Widzew Łódź - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: Widzew Łódź - Wisła Kraków

90+4'
Ostatni gwizdek sędziego.
Zaskakujący wynik. Widzew wygrywa z Wisłą 2:1 .
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

90+3'
Alex Bruno !!Bomba zawodnika Widzewa , ale Miśkiewicz broni.

90+2'
Ostry faul na zawodniku Wisły , ale obyło się bez kartki.

90+1'
Ajaj.. Guerrier blisko zdobycia bramki , jednak okazuję się , że zawodnik Wisły był na spalonym.

90'
Arbiter doliczył 4 minuty. Jeszcze wszystko możliwe

90'
Ostatnia zmiana w Widzewie. Batrovic za Kasprzaka

89'
Ostatnie minuty meczu i rzut rożny dla Widzewa

88'
Kolejna kartka. Tym razem dla zawodnika Wisły - Guerriera.

87'
Ojojoj .. kiks Głowackiego i blisko utraty bramki.

86'
Perfekcyjny lob Visniakovsa , ale minimalnie nad bramką ! Szkoda , bo należało się !

85'
Mocny strzał Okachiego , ale nad bramką Miśkiewicza.

84'
Paweł Brożek próbował sprinterskiego pojedynku z obrońcami Widzewa , ale w ostatniej części zabrakło nogi.

83'
Ostry faul Alexa Bruno i żółta kartka dla tego zawodnika

82'
Rzut wolny dla Wisły. Dośrodkował Garguła , ale bardzo niecelnie.

81'
Sarki prawa stroną boiska , podał do Brożka , ale ten nie trafił w piłkę.

80'
Próbował uderzenia , ale wprost w rece Miśkiewicza.

79'
Ponowny wolny dla Widzewa , tym razem Kaczmarek.

78'
Cetnarski i........ ponownie fatalnie

77'
Rzut wolny dla Widzewa po zagraniu reką przez gracza Wisły.

76'
Rzut wolny dla Widzewa, jednak dośrodkowanie fatalne.

75'
Kamery pokazują zirytowanego Franciszka Smudę, który nie ma możliwości dalszych zmian.

74'
Cetnarski dośrodkowuje , ale Miśkiewicz pewnie wypiąstkował piłkę.

73'
Visniakovs próbował inwidualnej akcji , ale Bunoza wybił piłke i rzut rożny dla gospodarzy.

72'
Sarki próbuje akcji skrzydłem , ale po raz kolejny zatrzymany przez zzwodników Widzewa.

70'
Taktyczny faul Stjepanovicia i żółta kartka dla zawodnika Wisły.

69'
Druga zmiana w Widzewie. Okachi za Mrozińskiego

68'
Prostopadłe podanie Sarkiego , ale Wolański wyszedł z bramki i wybił piłkę na aut.

67'
Na razie sensacyjny wynik i nie zapowiada się by miał się on zmienić.

66'
Dośrodkowanie w pole karne. Obrońcy Wisły nie upilnowali Cetnarskiego , a ten bez problemu zdobył bramkę strzałem głową.

65'
GOOOL !! Cetnarski !!!!!

64'
Widzew nie rezygnuje. Próbuje akcji skrzydłem , ale bez rezultatu.

63'
Wspaniałe uderzenie Garguły , ale obok bramki.

62'
Bruno w pole karne , ale podanie przechwytują obrońcy Wisły.

61'
Piotr Brożek ze skrzydła , ale celował w ... arbitra technicznego

60'
Sarki podał w pole karne do Stilicia , ale ten osamotniony , nie rozegrał dobrze tej sytuacji.

59'
Kolejne ataki Widzewa , ale obrońcy Białej Gwiazdy na posterunku.

58'
Trzecia zmiana w Wiśle. Piotr Brożek za Nalepę
Pierwsza zmiana w Widzewie. Bruno za Rybickiego

57'
W pole karne dośrodkował Burliga . Tam wspaniale odnalazł się Garguła. Przyjął piłkę i uderzył w lewy róg bramki.

