Atletico Madryt - Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Atletico Madryt
Barcelona
2 : 0

Oblak – Juanfran, Hernandez, Godin, Filipe Luis – Koke, Gabi, Augusto Fernandez (90+3' Savić), Niguez – Griezmann, Ferreira-Carrasco (74' Partey).
ter Stegen – Dani Alves (64' Roberto), Pique, Mascherano, Alba – Rakitić (64' Turan), Busquets, Iniesta, Messi – Suarez, Neymar.

*'
My się już żegnamy, a w Madrycie trwa świętowanie.

*'
Dziękujemy za śledzenie meczu na żywo. Już w piątek zapraszamy na losowanie półfinałów Ligi Mistrzów. O awans do finału walczyć będą Real Madryt, Manchester City, Bayern Monachium oraz Atletico Madryt!

*'
Niski poziom pierwszej połowy zrekompensowała druga połowa, a w szczególności końcówka. O tym meczu na pewno będzie się mówiło jeszcze przez pewien czas z powodu błędów arbitra.

90+6'
KONIEC! Atletico w półfinale Ligi Mistrzów!

90+6'

90+5'
żółta kartka Koke ukarany żółtą kartką.

90+3'
To nie był udany mecz sędziego. Wcześniej mógł w kilku sytuacjach pokazać czerwoną kartkę zawodnikom Barcelony, a potem powinien podyktować jedenastkę dla Barcelony.

90+3'
Savić zastąpił Fernandeza.

90+2'
Messi z rzutu wolnego posłał piłkę tuż nad poprzeczką.

90+1'
Ale zamieszanie! Sędzia odgwizdał zagranie ręką Gabiego. Barcelonie należał się rzut karny, ale sędzia podyktował rzut wolny! Gabi znajdował się na linii, ale piłka była w polu karnym. Żółta kartka dla Turana.

90'
Mogło być groźnie, ale Filipe Luis zablokował dośrodkowanie Turana.

89'
Do końca meczu już tylko kilka minut! Czy Barcelona zdoła doprowadzić do dogrywki?

88'
2:0! Griezmann płaskim strzałem z pola karnego pokonał ter Stegena, który co prawda wyczuł intencje strzelca, ale nie sięgnął piłki

87'
Rzut karny dla Atletico! Co za odbiór, co za akcja Filipe Luisa! Podanie do Griezmanna ręką przeciął Iniesta za co obejrzał tylko żółtą kartkę. żółta kartka

85'
Zamieszanie w polu karnym Atletico, ale piłkę ostatecznie wybili obrońcy.

84'
Atletico mogło wyprowadzić bardzo groźną kontrę, ale Godin w prosty sposób stracił piłkę. Potem musiał przerwać akcję Barcelony faulem, za co obejrzał żółą kartkę. żółta kartka

84'
Piłka spadła w polu karnym pod nogi Suareza, ale jego strzał był za lekki.

83'
Kontra Atletico, ale Mascherano świetnie powstrzymał Griezmann.

80'
Barcelona wciąż przeważa, ale od kilku minut w polu karnym Atletico już się tak nie kotłuje.

76'
żółta kartka Znów gorąco. Neymar sfaulował rywala poza linią końcową boiska za co obejrzał żółtą kartkę. Brzydkie zachowanie zawodnika Barcelony.

75'
Zablokowany strzał Alby.

75'
Groźnie pod bramką Barcelony, ale Oblak odważnie wyszedł z bramki i wypiąstkował piłkę uprzedzając Messiego.

74'
Ferreira-Carrasco opuścił boisko, a zastąpił go Partey.

70'
żółta kartka Suarez przy próbie strzału uderzył rywala łokciem za co obejrzał żółtą kartkę.

70'
Przepychanki pomiędzy zawodnikami obu drużyn.

69'
żółta kartka Gabi ukarany żółtą kartką.

69'
Statystyka strzałów:
Celne: 5 - 3
Niecelne: 2-2.

66'
Suarez świetnie uwolnił się spod opieki obrońcy w polu karnym, oddał bardzo mocny strzał, ale prosto w dobrze ustawionego Oblaka.

65'
Zablokowany strzał Turana.

64'
Turan "przywitany" gwizdami.

64'
Dwie zmiany w Barcelonie. Boisko opuścił Alves i Rakitić, a zastąpili ich Roberto oraz były gracz Atletico Turan.

63'
Iniesta uderzył sprzed linii pola karnego. Pewnie interweniował Oblak.

62'
Strzał Alby sprzed bramki wybił jeden z obrońców. Rozkręciła się Barcelona.

61'
Kontra Atletico. Griezmann zaimponował szybkością, oddał strzał z ostrego kąta w krótki róg, ale dobrze zachował się ter Stegen.

59'
Sporo szczęścia miało Atletico. Suarez minął rywala, zagrał na prawą stronę pola karnego do Alby, który mocno wstrzelił ją do środka, ale kapitalną interwencją popisał się Gabi.

58'
Messi oddał strzał, który dobrze zablokował Koke.

