Liverpool - Borussia Dortmund online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Liverpool
Borussia Dortmund
4 : 3

Mignolet - Clyne, Lovren, Sakho, Moreno - Can (81' Lucas), Milner, Lallana (62' Allen), Coutinho, Firmino (62' Sturridge) - Origi
Weidenfeller - Piszczek, Sokratis, Hummels, Schmelzer - Weigl, Castro (83' Gundogan), Mkhitaryan, Kagawa (77' Ginter), Reus (83' Ramos) - Aubameyang

Mecze na żywo: Liverpool - Borussia Dortmund

90+5'
Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas. Oby takich starć w futbolu było więcej!

90+4'
Był to pojedynek, który na 100% przejdzie do historii futbolu! Ale trzeba nagrodzić wielkimi brawami Dortmund, bo w tym rewanżu pokazał ogromną klasę. Im teraz pozostaje walka na krajowym rynku.
Liverpool jutro popołudniu pozna rywala w 1/2 finału Ligi Europy!

90+4'
Gundogan o krok od zaskoczenia bramkarza. Kropnięcie od rzutu wolnego jednak poszybowało obok lewego słupka bramki.

90+3'
Schmelzer przebojem próbował przedostać się pod pole karne. W ostatniej fazie został sfaulowany tuż przed polem karnym.

90+2'
4:3! Co za mecz! Co za oryginalnie rozegrany rzut wolny! Dośrodkowanie z prawej flanki wybornie głową sfinalizował Lovren, który wygrał pojedynek powietrzny z kilkoma rywalami. Chyba najważniejszy gol w jego karierze!

90'
4 minuty - tyle przedłużono ten mecz.

89'
Kibice z Anglii śpiewają hymn swojego klubu. Oni wciąż wierzą w odmienienie niekorzystnego wyniku.

87'
Gospodarze chcą jak najszybciej odebrać piłkę. Przy okazji chęci odbioru, często popełniają oni przewinienia.

87'
Lovren w roli faulującego. Stoper odepchnął rywala, który mu nieoczekiwanie wybiegł.

85'
Lovren efektownym wolejem próbował zaskoczyć rywala. Niestety ten wolej okazał się koszmarny. Obrońca zamykając centrę z rzutu wolnego, posłał futbolówkę na trybuny.

84'
Aubameyang o włos od zamknięcia dośrodkowania Schmelzera z prawego skrzydła. Gabończyk minimalnie minął się z piłką.

83'

81'
Ostatnia korekta w wykonaniu trenera gospodarzy. Lucas zmienił Cana.

80'
Droga do półfinału Ligi Europy wciąż otwarta. W tej chwili Anglicy potrzebują gola.

79'
3:3! Co za powrót! Sakho najlepiej zachował się w szesnastce Dortmundu po rozegranym rzucie rożnym. Stoper znalazł się w idealnym miejscu, zamykając doskonałe zagranie z narożnika boiska. Uderzenie głową z paru metrów nie do wyciągnięcia dla bramkarza.

77'
Ginter wzmacnia obronę. Z boiska został zdjęty Kagawa.

76'
Emre Car opatrywany przez sztab medyczny.

76'
Weidenfeller umiejętnie interweniował na przedpolu. Bramkarz wygarnął futbolówkę skaczącemu Lovrenowi.

74'
żółta kartka Łukasz Piszczek kartkowiczem. Polski defensor nie mógł sobie poradzić przepisowo z Coutinho.

73'
Zbyt głęboko futbolówkę posłał Milner z prawego skrzydła. Żaden z jego klubowych partnerów nie mógł sfinalizować akcji.

71'
Ambitnie o piłkę walczył Origi. Niestety dla kibiców Liverpoolu, robił to wbrew przepisom.

70'
Emre Can wzięty w kleszcze. Od rzutu wolnego rozpoczną gospodarze.

69'
Emre Can kolejny raz upomniany przez sędziego. Ten wrócił do sytuacji, kiedy zawodnik w bardzo niebezpieczny sposób chciał odebrać piłkę.

68'
Origi szukał prawego okna bramki. Belgijski napastnik podjął naprawdę wielkie ryzyko, jednak piłka poszybowała minimalnie obok zamierzonego celu.

66'
2:3! Świetna akcja Moreno z Coutinho. Ten pierwszy w idealny sposób wystawił futbolówkę koledze, a on bez większego namysłu uderzył piłkę w prawy, dolny róg. Bez szans był Weidenfeller.

64'
Przekombinowali piłkarze z Anglii. Coutinho próbował znakomitym podaniem uruchomić niekrytego Origiego. Wszystko układało się niemal perfekcyjnie, ale we wszystko wmieszali się w ostatniej fazie obrońcy.

62'

62'

59'
Schmelzer sfaulowany poprzez nieudolny blok.

58'
Niezbyt wiele dzisiaj mają gospodarze po rzutach rożnych. Obrona przeciwnika skutecznie udaremnia ich ataki.

56'
1:3! Podanie Hummelsa na miarę Oscara! Do prostopadłego zagrania dotarł wbiegający Marco Reus, a potem w doskonałej okazji, posłał piłkę w prawy, dolny róg bramki.

54'
Soczysta próba Origiego z dalszej odległości. Brawa dla zawodnika za ambitny plan, ale uderzenie poszybowało daleko od światła bramki.

53'
żółta kartka Żółta kartka dla Hummelsa. Niemiec musiał popełnić faul taktyczny, bo jego rywal był naprawdę rozpędzony.

52'
Znów ofsajd. Tym razem najbliżej bramki w momencie podania był Marco Reus.

51'
Origi złapany na pozycji spalonej. Dobrą pracę wykonał w tej sytuacji blok defensywny gości.

