Górnik Łęczna - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Górnik Łęczna
0 : 3

Prusak - Leandro, Pruchnik, Bozić, Sasin - Nikitović (81' Świerczok), Bogusławski, Bednarek (84' Danielewicz), Piesio (84' Pitry), Bonin - Śpiączka
Miśkiewicz - Sadlok, Głowacki, Guzmics, Jović - Małecki, Guerrier (90+3' Bałaszow), Popović, Wolski (83' Brlek), Boguski (90+3' Cywka) - Ondrasek

Mecze na żywo: Górnik Łęczna - Wisła Kraków

90+4'
Górnik Łęczna na łopatkach! Wizja spadku do I Ligi się przybliża. Kolejny mecz z punktami na ławce szkoleniowej Wisły zaliczył Dariusz Wdowczyk.

90+4'
0:3! Ondrasek dobił Łęczną. Znakomicie wykonany rzut karny przez Czecha.

90+3'

90+2'
Guerrier zmarnował idealną kontrę jego teamu. Haitańczyk strzelił z kilkunastu metrów, lecz kopnięcie przeleciało minimalnie nad bramką.

90'

89'
żółta kartka Popović z kartką. Będzie możliwość do groźnego uderzenia z rzutu wolnego.

88'
Faul Guzmicsa na Pitrym. Rzut wolny dla 15. drużyny.

87'
Sadlok celnie z rzutu wolnego. Jednak bardziej jego strzał przypominał podanie do Prusaka.

86'
Prusak pewnie wychwycił futbolówkę zagrywaną z narożnika boiska.

85'

84'

83'
Zmiana. Brlek wchodzi na boisko. Opuszcza je Rafał Wolski, który nabawił się jakiegoś urazu.

81'
Zmiana. Nikitović zastąpiony przez Świerczoka.

79'
Prusak po raz kolejny dobrze zainterweniował. Bramkarz stanął na drodze Ondraska, który uderzył w niego piłkę.

78'
Akcja Rafałów z Wisły... Boguski próbował prostopadłym podaniem uruchomić Wolskiego, ale w odpowiednim momencie zainterweniowali obrońcy.

76'
Kilka chwil wcześniej na trybuny został odesłany trener Górnika Łęczna - Jurij Szatałow.

74'
0:2! Co za heroiczny rajd Wolskiego. Skrzydłowy przedarł się przez blok defensywny, a potem dograł na nos do Ondraska. Czechowi pozostało jedynie wpakować futbolówkę do niemal pustej bramki.

72'
żółta kartka Kolejne dyskusje po stronie gospodarzy. Tym razem karę otrzymał Nikitović.

71'
Na minimalnym ofsajdzie znalazł się Ondrasek.

69'
żółta kartka Żółtą kartkę za dyskusję z arbitrem obejrzał Tomasz Nowak.

68'
0:1! Mega precyzyjny strzał Popovicia z jedenastu metrów. Pomocnik kopnął piłkę w lewy, dolny róg bramki. Za futbolówką dobrze podążył Prusak.

66'
Rzut karny dla Wisły Kraków!
Wolski przewrócony przez Pruchnika.

64'
Boguski ofiarnie zablokował uderzenie jednego z graczy przeciwnika. Będzie korner dla ekipy Szatałowa.

62'
Małecki wysoko nad poprzeczką. Strzał z pół obrotu. Łęczna nadal bez jakiejkolwiek sytuacji bramkowej.

61'
Soczyste kropnięcie Guzmicsa z dystansu. Piłka po zagraniu węgierskiego obrońcy zdecydowanie minęła światło bramki.

59'
A to ciągle trwa, trwa...

56'
Miśkiewicz został zatrudniony. Bramkarz Wisły dobrze wypiąstkował piłkę wgraną z prawego skrzydła boiska.

54'
Próba kontry w wykonaniu gospodarzy. Bonin zgrywał do Śpiączki. Ale ten został sprytnie powstrzymany przez Sadloka.

53'
Sasin przeciął dośrodkowanie, które zaliczył Sadlok. Korner dla krakowian.

51'
Nieudane uderzenie Popovicia z bardzo dalekiej odległości. Piłkę z łatwością zablokował jeden z pierwszych obrońców Wisły.

51'
Ondrasek ucierpiał po interwencji Pruchnika.

50'
Małecki dość agresywnie atakował piłkę, przy której był Leandro.

49'
Ondrasek zablokowany. Czech dość mocno huknął z kilkudziesięciu metrów.

48'
Chaos w polu karnym Wisły. Rzut wolny sprawił wiele trudności gościom. Będzie rzut rożny dla gospodarzy.

