Real Sociedad - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Real Sociedad
0 : 4

Bravo - Angel(18' Ansotegi), Martinez, Gonzalez(74' Pardo), Martinez - Zurutuza(62' Agirretxe), Gorka, Bergara, Canales - Griezmann, Vela.
Lopez - Carvajal, Pepe, Ramos, Nacho - Modric, Alonso(88' Casemiro), Illaramendi - Isco(80' Di Maria), Benzema, Bale(88' Morata).

Mecze na żywo: Real Sociedad - Real Madryt

90+3'
W pierwszej połowie gra była nieco wyrównana, szarpana, ale gol Illaramendiego przed przerwą nieco wytrącił pilkarzy Sociedadu. Baskowie na drugą połowę wyszli nieco pogubieni, mieli swoje szanse z dośrodkowań, ale większość czasu się bronili. Real się przełamał, kilka dobrych sytuacji bramkowych i w końcu gol Bale'a, w międzyczasie jeszcze kilka dośrodkowań basków, ale dzisiaj widocznie brakowało im skuteczności. Dobry mecz zaliczył Carlos Vela, i Griezmann, ale do czasu ładnie też grali obrońcy Sociedadu.

Królewscy dobrze grali w obronie, ale w niektórych akcjach mieli też dużo szczęscia, myślę, że gol dla Sociedadu się należał. Potem już głównie nacierali na bramkę gospodarzy, ostatecznie skończyło się na tylko, albo aż 4 bramkach. Wyróżnić trzeba napewno Sergio Ramosa, Illaramendiego i Carvajala bo zagrali naprawdę dobry mecz.

Real Madryt traci już tylko 3 punkty do Atletico, i 2 do Barcelony, i cały czas walczy o mistrzostwo BBVA!

Dziękujemy i życzymy miłego wieczoru.

90+3'
Wymiana piłki pomiędzy graczami z Madrytu. I gwizdek, sędzia kończy to spotkanie.

90+2'
Królewscy wychodzą z kolejną akcją. Strzał Di Marii ale niestety Argentyńczyk włożył w to za mało siły.

90'
Mamy żółtą kartkę dla Carvajala. Sędzia dolicza 3 minuty.

89'
GOOOOOOOOOOOOOOL !!! Wspólna akcja świeżo wprowadzonych zawodników. Di Maria podaje do Moraty, a ten kończy ładnym strzałem.

88'
Mamy dwie zmiany w zespole królewskich. Morata zmienia Garetha Bale'a. A Xabi Alonso schodzi, na rzecz Casemiro.

87'
Strzał Luka Modrica, ale chybiony. Piłką opuszcza boisko, wybijał będzie Bravo.

84'
GOL GOL GOL!!! Na listę strzelców wpisał się Pepe, asystował Sergio Ramos, podając piłkę Portugalczykowi prosto pod nogi, po dośrodkowaniu Carvajala.

82'
Carlos Vela ładnie wypuszcza Griezmanna na wolną pozycje, ten strzela, ale ładnie na rzut rożny sparuje Diego Lopez. Dośrodkowuje Martinez, ale Diego Lopez pewnie wychodzi do piłki i ją łapie.

81'
Vela dorzuca piłkę w pole karne. Carvajal zgrywa pod nogi Griezmanna, ten oddaje strzał, ale Carvajal skutecznie naprawia swój błąd - blokując.

80'
Rzut rożny dla Sociedadu, ale ponownie królewscy wybijają. Długa wymiana piłki przez graczy Realu. Zmiana w zespole Madrytu. Wchodzi Angel Di Maria, zmienia on Isco.

78'
Akcja basków. Vela znowu szuka okazji z dośrodkowania, podaje jednak do Martineza, ten dośrodkowuje ale królewscy wybijają.

76'
Isco wychodzi z akcją, podaje do Illaramendiego, ten do Benzemy, ale Karim nie zdążył dobiec przed rywalem. Piłka w rękach bramkarza gospodarzy.

74'
Dośrodkowanie Isco ale trochę za płytko. Mamy zmianę w zespole basków. Schodzi Gonzalez, który był ukarany żółtą kartką, a zmienia go grający na pozycji defensywnego pomocnika Pardo.

