Benfica Lizbona - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Benfica Lizbona
2 : 2

Ederson - Almeida, Jardel, Lindelöf, Eliseu (88' Jović) - Fejsa, Renato, Salvio (69' Talisca), Carcela, Pizzi (57' Guedes) - Raul Jimenez
Neuer - Lahm, Kimmich, Javi Martinez, Alaba - Alonso (89' Bernat), Vidal, Thiago, Douglas Costa, Ribéry (90+2' Gotze) - Müller (83' Lewandowski)

Mecze na żywo: Benfica Lizbona - Bayern Monachium

90+4'
Dziękuję pięknie Państwu za uwagę.

90+4'
Bayern Monachium kolejny półfinalistą Ligi Mistrzów. Benfica zaprezentowała się godnie, lecz na ekipę Guardioli było to za mało.

90+3'
Jović mógł dać zwycięstwo Benficę! Napastnik mocno kropnął, ale futbolówkę zmierzającą w lewy sektor, zatrzymał Manuel Neuer.

90+2'
Gotze z symbolicznym udziałem w dzisiejszym widowisku. Na ławkę zesłany został Ribery.

90+1'
żółta kartka Almeida ze spóźnionym wślizgiem. Ribery był poszkodowany w tej sytuacji.

90'
Trzy minuty - tyle wygłosił spiker na stadionie.

89'
Zmiana. Bernat zastąpił Alonso.

89'
Lewandowski przegrał pojedynek z Edersonem. Polak kopnął piłkę wprost w bramkarza. Szkoda tej szansy, bo Costa posłał znakomite podanie.

88'
Zmiana. Jović w miejsce Eliseu.

87'
Neuer dzisiaj nie gra meczu życia. Ale niemiecki bramkarz miał też dobre interwencje. Przed chwilą skutecznie wyszedł do wrzutki z lewej flanki.

86'
Talisca ponownie wystraszył Neuera. Tym razem zawodnik posłał piłkę minimalnie obok lewego słupka bramki. Kibice Bayernu naprawdę mogli się przejąć.

85'
Martinez znów musiał faulować w niebezpiecznej strefie.

83'
Lewy na ostatnie minuty. Polski snajper zmienił Mullera.

82'
Ciekawie rozegrany rzut wolny przez przyjezdnych. Muller mógł mieć sytuację strzelecką po podaniu od Lahma, jednak obrońcy wybili piłkę poza boisko.

80'
Szybko rozgrywana piłka. Bayern mimo korzystnego wyniku ciągle stosuje wysoki pressing.

78'
Ofsajd po stronie Bayernu.

77'
2:2! Genialny strzał Talisci z rzutu wolnego. Futbolówka uderzona z kilkudziesięciu metrów poszybowała w prawe okno bramki Neuera. Bramkarz był bez szans.

75'
żółta kartka Gwizdy na stadionie! Guedes w przebojowym rajdzie z piłką. Javi Martinez wślizgiem zatrzymał rywala.

73'

72'
Ederson z błędem. Goalkeeperowi w ostatniej chwili uciekła piłka po strzale Vidala. Benfica miała szczęścia, bo Bayern zacznie tylko od rzutu rożnego.

71'
żółta kartka Carcela pierwszym zawodnikiem z kartką. Faul w środku pola mógł być klasyfikowany do kary.

70'
Efektowny chwyt Edersona. Brazylijski bramkarz w dość ekstrawagancki sposób przejął dośrodkowanie z prawego skrzydła.

69'

68'
1:3! Jednak nie! David Alaba na ofsajdzie. Boczny obrońca idealnie dograł do Mullera, ale to wszystko już po gwizdku.

66'
Kimmich odepchnięty przez Guedesa.

65'
Kolejny korner dla Bawarczyków. Ribery zablokowany na lewej flance.

64'
Guedes wysoko nad poprzeczką. Zmiennik Pizziego przesadził stanowczo z siłą.

63'
Vidal z faulem. Gonzalez dobrze prowadził piłkę. Będzie sposobność do soczystej próby z rzutu wolnego.

62'
Neuer na notę powstrzymał uderzenie Almeidy. Piłka kopnięta z dystansu zmierzała pod poprzeczkę.

60'
Słupek uratował Edersona. Niebezpieczny strzał Costy z głębi szesnastki poleciał w prawy słupek.

59'
Alaba chciał groźnie dośrodkować z lewego skrzydła. Wszystko ładnie się układało, ale Austriak w ostatniej chwili się przewrócił.

57'
Zmiana u gospodarzy. Pizzi już poza placem gry. Guedes wpuszczony na ponad pół godziny.

55'
Soczysta próba Ribbery'ego z kilkudziesięciu metrów. Strzał poleciał minimalnie nad poprzeczką bramki.

54'
Ederson z klasą! Bramkarz wyśmienicie wyszedł do Costy i w efektowny sposób wygarnął mu piłkę. Gdyby nie ta interwencja, to już podwyższenie pewne.

52'
1:2! Akcja po stałym fragmencie. Martinez przedłużył piłkę po centrze z rzutu rożnego. Sytuację doskonale wykończył Muller, dokładając tylko nogę.

50'
Benfica w opozycji. Gracze Vitorii muszą się otworzyć, bo inaczej ich szanse na awans zmaleją do zera.

48'
Douglas chyba usiłował wrzucić piłkę z prawego skrzydła. Ale zamiast tego wyszedł mu bardzo nieudany strzał.

47'
Ribery zablokowany. Francuski skrzydłowy próbował efektownym zagraniem pokonać Edersona, lecz jego kopnięcie powstrzymali obrońcy Benfiki.

