Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 0

Drągowski - Sirok, Guti, Szymonowicz, Tomasik - Cernych, Grzyb, Romanchuk, Vassiljev, Mackiewicz (73' Alvarinho) - Świderski (62' Mystkowski)
Kasprzik - Matuszek, Danch, Kopacz, Oss - Kalaste, Przybylski, Kurzawa, Cerimagić (81' Janota), Gergel (77' Steblecki) - Kante (87' Skrzypczak)

Matuszek (74.) żółta kartka

Mecze na żywo: Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze

90+4'
Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę.

90+4'
Remis, który nikogo nie cieszy. Górnik Zabrze zrobił bardzo mały krok w drodze do utrzymania się w elicie. Jagiellonia dzisiaj bardzo nieskuteczna. Drągowski w mojej ocenie był najlepszy na boisku.

90+3'
Matuszek spróbował zamknąć akcję ze stałego fragmentu gry. Piłka po dotknięciu przez obrońcę poleciała obok bramki.

90+2'
Kasprzik wyłapał zaskakujący strzał. W pobliżu bramki był ogromny chaos.

90'
Cztery minuty dłużej potrwa dzisiejsze widowisko.

89'
Mocna próba Vassiljeva z rzutu wolnego. Niestety dla niego, ta sytuacja nie zagroziła Kasprzikowi.

89'
Cernych w heroicznym rajdzie. Litwin był faulowany w niezłym miejscu na boisku.

88'
Niebezpieczne przedłużenie zagrania z autu w wykonaniu Dancha. Jednak nikt w koszulce zabrzańskiego klubu nie potrafił zamknąć akcji.

87'
Zmiana. Skrzypczak za Kante.

86'
Kalaste powstrzymany przez obronę. Wcześniej Drągowski skutecznie odbił kąśliwą wrzutkę.

85'
Oss idealnie uprzedził wbiegającego rywala. Gdyby nie ta interwencja, to w sporych opałach znalazłby się Kasprzik.

84'
Zablokowane uderzenia Vassiljeva oraz Alvarinho. Dobrą pracę wykonali defensorzy.

83'
Brakuje okazji bramkowych. Taki wynik nie pomoże Górnikowi Zabrze w realizacji celu - utrzymanie w Ekstraklasie.

81'
Zmiana. Michał Janota w miejsce Cerimagicia.

79'
Steblecki naprawdę dał świetną zmianę. Pomocnik idealnie minął dwóch przeciwników.

77'

76'
Ciekawa kontra zabrzan. Kalaste próbował dograć dokładnie do kolegów, ale został zblokowany. Korner dla gości.

74'
żółta kartka Matuszek się doigrał. Obrońca Górnika był kompletnie spóźniony z próbą odbioru. Ucierpiał Tomasik.

73'
Alvarinho otrzymał szansę. Z boiska został zdjęty Mackiewicz.

71'

69'
Kontrowersja! Szymonowicz nadział się na nakładkę rywala. Matuszek trafił w twarz rywala. Sztab szkoleniowy Jagi domagał się rzutu karnego.

67'
Szymonowicz w sytuacji strzeleckiej. Obrońca z niełatwej pozycji próbował zaskoczyć rywala, lecz uderzenie z pół obrotu powędrowało nad poprzeczką.

66'
Spóźniony wślizg Przybylskiego w okolicach centrum boiska.

64'
Kasprzik z interwencją po groźnym strzale z kilkunastu metrów. Ale gol i tak nie byłby uznany, bo jeden z piłkarzy Jagiellonii wyszedł z piłką poza linię końcową.

62'
Zmiana. Karol Świderski zastąpiony przez Mystkowskiego.

60'
Matuszek zaskoczony pod bramką Drągowskiego. Boczny obrońca niedokładnie przyjmował futbolówkę na 5.metrze od bramki.

58'
Drągowski dobrze wyszedł z bramki. Goalkeeper pewnie przechwycił piłkę, która była wyrzucona z autu.

57'
Sirok oberwał w pojedynku z Kalaste. Arbiter przyznał rzut wolny gospodarzom.

55'
Kante bliski gola. Snajper wybornie urwał się obrońcom, jednak zagranie głową powędrowało obok lewego słupka bramki.

54'
Chaos w szesnastce Jagiellonii po stałym fragmencie gry. Z rzutu rożnego będą się cieszyć zawodnicy Jana Żurka.

53'
Cernych doskonale wypuścił Vassiljeva. Estoński pomocnik zbyt mocno oddalił się od centrum pola karnego, co spowodowało, że jego uderzenie poleciało nad poprzeczką.

51'
Zepsuta wrzutka Cernycha z lewego sektora boiska. Litwin posłał piłkę poza plac gry.

