Piast Gliwice - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 0

Szmatuła - Mraz, Korun, Hebert, Mokwa - Pietrowski, Murawski, Bukata, Zivec (73' Mateusz Mak), Barisić - Nespor (75' Szeliga)
Savić - Janicki, Wawrzyniak, Wojtkowiak, - Mila, Krasić (83' Kobylański), Chrapek, Peszko (79' Stolarski), Kovacević (68' Haraslin), Flavio - Kuświk

Mecze na żywo: Piast Gliwice - Lechia Gdańsk

90+3'
Dziękuję pięknie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+3'
Lechia przerywa przepiękną serię (trzy zwycięstwa z rzędu). Piast chyba wraca na właściwe tory.

90'
3:0! Nokaut! Barisić wykorzystał nieudolne wybicie piłki przez obrońcę. Strzał z woleja okazał się nie do wyciągnięcia dla Savicia.

89'
Savić złapał piłkę uderzoną z rzutu wolnego. Płaskie kropnięcie nie sprawiło problemów.

89'
Murawski przewrócony tuż przed polem karnym Lechii.

87'
Soczyste huknięcie Kobylańskiego z niełatwej pozycji. Gdyby padła bramka, to pewnie znalazłaby się w TOP3 najpiękniejszych goli w tym sezonie.

85'
Piast chce jeszcze wyżej wygrać ten mecz! Naprawdę groźnie wyglądają akcje podopiecznych Latala.

83'
Zmiana. Krasić zastąpiony przez Kobylańskiego.

83'

81'
2:0! Z ogromnym spokojem rzut karny wykorzystał Mateusz Mak. Piłka posłana w prawy sektor bramki.

80'
Karny dla Piasta! Stolarski przewinił w swoim polu karnym. Faulowany był Mraz.

78'
Szmatuła bohaterem! Sebastian Mila przegrał pojedynek z goalkeeperem. Uderzenie w prawy, dolny róg świetnie wyciągnął Szmatuła.

77'
Rzut karny dla Lechii!
Mokwa zahaczył nogi Wawrzyniaka.

75'
Zmiana. Bartosz Szeliga zastąpił Nespora.

73'
Zmiana. Mateusz Mak w miejsce Zivca.

72'
Szmatuła zdecydowanie przechwycił centrę Krasicia z narożnika boiska.

70'
Ręką zagrał Hebert. Całe zdarzenie nie ominęło sędziego.

69'
żółta kartka Ostrego faulu na Mili dopuścił się Bukata. W pełni zasłużona kartka.

68'
Niezbyt udana próba technicznego strzału w wykonaniu Wawrzyniaka. Futbolówka poszybowała obok prawego słupka bramki.

66'
Hebert wślizgiem przeciął dośrodkowanie z prawego sektora.

65'
Bez kartki dla Wawrzyniaka. Według mnie gracz Lechii powinien zostać ukarany.

63'
Wolej Bukaty. Zawodnik podjął ryzyko, ale w tej sytuacji nie przyniosło ono żadnego efektu. Piłka przeleciała światło bramki.

61'
żółta kartka Nespor ambitnie wojował z Janickim. Sędzia uznał, że czeski napastnik przewinił na kartkę.

59'
Uderzenie na vivat w wykonaniu Chrapka. Wcześniej groźnie centrował Sebastian Mila.

57'
Szmatuła wybornie zatrzymał sprytne zagranie Mili. Doświadczony pomocnik został fenomenalnie obsłużony przez kolegów. Podcinka wybroniona przez bramkarza.

56'
Znów zagrożenie po stałym fragmencie. Nespor bardzo dobrze wyskoczył do wrzutki z rzutu wolnego, ale piłka po tym strzale powędrowała nad poprzeczką.

55'
Nakładka Wojtkowiaka. Obrońca Lechii nie zagra w następnej ligowej kolejce.

54'
Jakub Szmatuła pokazał klasę! Bramkarz wyśmienicie wyciągnął piłkę po uderzeniu Peszki z kilku metrów. Zagranie głową w tej sytuacji powinno być dużo lepsze.

52'
Kolejna celna próba po stronie ekipy z województwa pomorskiego. Z dystansu starał się Kovacević.

50'
Sebastian Mila pociągany za koszulkę przez Zivca.

49'
Rafał Janicki potrzebuje pomocy medyków. Szybko na murawę wkroczył sztab medyczny.

47'
Kuświk z dobrym uderzeniem. Snajper nieźle wkręcił rywala, ale strzał okazał się zbyt przewidywalny, aby zmienić stan meczu.

46'
Wracamy do gry!

45+1'
Koniec I części gry!
Nudy nie ma - chyba najlepsze określenie/fraza dot. pierwszej połowy meczu. Dużo akcji na skrzydłach.

