarze z celnym strzałem na bramkę! Draxler posłał genialne dośrodkowanie w kierunku Bruno. Akcję zamknął drugi z wymienionych, lecz zagranie głową skutecznie zatrzymał Navas.

12'
Wysoki pressing w realizacji podopiecznych trenera Heckinga.

10'
Benzema zwija się z bólu! Sędzia jednak dał prawo korzyści, ale faul i tak był przed polem karnym gospodarzy.

9'
Benaglio skutecznie przechwycił wrzutkę w wykonaniu Bale'a.

8'
Ciekawe wgranie Marcelo z lewej flanki. Kąśliwą centrę w ostatniej chwili przerwał jeden ze stoperów Wolfsburga.

6'
Arnold w roli winowajcy. W okolicach środkowej strefy został popełniony faul na zawodniku gości.

5'
Bale nieczysto trafił piłkę, którą zagrał CR7 z lewego skrzydła. Dużo efektowności, ale zbyt mało dokładności.

3'

1'
Gol nieuznany Ronaldo! Portugalczyk w momencie podania znajdował się na ofsajdzie.

*'
We Wolfsburgu rozległ się oficjalny hymn Ligi Mistrzów!

*'
Jeszcze nigdy dotąd obie ekipy nie mierzyły się ze sobą w Champions League.

*'
W 1/8 finału Ligi Mistrzów gospodarze wyeliminowali Gent. Z kolei "Królewscy" rozgromili AS Romę, w której występuje Wojciech Szczęsny.

*'

*'
Ławka rezerwowa Wolfsburga: Casteels - Schäfer, Ascues, Kruse, Dost, Träsch, Knoche

*'

'
Zapraszamy do śledzenia meczu Ligi Mistrzów Wolfsburg - Real Madryt na żywo. Początek o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wolfsburg - Real Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online