Manchester City - PSG online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Manchester City
PSG
1 : 0

Hart – Sagna, Otamendi, Mangala, Clichy – Fernando, Fernandinho – Navas, De Bruyne, Silva – Aguero.
Trapp – Aurier, Thiago Silva, Marquinhos – van der Wiel, Rabiot, Motta (44' Lucas), Di Maria, Maxwell – Ibrahimović, Cavani.

Fernandinho (72.) żółta kartka
Trapp (29.) żółta kartka
Pastore (67.) żółta kartka
van der Wiel (68.) żółta kartka

Mecze na żywo: Manchester City - PSG

90+3'
Koniecz meczu. Manchester City w półfinale Ligi Mistrzów.

90+3'
Kelechi Iheanacho zastąpił Sergio Aguero.

90'
Mecz potrwa jeszcze trzy minuty.

87'
Delph zastąpił Davida Silvę.

86'
Kolejny gol dla PSG nieuznany. Tym razem piłkę do bramki skierował Ibrahumović, ale był na spalonym. Słuszna decyzja sędziego.

84'
Yaya Toure zastąpił De Bruyne.

81'
PSG do awansu potrzebuje dwóch bramek.

80'
Cavani uderzył z ostrego kąta, ale Hart nie dał się zaskoczyć.

78'
Niecelny strzał Aguero.

76'
Goool dla Manchesteru! Kevin De Bruyne popisał się świetnym strzałem z 20 metrów i zaskoczył bramkarza PSG.

73'
Sporo fauli, mało ciekawych akcji w ostatnich minutach.

72'
żółta kartka Fernandinho ukarany żółtą kartką.

68'
żółta kartka van der Wiel ukarany żółtą kartką.

67'
Pastore ukarany żółtą kartką.

65'
Groźnie pod bramką Manchesteru! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Thiago Silva, ale Hart zdołał odbić piłkę na kolejny rzut rożny.

63'
Navas próbował uderzać z ostrego kąta, ale został zablokowany.

61'
Pastore zastąpił Auriera.

59'
Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale piłka w rękach Trappa.

53'
Piłka w bramce Manchesteru City, ale gol nie uznany, ponieważ Maxwell był na spalonym.

48'
Ibrahimović znów oddał groźny strzał z rzutu wolnego. Hart jednak zdołał odbić piłkę.

46'

45+3'

45'
Sędzia doliczył trzy minuty.

44'
Lucas zastąpił Thiago Mottę.

43'
Teraz z problemami zdrowotnymi zmaga się Thiago Motta. Konieczna będzie zmiana.

40'
Navas uderzył sprzed pola karnego, ale obok bramki.

38'
Aguero wrócił na boisko.

37'
Aguero się podniósł i o własnych siłach boisko. Być może jednak obędzie się bez zmiany.

35'
Aguero leży na murawie. Nie wygląda to dobrze. Najprawdopodobniej konieczna będzie zmiana.

30'
COŚ NIEPRAWDOPODOBNEGO! Aguero uderzył płasko po ziemi, ale nie trafił w światło bramki!! Wciąż 0:0!

29'
Rzut karny dla Manchesteru City! Aguero minął Trappa, ten go sfaulował za co obejrzał żółtą kartkę!

27'
Lepszy okres gry Manchesteru City.

26'
De Bruyne świetnie zagrał do Davida Silvy, ale jego podanie na rzut rożny wybił obrońca PSG.

24'
W drugim dzisiejszym meczu Ligi Mistrzów Real Madryt gra z Wolfsburgiem. Królewscy prowadzą 2:0, a więc odrobili straty sprzed tygodnia. KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ NA ŻYWO RÓWNIEŻ MECZ REAL - WOLFSBURG

23'
Aguero oddał ładny strzał z 25 metrów. Piłka przeleciała tuż obok słupka.

23'
De Bruyne zagrał prostopadle do Aguero, ten uderzył z ostrego kąta, ale niecelnie.

22'
Brakuje emocji. Czekamy na pierwszego gola, który z pewnością rozkręci mecz.

18'
Okres gry w którym dłużej przy piłce utrzymuje się PSG.

16'
Wreszcie jakieś emocje! Z rzutu wolnego z dużej odległości kapitalnie huknął Ibrahimović, ale Hart zdołał przenieść piłkę nad poprzeczką.

12'
Wciąż czekamy na sytuacje. Póki co piłkarskie szachy.

7'
Jak na razie mecz toczy się głównie w środku pola.

3'
Od początku większą inicjatywę wykazują gospodarze.

1'
Sędzia Carlos Velasco Carballo z Hiszpanii zagwizdał po raz pierwszy.

'
Za moment początek spotkania.

'
Rezerwowi PSG: Sirigu – Kimpembe, Stambouli, Moura, Kurzawa, Pastore, Ongenda.

'
Rezerwowi Manchesteru City: Caballero – Iheanacho, Bony, Y. Toure, Delph, Kolarov, Zabaleta.

'
Na górze relacji prezentujemy składy obu drużyn.

'

Liga Mistrzów online

Zapraszamy do śledzenia meczu Manchester City - PSG na żywo. Początek o 20:45. Rewanż zapowiada się bardzo ciekawie. W pierwszym spotkaniu był remis 2:2.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Manchester City - PSG, to zapraszamy do śledzenia meczu online