73'
Strzał Isco, oraz Walijczyka - ale nie skutecznie.

72'
Wspólna akcja Isco i Carvajala, strzelał ten drugi, ale na szczęście basków - niecelnie.

71'
Gospodarze są już chyba nieco sfrustrowani. Faulowany Gareth Bale, i żółta kartka dla Bergary.

68'
Gareth Bale w tym sezonie zaliczył 18 goli, i 14 asyst - jest to bardzo dobry wynik.

66'
GOL! Katastrofalny błąd bramkarza basków, Bravo wybił piłkę prosto pod nogi Gareth'a Bale'a a ten wykorzystał okazję, i umieścił piłkę w bramce z 30 metra przed wracającym między słupki Bravo. Real Sociedad 0 - 2 Real Madrid. Asyste zalicza Bravo.

65'
Piłkarze Sociedadu znowu szukają szansy z dośrodkowania, dorzuca Marintez, ale nieskutecznie. Z kontrą wychodzi Isco, ale traci piłkę.

64'
Real spokojnie i z powodzeniem rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska.

62'
Mamy zmiane. Agirretxe zmienia Zurutuze. Baskowie chcą walczyć, Agirretxe to dobrej klasy napastnik.

61'
Ładny strzał Xabiego Alonso, ale trochę ponad bramkę. Z atakiem wychodzi Sociedad, Vela znowu szuka szansy na prawej flance, dośrodkowuje ale niecelnie Martinez.

59'
Gareth Bale wbiega w pole karne, ale dwoje obrońców Sociedadu pchają Walijczyka. Mamy faul i okazje z rzutu wolnego na 18 metrze.

58'
Baskowie zbudowali akcje w sumie z niczego. Vela dośrodkowuje, ale Zurutuza nie zdołał tego zamknąć. Z piłką wychodzą piłkarze Madrytu.

55'
Faul Martineza na Benzemie. Real ma szanse z rzutu wolnego z 20 metra. Do strzału przymierza się Xabi Alonso, wraz z Bale'm. Strzela Xabi Alonso mocno pod prawy słupek, ale Bravo wybija piłkę pod nogi obrońców.

54'
Centra Veli w pole karne Madrytu, ale królewscy przejmują i wychodzą z kontrą. Gareth Bale - bardzo mocny strzał - ale ponad bramkę.

53'
Kolejna akcja. Rzut rożny dla Madrytu, dorzuca Bale ale niestety nikt nie sięgnął piłki.

52'
Akcja Realu i strzał Isco, ale ponad bramkę. Piłkę wybija Bravo.

51'
Gonzalez (Real Sociedad) centruje w pole karne, ale nie było tam nikogo, kto mógłby wykończyć akcję.

50'
Canales wykonywał rzut wolny, lekka centra w pole karne ale nic z tego nie wyszło.

49'
Akcja basków, i faul Illaramendiego na Carlosie Veli. Gospodarze mają okazje z rzutu wolnego.

47'
Carvajal próbował dośrodkować z prawej strony, ale został brutalnie sfaulowany przez Gonzaleza, który otrzymuje żółtą kartkę. Rzut wolny dla Realu, dośrodkowuje Xabi Alonso. Sergio Ramos wyskakuje do główki i poprzeczka! Idealna centra Xabiego Alonso.

46'
Pierwszy kontakt Lopeza z piłką w drugiej połowie. Nieporozumienie basków, i strata piłki. Druga akcja gospodarzy też nieskuteczna, w dodatku z faulem na Ramosie.

45'
Wracamy na Estadio Anoeta. Trenerzy obu drużyn nie dokonali żadnych zmian. Rozpoczynają gospodarze.

45'
Koniec pierwszej połowy. Przewagę miał Real Madryt, gospodarze co prawda mieli kilka dogodnych sytuacji, ale niestety nie potrafili ich wykorzystać, brakowało skuteczności. Królewscy strzelili Baskom "do szatni" i schodzą podbudowani. Wracamy w drugiej połowie.

