Wisła Kraków - Termalica Bruk-Bet Nieciecza online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
2 : 2

Miśkiewicz - Jović, Głowacki, Guzmics, Sadlok - Boguski (78' Guerrier), Popovič, Wolski (79' Mączyński), Małecki - Brożek (70' Brlek), Ondrášek
Nowak – Ziajka, Staňo, Putiwcew, Fryc (67' Plizga) – Gutkovskis (76' Biskup), Kupczak, Sołdecki, Babiarz, Foszmańczyk – S.Nikolić (67' Kędziora)

Mecze na żywo: Wisła Kraków - Termalica Bruk-Bet Nieciecza

90+4'
Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę.

90+4'
Termalica za sprawą gola własnego bramkarza wynosi punkt z ciężkiego terenu. Mamy sytuację niemal bez precedensu.

90+3'
2:2! Gol bramkarza Termaliki! Goalkeeper pofatygował się pod pole karne Wisły, by starać się zamknąć dośrodkowanie z rzutu rożnego. Uderzenie Nowaka głową w prawy sektor bramki nie do obrony dla Miśkiewicza.

90+1'
2:1! Guerrier z zimną krwią w pobliżu bramki Nowaka. Wstrzelenie Ondraska wybornie wślizgiem zamknął piłkarz z Haiti.

89'
Sędzia zdecydował, że spotkanie zostanie przedłużone o trzy minuty.

87'
Zablokowana próba z dystansu zawodnika gospodarzy. Do odbitej piłki próbował dotrzeć Brlek, lecz niestety dla niego szybciej dopadł Nowak.

86'
Nowak asekuracyjnie wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu Sadloka z rzutu wolnego. Futbolówka zmierzała w lewe okno bramki.

85'
żółta kartka Dawid Plizga trafił do notesu sędziego. Jović przewrócony z pełną premedytacją.

83'
Skrzydłowego nie ujrzymy w kolejnym meczu ligowym, a rywalem "Białej Gwiazdy" będzie Korona Kielce.

82'
żółta kartka Dariusz Wdowczyk zdenerwowany. Patryk Małecki ukarany żółtą kartką za uderzenie w twarz piłkarza Termaliki.

80'
Spalony Guerriera. Haitańczyk nie spostrzegł na ustawienie bloku defensywnego rywala.

79'
Powrót Mączyńskiego. Dariusz Wdowczyk zdjął Rafała Wolskiego.

78'
Boguski zmieniony przez Guerriera.

76'
Zmiana. Jakub Biskup za Gutkovskisa.

75'
Wolski zaprzepaścił wyborną szansę na kontratak. Wiślacy mieli przewagę 3:2, ale pomocnik koszmarnie podał na prawe skrzydło.

73'
Za chwilę na murawę wkroczy Jakub Biskup. Trener Mandrysz już przekazuje mu ostatnie wskazówki.

71'
1:1! Wejście smoka w wykonaniu Kędziory. Napastnik idealnie przymierzył zza pola karnego. Strzał w lewy, dolny róg okazał się nie do wyciągnięcia dla Miśkiewicza.

70'
Brlek w miejsce Pawła Brożka.

69'
żółta kartka Rafał Wolski z żółtą kartką. Nadepnięcie na stopę przeciwnika klasyfikowało się na pokazanie kartonika.

67'
Zmiana. Plizga oraz Kędziora na boisku. Na ławkę zesłani zostali Fryc i Nikolić.

65'
Ofiarna interwencja wślizgiem dwóch obrońców Termaliki.

64'
żółta kartka 3:0 w statystyce dot. ilości żółtych kartek. Za nadmierną agresję żółty kartonik otrzymał Sadlok.

62'
Mocne uderzenie Kupczaka. Huknięcie jednak mocno niecelne, bo piłka poszybowała daleko od zamierzonego celu.

60'
Termalica nie ma innego wyjścia, musi się bardziej zaangażować w akcje ofensywne.

57'
1:0! Precyzyjnie wykonany rzut karny przez Popovicia. Płaskie uderzenie w prawy, dolny róg dało prowadzenie Wiśle w tym meczu. Bliski skutecznej interwencji był Nowak, ale zabrakło szybszej reakcji.

55'
Jedenastka dla Wisły Kraków!
Rafał Boguski niewłaściwie powstrzymywany przez Putiwcewa.

53'
Kąśliwe wgranie piłki przez zawodnika Termaliką. Z piłką minął się Miśkiewicz, ale żaden z przeciwników nie potrafił wykorzystać błędu.

52'
Rafał Wolski ponownie trafił w dobrze ustawiony mur. Pomocnik jak na razie nie może się wstrzelić.

50'
Putiwcew przeciął dośrodkowanie Sadloka z lewej flanki.

48'
Miśkiewicz spokojnie zatrzymał strzał Foszmańczyka z dalekiej odległości. Futbolówka posłana w miejsce, gdzie ustawiony był bramkarz.

47'
Sebastian Nowak doskonale wyszedł do piłki zagranej przez Macieja Sadloka. Wrzutka z lewego skrzydła była bardzo przewidywalna.

46'
Kontynuujemy zawody!

