Real Madryt - Wolfsburg online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wolfsburg
3 : 0

Navas - Carvajal, Pepe, Sergio Ramos, Marcelo - Casemiro, Kroos, Modrić (90+1' Varane) - Bale, Ronaldo, Benzema (84' Jese)
Benaglio - Rodriguez, Dante, Naldo, Vieirinha - Gustavo, Guilavogui (80' Dost), Draxler (32' Kruse), Bruno (73' Caligiuri), Arnold - Schurrle

Mecze na żywo: Real Madryt - Wolfsburg

90+4'
Dziękuję pięknie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+4'
Real Madryt w 1/2 finału Ligi Mistrzów! Dzisiaj trudno było przeciwstawić się hiszpańskiemu klubowi. Jednak i tak należą się brawa dla Wolfsburga za próbę detronizacji "Królewskich".

90+2'
Jese nie porozumiał się z Ronaldo. Zbyt efektownie to wykonał pomocnik.

90+1'
Zmiana. Varane zastąpił Modricia.

89'
Bale przegrał rywalizację z Benaglio. Szwajcar umiejętnie wyłapał strzał walijskiego pomocnika z pola karnego.

Trzy minuty dłużej pograją zawodnicy.

88'
Faul w ataku popełnił Carvajal. Sędzia szybko przyznał rzut wolny.

87'
Już na aferę grają wicemistrzowie Niemiec. Nie ma czasu na rozbudowane ataki.

86'
Jese powstrzymany przez Benaglio. Goalkeeper gości idealnie przerzucił piłkę nad poprzeczkę. Futbolówka dostała po drodze dziwnej rotacji.

85'
żółta kartka Żółta kartka dla Dante. Stoper zdecydowanie zaatakował Cristiano Ronaldo w środku pola.

84'
Zmiana. Karim Benzema opuścił plac gry. Zidane wpuścił Jese.

83'
Podopieczni Heckinga nie porzucili nadziei o awansie. Akcjami skrzydłami chcą coś skonstruować.

82'
Benaglio wyśmienicie wybronił kąśliwe uderzenie Benzemy z kilkunastu metrów. Piłka zmierzała już w prawy, dolny róg bramki.

81'
żółta kartka Ostry wślizg CR7 w nogi rywala. Decyzja sędziego nie mogła być inna.

80'
Zmiana. Bast Dost zastąpił Guilavogui.

78'
Już nie będzie dogrywki w tym spotkaniu. Ale ewentualny gol dla przyjezdnych może dać im awans.

77'
3:0! Przepiękne uderzenie CR7 z rzutu wolnego. Portugalczyk efektownym zagraniem w prawy, dolny róg pokonał Benaglio. Błąd w ustawieniu muru skończył się tragicznie.

75'
żółta kartka Modrić bez pardonu wślizgiem potraktowany przez Gustavo. W pełni zasłużona kartka.

74'
Bomba Benzemy z kilkunastu metrów. Kropnięcie z pół woleja poszybowało wysoko nad bramką.

73'
Kolejna wymuszona korekta u gości. Caligiuri w miejsce kontuzjowanego kolegi.

72'
Sztab medyczny otoczył opieką skrzydłowego Wolfsburga.

71'
Bruno z jakimś urazem. Mieliśmy pojedynek Brazylijczyków. Starcie z Marcelo okazało się poważniejsze.

70'
Dante celnie główkował na bramkę. Strzał z powietrza powędrował jednak w sam środek, gdzie ustawiony był Keylor Navas.

69'
Schurrle poturbowany przez Pepe. Skrzydłowy wykazał się naprawdę sprytem.

67'
Niecelna próba Vieirinhi z dalszej odległości. Piłka poleciała obok lewego słupka bramki.

66'
Benaglio w ostatnim momencie wyłapał piłkę na linii bramkowej. Zawodnik Realu zamykał wrzutkę z kornera. Tym graczem był Sergio Ramos.

65'
Naldo nieźle zablokował dośrodkowanie Benzemy z lewego skrzydła.

64'
Keylor Navas skutecznie przechwycił wrzutkę Schurrle z lewego sektora boiska.

