Ruch Chorzów - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
0 : 0

Putnocky – Konczkowski, Grodzicki, Cichocki, Koj – Surma, Hanzel – Podgórski, Lipski, Moneta – Stępiński (90+1' Efir)
Malarz - Bereszyński (81' Broź), Jędrzejczyk, Rzeźniczak, Hlousek - Aleksandrow (62' Hamalainen), Borysiuk, Guilherme, Kucharczyk - Prijović, Nikolić

Grodzicki (29.) żółta kartka
Borysiuk (45+1.) żółta kartka

Mecze na żywo: Ruch Chorzów - Legia Warszawa

90+4'

90+3'
Putnocky kapitalnie wypiąstkował strzał głową jednego z graczy Legii.

90+1'

90'
180 sekund szans dla obu ekip, by zmienić wynik tego meczu.

88'
Rykoszet mógł zmylić Putnocky'ego. Mimo wielkich obaw, to goalkeeper nie dał się zaskoczyć po wrzutce Rzeźniczaka.

87'
Goście z obronną ręki wyszli z tego zagrożenia (rzut wolny). W międzyczasie był faul jednego z graczy Ruchu.

86'
"Niebiescy" ciągle w roli agresora. Stołeczna ekipa czyha na odbiór, a potem możliwość skonstruowania kontry.

84'
Guilherme jednak poradził sobie sam z tym urazem.

83'
Z bólu jęczy Guilherme. Niezbędna będzie pomoc medyków.

81'

80'
Malarz najlepszym zawodnikiem Legii. Przed chwilą popisał się refleksem przy strzale głową Koja.

78'
Soczyste huknięcie Podgórskiego z dystansu. Piłkę zmierzającą w prawe okno, perfekcyjnie wyciągnął Arkadiusz Malarz.

77'
Moneta w drugiej połowie psuje krwi Legionistom. Młody skrzydłowy w pobliżu pola karnego rywala robi różnicę.

75'
8300 widzów zgromadzonych na stadionie w Chorzowie.

74'
Lechia Gdańsk prowadzi już 2:0! Gola na podwyższenie wyniku zdobył Wojtkowiak.

73'
Grodzicki z problemami zdrowotnymi. Do urazu piłkarza przyczynili się Guilherme oraz Borysiuk.

72'
Konczkowski odnalazł się w chaosie w polu karnym. Ale jego kropnięcie z kilkunastu metrów powędrowało obok bramki.

71'
Hamalainen mógł mieć pierwszego gola w trykocie Legii. Fin w znakomitej okazji posłał piłkę daleko od światła bramki. Uderzenie z pierwszej piłki powinno być lepsze.

69'
Malarz podjął dobrą decyzję o wyjściu z bramki. Goalkeeper przerwał niezłą kontrę.

67'
To była akcja bramkowa! Moneta na nos dograł do wbiegającego Stępińskiego, a ten z paru metrów przeniósł piłkę nad poprzeczką. Napastnik wygrał rywalizację o pozycję z Hlouskiem.

66'
Piłkarze gości spokojnie poradzili sobie z zagrożeniem w postaci rzutu wolnego.

65'
Stępiński wywalczył rzut wolny. Bereszyński w oczach arbitrach złamał przepisy. To wszystko tuż przed polem karnym.

64'
Guilherme rozgrywa 50. oficjalny mecz dla Legii w rozgrywkach Ekstraklasy.

62'
Zmiana. Hamalainen wprowadzony za Aleksandrowa.

61'
Zblokowane dośrodkowanie przez Monetę. Piłkę spokojnie wychwycił Putnocky.

59'
Próba z dystansu Surmy. Doświadczony pomocnik podjął odważną decyzję, ale w tym przypadku się zupełnie nie opłaciła.

58'
Hlousek z kolejnym przewinieniem.

55'
Prijović przesadził z mocą przy wrzutce z lewej flanki. Piłkę od sześciu metrów kopnie Putnocky.

53'
Ekipa z Chorzowa przejęła inicjatywę. Nieoczekiwanie to Legia jest w tej chwili w opozycji.

51'
Moneta groźnie zacentrował w kierunku Stępińskiego. We wszystko wmieszał się obrońca Legii i wybił piłkę.

49'
Mariusz Stępiński bardzo aktywny. Tym razem został złapany na pozycji spalonej.

48'
Przepięknymi nożycami błysnął Stępiński. Efektowne zagranie instynktownie zatrzymał Arkadiusz Malarz.

47'
Mariusz Stępiński dobrze zachował się w polu karnym Legii w momencie, kiedy jego ekipa rozgrywała rzut wolny. Napastnik strzałem głową minimalnie chybił.