56'
GOOOL!! Garguła !!! 1:1 !

55'
Wspaniałe podanie Garguły do Brożka , ale ten nawet nie uderzył na bramkę gospodarzy.

54'
Kikut nierozsądnie do bramkarza , a ten wybił piłkę na aut

53'
Wysoko zawieszona piłka. Kaczmarek uderzył z wymuszonej pozycji , ale wycelował w kibiców.

52'
Kolejna szybka akcja gospodarzy i rzut rożny. Wykonuje Rybicki

51'
Faulowany Nalepa. Prawdopodobnie konieczna będzie zmiana.

50'
Akcja prawą stroną boiska Widzewa. Wrzutka w pole karne , ale Visnakovs nie trafił czysto w piłkę.

49'
Próba długiego podania Widzewiaków , ale na spalonym napastnik gospodarzy.

48'
Łukasz Garguła wykonywał stały fragment gry.Wrzucił piłkę w pole karne.Uderzył ją Głowacki , ale niecelnie.

47'
Guerrier faulowany i rzut wolny dla gości.

46'
Zmiany w Wiśle. Guerrier za Chrapka i Uryga, a za niego Sarki

46'
Rozpoczyna się druga połowa

45'
Przepraszamy za przerwy w tranmisji i zapraszamy na obszerną relację drugiej połowy
Widzew - Wisła 1:0
Rybicki 6'

45+1'
Rzut rozny dla gości , jednak fatalne zachowanie w polu karnym i sędzia kończy pierwszą połowę.

45'
Sędzia dolicza 1 minute

42'
Wisła coraz częściej dochodzi do sytuacji strzeleckich, jednak nie potrafi pokonać Wolańskiego.

40'
Zamieszanie na polu karnym Widzewa. Ofiarnie piłkę odbija Wolański

38'
Na szczęscie uraz Kaczmarka jest niegrozny i zawodnik wraca do gry.

36'
Na boisku leży jeden z widzewiaków. Bunoza w akcji -;)

34'
Błąd Nowaka i Stilic nie wykorzystuje sytuacji sam na sam

32'
Żółtą kartą ukarany Bunoza

30'
Zawodnicy Wisły bardziej aktywni , ale nie pięczetują tego zdobyciem gola

28'
Chrapek próbował strzału z ponad 30. metrów , jednak nie udało się pokonać Wolańskiego

26'
Teraz było groźnie pod bramką Widzewa. Strzelał Brożek

23'
Kikut dośrodkowywał z lewej strony boiska. Żaden z widzewiaków nie doszedł do piłki

22'
Rybicki w kierunku Cetnarskiego. Zawodnik Wisły zatrzymał piłkę ręką za co został ukarany żółtą kartką

18'
Rzut wolny dla łodzian bez dobrej okazji na bramkę

15'
Cetnarski idealnie podaje do Visnjakovsa, ten sam na sam z Miśkiewiczem , ale strzela wprost w bramkarza gości

10'
Kolejna akcja Widzewa.
Mroziński uderza nad bramką

8'
Widzew przed kolejną szansą. Tym razem Mroziński, piłka ląduje ponad bramką

6'
Goool dla Widzewa. Rybicki strzela w prawy róg bramki Miśkiewicza.

4'
Visnjakovs miał ogromne problemy by przejąc piłkę. Na razie bez groźnych sytuacji

1'
Pierwszy gwizdek sędziego. Mecz zaczynają piłkarze Widzewa Łódz

0'
Do meczu zostało kilka minut. Zawodnicy wychodzą na murawę.

0'
Rezerwowi Wisły Kraków : Bieszczad, Piotrek Brożek, Sarki, Burdenski, Szewczyk, Gurrier, Klarić.

0'
Rezerwowi Widzewa Łódz:Mielcarz, Wasiluk, Alex Bruno, Okachi, Gela, Batrović, Melunović

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Widzew Łódź - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online