Villarreal - Liverpool online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Villarreal
Liverpool
1 : 0

Asenjo - Gaspar, Víctor Ruiz, Bailly (76' Musacchio), Jaume - Pina, Bruno, Dos Santos (72' Castillejo), Suárez - Soldado (74' Lopez), Bakambu
Mignolet - Clyne, Touré, Lovren, Alberto Moreno - Lallana, Allen, Lucas, Milner - Firmino (89' Benteke), Coutinho (46' Ibe)

Lopez (90+2.)

Jaume (59.) żółta kartka

Mecze na żywo: Villarreal - Liverpool

90+4'
Dziękuję pięknie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+3'
Villareal minimalnie przybliżył się do celu - finał Ligi Europy! W mojej opinii, to spotkanie na remis. Obie ekipy miały porównywalną ilość sytuacji bramkowych.
Czekają nas wielkie emocje w nadchodzącym rewanżu (za tydzień).

90+2'
1:0! To jest najlepsze, co mogło zdarzyć się kibicom gospodarzy! Suarez idealnie wyłożył piłkę niekrytemu Lopezowi. A ten z kilku metrów się nie pomylił. Naprawdę genialna akcja w wykonaniu Villarealu.

90'
Sędzia zdecydował, że najbardziej optymalnym rozwiązaniem będzie doliczenie trzech minut do podstawowego czasu.

89'
Zmiana. Benteke na parę minut. Jurgen Klopp za grę podziękował Firmino.

88'
Moreno mógł skarcić rywala. Boczny obrońca wykonał znaczny dystans z piłką, ale w kulminacyjnym fragmencie akcji kopnął ją poza światło bramki.

87'
Bacambu miał piłkę meczową! Napastnik Villarealu przegrał rywalizację z Mignoletem, który fenomenalnie wyciągnął strzał w lewy, dolny róg bramki.

86'
Clyne wygrał pojedynek główkowy z dwoma obrońcami gospodarzy. Ale uderzenie głową okazało się kompletnie chybione. Od własnej bramki rozpocznie Asenjo.

84'

82'
Lucas dobrze zareagował po centrze Castillejo z lewej flanki. Całkiem skutecznie oddalone zagrożenie.

80'
Zbyt głęboko wrzucił piłkę Suarez ze stałego fragmentu gry. Pewnie futbolówkę wychwycił Mignolet.

79'
Adrian Lopez faulowany w niebezpiecznej strefie przez Allena.

78'
Ibe najbliżej bramki w momencie podania od klubowego kolegi. Arbiter liniowy zasygnalizował złamanie przepisów.

76'
Zmiana. Musacchio zastąpił Bailly'ego.

75'
Na ofsajdzie złapany Lallany. Jak pokazują kamery tv, to widzimy, że pozycji spalonej nie było.

74'
Adrian Lopez zmienił Roberto Soldado.

72'
Zmiana. Castillejo zastąpił Dos Santosa.

71'
Suarez w kierunku Bakambu. Do futbolówki szybciej dotarli obrońcy.

69'
Roberto Soldado w starciu z Toure. Snajper nadział się na stopera "The Reds".

67'
Gwizdy na stadionie. Klopp ma jakieś uwagi do sędziego technicznego.
Lucas błysnął spóźnioną próbą odbioru.

65'
Słupek uratował Villareal! Soczyste kropnięcie Firmino z kilkunastu metrów odbił się od prawego słupka. Bliscy zdobycia gola byli goście tego pojedynku.

64'
Jaume Costa jest w tej chwili opatrywany przez sztab medyczny.

62'
Leży na murawie Jaume. Paradoksalnie, to obrońca wystąpił w roli agresora, ale w pewnym momencie nadział się na biegnącego przeciwnika.

59'
żółta kartka Jaume zdecydowanie mógł lepiej odebrać piłkę. Bardzo groźny wślizg na piłkę w pełni klasyfikował się pokazanie kartki.

57'
Dośrodkowania nie dają zbyt dużo ekipie z Liverpoolu. Na większość prób, to defensywa gospodarzy była skuteczniejsza.

54'
Huknięcie Gaspara z głębi pola karnego. Potężny strzał powędrował wysoko nad poprzeczką bramki. Ale i tak dużo zamieszania zrobiła "Żółta łódź podwodna" w pobliżu bramki Mignoleta.

52'
Soldado był popchnięty przez Lovrena. Ten fakt nie uciekł arbitrowi, który zagwizdał faul.

50'
Zablokowana próba Milnera zza pola karnego. Obrona Villerealu była fantastycznie ustawiona. Rzut rożny dla gości.

