Cracovia - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Sandomierski - Jaroszyński, Wołąkiewicz, Bejan, Wójcicki ( 58' Deleu) - Covilo, Kapustka, Cetnarski (88' Diabang), Wdowiak (65' Zjawiński), Jendrisek - Vestenicky
Polacek - Cotra, Zbozień, Guldan, Dąbrowski - Kubicki, Janoszka (63' Carlos), K. Piątek, Rakowski (80' Papadopulos), Starzyński - Woźniak (86' Błąd)

Cetnarski (62., karny)

Jaroszyński (85.) żółta kartka
Deleu (90+2.) żółta kartka
Rakowski (60.) żółta kartka

Mecze na żywo: Cracovia - Zagłębie Lubin

90+6'
Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+5'
Cracovia przerwał złą passę! Dzisiaj zadecydowała mądrość piłkarska.

90+4'
Dąbrowski złamał przepisy w pojedynku główkowym.

90+3'
Vestenicky nieźle popracował w defensywie. Napastnik dobrze główkował po dośrodkowaniu rywali.

90+2'
żółta kartka Ręka Deleu. Żółta kartka za specjalne zagranie.

90'
Aż 5 minut dłużej potrwa mecz w Krakowie.

89'
Carlos niecelnie z dystansu. Piłka poleciała obok prawego słupka.

89'
Covilo faulował w polu karnym "Miedziowych".

88'
Zmiana. Za Cetnarskiego na boisko wkroczył Diabang.

86'

85'
żółta kartka Agresją wykazał się Jaroszyński. Za faul na Woźniaku mogła być również czerwona. Zawodnik nie zagra w następnym meczu z Legią.

83'
Mocny strzał Vestenicky'ego z głębi pola karnego. Futbolówkę na raty wyłapał Polacek.

81'
Słupek uratował Cracovię. Luis Carlos z kilkudziesięciu metrów trafił w lewy słupek.

80'
Papadopulos zmienił na murawie Rakowskiego.

79'
Strzał na vivat w wykonaniu Starzyńskiego. Piłka poszybowała w trybuny stadionu.

77'

74'
Woźniak bardzo chciał zakończyć podanie Starzyńskiego ze stałego fragmentu. Napastnik miał naprawdę ciężkie zadanie.

72'
Wołąkiewicz z jakimś urazem. Obrońca ucierpiał w trakcie efektownej interwencji.

69'
Deleu wygrał pojedynek z Carlosem. Od narożnika boiska zaczną goście.

67'
Kubicki nadział się na Cotrę. Pechowe zderzenie dwóch zawodników z tego samego klubu.

65'
Zmiana. Dariusz Zjawiński zastąpił Mateusza Wdowiaka.

64'
Vestenicky o włos od sfinalizowania wgrania z prawej strony. Dobrze ustawiony obrońca skutecznie wywarł presję na snajperze.

63'
Zmiana. Luis Carlos w miejsce Janoszki.

62'
1:0! Pewnie wykonany karny przez Cetnarskiego. Piłka posłana w prawy sektor bramki.

60'
Rzut karny dla Cracovii!
Ręką we własnej szesnastce zagrał Rakowski.

59'
Piłka wybita niemal z linii bramkowej przez gracza Zagłębia. Bliski gola był Vestenicky.

58'
Zmiana. Deleu wprowadzony przez trenera Zielińskiego. Plac gry opuścił Wójcicki.

56'
Nieudane wgranie Zbozienia z prawego skrzydła. Całkiem nieźle na tym obszarze poradzili sobie goście, wymieniając podania.

54'
Gospodarze wyszli obronną ręką po zagrożeniu! Rakowski w ostatniej chwili niedokładnie dograł do Starzyńskiego.

53'
Niedokładna centra w kierunku Woźniaka. Od własnej bramki grę rozpocznie Sandomierski.

51'
Starzyński efektowną przewrotką próbował dograć do kolegów. O futbolówkę walczył Woźniak, ale w ostatniej fazie przegrał z obrońcą.

49'
Jendrisek oddał celny strzał na bramkę. Piłkę po zagraniu głową pewnie wyłapał Polacek.

48'
Polacek spokojnie przechwycił wrzutkę Jaroszyńskiego z lewej flanki boiska.

46'
Piątek z faulem w ofensywie. Poszkodowany w tej akcji był Wołąkiewicz.

46'
Wracamy!

