Bayern Monachium - Atletico Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Atletico Madryt
2 : 1

Neuer - Alaba, Boateng, Lahm, Martinez - Costa (73' Coman), Alonso, Vidal, Müller, Ribery - Lewandowski
Oblak - Juanfran, Godín, Giménez, Filipe Luís - Gabi, Fernández (46' Carrasco), Koke (90+3' Savić), Saúl Ñíguez - Griezmann (82' Partey), Torres

Alonso (31.)
Lewandowski (74.)
Griezmann (54.)

Gimenez (33.) żółta kartka

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Atletico Madryt

90+6'
Dziękuję Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+6'
Koniec!
Atletico Madryt w finale LM! O awansie zadecydował gol na wyjeździe. Dzisiaj wyraźnie lepszy był Bayern, ale to Hiszpanie potrafili lepiej zagrać obroną w pierwszym starciu.

90+4'
Alaba wyblokowany. Już wszelkimi sposobami usiłują coś zrobić zawodnicy Bayernu.

90+3'
Zmiana. Savić za Koke.

90+2'
Już na aferę grają piłkarze z Niemiec. Długi cross w pobliże bramki Oblaka.

90'
5 minut - tyle ma Bayern na odmianę niekorzystnej sytuacji oraz tyle dzieli Atletico od upragnionego awansu do finału.

89'
Oblak potrzebuje pomocy medyków. Jakiś skurcz dopadł uzdolnionego goalkeepera.

88'
Oblak błysnął refleksem! Bramkarz w ostatniej chwili sparował piłkę, którą uderzył Alaba po akcji ze stałego fragmentu. Po drodze był rykoszet.

87'
Lewandowski być może miał piłkę meczową. Polak mógł lepiej złożyć się do uderzenia, które wypracował mu Muller.

85'
Neuer lepszy od Torresa!
Piłka uderzona w lewy sektor bramki, został kapitalnie sparowana przez niemieckiego goalkeepera.

84'
Jedenastka dla gości!
Javi Martinez wykonał nieudolny wślizg. Jednak jak powtórki tv pokazały, to zdarzenie miało miejsce tuż przed polem karnym.

83'
Groźny strzał Comana z dwudziestu metrów. Ale futbolówkę skierowaną w prawy sektor wyłapał Oblak.

82'
Zmiana. Partey za Griezmanna.

81'
Zablokowane huknięcie Alaby z kilkudziesięciu metrów. Ofiarna interwencja Nigueza.

79'
Gospodarze ciągle szturmują bramkę Oblaka. Głównie akcje budowane są na skrzydłach.

77'
Torres usiłował sfinalizować "zawiesinę". Piłka uderzona głową poszybowała minimalnie nad poprzeczką.

76'
Robert Lewandowski schwytany w pułapkę ofsajdową. O słuszności decyzji nie ma nawet polemiki.

74'
2:1! Alaba wrzucił z lewego skrzydła, zagranie przedłużył Vidal, a z paru metrów nie spudłował Robert Lewandowski. Nadzieja ciągle w Monachium.

73'
Zmiana. Coman w miejsce Costy.

72'

70'
Oblak na raty wybronił strzał Lewandowskiego z pola karnego. Polak nawet ruszył do dobitki, jednak goalkeeper utrzymał piłkę.

69'
Ribery próbował z lewego sektora boiska obsłużyć Roberta Lewandowskiego. Dobrze jego zamiary odczytał Oblak, chwytając piłkę.

67'
Oblak ponownie skutecznie na linii. Przed momentem z pełnym spokojem zatrzymał płaskie uderzenie Xabi Alanso.

65'
Lahm z przewinieniem taktycznym. Carrasco poturbowany przez kapitana mistrza Niemiec.

63'
Korner dla gospodarzy.Groźnie w kierunku Mullera zgrywał głową Lewandowski, ale w odpowiednim momencie zareagowali obrońcy.

62'
Lahm padł w szesnastce Atletico. Ale tym razem sędzia nie był skłonny wskazać na "wapno".

61'
Postraszył kibiców Bayernu Juanfran. Soczyste kropnięcie zza pola karnego powędrowało obok lewego słupka bramki.

59'
Któraś z kolei próba Vidala z dalszej odległości. Ta okazała się naprawdę beznadziejna, bo futbolówka poleciała bardzo daleko od światła bramki Oblaka.

58'
W tej chwili gospodarze do awansu potrzebują dwóch goli.

57'
Griezmann się nie popisał. Bohater akcji sprzed paru metrów trafił w dobrze ustawiony mur.

56'
Alonso przewinił w pobliżu własnego pola karnego. Dobra okazja do bezpośredniego strzału.

54'
1:1! Genialne, prostopadłe podanie w wykonaniu Torresa. Do zagrania doskonale doszedł Griezmann i w starciu z Neuerem był lepszy. Precyzyjny strzał w prawy sektor bramki.

52'
Zbyt głęboka wrzutka Costy z prawego skrzydła. Zamiast dośrodkowania, to oglądaliśmy podanie do Oblaka.

51'
Widać zawziętość w piłkarzach Bayernu. Najpierw o piłkę walczył Lewy, a potem Thomas Muller.

49'
Ofiarnie powstrzymany strzał Vidala z okolic pola karnego. Korner dla monachijczyków.

48'
Manuel Neuer pewnie wychwycił wrzutkę Koke ze stałego fragmentu gry. Ogromny zasięg ramion pomógł bramkarzowi.

47'
Carrasco w ambitnym rajdzie. Vidal skosił świeżo wprowadzonego zawodnika.

