Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 2

Polacek - Cotra (81' Zbozień), Guldan, Dąbrowski, Todorovski - Janoszka (72' Woźniak), Kubicki, Ł. Piątek, Starzyński, Janus (58' K.Piątek) - Papadopulos
Milinkovic-Savic - Janicki, Maloca, Wawrzyniak - F. Paixao, Kovacevic, Chrapek, Mila (68' Wojtkowiak), Krasic, Peszko (77' Haraslin) - Kuświk (79' Stolarski)

Mecze na żywo: Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk

90+5'
Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+5'
Lechia odczarowała niekorzystną passę wyjazdową. Ekipie Piotra Stokowca zabrakło konsekwencji w działaniach defensywnych.

90+4'
Zablokowana próba K. Piątka z dalszej odległości. Piłka została uderzona bardzo mocno.

90+3'
żółta kartka Todorovski dorobił się kartki. Obrońca gospodarzy z powodu wyczerpania limitu nie zagra w następnym meczu ligowym.

90+1'
Papadopulos zakończył niezłą centrę Zbozienia. Ale piłka uderzona wprost w rękawice bramkarza.

90'
4 minuty szans dla gospodarzy na zmianę niekorzystnego rezultatu.

88'
Już teraz Zagłębie w natarciu. Cała jedenastka Lechii skupiona na własnej połowie.

86'
Może nie na temat...

84'
Wojtkowiak w pojedynku powietrznym z Woźniakiem. Obrońca gości przypadkowo dostał od skaczącego przeciwnika.

82'
Zbozień bliski sfinalizowania podania od Woźniaka. Napastnik Zagłębia przedłużył głową wrzutkę z rzutu wolnego. Świeżo wprowadzonemu graczowi zabrakło naprawdę niewiele, by dotknąć piłkę.

81'
Michał Chrapek z pełną premedytacją przewrócił rywala. Rzut wolny dla piłkarzy z Gdańska.

79'
Zmiana. Grzegorza Kuświka zastąpił Paweł Stolarski.

77'
Zmiana. Sławomir Peszko wykonał dziś dobrą pracę. W jego miejsce wszedł Haraslin.

75'
6469 widzów na stadionie w Lubinie.

74'
Woźniak powstrzymany w starciu biegowym.

72'
Arkadiusz Woźniak w miejsce strzelca gola - Janoszkę.

70'
Nieudana wrzutka Wawrzyniaka z lewej flanki boiska. Miało być dokładne dośrodkowanie, a w rzeczywistości okazało się nieudolnym strzałem.

69'
1:2! Lechia znów na prowadzeniu! Oblężenie bramki Polacka przyniosło efekt! Gola z przewrotki zdobył Flavio Paixao. Piłka po jego efektownym zagraniu poleciała w prawy sektor bramki.

68'
Zmiana. Wojtkowiak za Milę.

67'
Janoszka bliski drugiego gola! Pomocnik "Miedziowych" dobrze znalazł pozycję do strzału, lecz płasko posłana futbolówka powędrowała tuż obok prawego słupka.

66'
Krasić przebojem chciał się przedrzeć pod bramkę Polacka. Bramkarza w tej sytuacji wyratowała dobrze interweniująca defensywa.

64'
żółta kartka Za niesportowe zachowanie żółtą kartkę obejrzał Łukasz Janoszka. Chodziło o wcześniejsze protesty i dyskusje z arbitrem.

62'

59'
1:1! Kapitalne wejście K. Piątka! Zmiennik Janusa wybornie wyłożył futbolówkę niekrytemu Janoszce. A pomocnik Zagłębia w idealnej sytuacji popisał się genialną podcinką.

57'
Maciej Dąbrowski z faulem taktycznym. Arbiter oszczędził środkowego obrońcę i nie pokazał mu kartki.

55'
Paixao miał piękne plany na prawym skrzydle. Były gracz Śląska Wrocław chciał minąć rywala na tym obszarze, ale przeciwnik okazał się sprytniejszy.

53'
Flavio z Cotrą dzisiaj toczą dużo pojedynków. Przed chwilą ten pierwszy wykonał faul w ofensywie.

51'
Filip Starzyński faulowany. Sędzia Musiał wrócił do niedozwolonego przewinienia po stronie Lechii.

50'
Łukasz Piątek wykazał się niebezpiecznym wślizgiem w nogi Chrapka. Na szczęście zawodnikowi gości nic się nie stało.

48'
Maciej Dąbrowski z przewinieniem na Kuświku. Tym razem sędzia nie zdecydował się na pokazanie żółtego kartonika.

47'
Soczyste huknięcie Chrapka z kilkudziesięciu metrów. Piłkę asekuracyjnie przed siebie odbił Polacek.