63'
Vieirinha starał się mocnym wgranie napsuć krew Navasowi. Obrońcy jednak skutecznie udaremnili jego plany.

63'
Pada deszcz w Madrycie. To powinno zmotywować zawodników do oddawania strzałów z dystansu.

61'
Benaglio rzucił się do centry z prawego skrzydła. Do piłki startował m.in. Benzema.

60'
Benaglio prawie został pokonany przez swojego obrońcę. Naldo mógł zaliczyć niefortunną interwencję wślizgiem.

59'
Gospodarze atakiem pozycyjnym usiłują stworzyć zagrożenie pod bramką Benaglio.

57'
Ronaldo mocno z rzutu wolnego. Ale obrońcy świetnie zablokowali strzał. Rzut rożny dla Realu.

56'
Kroos wykorzystał swój spryt. Niemiecki pomocnik został przewrócony w dobrym miejscu do uderzenia.

55'
Ronaldo padł w szesnastce Niemców. Sędzia nie podjął decyzji o karnym.

54'
Ramos znakomicie przedarł się na lewej flance. Obrońca doskonale minął rywala, ale już jego wrzutka okazała się koszmarna. Z dośrodkowania wyszedł nieudolny strzał.

52'
Niecelny strzał Schurrle z dwudziestu metrów. Futbolówka po jego kopnięciu pofrunęła wysoko nad poprzeczką. Niemcowi okazję wyśmienicie wypracowali Bruno z Gustavo.

50'
Carvajal nie porozumiał się z Benzemą. Obrońca Wolfsburga asekuracyjnie wybił piłkę poza boisko.

49'
Faul Bale'a w trakcie walki o piłkę wybitą z narożnika boiska. Walijczyk nieprzepisowo walczył w powietrznym starciu.

48'
Zablokowany strzał Ramosa z powietrza.

47'
Benzema wystawił piłkę wbiegającemu Bale'owi, ale szybciej do niej dopadł Rodriguez. Od narożnika "Królewscy".

46'
II połowa spotkania!

45+2'
Koniec I części gry!
Real odrobił straty. Jednak "Królewscy" muszą uważać, bo ewentualny gol dla Wolfsburga oznacza, że Real będzie zobligowany do strzelenia dwóch bramek.

45+2'
żółta kartka Arnold z żółtą kartką. Pomocnik w dość nieprzemyślany sposób atakował Casemiro.

45+1'
Max Kruse świetnie powstrzymany przez Casemiro.

45'
2 minuty dorzucone do I odsłony.

44'
Marcelo na pozycji spalonej. Boczny obrońca wzniósł protesty, jednak sędzia miał rację.

42'
Zablokowany wolej Schurrle. W roli powstrzymującego efektowne uderzenie wystąpił Carvajal.

41'

40'
Gra się toczy w ekspresowym tempie. Real stosuje wysoki pressing.

38'
Bruno zmarnował szansę! Brazylijski piłkarz miał czas i miejsce, ale jego brak zdecydowania dobrze rozczytali obrońcy. Strzał poleciał obok bramki. Korner dla jego ekipy.

37'
Bale główkował niecelnie. Walijczyk ambitnie starał się sfinalizować podanie Krossa ze stałego fragmentu.

35'
Marcelo perfidnie przewrócony przez Vieirinie. Brazylijczyk zwija się z bólu.

33'
Luiz Gustavo huknął jak z armaty. Futbolówkę zmierzającą pod poprzeczkę, dobrze nad nią przerzucił Navas.

32'
Zmiana. Draxler już nie zdoła kontynuować gry. W jego miejsce wszedł Max Kruse.

31'
Draxler ma jakieś problemy z mięśniami. Na plac gry został zmuszony wkroczył sztab medyczny.

30'
Benaglio nieźle wyłapał płaskie uderzenie Benzemy zza pola karnego. Piłka zmierzała w lewy dolny róg bramki.

29'
Bruno na pozycji spalonej.

28'
Benzema znów na ofsajdzie. Snajper nie może znaleźć sposobu na defensywę.

27'
Pierwsza celna próba Wolfsburga. Z dystansu usiłował Luiz Gustavo, lecz jego kropnięcie nie mogło zagrozić Navasowi.

