Pogoń Szczecin - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Słowik – Frączczak, Czerwiński, Rudol, Nunes (84' Listkowski) – Murawski, Matras, Lewandowski, Akahoshi - Dwaliszwili (89' Kort), Zwoliński
Burić - Ceesay, Wilusz, Kadar, Volkov - Trałka, Linetty (75' Tetteh), Lovrencsics (46' Nielsen), Gajos, Pawłowski - Kownacki (64' Jevtić)

Mecze na żywo: Pogoń Szczecin - Lech Poznań

90+4'
Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+4'
Koniec spotkaniu!
Pogoń Szczecin przełamała niechlubną serię! Ogromną pracę wykonał Jakub Słowik, który w dzisiejszym pojedynku uratował trzy punkty dla swojej ekipy.

90+3'
żółta kartka Szymon Pawłowski kolejnym kartkowiczem. Za zbyt ostre wejście skrzydłowy trafił do notesu.

90+2'
żółta kartka Żółta kartka dla Ceesay'a. Obrońca mistrza kraju przesadził z ostrością w powietrznym starciu.

90+1'
Czerwiński nieźle zablokował Gajosa. Ten nie zdołał właściwie nakryć piłki z lewego słupka.

90'
Trzy minuty - tyle doliczył Daniel Stefański.

89'
Dawid Kort w miejsce Dwalishwiliego.

88'
Nielsen z pół obrotu zakończył akcję swojego zespołu. Lech Poznań w natarciu!

86'
Maciej Gajos wbrew przepisom atakował piłkę w polu karnym Pogoni Szczecin. Sytuację szybko wychwycił sędzia główny.

84'

83'
Słowik po raz kolejny w porę interweniował. Tym razem Ceesay z kilkunastu metrów chciał pokonać bramkarza.

82'
Murawski wybił piłkę posłaną z rzutu wolnego. Od narożnika boiska zaczną przyjezdni.

80'
żółta kartka Czerwiński sprowadził rywala do parteru. W pełni zasłużona kara. Stoper będzie pauzować w następnym meczu.

78'
Zwoliński w roli winowajcy. Według sędziego Wilusz był nieprzepisowo atakowany w powietrznym starciu.

77'
Zamieszanie w szesnastce gospodarzy po rzucie wolnym. W cały tłoku najlepiej odnalazł się Jakub Czerwiński.

75'
Jan Urban wyczerpał limit roszad. Karol Linetty zmieniony przez Tetteha.

74'
Nielsen bliski zamknięcia ciekawego dośrodkowania z prawego skrzydła. Napastnik Lecha domagał się rzutu karnego.

72'
Łukasz Zwoliński z dystansu kopnął na bramkę Buricia. Bośniacki goalkeeper spokojnie wzrokiem wypatrywał lot futbolówki.

71'
Maciej Wilusz z przewinieniem taktycznym. Były piłkarz m.in. Gks-u Bełchatów faulował w centralnej części boiska.

69'
Zablokowany Maciej Gajos z kilkunastu metrów. Rudol ofiarnym blokiem uratował swój klub przed najprawdopodobniej stratą gola.

66'
Kadar nie ryzykował i wybił piłkę na korner. Kąśliwie w kierunku Zwolińskiego zagrywał Nunes.

64'
Darko Jevtić zastąpił Dawida Kownackiego.

63'
Strzał z ogromnej odległości oddał Karol Linetty. Brawa za bardzo odważną decyzję, ale piłka poleciała obok zamierzonego celu.

61'

59'
1:0! Kapitalna wrzutka Murawskiego z lewego skrzydła boiska. Do piłki idealnie wyszedł Zwoliński i efektownym "szczupakiem" z paru metrów nie dał szans Buriciowi.

57'
Maciej Gajos znów z trudnej pozycji. Wolej pomocnik poleciał na trybuny stadionu. Ten strzał dużo gorszy niż ten z pierwszej odsłony.

56'
żółta kartka Adam Frączczak za nieudany i niebezpieczny wślizg obejrzał żółty kartonik.

55'
Podopieczni Czesława Michniewicza dość bojowo wyglądają po przerwie. Widać głęboki pressing.

53'
Ofiarnie interweniował Volkov. Próbę z głębi pola karnego podjął Adam Frączczak.

52'
Mocne uderzenie Matrasa z 20 metrów. Futbolówka kopnięta minimalnie obok lewego słupka bramki.

51'
Murawski niecelnie z dalszej odległości. Piłka dostała ciekawej rotacji, ale w kulminacyjnym momencie powędrowała obok prawego słupka.