46'
Pierwsza zmiana po stronie Atletico. Carrasco zastąpił Fernandeza.

46'
Wracamy po przerwie!

45'
Koniec I części gry!
Pierwsze 45 minut pod dyktando Bayernu. Gospodarze mieli kilka fantastycznych okazji, by wypracować sobie pokaźną zaliczkę. Z niecierpliwością oczekuję na drugą połowę jakże emocjonującego pojedynku.

45'
1 minutę dłużej potrwa I odsłona.

44'
Lewandowski w niedozwolony sposób walczył o górną piłkę. Gimenez został przypadkowo uderzony przez naszego napastnika.

43'
Robert Lewandowski padł przy linii końcowej. Arbiter nakazał, aby Polak jak najszybciej się podniósł.

41'
Vidal przewinił w środku pola. Od rzutu wolnego grę wznowią piłkarze z Madrytu.

40'

38'
Jakaś sprzeczka Simeone z Ribery'm.

37'
Podopiecznym Simeone trudno wyprowadzić jakikolwiek atak.

35'
Oblak obronił karnego!
Bramkarz idealnie odczytał intencje Mullera, który kopnął w lewy sektor bramki. Atletico ciągle w grze!

33'
Rzut karny dla Bayernu!
Gimenez w ocenie sędziego sfaulował jednego z rywali. Javi Martinez pociągany za koszulkę.

31'
1:0! Cóż za strzał Alonso z rzutu wolnego. Potężne uderzenie z okolic pola karnego nie do obrony dla Oblaka. Zadanie bramkarzowi utrudnił nieudolny blok jednego z obrońców.

29'
Rzut wolny dla Bayernu z naprawdę bliskiej odległości. Alaba nieczysto zaatakowany przez Fernandeza.

27'
Huknął jak z armaty Lahm z głębi pola karnego. Bomba z ostrego kąta bez przyjęcia powędrowała na trybunach monachijskiego stadionu.

26'
Alaba popisał się nadmierną agresywnością przy próbie odbioru. Wślizg Austriaka nie został ukarany kartką.

24'
Robert Lewandowski z jakimś problem zdrowotnym. Polski napastnik próbował dojść do futbolówki wyprutej przez Oblaka. Finisz tej sytuacji - goście zaczną od sześciu metrów.

22'
Zablokowany Lewandowski z okolic pola karnego. Piłka po odbiciu się od obrońcy opuściła plac gry.

21'

19'
Lewandowski powstrzymany przez Oblaka. Nasz snajper znalazł się w kapitalnej sytuacji do gola, ale uderzenie z ostrego kąta świetnie wybronił nogami Oblak. Zagapiła się defensywa Atletico.

17'
Oblak skutecznie na linii. Kolejny raz z dystansu starał się Vidal. Tym razem oglądaliśmy celną próbę, jednak piłka posłana w miejsce, gdzie ustawiony był Oblak.

16'
Muller oraz Lewandowski usiłowali zamknąć wgranie Martineza. W obu przypadkach piłka poleciała zbyt daleko, aby mogli jakoś ją opanować, a potem spróbować skierować do siatki.

15'
Gabi próbował sprytnie zaskoczyć Neuera. Strzał oddany zza pola karnego w lewy sektor został doskonale wychwycony przez goalkeepera.

14'
Ze znacznej odległości huknął Vidal. Chilijczyk wykorzystał lukę w ustawieniu bloku defensywnego, lecz próba z dystansu powędrowała nad poprzeczką bramki Oblaka.

12'
Lewandowski próbował skutecznie zakończyć wrzutkę z prawego skrzydła. Polak zaliczył efektownego "szczupaka", ale piłka po jego dotknięciu głową poleciała daleko od zamierzonego celu.

11'
Alaba wgrał w kierunku Mullera. W porę połapali się obrońcy przyjezdni i pewnie przejęli futbolówkę.

9'
Lewandowski w ostatniej chwili uprzedzony przez defensora Atletico. Korner dla gospodarzy.

8'
Faul w ofensywie wykonał Fernando Torres. Niegdyś gracz Liverpoolu z premedytacją odepchnął biegnącego obrońcę.

7'
Boateng najwyżej wyskoczyć do dośrodkowania z rzutu rożnego. Stoper jednak uderzał z niełatwej pozycji, co spowodowało, że jego zagranie głową poszybowało wysoko nad poprzeczką.

6'
Soczyste kopnięcie Koke z kilkudziesięciu metrów. Potężny strzał pewnie wychwycił Neuer.

5'
Nieudane dośrodkowanie Felipe Luisa z lewej flanki. Ale wcześniej sędzia dopatrzył się faulu. Rzut wolny dla gości.

3'
Torres na pozycji spalonej. Hiszpański snajper zdecydowanie spalił akcję. Dobra gra na jeden kontakt w wykonaniu jego kolegów.

1'
Oblak skutecznie wypiąstkował piłkę, którą z prawego skrzydła zagrał Vidal. Do finalizacji akcji ruszył m.in. Robert Lewandowski.

*'
Startujemy!

*'
Na Allianz Arenie rozległ się oficjalny hymn Ligi Mistrzów!

*'

*'

*'
Sędzią nadchodzących zawodów będzie Cuneyt Cakir.

*'

'

Liga mistrzów na żywo: Bayern - Atletico

Początek rewanżowego meczu Bayern - Atletico o 20:45. W pierwszym spotkaniu Hiszpanie wygrali 1:0.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Atletico Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online