Piast Gliwice - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 1

Szmatuła - Mokwa, Korun, Hebert, Mraz - Pietrowski, Radosław Murawski, Bukata, Zivec (75' Mak) - Barisić (88' Moskwik), Nespor (77' Szeliga)
Słowik - Lewandowski (57' Listkowski), Fojut, Rudol (64' Kort), Frączczak - Matras, Murawski, Nunes, Akahoshi - Dwalishvili, Zwoliński (75' Przybecki)

Zivec (10.)
Nespor (35.)
Dwalishvili (14.)

Mraz (57.) żółta kartka
Fojut (24.) żółta kartka

Mecze na żywo: Piast Gliwice - Pogoń Szczecin

90+5'
Dziękuję ślicznie Państwu za wspólną uwagę.

90+5'
Piast zrównał się punktami z Legią. Za tydzień gospodarze zmierzą się z Legią, która aktualnie jest liderem. Z kolei Pogoń oddaliła się od miejsc premiowanych pucharami.

90+4'
Dwalishvili najbliżej bramki w momencie podania od kolegi.

90+4'
Zablokowane uderzenie Fojuta zza pola karnego. Pogoń nie będzie miała nawet rzutu rożnego.

90+3'
Gwizdek arbitra. Zamieszanie w polu karnym gospodarzy po rzucie wolnym. Nawet Jakub Słowik się pofatygował, aby spróbować swoich sił w szesnastce rywala.

90+1'
Jakub Szmatuła znakomicie wybronił groźny strzał Nunesa.

90'
5 minut bonus.

89'
Rafał Murawski minimalnie się pomylił. Piłka po jego zagraniu odbiła się od poprzeczki.

89'
Zmiana. Moskwik zastąpił Barisicia.

88'
Słowik doskonale zatrzymał zagranie głową Heberta. Stoper próbował skutecznie wykończyć dośrodkowanie z kornera.

88'
Mraz świetnie dogrywał do wbiegającego Szeligi. Pomocnik minimalnie się spóźnił z finalizacją akcji, ale i dobrą interwencję zaliczył Fojut.

87'
Barisić złapany na ofsajdzie.

85'
Barisić miał piłkę meczową! Kapitalna centra Mraza z rzutu wolnego, Barisić z kilku metrów głową posłał piłkę nad poprzeczkę.

83'
Brakuje werwy w poczynaniach ofensywnych "Portowców".

80'
Rafał Murawski ładną podkrętką usiłował pokonać Szmatułę. Doświadczony pomocnik o kilka centymetrów chybił.

79'

77'
Zmiana. Martin Nespor już poza placem gry. Na boisku jest Szeliga.

75'
Zmiana. Mak zastąpił Zivca.

74'
Akahoshi groźnie wgrał piłkę z lewego skrzydła. Zamiary napastników Pogoni dobrze pokrzyżował Bukata.

72'

69'
Nieprzygotowany strzał Radosława Murawskiego z dystansu. Piłka powędrowała daleko od światła bramki.

67'
Zwoliński nie wygrał "główki" ze stoperem ekipy przeciwnej. Korner dla jego zespołu.

65'
Radosław Murawski na chwilę opuścił murawę. Kapitan "Piastunek" będzie opatrywany przez medyków.

65'
Zivec faulował. Stały fragment gry dla Pogoni Szczecin.

64'
Zmiana. Dawid Kort za Rudola.

63'
Dwalishvili zmarnował kapitalną kontrę. Gruziński snajper wykazał się wielkim niezdecydowaniem w pobliżu pola karnego Piasta. Dobra praca bloku defensywnego gospodarzy.

61'
Soczyste uderzenie Nunesa z ogromnej odległości. Piłkę, która zmierzała w lewy sektor pewnie schwytał Szmatuła.

59'
Dwalishvili na pozycji spalonej.

58'
Dyskusja pomiędzy Rafałem Murawskim a arbitrem. Mamy krótką przerwę.

58'
Zmiana. Listkowski pojawił się w miejsce Lewandowskiego.

57'
żółta kartka Za niesportowe zachowanie żółtą kartką obejrzał Mraz.

56'
Mraz z rzutu wolnego w kierunku kolegów. Tym razem defensywa się nie pomyliła i oddaliła zagrożenie od własnego pola karnego.

54'
Centro- strzał zaprezentował Barisić. Dośrodkowanie z prawego skrzydła mogło wpaść "za kołnierz" Słowikowi.

53'
Zwoliński leży na murawie. Napastnik został przypadkowo uderzony przez Koruna.

52'
Barisić na ofsajdzie. Sędzia liniowy bez wahania podniósł chorągiewkę.

51'
Chybione kropnięcie Bukaty z dalszej odległości. Czech użył zbyt dużo siły, a mógł bardziej skupić się na precyzji.