25'
Benzema na minimalnym spalonym. Francuz ma uwagi, ale tak jak wspomniałem, spalony był.

25'
Real próbuje iść za ciosem. Chce jak najszybciej zapewnić sobie awans do 1/2 finału LM.

24'
Navas wybornie wyszedł do wrzutki ze stałego fragmentu. Goalkeeper w ostatniej chwili uprzedził skaczącego Naldo.

23'
Draxler przewrócony przez Carvajala. Pomocnik przyjezdnych kapitalnie opanował crossowe podanie.

21'
Głębokie wgranie Draxlera z rzutu wolnego. Arbiter liniowy podniósł chorągiewkę, ponieważ któryś z kolegów Draxlera w momencie podania był na spalonym.

20'
Luka Modrić faulował rywala tuż przed linią boczną. Tym razem bez kartki za przewinienie na Arnoldzie.

19'
Gareth Bale na ofsajdzie. Szybka reakcja sędziego liniowego.

17'
2:0! Straty odrobione! Cristiano najlepiej wyskoczył do dośrodkowania z rzutu rożnego. Portugalczyk posłał piłkę w prawy dolny róg. Bez szans był Benaglio.

16'
1:0! Doskonała centra Carvajala z prawego skrzydła. Kąśliwą centrę idealnie zamknął Cristiano Ronaldo, efektownym uderzeniem z paru metrów.

15'
Pierwszy kwadrans upłynął pod znakiem wysokiego pressingu w wykonaniu "Królewskich".

14'
Gustavo po profesorsku powstrzymał Ronaldo. Czyściutki wślizg pokrzyżował ambitne plany CR7.

12'
Niebezpieczne dośrodkowanie Marcelo z lewej flanki. Zagranie nie zbyt fortunnie wybił obrońca. Będzie korner.

10'
Ramos znów skutecznie. Środkowy obrońca ubiegł Dante, który już skakał do wrzutki z narożnika boiska.

9'
Korner dla gości. Efektownym wślizgiem Ramos wybił piłkę poza plac gry.

7'
Rodriguez kapitalnie przerwał groźne wgranie Modricia w kierunku Ronaldo. Gdyby nie ta interwencja, to Benaglio znalazłby się w wielkich opałach.

6'
Poprzeczka uratowała Benaglio. Uderzenie głową Ramosa mogło sprawić wiele problemów bramkarzowi Wolfsburga, ale futbolówka jedynie obiła poprzeczkę i opuściła plac gry.

5'
Kroos zablokowany na lewej stronie. Rzut rożny dla Realu Madryt.

4'
Karim Benzema zablokowany w głębi pola karnego rywala. Mocny strzał skutecznie powstrzymany przez defensywę.

3'
Gareth Bale próbował wyłuskać futbolówkę tuż przed polem karnym Wolfsburga. Niestety obrońca umiejętnie go obił.

1'
Marcelo długim crossem obsłużył Benzemę. Francuz miał małe problemy z opanowaniem piłki, ale w górę poszła chorągiewka sędziego liniowego.

*'
Startujemy z rewanżem na Santiago Bernabeu!

*'
Minuta ciszy poświęcona Pedro de Felipe

*'
Hymn Ligi Mistrzów rozległ się na stadionie w Madrycie!

*'
Tylko pogratulować...

*'
Ławka rezerwowych gości: Casteels, Schäfer, Caligiuri, Kruse, Dost, Träsch, Knoche

*'

*'
Rezerwa "Królewskich": Casilla, Varane, Danilo, Isco, James, Lucas Vázquez, Jesé

*'
Przypominany, że w pierwszym pojedynku lepszy okazał się niespodziewanie Wolfsburg. Podopieczni trenera Heckinga u siebie wygrali 2:0.

*'
Zapraszamy Państwa serdecznie na śledzenie naszej relacji z rewanżowego spotkania 1/4 finału Ligi Mistrzów: Real Madryt - Wolfsburg.
Początek meczu o 20:45

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Madryt - Wolfsburg, to zapraszamy do śledzenia meczu online