45+1'
Barisić nieudolnie zakończył akcję swojego zespołu. Strzał z głębi pola karnego powędrowała daleko od światła bramki.

44'
Kuświk złamał przepisy. Napastnik usiłował zamknąć zagranie od Peszko. Arbiter przyznał rzut wolny dla gliwiczan.

43'
Korun w porę przerwał podanie Paixo w kierunku Peszko. Ale trzeba nagrodzić gości za składną akcję.

42'
Faul taktyczny w środku pola w wykonaniu gracza Piasta. Sędzia Jakubik jak na razie bardzo pobłażliwy w stosunku do przewinień.

41'
Nespor nieudolnie głową chciał zaskoczyć Savicia. Zagranie powędrowało obok światła bramki. Cała akcja wzięła się od rzutu rożnego.

40'
Wgranie Barisicia z prawej flanki zatrzymane. Korner dla gospodarzy.

39'
Niecelne uderzenie po stronie Lechii Gdańsk. Kolejny raz z dystansu.

37'
Interwencję na notę zaliczył Szmatuła. Z dalszej odległości starał się Mila, ale próba bardzo przewidywalna.

36'

34'
Kovacević spróbował technicznie rozwiązać stały fragment gry. Uderzenie z rzutu wolnego poleciało wysoko nad poprzeczką.

33'
1:0! Mraz wrzucił z narożnika boiska. Jego dośrodkowanie znakomicie przedłużył głową Hebert, a genialnej okazji z paru metrów nie zmarnował Korun.

31'
Flavio popracował w obronie. Portugalczyk przerwał tor lotu piłki, która była zagrywana z prawego skrzydła.

29'
Barisić niecelnie z kilkunastu metrów. Szybka wymiana podań mogła znaleźć nagrodę w postaci gola. W tym przypadku zabrakło precyzji.

27'
Wawrzyniak dużo centruje z lewego skrzydła. Ale jak dotąd jeszcze nie udało się zbudować zagrożenia.

25'
Savić pewnie zatrzymał płaski strzał Nespora zza pola karnego. Uderzenie raczej do statystyk.

24'
Wawrzyniak nabawił się jakiegoś urazu. Defensor próbował wrzucić piłkę z lewego skrzydła.

23'
Jak na razie oglądamy dużo przewinień taktycznych.

22'
Hebert przyblokował Paixao. Powstrzymany strzał z ostrego kąta.

20'
Savić z wielkim ryzykiem interweniował na przedpolu. Bramkarz w ostatniej chwili efektownym wślizgiem przerwał groźny kontratak.

19'
Chrapek wzięty w kleszcze przez rywala. W roli winowajcy wystąpił Radosław Murawski.

18'
Grzegorz Wojtkowiak ucierpiał w starciu powietrznym.

17'
Mraz idealnie zagrał do klubowych partnerów. Ale Zivec w kulminacyjnym momencie podał za plecy Barisicia.

16'
Poprzeczka wyratowała Savicia. Efektowny wolej w wykonaniu Nespora mógł się zakończyć golem. Potem jeszcze próbował zaskoczyć rywala jakiś z jego kolegów.

14'
Sebastian Mila z jakimś urazem. Faulował Marcin Pietrowski - niegdyś piłkarz Lechii Gdańsk.

12'
Wawrzyniak dośrodkował z lewej flanki. Korun bez większego problemu oddalił zagrożenie od własnej bramki.

11'
Barisić oraz Nespor ruszyli do zamknięcia akcji z lewego skrzydła. Żadnemu z nich się nie udało sfinalizować sytuacji.

9'
Paixao znalazł się na pozycji spalonej.

8'

6'
Murawski wzięty w kleszcze. Defensywa Lechii zablokowała kapitana gospodarzy.

4'
Wawrzyniak ze strzałem na bramkę. Boczny obrońca zaliczył udany rajd z piłką, ale już zakończenie akcji mocno nieudane. Futbolówka poleciała daleko od zamierzonego celu.

2'
Jakub Wawrzyniak faulował w ofensywie. Rzut wolny dla "Piastunek".

1'
Pierwszy korner dla Lechii. Korun asekuracyjnie wybił piłkę.

*'
Zaczynamy hit 33.kolejki!

*'

*'
Lechia w ostatnich trzech spotkaniach zdobyła 9 punktów!

*'

*'
Z powodu czerwonej kartki w składzie Piasta zabranie Kamila Vacka.

*'
Rezerwowi Lechii Gdańsk: Marić, Łukasik, Kobylański, Haraslin, Buksa, Gerson Stolarski

*'

*'
Zapraszamy serdecznie Państwa na śledzenie naszej relacji tekstowej LIVE z meczu: Piast Gliwice - Lechia Gdańsk.
Początek pojedynku o 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online