Wisła Kraków - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Miśkiewicz – Jović, Głowacki, Guzmics, Sadlok – Wolski, Drzazga, Popovič – Boguski, Ondrasek, Małecki.
Polacek – Todorovski, Dąbrowski, Jach, Cotra – Woźniak, Kubicki, Łukasz Piątek, Janoszka – Starzyński – Papadopulos.

Boguski (11.)
Papadopulos (68.)

Mecze na żywo: Wisła Kraków - Zagłębie Lubin

90+5'
Koniec meczu. Wisła nie zagra w czołowej ósemce.

85'
Groźnie w polu karnym Zagłębia, ale Polacek zażegnał niebezpieczeństwo.

84'
Zagłębie mogło wyjść na prowadzenie. Piątek uderzył sprzed pola karnego. Piłka w nieznacznej odległości minęła słupek.

82'
Krzysztof Piątek zastąpił Papadopulosa.

81'
Janus zastąpił Janoszkę.

80'
Małecki uderzył nad poprzeczką.

79'
Wisła mogła objąć prowadzenie. Po zagraniu Małeckiego uderzał Ondrasek, ale piłkę z linii bramkowej wybił Dąbrowski.

77'
Bałaszow zastąpił Boguskiego.

75'
Dobra akcja Zagłębia. Strzał Starzyńskiego sprzed pola karnego został jednak zablokowany.

71'
Luis Carlos ukarany żółtą kartką.

69'
Jeśli Wisła nie wygra, to nie awansuje do czołowej ósemki.

68'
Gool! Remis! Wydawało się, że Wisła ma mecz pod kontrolą, ale po dośrodkowaniu z rzutu wolnego dobrze obrońcom urwał się Papadopulos i strzałem głową zdobył gola.

65'
Todorovski ukarany żółtą kartką.

64'
Wisła ma dużą przewagę, nie przekłada się to jednak na ilość czystych sytuacji.

62'
Z lewej strony pola karnego niecelnie uderzał Wolski.

61'
Crivellaro zastąpił Drzazgę.

59'
Woźniak zszedł z boiska, a zastąpił go Luis Carlos.

55'
23 079 widzów pojawiło się na stadionie. Rekord w tym sezonie

51'
Mała awantura na boisku. Żółtymi kartkami ukarani Głowacki i Polacek.

49'
Zablokowany strzał Wolskiego sprzed pola karnego.

48'
Popović ukarany żółtą kartką.

48'
Wisła od początku rzuciła się do ataków.

46'

45+2'

45'
Nieudane próba lobowania w wykonaniu Małeckiego.

44'
Sadlok starł się z Todorovskim. Interweniować musiał sędzia, ale obyło się bez kartek.

41'
Żółta kartka dla Wolskiego.

38'
Boguski umieścił piłkę w bramce po podaniu Sadloka, ale sędziowie dopatrzyli się spalonego. Błędna decyzja arbitra!

35'
Starzyński ukarany żółtą kartką.

33'
Starzyński uderzył z rzutu wolnego z bardzo dużej odległości. Bez problemów interweniował bramkarz.

29'
Teraz dobre dośrodkowanie w pole karne Wisły, ale żaden z zawodników nie sięgnął piłki.

27'
Wisła ma przewagę, ale brakuje czystych sytuacji strzeleckich.

25'
Zagłębie póki co jest tłem dla dobrze grającej Wisły.

23'
Posiadanie piłki: Wisła Kraków 57% - Zagłębie Lubin 43%

22'
Nie odnotowaliśmy tego wcześniej. Paweł Brożek na rozgrzewce nabawił się urazu i zamiast niego gra Krzysztof Drzazga.

20'
Boguski wpadł w pole karne, próbował spod linii końcowej wycofać piłkę do kolegi, ale będzie tylko rzut rożny.

19'
Za nami 19 minut gry. Wisła jak na razie w pełni zasłużenie prowadzi.

16'
Wisła ma dużą przewagę.

15'
Atmosfera w Krakowie znakomita. Pełny stadion, dobry wynik. Kibice mają powody do radości.

12'
Na ten moment Wisła jest w czołowej ósemce, ponieważ Ruch przegrywa z Lechią.

11'
Goool! Małecki wywalczył piłkę na lewej stronie boiska, dośrodkował na krótki słupek, gdzie Boguski wyprzedził obrońcę i bramkarza i wpakował piłkę do bramki.

7'
Dośrodkowanie w pole karne, ale strzał Papadopulosa z woleja bez problemów obronił Miśkiewicz.

3'
Niecelny strzał z dystansu oddał Sadlok.

2'
Od początku odważnie zaatakowała Wisła.

1'

'
Mecz cieszy się dużym zainteresowaniem wśród kibiców Wisły Na trybunach zasiądzie ponad 20 tysięcy fanów.

'
Na górze prezentujemy wyjściowe składy Wisły i Zagłębia.

'
Jeśli Wisła wygra z Zagłębiem, to awansuje do czołowej ósemki.

'
Zapraszamy na relacje live z meczu Wisła - Zagłębie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online