Legia Warszawa - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
4 : 0

Malarz – Jędrzejczyk, Lewczuk, Rzeźniczak, Hlousek – Borysiuk, Guilherme – Duda, Prijović, Kucharczyk – Nikolić.
Sandomierski – Deleu, Bejan, Wołąkiewicz, Wójcicki – Kapustka, Covilo – Jendrisek, Cetnarski, Wdowiak – Vestenicky.

Prijović (6.)
Kucharczyk (25.)
Nikolić (32.)

Deleu (38.) żółta kartka

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Cracovia

45'

44'
Kapitalna akcja Legii! Hlousek dośrodkował z lewej strony boiska, a z trzech metrów fatalnie przestrzelił Nikolić.

43'
Niecelny strzał z dystansu Kucharczyka.

38'
Deleu ukarany żółtą kartką

37'
Kolejna znakomita kontra Legii. Prijović wbiegł w pole karne, ale jego strzał lewą nogą był niecelny.

32'
Gool! 3:0! Po dośrodkowaniu Hlouska z rzutu rożnego piłkę głową trącił Nikolić i wpadła ona do bramki!.

31'
Świetna kontra Legii, ale Nikolić w idealnej sytuacji fatalnie skiksował.

30'
Legia przeważa, ale nie stwarza teraz wielkiego zagrożenia.

25'
Gool! Kucharczyk uderzył z dystansu, piłka odbiła się rykoszetem od Covilo i wpadła za kołnierz Sandomierkiemu! 2:0.

24'
Brakuje sytuacji strzeleckich w ostatnich minutach.

21'
Gra się wyrównała.

19'
Nieudane zagranie Kucharczyka w pole karne Cracovii. Piłka w rękach Sandomierskiego.

16'
Płaski strzał Kapustki wyraźnie minął bramkę Legii.

14'
Tak padł gol dla Legii:

12'
Świetna kontra Cracovii i mógł być remis! Po podaniu z lewej strony piłkę w polu karnym otrzymał Cetnarski, ale jego strzał zdołał dobrze obronić Malarz.

10'
Legia ma wyraźną przewagę.

8'
Mogło być 2:0. Piłka po strzale Nikolicia odbiła się od poprzeczki i opuściła boisko.

6'
Goool! 1:0 dla Legii. Prijović wygrał pojedynek siłowy z obrońcą i z ostrego kąta mocnym strzałem w krótki róg pokonał Sandomierskiego.

5'
Prijović wywalczył rzut rożny.

4'
Dobra akcja Cracovii, ale Rzeźniczak zdołał zablokować dośrodkowanie Cetnarskiego.

3'
Jak na razie sporo gry w środku pola. Nikt nie narzucił jeszcze swojego stylu gry.

1'
Rozpoczęła Cracovia.

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek spotkania.

'
Sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork).

'
Składy w formie graficznej:

'
Rezerwowi Cracovii: Stępniowski, Pyrdek, Zejdler, Dialiba, Karaczanakow, Polczak, Zjawiński.

'
Rezerwowi Legii: Cierzniak, Broź, Brzyski, Hamalainen, Jodłowiec, Masłowski, Kopczyński.

'
Na górze relacji prezentujemy wyjściowe składy obu drużyn.

'
Rozpiska meczów 33. kolejki Ekstraklasy:

'
Mecz rozpocznie się o godzinie 20:30. Transmisja w Canal+ Sport. Zapraszamy do śledzenia spotkania na żywo w serwisie AllMecz.pl

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Cracovia, to zapraszamy do śledzenia meczu online