Lech Poznań - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 0

Burić - Kędziora, Arajuuri, Kamiński, Volkov - Tetteh, Linetty - Lovrencsics, Gajos, Pawłowski - Nicki Bille.
Milinković-Savić - Janicki, Maloca, Wawrzyniak (46' Stolarski) - Peszko, Kovacević, Mila, Haraslin, Krasić, F. Paixao, Kuświk.

Volkov (50.) żółta kartka
Tetteh (53.) żółta kartka
Haraslin (72.) żółta kartka

Mecze na żywo: Lech Poznań - Lechia Gdańsk

90+3'
Koniec meczu. Lech Poznań - Lechia Gdańsk 0:0.

87'
W dobrej sytuacji znalazł się Jóźwiak, ale jego strzał obronił bramkarz.

85'
Jóźwiak zastąpił Gajosa.

80'
Niecelny strzał głową Kownackiego.

78'
Chrzanowski zastąpił Haraslina.

78'
Jevtić zastąpił Pawłowskiego.

76'
Linetty z dystansu uderzył nad bramką.

73'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową tuż obok słupka uderzał Volkov.

72'
Haraslin ukarany żółtą kartką.

70'
Peszko z łatwością minął Kędziorę, ale nie trafił w bramkę.

69'
Brakuje sytuacji w ostatnich minutach.

65'
10 770 kibiców zasiadło na Inea Stadionie.

61'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę zgrał Volkov, a strzał głową Gajosa znakomicie obronił bramkarz Lechii.

57'
Piłka w bramce Lechii, ale gol nie uznany, ponieważ Nicki Bille był na spalonym. Niepotrzebnie wmieszał się w tą akcję.

53'
Żółta kartka dla Tetteha.

50'
Żółta kartka dla Volkova.

47'
Krasić płasko dośrodkowywał z prawej strony, ale Kuświk nie sięgnął piłki.

46'
Stolarski zastąpił Wawrzyniaka.

'

45'

44'
Peszko uderzył z pola karnego, piłka trafiła w Krasicia, potem w Kuświka i przeleciała obok bramki. Sporo szczęścia miał Lech, choć Kuświk był na spalonym czego nie dostrzegł sędzia.

42'
Lech jest zespołem lepszym. Nie potrafi jednak tego udokumentować bramką.

39'
Fatalny strzał sprzed pola karnego oddał Gajos.

38'
Niecelny strzał Mili z dystansu.

37'
Po dośrodkowaniu Lovrencsicsa z rzutu rożnego głową uderzał Arajuuri, ale prosto w Milinkovicia-Savicia.

34'
Lech przeważa. Teraz dośrodkowanie Volkova wyłapał Milinković-Savić.

31'
Volkov dośrodkował z lewej strony boiska, piłkę strącił Nicki Bille, ale Lovrencsicsa uprzedził jeden z obrońców.

30'
Janicki oddał płaski strzał z dystansu, który Buriciowi nie sprawił najmniejszych problemów.

29'
Linetty oddał bardzo lekki strzał z dystansu. Bez problemów piłkę złapał bramkarz Lechii.

27'
Odpowiedź Lechii, ale strzał jednego z zawodników został zablokowany. Po chwili kontra Lecha, ale Pawłowski był na spalonym.

26'
Mogło być 1:0 dla Lecha! Pawłowski minął rywala, a potem popisał się kapitalnym strzałem z lewej strony pola karnego. Lechię uratowała poprzeczka.

25'
Spod linii końcowej płasko zagrywał Haraslin, ale piłkę złapał Burić.

22'
Bardzo niecelny strzał Volkova sprzed pola karnego.

20'
Ładna akcja Lecha, ale podanie Gajosa przecięli obrońcy.

18'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ pomocy sztabu medycznego potrzebuje Maloca.

17'
Gra toczy się głównie w środku pola.

15'
Mocne dośrodkowanie Lovrencsics odbił bramkarz Lechii.

13'
Tak prezentują się trybuny Inea Stadionu.

10'
Mogło być 1:0 dla Lechii! Peszko popisał się kapitalnym strzałem z rzutu wolnego z 30 metrów, ale Burić z dużym trudem zdołał wybić piłkę na rzut rożny. To mógł być piękny gol!

10'
Jak na razie brakuje sytuacji strzeleckich.

7'
Lovrencsics dośrodkował prosto w ręce bramkarza.

3'
Ładna akcja Lecha. Z prawej strony pola karnego po ziemi zagrywał Lovrencsics, ale piłkę kierowaną do Nickiego Bille na rzut rożny wybił Janicki.

3'
Jak na razie sporo strat po obu stronach.

1'
Rozpoczęła Lechia.

'
Piłkarze wychodzą na murawę.

'
Pięć minut do meczu, a frekwencja na Inea Stadionie jest skandalicznie niska.

'

'

'
Mecz Lech - Lechia poprowadzi Jarosław Przybył z Kluczborka.

'

'
Początek meczu o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online