46'
Wróciliśmy!

Tak to wszystko wyglądało w liczbach...

45+1'
Koniec I odsłony spotkania!
Bayern w znakomitym położeniu. On minimalnie przeważa, ale i gospodarze groźnie atakują na bramkę Neuera. Gra po przerwie zapowiada się naprawdę emocjonująco.

45'
1 minuta dodana do I części.

44'
Vidal strzelił mocno z głębi pola karnego. Uderzenie już z niełatwej pozycji poleciało obok światła bramki.

44'
Przecięte zagranie Alaby z lewego skrzydła boiska. Bayern chce jak najszybciej rozstrzygnąć wynik dwumeczu.

42'
Kimmich zwija się z bólu. Obrońca nadział się na wejście Jimeneza w środku pola.

40'
Wysoki pressing w realizacji zawodników Guardioli.

38'
Benfica Lizbona w tym momencie do awansu potrzebuje jeszcze dwóch goli.

37'
1:1! Mocne wgranie Lahma z prawego skrzydła. Piłkę przed siebie odbił Ederson, co wykorzystał szybko Vidal, posyłając fenomenalne uderzenie pod poprzeczkę.

36'
Obie ekipy starają się wykorzystać swój potencjał na skrzydłach. Costa i Ribery - Salvio i Gonzalez mają dużo pracy.

34'
Zablokowane huknięcie Salviego. Z inicjatywą w tej chwili są jego koledzy.

32'
Vidal z kolejną główką. Pomocnik w tej sytuacji niedokładnie nakrył piłkę w powietrzu. Jest ona obecnie w rękawicach goalkeepera.

30'
Alcantara mocno nieudanie z większej odległości. Strzał defensywnego pomocnika poszybował wysoko nad poprzeczką bramki Edersona.

28'
Gospodarze próbują iść za ciosem! Jimenez znów mógł wykorzystać nieudolność defensywy. Napastnik jednak źle przyjął, a potem posłał za słabe uderzenie z kilkunastu metrów. Kopniętą piłkę dobrze wychwycił Neuer.

26'
1:0! Jimenez wykorzystał błąd komunikacyjny w bloku defensywnym gości. Zawodnik Benfiki efektownym "szczupakiem" uprzedził wychodzącego Neuera. Naprawdę katastrofalna interwencja bramkarza Bayernu i jego kolegów.

24'
Kąśliwa centra Costy w pobliże bramki. Sytuację we własnej strefie wyjaśnił Jardel, odbijając piłkę głową.

22'
Vidal uderzył głową na bramkę. Chilijczyk próbował zakończyć akcję na jeden kontakt. Futbolówka dotknięta zbyt słabo, by zaskoczyć bramkarza.

21'
Niecelna próba z dystansu Alaby. Piłka spokojnie minęła zamierzony cel.

20'
Przewinienie w ataku wykonał Muller. Od rzutu wolnego rozpoczną gospodarze.

19'
Muller bliski zaskoczenia Edersona strzałem z powietrza. Niemiec usiłował sfinalizować podanie z prawego skrzydła, ale futbolówka przeleciała minimalnie obok lewego słupka bramki.

18'
Gonzalez przechytrzył Vidala. Piłkarz z Chile zmuszony do ratowania się faulem.

17'
Thiago popełnił przewinienie w ofensywie. Sędzia szybko zareagował na złamanie przepisów.

16'
Ribery odepchnięty przez Almeidę. Rzut wolny dla Bayernu.

14'
Ederson dobrze przechwycił wrzutkę Alaby z lewego sektora. Austriak mógł lepiej dograć kolegom.

13'

11'
Groźne dośrodkowanie Costy z prawej flanki. Jednak skutecznym "szczupakiem" sytuację wyratował Lindelof.

9'
Znowu Ribery nęka linię defensywną gospodarzy. Akcję próbował zamykać Muller, ale musiał uznać wyższość obrońców.

8'
Płaskie wgranie Ribery'ego z lewego skrzydła. Zagrożenie doskonale oddalił Lindelof, wybijając daleko futbolówkę.

7'
Muller celnie główkował po dośrodkowaniu z narożnika boiska. Piłkę jednak pewnie wyłapał Ederson.

5'

3'
Eliseu trafił w mur. Piłka po jego uderzeniu odbiła się od zawodnika Bayernu i opuściła plac gry.

2'
Rzut wolny dla Benfiki. Kimmich nieprzepisowo atakował w powietrzu Jimeneza.

*'
Startujemy z meczem w Lizbonie!

*'
Na Estadio da Luz rozbrzmiał hymn Ligi Mistrzów!

*'
Ostatnie rozgrzewki...

*'
Obie ekipy przewodzą w swoich rozgrywkach ligowych. Benfica Lizbona ma 73.punktów (2 oczka przewagi nad Sportingiem). Z kolei Bayern ma siedmiopunktową przewagę nad Borussią Dortmund.

*'
Wczoraj do 1/2 finału Ligi Mistrzów awansowali: Real Madryt i Manchester City.

*'

*'
Ławka rezerwowa gości: Ulreich, Lewandowski, Rafinha, Bernat, Götze, Rode, Coman

*'
Ławka rezerwowa gospodarzy: Paulo Lopes, Semedo, Luisão, Samaris, Talisca, Guedes e Jovic

*'
Początek meczu o 20:45

W pierwszym spotkaniu Bayern wygrał 1:0. Gola na wagę zwycięstwa zdobył Vidal.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Benfica Lizbona - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online