44'
Isco prowadzi piłkę, podaje do Bale'a, ten odegrał do Benzemy, a Karim okiwał dwóch piłkarzy w polu karnym i oddal strzał, broni Bravo, ale wybija pod nogi Illaramendiego, ten korzystając ze stu procentowej okazji strzela bramkę! GOL GOL GOL! Real Madryt prowadzi 0:1.

43'
Teraz szansa dla Sociedadu na dośrodkowanie z rzutu wolnego. Zamieszanie w polu karnym Madrytu, dogodna okazja na strzelenie gola, jednak nie wyszło. Królewscy widzieli tam zagranie ręką, ale sędziowie znowu zaspali.

42'
Rzut rożny dla Realu Sociedad, dośrodkowuje Gorka, ale za wysoko, piłka mija pole karne.

40'
Widać, że gol dla Madrytu wisi w powietrzu, brak im jednak skuteczności, muszą liczyć na chwilę słabości piłkarzy z Sociedadu. Tymczasem akcja gospodarzy, strzela Vela, ale Lopez pewnie łapie piłkę.

39'
Na tę chwile posiadanie piłki Królewskich jest równe 60%, przy 40% gospodarzy. Alonso fauluje Carlosa Vele chcąc odebrać mu piłkę, by zażegnać kontrę. Xabi otrzumuje żółtą kartkę.

37'
Obydwa zespoły próbują raczej grać z kontry, ale obydwa zespoły szybko wracają i wypełniają luki w obronie.

36'
Gospodarze wychodzą z akcją, ale ofiarnie wyszło. Strzał wysoko ponad bramkę, wybija Lopez.

35'
Dośrodkowanie Garetha Bale'a ale Benzema nie dosięga piłki. Sociedad wybija.

34'
Gracze Realu próbują wyprowadzać akcję, ale Sociedad dobrze się broni.

32'
Real Sociedad nieco zwolnił grę, gubią się wyprowadzając akcje, ale póki co dają rade w obronie. Strzał Garetha Bale'a z lewej flanki, ale wybija Ansotegi.

31'
Carvajal umiejętnie wymienia piłkę z Isco, ale byli zmuszeni wycofać. Modric podaje do Ramosa, ale Real traci piłkę. Faulowany gracz gospodarzy Zurutuza.

29'
Tym razem rzut wolny na 40 metrze dla gospodarzy. Dośrodkowanie i... piłka wychodzi na rzut rożny. Płytkie dośrodkowanie na krótki słupek i wybija Ramos. Sytuacja zażegnana.

27'
Faulowany Gareth Bale. Ma dogodną pozycję do strzału z rzutu wolnego, ale słabo uderzył, nie wyszło. Zbiera Alonso, podaje do prawego skrzydła ale Real traci piłkę.

25'
Gra póki co może się podobać,trochę szarpana gra, kilka pomyłek sędziów, ale mecz jest dobry dla oka.

25'
Rzut rożny dla Realu. Ale niestety nic z niego nie wynikło, piłka wybita. Kolejna akcja Realu, Isco wchodzi w pole karne, próbuje kiwać obrońców, ale brakuje mu skuteczności, i Sociedad wybija piłkę.

23'
Real przejmuje piłkę broniącemu się Sociedadowi, Isco podaje do Alonso ale tracą.

21'
Carlos Vela dorzuca do pola karnego na Griezmanna, ale ten niestety nie dal rady wyskoczyć do piłki.

20'
Illaramendi przerzuca ze środka na lewe skrzydło do Isco, ten podaje do Modrica, Modric do Carvajala, Vela popełnia błąd, ale strzał niecelny. Rzut rożny dla Realu, dorzuca Modric, Gareth Bale wyskakiwał do piłki ale nieskutecznie.

18'
Mamy zmianę w zespole Realu Sociedad. Schodzi Angel, a zmienia go Ansotegi.

17'
Real gubi piłkę w środku boiska, i tym zaprzepaścil sobie szansę na akcje, Sociedad wychodzi z akcją. Real przejmuje, prowadzi akcję, i kończy ją Pepe strzałem na bramkę.

