Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 1

Kasprzik - Matuszek, Danch, Kopacz, Oss - Kallaste, Przybylski, Kurzawa (88' Skrzypczak), Cerimagić, Gergel (76' Kwiek) - Kante (67' Steblecki)
Abramowicz – Pawelec, Celeban, Dvali, Dudu Paraíba (64' Dankowski) – Hateley, Hołota (77' Biliński) – Grajciar (69' Gosztonyi), Morioka, Pich – Mervo

Mecze na żywo: Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław

90+4'
Dziękuję pięknie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+4'
Górnik Zabrze zwyciężył w jakże szalonym meczu. Bramka Stebleckiego w niemal ostatniej minucie daje nadzieję, że cel w postaci utrzymania jest dalej możliwy.

90+3'
żółta kartka Żółty kartonik pojawił się na koncie Picha.

90+2'
2:1! Kibice zabrzan się cieszą! Steblecki idealnie wykończył swoją akcję, pewnie uderzając z kilkunastu metrów. Piłka po drodze odbiła się od Celebana i przelobowała Abramowicza.

90+1'
Kwiek faulował ofensywie. Atak na Celebana w tym momencie był naprawdę nieroztropną decyzją.

90'
Trzy minuty szans dla Górnika Zabrze, by odmienić niekorzystny los.

88'
Zmiana. Skrzypczak zastąpił Rafała Kurzawę.

87'
Do boju ruszyli gospodarze. Kallaste dośrodkował z lewego skrzydła, ale nikt z jego partnerów klubowych nie pofatygował się od zamknięcia akcji.

85'
1:1! Co za uderzenie Bilińskiego! Snajper huknął jak z armaty w prawe okno bramki. Kapitalna, indywidualna akcja zmiennika Hołoty.

83'
żółta kartka Żółta kartka dla Kwieka. Zawodnik nie zagra w następnym meczu. Zbyt agresywnie zachował się w pojedynku powietrznym.

81'
Celne uderzenie Hateley'a z dystansu. Piłka po drodze odbiła się od obrońcy i wpadła w rękawice goalkeepera.

80'
Cerimagić sfaulowany w okolicach środka pola.

78'
Cerimagić nadepnięty przez Picha. Rzut wolny dla piłkarzy Jana Żurka.

77'
Zmiana. Kamil Biliński za Tomasza Hołotę.

76'
Zmiana. Aleksander Kwiek wydelegowany na plac gry. Z boiska zdjęty został Gergel.

75'
13576 widzów na stadionie w Zabrzu.

73'
Kąśliwe wgranie Hateley'a z prawego sektora boiska. Piłkę w ostatniej chwili wybili defensorzy gospodarzy.

71'

69'
Zmiana. Adnras Gosztonyi za Petera Grajciara.

68'
Kasprzik pewnie zatrzymał słaby strzał Hołoty z kilkunastu metrów.

67'
Zmiana. Kante zszedł z boiska, a w jego miejsce Steblecki.

67'
Spalony. Najbliżej w momencie podania był Roman Gergel.

65'
Do ataków wzięli się gospodarze. Przed chwilą dobre dośrodkowanie próbowali zamknąć dwaj gracze Górnika, ale w momencie finalizacji obaj sobie przeszkodzili.

64'
Zmiana. Kamil Dankowski zastąpił Dudu Paraibę, który skarżył się na jakiś uraz.

64'

62'
Oblężenie bramki Kasprzika. Z obu stron idą ataki. Przed chwilą Kasprzik minął się z piłką, która była rozgrywana z prawego skrzydła.

61'
Pich mógł zdobyć gola. Strzał głową pomocnika został w ostatniej chwili zblokowany przez obrońcę Górnika.

59'
Kolejne niedokładne dośrodkowanie w wykonaniu graczy Mariusza Rumaka. Znów akcję zepsuł Dudu Paraiba.

58'
Nieudanie rozegrany korner przez gości. Dośrodkowanie Hateley'a nie zostało zamknięte przez jego kolegów z drużyny.

56'
Taktycznie przewinił Przybylski. Uderzony Dvali będzie musiał na chwilę opuścić boisko, bo widać na jego twarzy krew.

55'
Kasprzik pewnie wychwycił wrzutkę Hateley'a w pole karne.

54'

52'
Groźne uderzenie Morioki zza pola karnego. Płaski strzał poleciał minimalnie obok lewego słupka.

50'
Piotr Celeban doszedł do dośrodkowania z lewego skrzydła. Ale zagranie z powietrza poleciało daleko od światła bramki Kasprzika.

48'
Zablokowana centra Dudu z lewej flanki. Korner dla Śląska Wrocław.

47'
Cerimagić przegrał indywidualne starcie z Pawelcem. Od autu grę rozpoczną zabrzanie.

46'
Startujemy z II odsłoną meczu!

