Real Madryt - Manchester City online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Manchester City
1 : 0

Navas - Carvajal, Pepe, Sergio Ramos, Marcelo - Modrić (88' Kovacić), Kroos, Isco (67' James) - Jesé Rodríguez (56' Lucas), Gareth Bale, Cristiano Ronaldo
Hart - Sagna, Kompany (10' Mangala), Otamendi, Clichy - Fernando, Fernandinho, Touré (61' Sterling), J.Navas (69' Iheanacho), De Bruyne - Agüero

Bale (20.)

Lucas (83.) żółta kartka
De Bruyne (30.) żółta kartka
Fernardinho (71.) żółta kartka
Otamendi (90+3.) żółta kartka

Mecze na żywo: Real Madryt - Manchester City

90+6'
Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+5'
Będziemy mieli madrycki finał Ligi Mistrzów. Real Madryt pokazał w tym dwumeczu większą odwagę oraz większe zaangażowanie w ofensywie.

90+5'
James poślizgnął się w kulminacyjnym momencie. Kolumbijczyk bliski opanowania crossowego zagrania.

90+3'
żółta kartka Sędzia ukarał Otamendiego. Niezbyt roztropny atak wślizgiem.

90+3'
Joe Hart wygarnął futbolówkę pędzącemu CR7. Piłkarz Realu ambitnie próbował dotrzeć do prostopadłego podania.

90+2'
Prosty środkami operują przyjezdni. Każda minuta na wagę złota w tej chwili.

90'
Mecz w Madrycie potrwa 4 minuty dłużej.

89'
Keylor Navas niczym Neuer! Odważne wyjście goalkeepera daleko od własnej strefy. Bramkarz nabawił się jakiegoś urazu.

89'
Dobry, techniczny strzał Aguero zza pola karnego. Argentyńczyk minimalnie się pomylił. Coś ruszyło się w ekipie gości.

88'
Zmiana. Modrić zastąpiony przez Kovacicia.

86'
Bale ponownie powalony na murawę. Ale znów sędzia nie zobaczył przewinienia. Buczenie na stadionie.

85'
Kevin De Bruyne miał szansę się pokazać. Belg wykonywał rzut wolny, jednak strzał powędrował obok lewego słupka bramki.

83'
żółta kartka Lucas również w notesie arbitra. Powodem decyzji arbitra był nieprzepisowy blok.

81'
Gwizdy kibiców Realu. W ich ocenie faulowany był Bale, ale sędzia podjął inną decyzję - kontynuacja akcji.

79'

76'
Zablokowany Lucas. Zmiennik Jese nieźle przedarł się na prawym skrzydle, lecz mocne kopnięcie zostało ofiarnie powstrzymane przez obronę.

75'
Zatrzymany Bale. Walijczyk spróbował zaprezentować swój atut - szybkość, ale skutecznie zainterweniował gracz przyjezdnych.

74'
Bez werwy podopieczni Pelegriniego.

71'
żółta kartka Fernandinho z żółtą kartką. Brazylijczyk stanowczo złamał przepisy w walce z Modriciem.

69'

67'
Zmiana. Isco już poza placem gry. James wprowadzony przez Zidane'a.

65'
Ronaldo złapany na spalonym.

64'
Poprzeczka uratowała gości! Gareth Bale minimalnie chybił z paru metrów, próbując sfinalizować dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry.

62'
Ronaldo w ostatniej chwili zablokowany. Piłka dostała rykoszetu, ale na szczęście dla City, poleciała daleko do światła bramki.

61'

59'
Cristiano Ronaldo nieźle urwał się spod opieki rywala i oddał soczyste uderzenie z kilkunastu metrów. Płaską zagraną piłkę skutecznie zatrzymał Hart.

58'
Przecięte wgranie Cristiano Ronaldo przez jednego z obrońców. Defensywa z Manchesteru pod tym kątem się sprawdza.

56'

55'
Joe Hart efektownie wyciągnął strzał głową CR7. Obrona najwyższej próby.

54'
Kombinować jak koń pod górę - przysłowie w mojej ocenie najlepiej oddaje działalność gości w ofensywie.

52'
Joe Hart błysnął! Bramkarz idealnie wyszedł do Modricia i zatrzymał jego uderzenie z paru metrów. Wybitnym podaniem wykazał się Luka Modrić. Defensywa City kompletnie zagubiona.

50'
Navas sprytnie dogrywała do De Bruyne. Jednak ten w kulminacyjnym momencie nie popisał się techniką. Niewłaściwie przyjętą piłkę przechwycił Keylor Navas.

48'
Cóż za wybitny rajd Jese! Szarża na lewym skrzydle mogła zrobić wrażenie. Ale za akcją nie podążył żaden z jego kolegów. Wgranie pomocnika wylądowało w rękawicach Harta.

47'
Mangala efektownym wślizgiem przerwał groźne wgranie w kierunku Ronaldo. Brawa za zagranie!

46'
Wracamy!

45+2'
Koniec I części gry!
Widać zaangażowanie w obu ekipach. Gospodarze chcą się zmierzyć w finale ze swoim rywalem za miedzy - Atletico. Z kolei przyjezdni mają nadzieję, że zbliżą się do upragnionego triumfu. W tej chwili do awansu potrzebny jest im gol.

45'
2 minuty bonus.