50'
Faul Nunesa na połowie Piasta. Od rzutu wolnego rozpoczną podopieczni Radoslava Latala.

48'
Za mocne dośrodkowanie Mateusza Lewandowskiego z lewego skrzydła. Wbiegający Zwoliński nie miał szans, by dotknąć piłkę.

47'
Przewinienie w ofensywie popełnił Dwalishvili.

46'
II odsłona spotkania!

45+1'
Koniec I części gry!

45'
O 1 minutę dłużej potrwa pierwsza odsłona.

43'
Niecelna próba Rafała Murawskiego zza pola karnego. Piłkę spokojnie wzrokiem odprowadził Szmatuła.

42'

40'

37'
Dwalishvili próbował wyrównać stan meczu z przewrotki. Gruzin ładnie się złożył, ale w kulminacyjnym momencie niedokładnie ją nakrył.

35'
2:1! Wyśmienite wgranie Mraza od rzutu wolnego. W całym chaosie najlepiej odnalazł się Nespor, idealnie domykając wybitną centrę. Snajper umieścił piłkę w lewym oknie.

33'
Zivec zwija się z bólu po starciu z Lewandowskim.

32'
Hebert mocno niecelnie główkował na bramkę Słowika. Mimo wszystko, to trzeba docenić stopera za wypracowanie sobie miejsca.

31'
Zamieszanie w polu karnym Pogoni po rzucie wolnym. Bliski zamknięcia akcji był Mokwa, lecz go dobrze zblokowali obrońcy.

29'
Matras nie patyczkował się z przeciwnikiem. Były piłkarz Piasta nadepnął na stopę jednemu z zawodnikowi gospodarzy.

27'
Kibice gospodarzy gwiżdżą. W ich ocenie Fojut faulował Barisicia w polu karnym Pogoni.

26'
Mokwa z niełatwej pozycji starał się zaskoczyć Słowika. Piłka posłana z głębi szesnastki poleciała daleko od światła bramki. Futbolówkę z lewego skrzydła wrzucał Nespor.

24'
żółta kartka Jarosław Fojut przesadził z ostrością podczas starcia powietrznego. Zasłużona kartka.

23'
Nespor starał się sfinalizować dośrodkowanie z prawego skrzydła. Do wykonania celu zabrakło właściwego nakrycia futbolówki głową przez napastnika.

21'
Kolejny korner dla Pogoni. Przecięta centra Nunesa.

20'
Jarosław Fojut ucierpiał w trakcie interwencji we własnym polu karnym.

19'
Mateusz Lewandowski zablokowany na lewym skrzydle. Wrzutka nieźle powstrzymana przez obronę.

17'
Soczyste huknięcie Frączczaka zza pola karnego. Silnie kopnięta piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

16'
Dwalishvili nieprzepisowo atakowany w pojedynku powietrznym. Upomnienie dostał Hebert.

14'
1:1! Szybkie wyrównanie Pogoni! Przepiękne zagranie Dwalishviliego z kilkudziesięciu metrów. Piłka wpadła w prawy sektor bramki, Szmatuła nawet nie zareagował.

12'
Zivec zablokowany przez obrońców. Snajper próbował "wykiwać" rywala w jego szesnastce, lecz próba okazała się nieudana.

10'
1:0! Genialne podanie od Pietrowskiego do Zivca. Pomocnik Piasta zaskoczył Pogoń, uderzając futbolówkę z prawe okno bramki. Słowik nie miał szans, by zatrzymać strzał z paru metrów.

8'
Pietrowski niezgodnie z przepisami walczył o piłkę z Akahoshim. Sędzia wychwycił całe zdarzenie.

7'
Bukata faulował w okolicach środka pola. Rzut wolny dla przyjezdnych.

5'
Próba Frączczaka z dalszej odległości. Brawa za podjęcie ryzyka, jednak uderzenie poleciało w miejsce, gdzie był Szmatuła.

4'
Kapitalne dośrodkowanie Mraza z lewego skrzydła. Bliski zamknięcia akcji był Barisić, lecz do pełnego sukcesu zabrakło kilku centymetrów.

3'
Słowik faulowany w trakcie interwencji.

1'
Łukasz Zwoliński miał 100%. Napastnik Pogoni skutecznie urwał się obrońcom, ale w bezpośrednim starciu z bramkarzem Piasta okazał się gorszy. Szmatuła doskonale skrócił kąt.

*'
Zaczynamy!

*'

*'
Ławka rezerwowa "Portowców": Kudła, Kort, Listkowski, Sebastian Murawski, Piotrowski, Przybecki

*'
Ławka rezerwowa gospodarzy: Rusov, Moskwik, Badia, Sapała, Szeliga, Jankowski, Mak

*'

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online