50'
Kante spróbował ze znacznej odległości. Piłka po tej próbie poszybowała daleko od zamierzonego celu.

49'
Zbyt mocno kopnięta futbolówka z narożnika boiska przez piłkarza Jagiellonii. Od autu grę wznowią goście.

48'
Kolejny korner dla podopiecznych Michała Probierza.

47'
Strzał Cernycha z głębi pola karnego. Piłkę umiejętnie na rzut rożny odbił jeden z defensorów.

46'
II odsłona meczu!

45'
Koniec I części gry!
Skuteczność - element, nad którym muszą pracować zabrzanie. W tej materii zawodzi szczególnie Kante, marnują kapitalne okazje.

44'
Kasprzik skutecznie odbił piłkę zmierzającą w prawy, dolny róg.

42'
Drągowski dobrze wypiąstkował strzał głową jednego z rywali.

40'
Zablokowane uderzenie Tomasika z kilkunastu metrów. Kolejny rzut rożny dla gospodarzy.

38'
Cerimagić złamał przepisy w trakcie starcia indywidualnym z Tomasikiem.

36'
Gergel powstrzymany przez wracającego obrońcę, który przeciął podanie w kierunku Kante. To mogła być kontra - marzenie.

34'
Kante zaangażował się w poczynania defensywne. Napastnik przed chwilą popełnił faul taktyczny.

32'
Świderski zablokowany przez Dancha. Korner dla gospodarzy.

31'
Piłkarze Jagiellonii Białystok nieźle radzą sobie z bronieniem własnej bramki podczas stałych fragmentów. Nieudane dośrodkowanie zaprezentował nam Kurzawa.

29'
Romanchuk upomniany przez Tomasza Musiała. Rzut wolny dla przyjezdnych.

28'
Trochę się nam mecz uspokoił. Jagiellonia wzięła się za śmielsze ataki na bramkę Kasprzika.

25'

23'
Przybylski skutecznie wyjaśnił sytuację po dośrodkowaniu Vassiljeva z lewej flanki. Pomocnik mocno wybił piłkę z poza własnej szesnastki.

22'
Drągowski instynktownie nogami odbił strzał Kante z paru metrów. Kapitalną asystą mógł błysnąć Gergel.

21'
Cerimagić huknął jak z armaty. Uderzenie zza pola karnego poszybowała wysoko nad poprzeczkę.

20'
Zbyt głęboka centra Kurzawy ze stałego fragmentu gry. Piłka po jego wykonaniu opuściła boisko.

19'
Gergel nieprzepisowo powstrzymany przez rywala. Rzut wolny dla ekipy Jana Żurka.

17'
Cernych bliski finalizacji podania od Świderskiego. Naprawdę mało zabrakło, by Litwin zamknął akcję w szesnastce Górnika.

16'
Na pozycji spalonej został schwytany Świderski.

14'
Kallaste próbował dokładnie zagrać do kolegów w polu karnym. Ale podanie okazało się nietrafione w czasie. Szansa na kontrę dla Jagi.

12'
Gergel z dystansu starał się odmienić niekorzystne położenie zabrzan. Próbę spokojnie wyłapał Drągowski.

11'
Nieudolna wrzutka w wykonaniu Grzyba. Piłka po jego dograniu wyszła poza plac gry.

9'
Poprzeczka uratowała Jagę! Kurzawa oddał mocny strzał z okolic pola karnego. Soczyście kopnięta futbolówka obiła poprzeczkę bramki Drągowskiego.

7'
Danch z Matuszkiem walczyli o piłkę wybitą z rzutu wolnego. Sytuację wyjaśnili defensorzy gospodarzy. Będzie korner.

6'
Gergel mocno niedokładnie dośrodkował piłkę z lewego skrzydła. Futbolówka posłana za plecy kolegów.

4'
Gergel próbował wypuścić w uliczkę Cerimagicia. Do pełnej realizacji planu zabrakło trochę dokładności.

2'
Mackiewicz faulowany tuż przy linii bocznej. Od rzutu wolnego rozpoczną gospodarze.

1'
Długi wyrzut piłki z autu zaprezentował Oss. Jego podanie jednak dobrze przecięli obrońcy Jagiellonii.

*'
Startujemy!

*'

*'

*'

*'
Ławka rezerwowa Jagiellonii: Baran, Wasiluk, Straus, Góralski, Mystkowski, Alvarinho, Frankowski

*'

*'
Witamy Państwa na naszym portalu! Ekstraklasową niedzielę zaczynamy w Białymstoku, gdzie Jagiellonia podejmie Górnika Zabrze.
Początek starcia o 15:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online