44'
Zagotowało się pod bramką gospodarzy. Szczęścia spróbował Fernandinho, ale tylko słupek w tej akcji. Keylor Navas ma prawa mieć pretensje do swoich obrońców.

43'
Zagranie Bale'a wprost w dobrze ustawionego Harta.

43'
Yaya Toure wykonał perfekcyjny cross do Clichy'ego. Francuz jednak się pogubił i stracił kontrolę nad akcją.

42'
Brakuje postawienia kropki nad "i" angielskiemu klubowi.

40'
Marcelo huknął z głębi pola karnego. Genialne podanie zaprezentował Modrić. Strzał Brazylijczyka powędrował daleko od zamierzonego celu.

38'
Jese zwija się z bólu. Arbiter nakazał kontynuować akcję.

37'
Gol dla Realu! Jednak nie! Kończący akcję ze stałego fragmentu gry Pepe był na spalonym. Sędzia Skomina przerwał grę.

35'
Kolejne ostre zagranie w tym meczu. Kroos bez litości potraktowany przez Fernandinho.

35'

33'
Carvajal doskonale uprzedził wbiegającego Aguero. Korner dla "The Citizens".

32'
Kun Aguero bez pardonu zaatakowany przez Sergio Ramosa. Za takie zachowanie powinna być kartka.

30'
żółta kartka Z atakiem na piłkę kompletnie przesadził Kevin De Bruyne. Belgijski pomocnik dostał zasłużoną kartkę.

28'
Sergio Ramos został zauważony przez arbitra liniowego. Złe ustawienie doświadczonego obrońcy.

27'
Kroos wykonał źle rzut wolny. Wrzutkę ze stałego fragmentu pewnie wychwycił Hart. Rzut wolny był spowodowany nieudolną interwencją Sagni.

25'
Jesus Navas powstrzymany przez... Navasa. Bramkarz Realu wybornie przechwycił płaskie wgranie piłki przez swojego rywala.

24'
Cristiano z kolejną próbą. Ale i tym razem strzał uznanego zawodnika poleciał daleko od światła bramki. Uderzenie z pierwszej piłki nie było wybitne.

22'
Fernando próbował szczęścia z powietrza. Warte uwagi wypracowanie sobie miejsca, ale uderzenie w żaden sposób nie mogło zaskoczyć Navasa.

22'
Real poradził sobie z centrą Jesusa Navasa. Od narożnika rozpoczną goście.

20'
1:0! Kapitalne, prostopadłe podanie Carvajala do Bale'a. Ten doskonale wyprzedził obrońcę, a potem huknął z ostrego kąta. Piłka odbiła się od defensora i zaskoczyła pogubionego Harta.

18'
Luka Modrić ambitnie próbował przedrzeć się pod pole karne rywala. Będąc blisko niego, przegrał rywalizację z interweniującymi obrońcami.

17'
Niezbyt jak na razie wychodzą gospodarzom centry w pole karne. Dużo niedokładności.

15'

13'
Pierwsza sytuacja CR7 do zdobycia gola. Portugalczyk skutecznie doszedł do główki, ale piłka po jego zagraniu powędrowała nad poprzeczką.

12'
Sagna z dobrą interwencją. Defensor nieźle przeciął wrzutkę Isco z lewego sektora boiska.

11'
Jesus Navas wpadł w pułapkę ofsajdową. Sędzia liniowy dobrze wychwycił całe zdarzenie.

10'
Trener Pellegrini wpuścił Mangalę na plac gry.

9'
Stoper żegna się ze swoimi kolegami. Za chwilę zostanie dokonana zmiana.

8'
Vincent Kompany leży na murawie. Belgijczyk chyba naderwał jakiś mięsień.

6'
De Bruyne niedokładnie dograł do Aguero z lewej flanki. Jego zespół wznowi grę od autu.

5'
Wielka walka w powietrzu po dośrodkowaniu Kroosa z rzutu rożnego. Ostatecznie futbolówka wylądowała w rękawicach Joe Harta.

4'
Toni Kroos nieczysto powstrzymany w środkowej strefie boiska. Rzut wolny dla Realu Madryt.

2'
Carvajal sprytnie próbował wypuścić w uliczkę Jese. Pomysł dobry, ale pomocnik "Królewskich" odpuścił akcję, bo w momencie podania był na spalonym.

1'
Nieudany cross w wykonaniu Sergio Ramosa. Piłka skierowana na prawe skrzydło, opuściła plac gry.

*'
Zaczynamy drugi półfinał LM!

*'
Przedostatni w tym sezonie hymn Ligi Mistrzów!

*'
Będzie to czwarte starcie obu ekip w historii (rozgrywki LM). 1 wygrana gospodarzy - 2 remisy.

*'

*'

*'
Do składu Realu Madryt powrócił Cristiano Ronaldo. Portugalski gwiazdor nie zagrał w Manchesterze z powodu kontuzji.

*'
Ławka rezerwowa "Królewskich": Casilla, Varane, Danilo, Kovačić, James, Lucas Vázquez, Borja Mayoral

'
W finale Ligi Mistrzów czeka już Atletico Madryt, które we wtorek wyeliminowało Bayern Monachium.

'
W pierwszym meczu padł bezbramkowy remis. Spotkanie nie dostarczyło zbyt wielu emocji. Mamy nadzieję, że w rewanżu będzie ciekawiej.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Madryt - Manchester City, to zapraszamy do śledzenia meczu online