45+1'
Koniec I połowy!
Wisła Kraków minimalnie lepsza. Ale i tak kibice mogą być rozczarowani brakiem licznych sytuacji pod jakąkolwiek bramką.

45+1'
Dobre wyjście Miśkiewicza do centry z rzutu wolnego. Skuteczna interwencja na przedpolu. Bramkarz Wisły niemal bezrobotny w tej części gry.

45'
1 minuta dodana do I odsłony.

43'
Padł jeden z graczy Wisły Kraków w polu karnym Termaliki. Sędzia Złotek puścił akcję.

41'
Putiwcew złapany na pokaźnym ofsajdzie. W tej sytuacji ciężko o jakąkolwiek dyskusję.

40'
Nikolić wygrał powietrzny pojedynek z Nikoliciem. Naprawdę ważna to interwencja, bo napastnik stanąłby przed znakomitą szansą.

38'
żółta kartka Druga kartka w tym meczu. Przed chwilą za kompletnie spóźniony wślizg nią został ukarany Jović. Foszmańczykowi będzie potrzebna pomoc lekarska.

37'
Obrona nieźle poradziła sobie z wgraniem Wolskiego z rzutu wolnego. Dośrodkowanie zdecydowanie posłane za nisko.

35'
Brożek przypadkowo trafiony piłką przez Głowackiego. Napastnik niechcący zmienił jej tor lotu.

34'
Celne uderzenie Nikolicia z rzutu wolnego. Ale huknięcie powędrowało wprost w rękawice Miśkiewicza.

33'
żółta kartka Błąd Popovicia. Defensywny pomocnik wyprowadzony w pole tuż przed szesnastką. Zawodnik będzie pauzować w następnej kolejce.

31'
Co za akcja! Małecki perfekcyjnie zacentrował na głowę Brożka, który idealnie wyłożył futbolówkę Boguskiemu, a ten w idealnej sytuacji koszmarnie chybił z paru metrów.
Akcja piękna, ale powinna zakończyć się golem...

29'
Kolejna nieudolna wrzutka zaprezentował Arkadiusz Głowacki. Futbolówka kopnięta z prawej flanki poleciała poza plac gry.

28'
Zawiesinę w pobliże bramki wykonał Głowacki. Zagranie mocno niedokładne.

28'
Nakładka Nikolicia. Sędzia przyznał rzut wolny krakowianom.

26'
Zablokowany strzał Wolskiego z rzutu wolnego. Piłka najpierw odbiła się od muru, a potem trafiła do Nowaka.

24'
Foszmańczyk usiłował posłać prostopadłe podanie do Nikolicia. Pomysł bardzo dobry, ale zabrakło nutki precyzji.

22'
Soczyste kropnięcie Arkadiusza Głowackiego z dalszej odległości. Futbolówka powędrowała minimalnie nad poprzeczką.

20'
Faul w centralnej części boiska jakiegoś z zawodników Wisły Kraków.

19'

17'
Niecelny strzał Jovicia z okolic pola karnego. Uderzenie bez przyjęcia poleciało daleko od światła bramki.

16'
Czekamy na jakąkolwiek sytuację bramkową. Jak na razie lepiej na boisku wygląda Termalica.

14'
Małecki próbował groźnie dośrodkować w pole karne. Ale żaden z jego kolegów nie pofatygował się, aby sfinalizować akcję.

12'
Foszmańczyk powstrzymany przez Sadloka. Ta interwencja okazała się wybitna, bo od kilku metrów grę wznowi - Michał Miśkiewicz.

10'
Miśkiewicz "na raty" wyłapał próbę z dystansu Piotra Foszmańczyka. Na szczęście dla bramkarza, nikt z rywali nie był ustawiony w pobliżu.

9'
Próba kombinacyjnej akcji w realizacji Termaliki. Zbyt mocny cross w kierunku napastników posłał Ziajka.

7'
Przewinienie taktyczne w wykonaniu Kupczaka. Rzut wolny dla "Białej Gwiazdy".

6'

4'
Arkadiusz Głowacki popisał się skutecznym blokiem. Stoper powstrzymał pędzącego rywala. Od bramki rozpocznie Michał Miśkiewicz.

3'
Nowak pewnie wychwycił dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska.

1'
Faul Rafała Wolskiego w środku pola. Od stałego fragmentu zaczną goście.

*'
Startujemy!

*'
Wszystko, co warto wiedzieć...

*'
Do szerokiej kadry wraca reprezentant Polski - Krzysztof Mączyński. Defensywny pomocnik pokonał groźną kontuzję.

*'
Ekipa gospodarzy pod wodzą Dariusza Wdowczyka jest nadal niepokonana. Aktualny bilans: 5 zwycięstw - 1 remis.

*'
Ławka rezerwowa gości: Pilarz, Plizga, Pleva, Biskup, Kędziora, Kowal

*'
Naprawdę stawka tego pojedynku jest wielka

*'

*'
Kończymy 33.kolejkę polskiej Ekstraklasy! W ostatnim spotkaniu tej serii gier Wisła Kraków zmierzy się z Termaliką Bruk - Bet Nieciecza.
Początek meczu o 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Termalica Bruk-Bet Nieciecza, to zapraszamy do śledzenia meczu online