47'
Rzeźniczak z faulem. Stały fragment dla Ruchu.

46'
II część spotkania!

45+2'
Koniec I połowy!
Remis z lekkim przewagą Legii. Prijović znów marnuje doskonałe szanse na gola.

45+1'
żółta kartka Ariel Borysiuk upomniany żółtym kartonikiem. Chodziło tutaj o nadmierną agresję.

45'
2 minuty dłużej potrwa I odsłona.

44'
Koszmarne dośrodkowanie Koja z prawej strony. Piłka powędrowała poza plac gry. Z tej akcji "Niebiescy" mogli wyciągnąć więcej.

42'
Nikolić niecelnie z niełatwej pozycji. Węgierski snajper posłał piłkę obok lewego słupka bramki.

41'
Brakuje sytuacji bramkowych w ostatnich minutach. Legia minimalnie lepiej wygląda w rozegraniu piłki.

39'
Bez zmian rezultatu również w Gdańsku, gdzie Lechia prowadzi 1:0 z Pogonią Szczecin.

37'
Sztab medyczny Legii ruszył na pomoc Malarzowi.

36'
Arkadiusz Malarz na raty przechwycił wrzutkę Monety z lewego skrzydła. Bramkarz w momencie interwencji ucierpiał.

34'

32'
Zaostrzyło się nam spotkanie. Goście atakują w środku pola.

30'
Prijović wrzucał z głębi pola karnego. Zagranie pewnie zatrzymał Putnocky.

29'
żółta kartka Rafał Grodzicki z żółtą kartką. Defensor z premedytacją wywrócił Kucharczyka z rytmu.

28'
Hlousek z niedozwolonym zagraniem w okolicach centrum boiska. Rzut wolny dla Ruchu Chorzów.

26'
Mocna centra Lipskiego z rzutu wolnego. Futbolówkę z własnego pola karnego oddalił Rzeźniczak.

25'
Szczęście po stronie Ruchu Chorzów! Putnocky cudownie wyciągnął strzał Prijovicia z kilku metrów! A potem jeden z obrońców (Cichocki) wybił piłkę z niemal linii bramkowej. Strzelał Alekandrow.

23'

21'
Cichocki uderzył piłkę na trybuny stadionu. Środkowy obrońca podjął próbę z dystansu bez jakiejkolwiek myśli.

19'
Aleksandrow przewrócony w faulu taktycznym. Od rzutu wolnego grę rozpoczną goście.

18'
Dużo niedokładności skradło się w poczynania Legii.

15'
Hanzel nadepnięty. Ale sędzia postanowił wrócić do poprzedniego przewinienia, gdzie poszkodowany był piłkarz Legii.

14'

13'
Putnocky dobrze złapał podbite dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska.

12'
Nikolić powstrzymany przez Putnocky'ego. Słowacki bramkarz idealnie przeniósł piłkę nad poprzeczkę.

11'
Aleksandrov przewinił w starciu powietrznym.

10'
Mocne uderzenie Hanzela zza pola karnego. Piłka uderzona przez pomocnika poleciała daleko od zamierzonego celu.

8'
Akcjami coś chcą skonstruować piłkarze Stanisława Czerczesowa. Jak na razie są to nieudolne próby.

7'
Guilherme pociągany za koszulkę. Rzut wolny dla wicemistrza Polski.

6'
W równolegle rozgrywanym spotkaniu Lechia Gdańsk remisuje 0:0 z Pogonią Szczecin.

5'
Hlousek zagraniem głową próbował znaleźć wbiegającego Nikolicia. Węgier jednak nie zdołał zamknąć akcji.

3'
Michał Koj źle upadł w szesnastce Legii. Nie ma mowy o rzucie karnym.

2'
Już kilka centr poszło w pobliże bramki Malarza. Będzie korner dla Ruchu.

*'
Startujemy!

*'

*'
5 - tyle spotkań czekają podopieczni Waldemara Fornalika na wygraną w lidze.

*'

*'
Ławka rezerwowa gości: Cierzniak, Broź, Brzyski, Duda, Hamalainen, Kopczyński, Masłowski

*'
Ławka rezerwowa "Niebieskich": Skaba, Szyndrowski, Lenartowski, Iwański, Zieńczuk, Efir, Siedlik

*'
Zapraszamy Państwa najserdeczniej na śledzenie naszej relacji LIVE z hitu 32.kolejki Ekstraklasy: Ruch Chorzów - Legia Warszawa
Początek pojedynku o 20:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Ruch Chorzów - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online