Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
1 : 1

Kudła - Nunes, Fojut, Rudol, Frączczak - Murawski, Matras, Gyurcso, Kort (46' Listkowski), Akahoshi - Zwoliński (46' Dwalishvili)
Putnocký - Konczkowski, Grodzicki, Koj, Oleksy (58' Szyndrowski) - Moneta (80' Zieńczuk), Surma, Hanzel, Lipski, Podgórski - Stępiński (90+1' Efir)

Murawski (59.)
Stępiński (25.)

Rudol (71.) żółta kartka

Mecze na żywo: Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów

90+5'
Dziękuję pięknie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+4'
Pogoń Szczecin po raz 17 w tym sezonie dzieli się punktami. Ale trzeba nagrodzić "Portowców" za zaangażowanie w drugiej odsłonie. Z kolei Ruch Chorzów pokazał klasę, ale zabrakło zimnej krwi.

90+3'
"Nożycami" bramkarza próbował zaskoczyć Murawski. Niestety doświadczony pomocnik niezbyt czysto nakrył futbolówkę.

90+1'
Mariusz Stępiński opuścił murawę. Prezent urodzinowy w postaci występu dostał Michał Efir.

90'
O 3 minuty dłużej potrwa spotkanie w Szczecinie.

90'
W polu karnym leży Michał Koj.

88'
Soczyste huknięcie Murawskiego z dystansu. Putnocky nie ryzykował i sparował piłkę na rzut rożny.

86'
Przewinienie Nunesa w polu karnym Ruchu Chorzów. Przed chwilą mieliśmy festiwal kontrataków.

85'
Rudol asekuracyjnie wybił piłkę głową poza plac gry. Z prawego skrzydła dośrodkowywał Stępiński.

83'
Chybione kropnięcie Stępińskiego ze znacznej odległości. Płaskie uderzenie powędrowało parę metrów od lewego słupka bramki.

82'
Faul w ofensywie Dwalishviliego.

80'
Zmiana. Marek Zieńczuk zastąpił Łukasza Monetę.

78'
Kąśliwa próba Listkowskiego z głębi. Piłka obrała niezły kurs, ale ostatecznie wylądowała obok lewego słupka.

77'
Na pozycji spalonej Mariusz Stępiński. Sędzia liniowy nadal nieomylny.

75'
Konczkowki ofiarnie interweniował. Obrońca zablokował mocne uderzenie Akahoshiego z kilkunastu metrów.

74'
Putnocky błysnął kunsztem! Bramkarz idealnie wyciągnął uderzenie głową Frączczaka z paru metrów!

72'
Michał Koj z niełatwej pozycji. Piłkarz z nr "9" znakomicie obsłużony crossem, lecz uderzenie poszybowało wysoko nad poprzeczką.

71'
żółta kartka Żółta kartka dla Rudola. Naprawdę niebezpieczne wejście.

70'
Murawski nieźle dograł do Listkowskiego. Młody zawodnik już przymierzał się do strzału, ale wybornie zareagowali wślizgiem obrońcy.

68'
Spalony Hanzela. Sędzia liniowy dosyć szybko wychwycił całe zdarzenie.

67'

65'
Putnocky skutecznie na linii. Słowak dobrze wyłapał płaskie uderzenie z kilkunastu metrów. Piłka po zagraniu Matrasa zmierzała w lewy, dolny róg

64'
Zablokowane huknięcie Listkowskiego z głębi pola karnego. Będzie korner.

62'
Zamieszanie w szesnastce Pogoni po stałym fragmencie. Cały galimatias udało się jednak zażegnać Rudolowi.

61'
Nieudane uderzenie z woleja zaprezentował Akahoshi. Japończyk dobrze się złożył, ale zagranie zza pola karnego nie zagroziło Putnockiemu.

59'
1:1! Niezłe wgranie Dwalishviliego z lewego skrzydła. Żadnemu z obrońców nie udało się dotrzeć do piłki, ale niestety dla nich zrobił to Murawski i wpakował ją do pustej bramki.

58'
Marek Szyndrowski zastąpił Pawła Oleksego.

57'
Znów Dwalishvili na pozycji spalonej.

56'
Paweł Oleksy z poważniejszym urazem.

55'
Ostre starcie Fojuta z którymś zawodnikiem Ruchu. Stoper zderzył się głową z Oleksym. Całe zamieszanie wzięło się od nieudolnego wyjścia Kudły.

53'
Dwalishvili złapany w pułapkę ofsajdową.

52'
Niedokładne podanie Listkowskiego do wbiegającego partnera. We wszystko skutecznie wmieszali obrońcy, którzy efektownie przejęli futbolówkę.

50'

48'
Nieskuteczna próba zmiennika Zwolińskiego. Piłka po jego dotknięciu powędrowała obok lewego słupka bramki.

47'
Starcia Stępińskiego z Matrasem. Rzut wolny dla Pogoni.