53'
Co za kapitalny strzał głową Saula Nigueza! Piłka odbiła się od poprzeczki! To byłby piękny gol!

52'
Zablokowany strzał Koke.

52'
Ciekawostka taktyczna.

50'
Świetna okazja Atletico! Juanfran niecelnie jednak wycofał piłkę do partnera i przejęli ją obrońcy.

48'
Dani Alves zamiast dośrodkowywać, zdecydował się na strzał. Zła decyzja i nieudane wykonanie.

47'
Mogło być groźnie. Prostopadłe zagranie do Griezmanna, ale piłkę przejął jeden z obrońców.

46'

*'
Statystyki pierwszej połowy.

*'
Posiadanie piłki w pierwszej połowie: 28% - 72%.

45'

44'
Ferreira-Carrasco oddał groźny strzał sprzed pola karnego, ale ter Stegen nie dał się zaskoczyć.

42'
Neymar oddał ładny strzał z dystansu. Piłka leciała pod poprzeczkę, ale pewnie interweniował Oblak.

39'
W drugim meczu Bayern doprowadził do wyrównania.

38'
Statystyki nie są jednak korzystne dla Atletico. W poprzednich meczach Barcelona potrafiła odrobić straty i pokonać zespół z Madrytu.

37'
Taki wynik awans do półfinału Ligi Mistrzów daje Atletico Madryt!

36'
Gooool! 1:0 dla Atletico! Saul Niguez kapitalnie dośrodkował w pole karne zewnętrzną częścią stopy, a ładnym strzałem głową gola zdobył Griezmann.

35'
Barcelona wreszcie przyśpieszyła akcję mając więcej miejsca na boisku, ale w kluczowej fazie i tak ją zwolniła. Ostatecznie dośrodkowanie Alvesa pewnie wyłapał Oblak.

33'
Leo Messi uderzył z rzutu wolnego nad poprzeczką. Oblak spokojnie kontrolował lot piłki.

32'
Barcelona będzie miała rzut wolny z dogodnej pozycji. Może wreszcie stworzy zagrożenie?

30'
Piłkarze Atletico reklamowali zagranie ręką w polu karnym. Sędzia był jednak innego zdania.

28'
Tymczasem w drugim meczu mamy niespodziankę. Benfica prowadzi z Bayernem 1:0 po kapitalnym golu Jimeneza.
KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ NA ŻYWO MECZ BENFICA - BAYERN

25'
Wszyscy z pewnością więcej oczekiwali po tym meczu.

24'
Barcelona ma dużą przewagę, ale kompletnie nic z tego nie wynika. Gwizdy ze strony fanów gospodarzy.

22'
Jeszcze jedno kapitalne ujęcie oprawy kibiców Atletico Madryt.

21'
Statystyki po pierwszym kwadransie gry.

19'
Pierwsze dziesięć minut było ciekawe. Drugie niestety już mniej.

16'
Spokojniejszy okres meczu. Gra toczy się w środka pola, gdzie dłużej piłkę mają piłkarze Barcelony.

13'
Znów dłużej przy piłce utrzymuje się Barcelona. Póki co nie stworzyła zagrożenia.

11'
Dziesięć minut gry za nami. Mecz toczony jest w dobrym tempie.

10'
Ferreira-Carrasco płasko dośrodkowywał z prawej strony boiska, ale żaden z jego kolegów nie doszedł do piłki.

9'
Mascherano dobrze odebrał piłkę, momentalnie zdecydował się na strzał z dystansu, ale został zablokowany.

7'
Kolejna dobra akcja Atletico! Po dośrodkowaniu z lewej strony boisko sporo miejsca w polu karnym miał Giezmann, oddał groźny strzał głową, ale dobrze interweniował ter Stegen.

6'
Po dobrym początku Atletico, teraz dłużej przy piłce stara się utrzymać Barcelona. Póki co jednak nie narzuciła swojego stylu gry.

4'
Ferreira-Carrasco oddał strzał z dystansu. Piłka wylądowała jednak prosto w rękach ter Stegena.

3'
Pierwsza groźna akcja dla Atletico! Obrońca wybił piłkę prosto pod nogi Gabiego, ten huknął z pola karnego lewą nogą, ale nad bramką.

2'
Świetna oprawa kibiców Atletico Madryt.

1'
Zaczęli!

'
Sędzią meczu Atletico - Barcelona jest Nicola Rizzoli.

'
Za moment początek meczu.

'
Tak prezentował się stadion pół godziny przed meczem.

'
Kilka zdjęć sprzed meczu:

'
Rezerwowi Barcelony: Bravo – Douglas, Turan, Bartra, El Haddadi, Roberto, Adriano.

'
Rezerwowi Atletico: Moya – Kranevitter, Savić, Correa, Gamez, Partey, Vietto.

'
Na górze relacji prezentujemy wyjściowe składy.

'
W pierwszym meczu Barcelona pokonał Atletico 2:1.

'
Początek meczu Atletico - Barcelona o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Atletico Madryt - Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online