45'
Koniec I połowy!
Górnik Zabrze jak na razie doskonale realizuje swój plan. Na ten moment są nad kreską w ligowej tabeli. Ale również Śląsk Wrocław miał swoje okazje, ale brakowało skuteczności w ostatnich fazach.

43'
żółta kartka Cerimagić kompletnie spóźnił się z próbą odbioru. Strzelec gola wykazał się nieudolnym wślizgiem.

42'
Pich przypadkowo uderzył zawodnika Górnika Zabrze. Ale o celowości nie można mówić.

40'
Pich niezgodnie z przepisami walczył o piłkę, przy której utrzymywał się Kante. Spóźniony wślizg w wykonaniu Słowaka.

38'
Kasprzik zmuszony do interwencji. Bramkarz asekuracyjnie odbił strzał lecący w lewy, dolny róg bramki. Korner dla "Wojskowych".

37'
Pawelec z kolejnym uderzeniem z dystansu. Tym razem został skutecznie wyblokowany.

35'
Soczyste kropnięcie Pawelca z kilkudziesięciu metrów. Piłkę efektownie na bok sparował Kasprzik. Jak na razie - najlepsza szansa przyjezdnych.

34'
Wgranie piłki z prawego skrzydła przez zawodnika Śląska Wrocław. Skutecznie sytuację wyjaśnił defensor, wybijając futbolówkę poza pole karne.

33'
Zablokowane huknięcie Grajciara z dystansu. Inicjatywę przejęli goście.

31'
Dobre dośrodkowanie Cerimagicia z lewego skrzydła w kierunku Gergela. W ostatniej chwili tor lotu piłki skutecznie przeciął Dudu.

29'
Pich przewrócony przez Kopacza. Ale defensor w tej sytuacji popisał się profesorskim blokiem i o karnym nie ma mowy.

27'
Kurzawa podjął odważną decyzję, aby zaskoczyć Abramowicza z dalszej odległości. Jednak uderzenie poleciało wprost w rękawice bramkarza.

26'
Na vivat kopnął Grajciar. Zagranie będzie można jedynie rozpatrywać w kontekście statystyk.

25'
Mervo padł w szesnastce Górnika. Arbiter uznał, że interweniujący obrońca nie złamał reguł.

24'
Gergel bliski celu! Pomocnik technicznie przymierzył z kilkunastu metrów. Futbolówka po jego próbie poszybowała obok prawego słupka.

23'
Przewinienie w polu karnym gości. Nieprzepisowo o pozycję w trakcie stałego fragmentu walczył jeden z piłkarzy zabrzan.

22'
Gergel w ostatniej chwili powstrzymany przez stopera. Zablokowana piłka poleciała poza plac gry.

20'
Kante groźnie z okolic szesnastki. Piłkę zmierzającą w lewy sektor bramki skutecznie wślizgiem zablokował Celeban.

19'

17'
1:0! Błąd w bloku defensywnym gości. Cerimagić przechwycił piłkę tuż przed polem karnym, a następnie uderzył na bramkę. Jego płaski strzał w prawy, dolny róg okazał się nie do obrony.

16'
Zbyt głęboka centra w wykonaniu Hateley'a.

15'
Faul na połowie Górnika Zabrze. Rzut wolny dla przyjezdnych.

13'

9'
żółta kartka Rafał Kurzawa został pierwszym ukaranym piłkarzem dzisiejszego popołudnia. Pomocnik niewłaściwie atakował piłkę, przy której był Morioka.

8'

5'
Śląsk Wrocław od początku próbuje zdominować przeciwnika. Ale dwa stałe fragmenty zostały niedokładnie wykonane.

3'
Grzegorz Kasprzik z dobrą interwencją. Pierwszą próbę w tym meczu podjął zza pola karnego Pich, ale strzał zbyt łatwy do obrony.

2'

*'
Zaczynamy!

*'
Drużyna z woj. dolnośląskiego pewnie pokonali "Górali" (2:1). W tamtym meczu swoimi bramkarskimi umiejętnościami błysnął Zubas, ale nie zdołał on zatrzymać dwóch zabójczych uderzeń rywala.

*'
Gospodarze w ostatnim spotkaniu zremisowali bezbramkowo z Jagiellonią Białystok. W mojej ocenie zabrzanie byli minimalnie lepsi, ale brakiem skuteczności wykazywał się Kante.

*'
Skład ławki rezerwowej Śląska Wrocław: Pawełek, Kaczmarek, Gosztonyi, Dankowski, Kiełb, Gecov, Biliński

*'
Zagrożeni bardziej są gospodarze

*'

*'

*'
Kontynuujemy 34.kolejkę polskiej Ekstraklasy. Na początek przenosimy się do Zabrza, gdzie swój mecz o "życie" będzie rozgrywał miejscowy Górnik. Rywalem podopiecznych Jana Żurka jest Śląsk Wrocław
Początek starcia o 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online