45'
Koniec I części gry!
Mamy dosyć wyrównany mecz. Początek ze wskazaniem na Cracovię, ale potem do cięższej pracy zabrali się piłkarze Zagłębia. Na uwagę w mojej ocenie zasłużył Covilo.

44'
Piątek faulowany w okolicach środka pola.

42'
Kolejny spalony po stronie zawodników Piotra Stokowca.

41'
Vestenicky dobrze zablokowany przez obrońcę. Dośrodkowanie z prawego skrzydła pewnie wyłapał Polacek.

40'
Martin Polacek umiejętnie zatrzymał soczystą próbę Kapustki zza pola karnego.

39'
Rakowski nieudanie uderzył z powietrza. Strzał głową poleciał obok lewego słupka.

38'
Woźniak złapany na pozycji spalonej. Dosyć mądrze zareagowała linia defensywna Cracovii.

36'
11:2 - statystyka dotycząca ilości uderzeń na bramkę.

34'
Zdecydowanie za mocno wgrywał piłkę Wójcicki z prawego skrzydła. Atakujący Vestenicky w żaden sposób nie mógł zamknąć akcji.

32'
Solidne kropnięcie Jaroszyńskiego z dalszej odległości. Futbolówka po jego zagraniu powędrowała wysoko nad poprzeczką.

31'

28'
Covilo znów głową próbował zaskoczyć Polacka. Zabrakło naprawdę niewiele. W roli asystenta mógł wystąpić Kapustka.

27'
Cracovia przekombinowała, a dokładnie Vestenicky. Napastnik zbyt długo prowadził piłkę.

25'
Covilo przed szansą! Pomocnik przypadkowo dopadł do piłki i uderzył na bramkę. Lubinianom strzał udało się w ostatniej chwili zablokować.

24'
Minimalny ofsajd po stronie przyjezdnych.

23'
Kąśliwe dośrodkowanie Starzyńskiego z rzutu wolnego. Któryś z zawodnik Zagłębiu reklamował rękę.

21'
Zamieszanie w polu karnym Cracovii po stałym fragmencie gry. Ale na posterunku byli obrońcy, którzy dobrze wybili piłkę.

19'
Niedokładna próba Janoszki prostopadłego zagrania w kierunku wbiegających kolegów.

18'
Rakowski próbował zza pola karnego. Mimo wielkiego oporu, to defensywa krakowian była lepsza.

16'
Covilo bezbłędny w starciach powietrznych. Pomocnik wygrał pojedynek z obrońcą, jednak jego strzał poleciał wysoko nad poprzeczką.

15'
Dąbrowski ofiarnie zablokował huknięcie Cetnarskiego z dalszej odległości.

13'
Pozycja spalona Piątka. Oglądając powtórki, to można mieć lekkie wątpliwości.

12'
Starzyński prostopadle do Piątka. Pomysł dobry, ale podanie trochę za mocne.

9'
Dąbrowski profesorskim wślizgiem przerwał groźne wgranie w pole karne. Korner dla "Pasów".

7'
Celny strzał Woźniaka z okolic pola karnego. Płaskie zagranie skutecznie zatrzymał Sandomierski.

6'
Sandomierski błysnął kunsztem! Bramkarz idealnie zatrzymał bardzo niebezpieczny strzał głową Woźniaka. Z ogromnym trudem przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

4'
Bardzo dobrze akcję zamykał głową Covilo. Uderzenie fantastycznie wyciągnął Polacek. Po tej interwencji jeszcze ktoś z gospodarzy chciał dobijać, lecz piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

3'
Wdowiak wywalczył korner dla swojego zespołu.

2'
Polacek umiejętnie wypiąstkował piłkę zagraną ze stałego fragmentu gry. Później jeden z zawodników Cracovii usiłował wgrać futbolówkę z dalszej odległości, ale próba okazała się nieudana.

1'
Guldan odepchnął Vestenicky'ego na lewej flance. Będzie rzut wolny.

*'
Rozległ się pierwszy gwizdek!

*'
Cracovia będzie próbowała przerwać niekorzystną passę - 6 meczów z rzędu bez wygranej.

*'
Za prawidłowy przebieg dzisiejszych wydarzeń na boisku będzie odpowiedzialny Daniel Stefański.

*'

*'

*'
Zapraszamy Państwa serdecznie na śledzenie naszej relacji tesktowej LIVE z meczu: Cracovia - Zagłębie Lubin
Początek spotkania o 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cracovia - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online