47'
Grzegorz Piesio przez chwilę utykał. Zawodnik Górnika będzie mógł kontynuować zawody.

46'
II połowa meczu!

45'
Koniec I części gry!
Wisła Kraków zgodnie z oczekiwaniami szturmuje bramkę Prusaka. W kilku przypadkach ten musiał błysnął kunsztem. Z kolei łęcznianie czyhają na możliwość zbudowania kontrataku.

44'
Prusak zderzył się z Głowackim. Celem tego pojedynku było dotknięcie piłki po rzucie rożnym.

43'
Prusak czujny. Goalkeeper sparował niebezpieczne dośrodkowanie Wolskiego ze stałego fragmentu gry.

42'
Sasin nieprzepisowo zatrzymał Guerriera.

41'
Groźna wrzutka Piesio z rzutu wolnego. W całym zamieszaniu świadomie zachował się jeden z obrońców, oddalając zagrożenie.

40'
Leandro w ambitnym rajdzie. Brazylijczyk dzięki temu wywalczył rzut wolny dla swojej drużyny.

38'
Guzmics zgrabnie dotarł do futbolówki zagranej z kornera. Węgier dobrze wyskoczył, jednak uderzenie głową poleciało nad poprzeczką.

36'
Prusak skutecznie zatrzymał mocno uderzoną piłkę z dystansu. Ze znacznej odległości starał się Ondrasek.

35'
0:2 - statystyka dot. ilości celnych strzałów na bramkę.

34'
Ondrasek przesadził z ostrością przy próbie odbioru piłki. Napastnik Wisły w oczach sędziego faulował Pruchnika.

33'
Pruchnik dość dobrze ustawia się do wrzutek piłkarzy "Białej Gwiazdy".

31'
Guerrier faulowany w niebezpiecznej strefie dla gospodarzy.

29'
Prusak nieźle wychwycił dośrodkowanie Małeckiego. Na ostatnie podanie czekał Ondrasek.

28'
Spór pomiędzy kilkoma piłkarzami. Sprawa dotyczyła odepchnięcia rywala przez Popovicia.

27'
Próbę zza pola karnego podjął Rafał Wolski. Były piłkarz m.in. Legii posłał piłkę obok lewego słupka bramki.

25'
Spalony Grzegorza Bonina. Sprytny wyblok wykonał Arkadiusz Głowacki.

23'
Koszmarna centra Leandro. Piłka w ostatniej chwili odskoczyła Brazylijczykowi - jedyne usprawiedliwienie, że futbolówka poszybowała ponad bramką.

22'

20'
Prusak błysnął! Bramkarz przepięknie wyciągnął strzał głową Ondraska. Piłka zmierzała w lewe okno. Napastnik idealnie wyszedł w powietrze.

18'
Kąśliwe wgranie Leandro z lewego skrzydła. Futbolówka po drodze odbiła się od jednego z obrońców Wisły i minęła skaczącego Śpiączkę.

17'
Bartosz Śpiączka nadepnął stopę Jovicia. Napastnik musi bardziej się kontrolować.

15'

14'
Przewinienie Śpiączki w ofensywie.

14'
Gra z kontry - sposób na Wisłę, który próbują wykorzystać gospodarze.

12'
Długa wrzutka Guzmicsa w kierunku Ondraska. Piłka posłana zbyt głęboko.

10'
Zablokowany strzał Bonina przez Guzmicsa. A potem mieliśmy pozycję spaloną po stronie łęcznian.

9'
Mocne dośrodkowanie Boguskiego. Piłkę dobrze głową wybił Pruchnik.

8'
Jović miał dobry pomysł, aby zagrać prostopadle do Ondraska. Wizja znakomita, ale futbolówka kopnięta zdecydowanie za mocno.

6'
Wisła Kraków tradycyjnie z ostrym pressingiem.

4'
Śpiączka usiłował przedrzeć się przez linię defensywną gości. Niestety dla niego, Arkadiusz Głowacki skutecznie powstrzymał napastnika.

3'

1'
Rafał Wolski miał pierwszą sposobność do strzału. Skrzydłowy nieźle opanował piłkę, ale jego uderzenie zablokowali obrońcy.

*'
Zaczynamy!

*'
Z powodu kontuzji łydki w nadchodzących zawodach nie zagra Paweł Brożek - napastnik Wisły Kraków.

*'
Dzisiejszy pojedynek jest bardzo ważny dla gospodarzy. Podopieczni Jurija Szatałowa potrzebują w tej punktów jak powietrza.

*'

*'

*'
Kolejny dzień z piłkarską Ekstraklasą! Na początek zrelacjonujemy Państwu spotkanie: Górnik Łęczna - Wisła Kraków.
Początek meczu o 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Łęczna - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online