49'
Asenjo z problemami odbił piłkę po dośrodkowaniu z prawego skrzydła boiska. Na jego szczęście, nikt z rywali nie wykorzystał nieudolnego piąstkowania.

47'
Bakambu o włos od gola! Snajper kapitalnie wybił się w powietrze, by zamknąć centrę z rzutu rożnego, ale piłka po dotknięciu głową obiła słupek bramki.

46'

46'
II odsłona meczu!

45+2'
Koniec I części gry!
Villareal w mojej ocenie minimalny lepszy. Ale nie można zarzucić Anglikom zaangażowania w akcje ofensywne.
Liczę na to, że gra po przerwie ulegnie progresowi.

45+1'
Lucas główkował po centrze z narożnika boiska. Futbolówka po jego zagraniu pewnie wylądowała w rękawicach Asenjo.

45'
O 1 minutę dłużej potrwa I odsłona.

44'
Toure skoszony niemiłosiernie przez Pinę.

43'

41'
Soldado bliski celu. Techniczne rozwiązanie akcji mogło przynieść oczekiwany efekt, jednak piłka posłana z dystansu poleciała minimalnie obok prawego słupka.

40'
Clyne potężnie wgrał piłkę z prawej flanki. Całą akcję zza pola karnego kończył Coutinho, ale futbolówka powędrowała obok światła bramki.

38'

36'
Gaspar w ostatniej chwili zablokowany przez Moreno. Wślizg wyratował klub z Anglii przed utratą gola.

34'
Faul w ofensywie Bakambu. Obecnie najlepszy strzelec tej edycji LE złamał obowiązujące przepisy w pojedynku z Moreno.

32'
Ambicja po obu stronach. Oglądamy naprawdę dynamiczne widowisko.

30'
Allen w nieprzepisowy sposób zatrzymany w okolicach środka pola. Rzut wolny dla triumfatora LM 2005.

28'
Kolejny strzał z dalszej odległości w wykonaniu "The Reds". Silne huknięcie Coutinho pofrunęło na trybuny stadionu.

27'
Uraz zawodnika Villarealu. Dos Santos został poturbowany w starciu powietrznym z rywalem.

25'
Asenjo dobrze uprzedził wbiegających przeciwników. Do finalizacji zagrania z prawego skrzydła ruszył m.in. Firmino, ale w porę piłkę wyłapał bramkarz.

23'
Ciągle skrzydłami atakują zawodnicy z Anglii. I ciągle obrona hiszpańskiego klubu skutecznie udaremnia te plany.

21'
Zagotowało się w szesnastce Liverpoolu! Pina oddał genialny strzał z okolic pola karnego. Płaskie uderzenie w prawy sektor kapitalnie zatrzymał Mignolet.

20'

18'
Asenjo dostał szansę na skuteczną interwencję. Kompletnie niedokładnym dośrodkowaniem błysnął Lallana z prawego skrzydła.

17'
Festiwal wrzutek po stronie przyjezdnych. Mimo wielkiego oporu, to Villareal wyszedł z tych zagrożeń obronną ręką.

15'
Lallana z próbą z dystansu. Uderzenie bez przygotowania poleciało obok lewego słupka Asenjo.

14'
Lucas próbował zza pola karnego. Mocne kropnięcie z pierwszej piłki poszybowało daleko od zamierzonego celu.

13'
Rzut rożny dla "The Reds". Firmino zablokowany na prawej flance boiska.

11'
Toure ponownie zatrzymał centrę z prawego sektora. Korner dla "Żółtej łodzi podwodnej".

10'
Soldado postraszył rywala, uderzając płasko z ostrego kąta. Strzał z niełatwej pozycji poleciał obok lewego słupka bramki.

9'
Soldado kąśliwie wgrał piłkę z prawego skrzydła. Sytuację we własnej strefie skutecznie wyjaśnił Toure.

8'
Wysoki pressing od początku stosują gospodarze dzisiejszego meczu.

6'
Allen bliski celu. Pomocnik doszedł do bezpańskiej piłki na kilkanaście metrów od bramki. Ale płaskie uderzenie poleciało wprost w Asenjo, który bez problemu zatrzymał futbolówkę.

5'
Mignolet pewnie wychwycił futbolówkę zagrywaną z lewej flanki. Do piłki skakał m.in. Bakambu.

4'
Moreno w porę przerwał groźną kontrę gospodarzy. Boczny obrońca tak odbił piłkę, że złapał ją bez problemu Mignolet.

2'