Lech Poznań - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok

90'
Sędzia postanowił nie doliczać czasu i zakończył mecz. Lech wygrał z Jagiellonią 6:1.

89'
Quintana zamienił jedenastkę na bramkę.

88'
Karny dla Jagiellonii.

85'
Niecelny strzał Plizgi.

84'
Quintana uderzał dwukrotnie i w obu przypadkach został zablokowany.

84'
Na trybunach zasiadło 17 681 kibiców.

81'
Injac zastąpił Hamalainena.

78'
Niesamowite! Dawid Kownacki znakomicie zagrał z lewej strony boiska, a Gergo Lovrencsics strzałem z pierwszej piłki zdobył szóstego gola dla Lecha!

76'
Wejście smoka! Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska piłkę zgrał Daylon Claasen, a Dawid Kownacki strzałem z lewej nogi zdobył piątą bramkę dla Lecha!

76'
Kownacki zastąpił Linettego.

75'
Kotorowski wybronił sytuację sam na sam z Plizgą.

73'
Możdżeń znalazł się w dobrej sytuajci, alejego uderzenie zablokował Ukah.

71'
Do wejścia szykuje się Kownacki.

69'
Zablokowany strzał Linettego.

68'
Daylon Claasen przedarł się wzdłuż linii końcowej i starał się wzdłuż bramki, ale obrońca wybił piłkę na rzut rożny.

65'
Sebastian Rajalakso zastąpił Adama Dźwigałę.

62'
Claasen zastąpił Pawłowskiego.

61'
Kapitalna akcja Pawłowskiego z Teodorczykiem. Wydawało się jednak, że obrońcy przejmą piłkę, ale napastnik Lecha Poznań wślizgiem zdołał oddać strzał, który obronił jednak Baran.

60'
Pawłowski uderzył zza pola karnego tuż obok słupka.

59'
Groźnie zapowiadająca się akcja Lecha skończyła się na niegroźnym strzale Linettego.

53'
Goool! Lovrencsics głową zagrał do Teodorczyka, ten wpadł w pole karne i zaskoczył Barana po raz trzeci. Hat-trick napastnika Lecha.

50'
Arajuuri głowa trafił słupek. Mogło być 4:0.

46'
W Jagiellonii dwie zmiany. Za Tosika i Gajosa weszli Dzalamidze oraz Plizga.

46'

45'

45'
Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska Marcin Kamiński uderzył piłkę głową i trafił w poprzeczkę.

43'
Henriquez wrócił do rozgrzewki, więc póki co zmniany nie będzie.

42'
W znakomitej sytuacji znalazł się Pawłowski, który chciał przerzucić piłkę nad Baranem, ale nie trafił w światło bramki.

41'
Żółte karki dla Trałki i Pazdana.

40'
Zmiana nie będzie konieczna. Gra toczy się dalej.

38'
Kotorowski potrzebuje pomocy medycznej po interwencji po strzale z dystansu jednego z zawodników gości. Czy do bramki wróci Gostomski?

37'
Do wejścia szykuje się Luis Henriquez.

35'
Niecelnie uderzał Lovrencsics.

33'
Mogło być 4:0. Teodorczyk zagrywał do jednego ze swoich partnerów, tor lotu piłki przeciął Jakub Tosik i był bliski pokonania własnego bramkarza. W ostatniej chwili Krzysztof Baran zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

31'
Quintana dobrze przedarł się lewą stroną boiska, zagrał do Dźwigały i Lecha uratował słupek.

30'
Z 25. metrów niecelnie uderzał Gajos.

29'
Duża Motywacja wśród lechitów, którzy na nic nie pozwalają Jagiellonii.

28'
Kolejna akcja Pawłowskiego. Pomocnik Lecha dobrze zszedł do środka, ale uderzył niecelnie.

27'
Niecelny strzał Pawłowskiego.

24'
Zapowiada się na pogrom! Gergo Lovrencsics dośrodkował w pole karne, a Łukasz Teodorczyk mocnym strzałem głową zaskoczył Barana i Lech prowadzi 3:0.

22'
Mogło być groźnie pod bramką Lecha. Strzał Dźwigały zza pola karnego został zablokowany i piłka prawie trafiła pod nogi Balaja, ale ostatecznie szybszy był Kotorowski.

17'
Kotorowski pewnie obronił strzał Balaja.

16'
Żółta kartka dla Tosika.

13'
2:0 dla Lecha! Mateusz Możdżeń dośrodkował w pole karne, a nadbiegający Łukasz Teodorczyk strzałem lewą nogą podwyższył prowadzenie.

11'
Fatalne dośrodkowanie jednego z zawodników Jagiellonii wylądawało za linią końcówą.

7'
Po dośrodkowaniu Wołąkiewicza gola głową zdobył Hamalainen.

3'
Kibice Lecha zaprezentowali oprawę. W tym czasie dobre okazje mieli Teodorczyk i Arajuuri.

1'

'
Piłkarze są już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

'
Ławka rezerwowych Jagiellonii: Drągowski, Plizga, Dzalamidze, Rajalakso, Michalski, Waszkiewicz, Drażba.

'
Ławka rezerwowych Lecha: Gostomski, Kędziora, Claasen, Kownacki, Henriquez, Formella, Injac.

'
Spotkanie poprowadzi Krzysztof Jakubik z Siedlec.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online