15'
Rzut rożny dla Sociedadu, i Lopez ratuje Real ze stu procentowej sytuacji bramkowej. Real cudem nie przegrywa 1:0. Strzelał z główki Carlos Vela.

14'
Gareth Bale znowu strata, pomysł zagrania do Modrica bardzo dobry, ale niestety nie wyszło. Faul dla Sociedadu, dorzuca Canales w pole karne.. było gorąco, ale Real zażegnał sytuacji na bramkę.

13'
Sociedad wychodzi z akcją... Vela podaje do wybiegającego w pole karne Griezmanna, ale ten nie opanowuje jej, z dwoma graczami Królewskich na plecach.

11'
Rzut rożny dla Realu, dorzuca Isco... ale Gonzalez wychodzi do piłki i pewnie ją łapie.

10'
Gareth Bale nie wszedł jeszcze w mecz, traci większość dogrywanych piłek. Canales odbiera piłkę Modricowi i próbuje dograć do Veli, ale niestety... trochę za dużo siły. Wybija Lopez.

9'
Zurutuza dorzucał do pola karnego realu, Canales oddawal strzał, ale zatrzymał go Sergio Ramos.

7'
Królewscy ładnie i szybko rozgrywają sobie piłkę. Tym razem faul Modrica.

6'
Faulowany Modric. Gracze Sociedadu są trochę zagubieni.

5'
Rzut rożny dla rywali. Dośrodkowanie z lewego narożnika... Vela przejmuje na 14 metrze, ma sporo miejsca! Nie oddał strzału. Real skutecznie blokuje. Była tam ręka u któregoś z obrońców, ale arbiter nawet przez chwilę nie myślał o odgwizdaniu "karnego".

3'
Efektywna przewrotka Ramosa w obronie.

2'
Akcja Realu prawą stroną, ale ostatecznie wycofanie aż do Lopeza.

1'
Pierwszy gwizdek arbitra, Madryt rozpoczął!

0'
Znamy już składy wyjściowe dzisiejszego spotkania.

Na ławce rezerwowych Realu Sociedad zasiądą: Zubikarai, Seferović, Agirretxe, Rubén Pardo, Ansotegi, Chory Castro, Ros.

Ławka rezerwowych Realu Madryt: Casillas, Varane, Coentrão, Casemiro, Morata, Di María, Willian José.

0'
Sędzią głównym dzisiejszego spotkania będzie Alejandro Hernandez.

0'
Witamy i zapraszamy na relację na żywo. Wiemy już kto zagra od pierwszych minut meczu. W dzisiejszym meczu Real Sociedad podejmuje rywala z czołówki tabeli, który zamyka na tę chwilę najlepszą trójke BBVA. Goście z Madrytu tracą do drugiej Barcelony na ten moment 5 punktów, a do pierwszego Atletico Madryt o jeden więcej czyli 6. Drużyna z San Sebastian obecnie plasuje się na 6 miejscu w tabeli, i walczy o kwalifikacje do Ligii Europejskiej. Bilans u siebie mają całkiem niezły - na 15 rozegranych meczy, aż 10 zwyciężyli, 3 zremisowali, i 2 przegrali. Strzelili 34 bramek, tracąc zaledwie 11 czyli o dwie więcej niż zespół z pierwszego miejsca (Atletico: 9). Ostatni mecz u siebie zakończyli wygraną 1:0 z Valladolid. Myślę, że możemy dzisiaj liczyć na jakieś bramki Griezmanna lub Veli. W zespole gości nie zagra dzisiaj najlepszy strzelec ligi - Cristiano Ronaldo, który zbiera siły na mecz z Borussią. Real Madryt Lige Mistrzów ma już właściwie w kieszeni, i jest najlepszą drużyną BBVA grająca na wyjeździe. Na 16 meczy 10 wygrali, 4 zremisowali, i tylko 2 przegrali. Bilans bramkowy 36 strzelonych, 17 straconych, zebrali 34pkt. Ostatni mecz na wyjeździe przegrali z Sevillą 2:1.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Sociedad - Real Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online