Wisła Kraków - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 1

Miśkiewicz - Sadlok, Guzmics, Głowacki, Jović - Pietrzak (69' Bartosz), Popović, Wolski (64' Guerrier), Małecki (90+1' Cywka), Boguski - Ondrasek
Kasprzik - Golanski (46' Cerimagić) , Kopacz, Oss, Kallaste - Przybylski, Danch - Gergel, Kurzawa (87' Kwiek), Madej (78' Skrzypczak) - Kante

Mecze na żywo: Wisła Kraków - Górnik Zabrze

90+4'
Dziękuję serdecznie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+3'
Wisła nadal niepokonana. Dariusz Wdowczyk przedłużył kapitalną serię, a Patryk Małeckiego pod jego okiem wyrasta na lidera drużyny. Z kolei ciężkie życie Górnika Zabrze w tym sezonie nie chce się odmienić.

90+2'
Cywka mógł się szybko wpisać na listę strzelców. Zmiennik Małeckiego był sam na sam z Kasprzikiem, ale to bramkarz okazał się lepszy, skutecznie parują mocny strzał.

90+1'
Zmiana. Za Małeckiego wszedł na plac gry Cywka.

89'
Mocne uderzenie Kopacza z dystansu.
Trzy minuty dorzucone.

87'
Kwiek na boisku. Zmienił na nim Kurzawę.

86'
Zablokowana próba Bartosza z kilkudziesięciu metrów.

84'
Guerrier zmarnował dobrą szansę na podwyższenie. Zawodnik z Haiti beznadziejnie zagrał z lewego skrzydła boiska. Piłka za plecy Ondraska.

82'

79'
3:1! Patryk Małecki show! Zawodnik wygrał indywidualne starcie z Przybylskim, a potem idealnie dograł do niekrytego Ondraska.

78'
Wściekły Madej zszedł z murawy. W jego miejsce - Skrzypczak.

77'
Poprzeczka po akcji Cerimagicia z Kante. Zabrakło trochę szczęścia przy uderzeniu w wykonaniu drugiego z wymienionych.

75'

73'
Górnik Zabrze stara się jak może, by odmienić losy meczu. Niebezpieczne wyglądają szczególnie stałe fragmenty gry.

71'
Adam Danch bliski pokonania defensywny przeciwnika. Ale zawodnik zabrzan w kulminacyjnym momencie nie popisał się dokładnością.

70'
Kopacz zawsze jest groźny przy stałych fragmentach. Przed chwilą mieliśmy ogromne zamieszanie pod bramką Miśkiewicza.

69'
Zmiana. Jakub Bartosz w miejsce Rafała Pietrzaka.

66'
Ciągle pogarsza się sytuacja gości w ligowej tabeli. W tym momencie Górnik traci 5 punktów do Śląska Wrocław, czyli 14. ekipy w lidze.

64'
Zmiana. Guerrier zastąpił na placu gry Wolskiego.

64'
Dobry strzał Małeckiego z okolic pola karnego. Jednak w tej sytuacji zabrakło nutki precyzji.

62'
Patryk Małecki ośmieszył Gergela. Drugi z wymienionych został zmuszony do popełnienia przewinienia.

60'
żółta kartka Cerimagić z kartką.

56'

54'
Zablokowana centra Wiślaków z lewego skrzydła boiska.

53'

51'
Gergel próbował wykorzystać nieobecność Miśkiewicza na linii. Pomocnik strzałem z niełatwej pozycji szukał szczęścia, ale futbolówka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

49'
Nieudane zagranie Kante zza pola karnego. Piłka po jego dotknięciu powędrowała daleko od światła bramki.

49'
Poprzeczka wyratowała Górnika! Huknięcie z dystansu w wykonaniu Pietrzaka odbiło się od poprzeczki bramki.

48'
Kasprzik góra! Bramkarz wybitnie wybronił strzał głową Rafała Wolskiego z paru metrów. To musiał być gol.