46'
II połowa meczu!

45+2'
Koniec I części gry!
Lechia Gdańsk jak na razie realizuje swój plan w 100%. Z kolei "Miedziowi" jakby bez pomysłu na rozmontowanie bloku defensywnego rywala.

45+1'
Filip Starzyński wzięty w kleszcze.

45'
O 1 minutę dłużej pograją zawodnicy w pierwszej odsłonie.

43'
Próba kombinacyjnej akcji w wykonaniu podopiecznych Piotra Stokowca. Piątek crossem usiłował wypuścić Starzyńskiego, jednak zagranie minimalnie niedokładne.

41'
Janus soczyście zza pola karnego. Futbolówkę zmierzającą w lewy, dolny róg skutecznie wyłapał Savić.

38'
Filip Starzyński spróbował z dystansu. Piłka kopnięta z kilkudziesięciu metrów powędrowała wprost w bramkarza gdańszczan.

37'
Janus posłał zawiesinę pod bramkę Savicia. Dobrze we własnej strefie Janicki.

35'

32'
żółta kartka Janicki nie miał innego wyjścia. Defensor musiał faulować Cotrę, bo ten już mógłby sobie wypracować miejsce do strzału.

30'
0:1! Cóż za kontra! Flavio kapitalnie poradził sobie na prawym skrzydle, a potem idealnym zagraniem obsłużył Kuświka. A ten bez problemu minął rywala, po czym dobrym uderzeniem z kilku metrów zaskoczył Polacka.

28'
Papadopulos miał sytuację strzelecką. Czeski napastnik dobrze uprzedził obrońcę, ale w kulminacyjnym punkcie akcji niewłaściwie nakrył futbolówkę.

26'
Maciej Dąbrowski z idealnym wślizgiem. Stoper w porę wyblokował rozpędzonego Kuświka, który już wychodził sam na sam z bramkarzem.

25'
Krasić zatrzymany w środku pola. Będzie rzut wolny dla Lechii.

23'
Niezbyt ładnie rozwinął się nam mecz. Arbiter przerwał grę, bo Flavio zwija się z bólu. Piłkarz ucierpiał w starciu z Cotrą.

22'
Polacek efektownie zatrzymał uderzenie z dystansu w wykonaniu gracza Lechii Gdańsk.

20'
Falvio nieregulaminowo atakowany przez Cotrę. Sędzia Musiał odgwizdał przewinienie.

18'
Guldan bardzo dobrze zablokował strzał Mili zza pola karnego.

16'
Janoszka z celnym strzałem na bramkę. Uderzenie głową nie mogło zagrozić Saviviowi.

14'
Długie wgranie Sebastiana Mili z dalszej odległości. Futbolówka wpadła w koszyczek Polacka.

13'
Jakub Wawrzyniak wyratował Lechię! Starzyński crossem obsłużył Janusa. Ten długo nie myślał i huknął na bramkę, ale w ostatniej chwili piłkę wślizgiem zablokował Wawrzyniak.

13'

12'
Sławomir Peszko po raz kolejny sfaulowany przez Todorovskiego.

10'
Polacek wypiąstkował futbolówkę wybitą ze stałego fragmentu gry. Goalkeeper nie ryzykował w tej sytuacji.

9'
Todorovski niezgodnie z przepisami poradził sobie z Peszko.

8'
Flavio popracował w defensywie. Portugalski pomocnik wybił piłkę, którą z prawego sektora boiska posłał Janus.

6'
Dobry rajd Krasicia. Gwiazdor Lechii w końcowej fazie akcji próbował zacentrować, ale pressing rywala okazał się w tej sytuacji zbawienny. Od własnej bramki rozpocznie Polacek.

5'
Papadopulos usiłował zamknąć wrzutkę ze stałego fragmentu gry. Zagranie piłki głową poleciało obok światła bramki.

4'
Rafał Janicki nieźle zachował się we własnej strefie. Defensor dalekim kopnięciem oddalił zagrożenie.

2'
Polacek z dobrą interwencją. Bramkarz skutecznie przeciął wrzutkę z rzutu wolnego.

1'
Flavio usiłował się przedrzeć na prawej flance. Niestety dla Portugalczyka obrońcy sobie poradzili z tym zagrożeniem.

*'
Zaczynamy!

*'

*'
Ławka rezerwowa Lechii Gdańsk: Maric, Stolarski, Wojtkowiak, Łukasik, Haraslin, Kobylański, Buksa

*'
Ławka rezerwowa Zagłębia Lubin: Forenc, Luis Carlos, Jagiełło, K. Piątek, Rakowski, Woźniak, Zbozień

'
Początek meczu na żywo o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online