50'
Origi próbował wymanewrować defensywę Dortmundu. Jednak napastnik stracił kontrolę nad piłką w polu karnym rywala.

50'
1:2! Origi ponownie pokonuje bramkarza BVB! Belgijski snajper dobrze uciekł obrońcom, po czym w sytuacji sam na sam z bramkarzem płaskim strzałem go zaskoczył.
W roli asystenta wystąpił Can.

48'
Roman Weidfeller doskonale przechwycił podanie Firmino z lewego skrzydła.

47'
Castro zaliczył groźny wślizg w nogi rywala. Tym zawodnikiem był Coutinho.

46'
II odsłona meczu!

W równolegle rozgrywanych spotkaniach

45'
Koniec I części gry!
Przed trenerem Kloppem trudne zadanie. Jego ekipie do ewentualnego awansu brakuje aż trzech bramek. Z kolei goście dzisiaj pokazują ogromną łatwością przy rozgrywaniu piłki w kontratakach.

43'
Mignolet z dobrym refleksem! Bramkarz "The Reds" skutecznie na linii zatrzymał kopnięcie Kagawy, który nieźle urwał się obrońcom. Na pech dla Japończyka, futbolówka powędrowała w miejsce, gdzie stał bramkarz.

42'
Przecięta centra Aubameyanga z prawej strony. Będzie rzut rożny dla przyjezdnych.

40'
Nieudana próba Origiego z powietrza. Uderzenie główką powędrowało nieznacznie obok światła bramki.

38'
Coutinho musiał uznać wyższość obrońców. Piłkarz angielskiej drużyny mógł stanąć przed doskonałą szansą, ale w ostatnim momencie defensywa go skutecznie zablokowała.

36'
Niezbyt dużo potrzeba, aby Borussia Dortmund stanęła przed okazją bramkową. Wielki udział w tym ma ogromna szybkość Aubamyanga, który wygrywa niemal wszystkie starcia biegowe.

35'

33'
Clyne zagrał piłkę ręką. Kibice Borussii szybko zauważyli przewinienie. Taką samą decyzję podjął również arbiter.

31'
Groźna wrzutka Piszczka w porę zneutralizowana przez defensywę. Korner dla BVB.

30'
Teraz coś próbują skonstruować goście.

28'
Mkhitaryan na pozycji spalonej. Arbiter liniowy zasygnalizował ten aspekt gry.

27'
Niecelne uderzenie Firmino. Zagranie byłego piłkarza m.in. Hoffenhaim przeleciało obok lewego słupka bramki.

24'
Origi bliski skutecznej finalizacji dośrodkowania z prawej stronie. Strzał z pierwszej piłki poleciał obok światła bramki. Najprawdopodobniej na strzał Belga zadziałał dobrze interweniujący obrońca.

22'
Ostra centra Clyne'a z prawego sektora. Kąśliwie wgraną piłkę asekuracyjnie na rzut rożny wybił Łukasz Piszczek.

21'
Koszmarny kiks Lallany na kilkanaście metrów pod bramką Borussii. Gdyby piłkarz "The Reds" trafił w futbolówkę, to Weidenfeller mógłby się martwić.

20'
Firmino niezgodnie z przepisami atakował piłkę w środkowej strefie boiska. Rzut wolny dla przyjezdnych.

19'
Moreno mógł się lepiej zachować w polu karnym Borussii. Efektowne uderzenie jednak poszybował wysoko nad poprzeczką bramki Weidenfellera. Dobre dośrodkowanie z prawego skrzydła.

17'
Sokratis w ostatniej chwili zablokował Origi. Belg fenomenalnie przechwycił prostopadłe podanie, ale stoper BVB powstrzymał strzał idący chyba w lewy róg.

15'

14'
Faul Łukasza Piszczka na Lovrenie. Sędzia wychwycił złamanie przepisów.

13'
Ciągle w ataku podopieczni Tuchela. W tej chwili są w wybornym położeniu. Gospodarzom do awansu potrzeba aktualnie trzech goli.

12'
Niedokładne podanie w wykonaniu Lallany. Na lewej flance czekał niekryty klubowy kolega.

11'
Emre Can zmuszony do popełnienia faulu. Zawodnikowi znakomicie próbował uciekać Kagawa.

9'
0:2! Znów kontra - majstersztyk! Reus zagrał fenomenalną piłkę w stronę Aubameyanga. Gabończyk doskonale urwał się obrońcy, a potem huknięciem w prawe okno, nie dał szans bramkarzowi.

7'
Wrzutka Firmino z prawej flanki. Ale centra okazała się minimalnie za głęboka.

5'
0:1! Co za kontra BVB! Castro posłał znakomite podanie w kierunku Aubameyanga. Ten z bliskiej odległości przegrał rywalizację z Mignoletem, który umiejętnie sparował piłkę przed siebie. Niestety dla niego do niej dopadł Mkhitaryan i efektownym strzałem z kilku metrów zmienił wynik.

4'
Niebezpieczna podkrętka Aubameyanga zza pola karnego. Futbolówka po kopnięciu Gabończyka poszybowała minimalnie obok lewego słupka.

2'
Groźne dośrodkowanie Kagawy z lewego skrzydła boiska. Piłkę dobrze z własnej szesnastki wybił Sakho.

*'
Zaczynamy!

*'
To się dopiero nazywa rozdarcie...

*'

*'
Albo będzie głównym wygranym, albo największym przegranym tego dwumeczu...

*'
Witamy serdecznie Państwa na śledzenie naszej relacji z rewanżowego meczu 1/4 finału Ligi Europy: Liverpool - Borussia Dortmund.
Początek spotkania o 21:05

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Liverpool - Borussia Dortmund, to zapraszamy do śledzenia meczu online