47'
Wolski przed szansą na gola! Były piłkarz m.in. Legii miał trochę czasu na przymiarkę do strzału. Uderzenie oddał, ale skutecznym wślizgiem futbolówkę zatrzymał jeden z obrońców.

46'
II połowa spotkania!

45'
Koniec I części gry!
Wisła prowadzi w pełni zasłużenie. Szczególnie na boisku bryluje Patryk Małecki, który łatwo radzi sobie z defensywą Górnika.

43'
2:1! Patryk Małecki wykazał się genialnym zagraniem do Wolskiego. Wbiegający piłkarz najpierw z paru metrów trafił w bramkarza, a potem już wpakował piłkę do pustej bramki.

41'
Kasprzik dobrze wypiąstkował dośrodkowanie z narożnika boiska.

40'
żółta kartka Kopacz wykazał się ogromną agresją przy odbiorze. W pełni zasłużona kara.

39'
Słaba próba Wolskiego ze stałego fragmentu. Piłka po jego kopnięciu odbiła się od muru.

37'
Będzie rzut wolny dla Wisły w niebezpiecznym miejscu. Faulu dopuścił się chyba Przybylski.

35'
Gergel zaliczył szaleńczy speed do piłki od kolegi. Mimo wielkich chęci, to do futbolówki szybciej dopadł Miśkiewicz.

34'
Maciej Sadlok faulował na połowie zabrzan.

33'

31'
Patryk Małecki złamał przepisy podczas próby odbioru piłki.

29'
Tempo spotkania uległo spadkowi. Ale inicjatywę przejęli przyjezdni.

27'
1:1! Ależ błąd Guzmicsa! Węgierski obrońca za lekko podał do Miśkiewicza. Wpadkę doskonale wykorzystał Gergel, przejmując futbolówkę, a potem łatwo mijając interweniującego bramkarza.

24'
Brakuje jak na razie werwy w ekipie Jana Żurka. Najlepszym dowodem tej tezy jest sytuacja, w której Patryk Małecki zabawił się z obrońcami i pokonał Kasprzika.

22'
Atakiem pozycyjnym starają się zaskoczyć przeciwnika zawodnicy Wisły Kraków.

20'

18'
Adam Danch w porę zainterweniował. Pomocnik nieźle przerwał niebezpieczne wgranie Boguskiego z prawego skrzydła.

16'
Kasprzik idealnie zatrzymał zagranie piłki głową przez Ondraska. Snajper próbował wykończyć dośrodkowanie z rzutu rożnego. Bramkarz sparował piłkę, która zmierzała w prawy sektor bramki.

15'
Arkadiusz Głowacki ma jakieś pretensje do Sadloka.

14'
Małecki z przewinieniem. Gergel w odpowiednim momencie wbiegł pod nogi rozpędzonego Małeckiego.

13'
Rafał Boguski pokusił się o soczyste uderzenie z powietrza. Niestety dla piłkarza, ale ta próba okazała się mocno chybiona. Piłka powędrowała nad poprzeczką.

12'
Trzeci rzut rożny z rzędu dla Wisły.

11'
Jović posłał kąśliwą wrzutkę z prawej flanki. Defensywa gości nie podjęła ryzyka i wybiła futbolówkę na korner.

9'
Gergel zbyt optymistycznie podszedł do akcji ofensywnych. Rajd gracza skutecznie zatrzymał Głowacki.

8'
Podopieczni Wdowczyka ciągle szturmują bramkę Kasprzika.

6'
1:0! Kapitalne uderzenie Patryka Małeckiego! Pomocnik wykorzystał kompletnie pasywną grę przeciwnika w defensywie.

4'
Adam Danch przewrócony w okolicach środka pola.

3'
Kasprzik ze skuteczną interwencją. Bramkarz zatrzymał dobry strzał głową w wykonaniu zawodnika gospodarzy. W tej sytuacji dogrywał Boguski.

2'
Dobre dośrodkowanie Boguskiego z prawego skrzydła. Piłkę zmierzającą do Ondraska dobrze głową odbił Kopacz.