50'
Przewinienie po stronie gości w środku pola.

48'
Słowik przechwycił dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska.

47'
Murawski wolejem próbował wykorzystać nieudolne wybicie piłki przez Buricia. Futbolówka uderzona z okolić środka pola powędrowała obok bramki.

46'
Zmiana. Nielsen w miejsce Lovrencsicsa.

46'
Wracamy do gry!

45'
Koniec I części spotkania!
Mamy naprawdę bardzo otwarty mecz. Wielką klasę w pierwszej odsłonie pokazali obaj bramkarze, wyciągając niemożliwe uderzenia.
Z niecierpliwością oczekuję na drugą połowę.

42'
Lovrencsics nieudanie "szczupakiem" usiłował zdobyć pierwszego gola w tym meczu. Zagranie z powietrza poleciało nad poprzeczką.

41'
Mamy mecz bramkarzy! Słowik przecudnie wyciągnął piłkę, która leciała w prawe okno. Próbującym okazał się Szymon Pawłowski.

40'
Burić skutecznie wyłapał wstrzelenie piłki z lewego sektora bramki. Centrę posyłał Mateusz Lewandowski.

38'

37'
Murawski faulowany w okolicach środka pola. Od rzutu wolnego grę wznowią "Portowcy".

36'
Burić na notę interweniował po uderzeniu Dwalishwiliego zza pola karnego. Piłka po jego kopnięciu zmierzała w lewy, dolny róg.

35'
Kadar umiejętnym wślizgiem zatrzymał dobre dośrodkowanie.

34'
Faul w polu karnym szczecinian. Ktoś z ekipy mistrza Polski przewinił w trakcie walki o pozycję. Był rzut rożny.

32'
Mało brakowało, aby Dwalishwili otworzył wynik. Gruziński napastnik otrzymał fenomenalny cross od Murawskiego, jednak uderzenie ze wślizgu poszybowało tuż obok lewego słupka.

31'
Burić kapitalnie się zachował. Bośniak wybornie skrócił kąt Akahoshiemu. Mocny strzał zatrzymał bramkarz.

29'
Łukasz Zwoliński usiłował wyprowadzić rywala w pole. Snajper Pogoni jednak nie potrafił się obrócić z piłką.

27'
żółta kartka Żółte kartki obejrzeli Rafał Murawski oraz Tamas Kadar. Zawodnik Lecha Poznań nie zagra w następnej kolejce.

26'
Mamy bójkę na boisku. Murawski ostro potraktował Wilusza.

24'
Słowik pokazał klasę! Bramkarz perfekcyjnie wybronił soczyste huknięcie Gajosa z dystansu. Piłka zmierzała w prawy, dolny róg.

23'
Korner dla Lecha. Piłkę poza boisko wybił Rudol, który przeciął centrę z lewej flanki.

20'
Murawski idealnie przechwycił piłkę, którą z lewego skrzydła posłał Volkov. Boczny defensor zbyt szybko chciał asystować.

19'
Chaos w szesnastce Pogoni. Pawłowski próbował sprytnym podaniem uruchomić Kownackiego, ale obrona gospodarzy okazała się lepsza.

17'
Ceesay profesorskim wślizgiem wygarnął piłkę Nunesowi.

15'

14'
Maciej Gajos o włos od gola. Kropnięcie z okolic pola karnego poleciało minimalnie obok spojenia bramki. Mamy otwarte widowisko.

12'
Akahoshi starał się zaskoczyć bramkarza, strzelając z powietrza. Piłka po uderzeniu głową wpadła w miejsce, gdzie stał Burić.

11'
Soczysta próba piłkarza Lecha z kilkudziesięciu metrów. Płaski strzał dobrze wyciągnął Jakub Słowik.

10'
Burić skutecznie zatrzymał huknięcie Dwalishwiliego z dystansu. Futbolówka powędrowała wprost w rękawice goalkeepera.

9'
Poprzeczka uratowała Słowika! Efektowne zagranie Pawłowskiego niemal zaskoczyło bramkarza "Portowców".

7'

5'
Czerwiński wygrał pojedynek z Kownackim. Napastnik próbował wypracować sobie dobrą pozycję.

4'
Kownacki mógł pokonać Słowika. Napastnik oddał soczyste uderzenie zza pola karnego. Strzał poszybował jednak obok światła bramki.

2'
Dwalishvili przed okazją. Dobry rajd z piłką zaliczył Frączczak, a potem idealnie dograł do Gruzina, ale ten w kapitalnej sytuacji posłał futbolówkę nad poprzeczką.