46'

46'
II połowa zawodów!

45'
Koniec I części gry!
Gwizdy kibiców gospodarzy. Trzeba powiedzieć, że zasłużone, bo ich pupile zawodzą. Z kolei Ruch Chorzów dzisiaj morderczą skuteczni.

43'
Spóźniony wślizg popularnego "Aki. Rzut wolny dla "Niebieskich".

41'
Grząska murawa nie ułatwia życiom zadania. Piłkarze często tracą kontrolę nad futbolówką.

38'
Kolejny spalony Łukasza Zwolińskiego.

36'
Adam Frączczak bliski skutecznego zamknięcia dośrodkowania z prawego skrzydła. Piłka po efektownej główce poszybowała minimalnie obok lewego słupka.

35'
Rafał Murawski nieprzepisowo zatrzymany przez Konczkowskiego. Będzie rzut wolny z niebezpiecznej strefy.

34'
Wciąż brakuje dokładności "Portowcom" pod bramką przeciwnika. Brak postawienia kropki nad "i".

32'
Stępiński ciut za mocno posłał prostopadłą piłkę w stronę Monety. Bezpańską piłkę przechwycił Kudła.

30'
Gyurcso próbował nabrać sędziego na rzut karny. Szymon Marciniak widząc całe zdarzenie, zdecydował, że o jedenastce nie ma mowy.

29'
Faul Fojuta w centrum boiska. Poszkodowany w powietrznym starciu został Tomasz Podgórski.

28'

27'
Nieudana próba Zwolińskiego z dalszej odległości. Płaskie uderzenie zza pola karnego poleciało tuż obok lewego słupka bramki.

25'
0:1! Lipski doskonale zagrał na prawe skrzydło do Podgórskiego. Ten bez długiego namysłu wgrał futbolówkę w pobliże bramki, gdzie wbiegał Stępiński. Młody snajper efektownym strzałem z kilku metrów pokonał bramkarza.

23'
Muszą się napocić obrońcy z Chorzowa, aby przerywać groźne centry z bocznych sektorów boiska.

21'
Ofsajd Korta. Nunes sprytnym podaniem usiłował wypuścić snajpera.

19'
Podanie w kierunku Putnockiego wykonał Kort. Kompletnie zmarnowany stały fragment gry.

18'
Nunes przewrócony przez Konczkowskiego. Rzut wolny dla "Portowców".

16'
Niecelny strzał Frączczaka z głębi pola karnego. Boczny defensor zbyt mocno się odchylił, czego efektem był koszmarne uderzenie. Futbolówka powędrowała daleko od światła bramki.

15'
Akahoshi próbował zabawić się w szesnastce gości. Japończyk jednak w momencie dryblingu się pogubił, ale i tak jego zespół będzie miał korner.

14'
Michał Koj ze świetnym powrotem. Stoper kapitalnie przeciął podanie Gyurcso w kierunku wbiegającego Korta.

13'
Kombinacyjna akcja gości. Zagrożenie dobrze oddalił Nunes, wybijając piłkę na korner.

11'
Pogoń próbuje stosować atak pozycyjny. Dużo krótkich podań w ich wykonaniu.

9'

7'
Kort źle przyjął sobie piłkę w kulminacyjnym punkcie akcji. Akahoshi ładnie zagrał do młodszego kolegi, ale ten nie zdołał umiejętnie opanować futbolówki w polu karnym rywala.

6'
0:1! Nie, nie! Łukasz Hanzel na spalonym. Stępiński umieścił piłkę w siatce, jednak to wszystko już po gwizdku.

5'
Rzut rożny dla Ruchu. Wrzutka Oleksego została zablokowana.

4'
Łukasz Zwoliński na pozycji spalonej. Napastnik nie wytrzymał ciśnienia. Szkoda tej akcji, bo snajper otrzymał kapitalne prostopadłe podanie.

2'
W Szczecinie padało. Piłka już od początku sprawia figle graczom obu ekip.

*'
Startujemy z 31.serią gier!

*'

*'
Do składu chorzowian wraca Mariusz Stępiński. Snajper gości pauzował w poprzedniej kolejce z powodu kartek.

*'

*'
Rozjemcą pierwszego piątkowego meczu będzie Szymon Marciniak.

*'
Ławka rezerwowa Pogoni: Słowik, Lewandowski, Piotrowski, Przybecki, Listkowski, Czerwiński, Dwaliszwili

*'
Obsada rezerwy "Niebieskich": Skaba, Chichocki, Zieńczuk, Lenartowski, Efir, Siedlik, Szyndrowski

*'
Witamy Państwa na naszym portalu. Na sam początek zabieramy Państwa do Szczecina, gdzie miejscowa Pogoń zmierzy się z Ruchem Chorzów.
Mecz zostanie rozegrany w ramach 31. kolejki Ekstraklasy - grupa mistrzowska.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów, to zapraszamy do śledzenia meczu online