Liverpool - Villarreal online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Liverpool
Villarreal
3 : 0

Mignolet - Clyne, Toure, Lovren, Moreno - Can, Milner, Lallana, Firmino (89' Benteke), Coutinho (83' Allen) - Sturridge (90+2' Lucas)
Areola - Mario, Bailly, Ruiz, Costa - Santos (74' Bonera), Soriano, Suarez, Pina (59' Trigueros) - Soldado (69' Lopez) - Bakambu

Mecze na żywo: Liverpool - Villarreal

90+4'
Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+4'
Liverpool z Sevillą zagrają w finale Ligi Europy 2015/16. Ekipa gospodarzy zdetronizowała w rewanżu "Żółtą łódź podwodną".

90+4'
żółta kartka Suarez obejrzał żółty kartonik.

90+2'

90+1'
Allen również z celnym zagraniem dzisiejszego wieczoru. Płaskie uderzenie w lewy, dolny róg obronione przez bramkarza.

90'
Trzy minuty dłużej potrwa ten półfinał.

89'

87'
Areola błysnął kunsztem po uderzenie Starridge'a z niebezpiecznej odległości. Płaskie zagranie w lewy sektor idealnie zatrzymane przez goalkeepera.

86'
Zaskakujący strzał Cana z jakże ogromnej odległości. Interwencję na "notę" zaliczył Areola, łapiąc futbolówkę.

85'
Denis Suarez z przewinieniem na Moreno.

83'

81'
3:0! To już chyba po meczu! Firmino wybornie przedarł się na lewej flace, a następnie do bezpańskiej piłki dopadł Adam Lallana i z paru metrów nie dał szans Areoli.

79'
Znów Sturridge uderzał na bramkę. Tym razem huknął z ostrego kąta, ale jego kropnięcie poleciało obok zamierzonego celu.

78'
Sturridge niemal z miejsce usiłował podwyższyć wynik meczu. Odważna próba z dystansu poszybowała wysoko nad poprzeczką bramki.

76'
Suarez przewrócił się w polu karnym gospodarzy. Pomocnik wzniósł ręce w ramach protestu, bo w jego ocenie był faul.

74'

73'
Coutinho silnie ze stałego fragmentu gry. Bombowe uderzenie odbite od dobrze ustawionego muru.

71'
czerwona kartka Villareal kończyć będzie w max 10! Ruiz nadepnął na nogę Firmino. Goście w trudnym położeniu.

70'
Areola z problemami zatrzymał dośrodkowanie Firmino z prawej flanki. Bramkarz przyjezdnych nie jest ostoją spokoju w dzisiejszym spotkaniu.

69'
Zmiana. Adrian Lopez wprowadzony w miejsce Soldado.

68'
Kolo Toure jak na razie bezbłędny. Były stoper m.in. Arsenalu po profesorsku wyprowadził w pole Bakambu.

67'

65'
Firmino znakomicie minął Soldado, a następnie dograł do Milnera, a kapitan Liverpoolu z dystansu się pomylił. Strzał poleciał obok światła bramki.

64'
Mignolet efektownie wypiąstkował piłkę po kornerze. Szansa na kontrę.

63'
2:0! Firmino doskonale zagrał prostopadle do uciekającego Sturridge'a. Napastnik gospodarzy idealnie spostrzegł ustawienie rywala, a potem z paru metrów zaskoczył pogubionego bramkarza.

62'
Strurridge zatrzymany przez bramkarza! Dobrze wyprowadzona kontra mogła przynieść gola, ale uderzenie z ostrego kąta sparował na korner Areola.

60'
Na ofsajdzie złapany został Daniel Sturridge.

59'
Zmiana. Trigueros zastąpił na placu gry Pinę.

57'

56'
Soldado jakoś doszedł do dośrodkowania z rzutu wolnego. Strzał oddany głową, poleciał obok prawego słupka bramki.

55'
Kolo Toure przesadził z walką o piłkę. Poszkodowany w akcji został Soldado.

53'
Soczyste kropnięcie Moreno bez jakiegokolwiek przygotowania. Futbolówka po jego dotknięciu poszybowała daleko od lewego słupka bramki.

51'
Sturridge starał się technicznie rozwiązać akcję z dalszej odległości. Uderzenie z kilkudziesięciu metrów poleciało w miejsce, gdzie urzędował Areola.

50'
Huknięcie Milnera z okolic pola karnego.Kapitan gospodarzy sprytnie się uwolnił od obrońców, ale potężny strzał powędrował w centrum bramki.

49'
Dos Santos mógł się bardziej przyłożyć do centry z prawego sektora boiska. Piłkę skierowaną w kierunku Bakambu świetnie wychwycił Mignolet.

47'
Musachcio ofiarnym wślizgiem przeciął dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska. Korner dla Anglików.

46'
Dos Santos padł w szesnastce przeciwnika. Mowy o rzucie karnym nie ma. Wcześniej Lovren fenomenalnie wyblokował Makambu.

46'
Kontynuujemy!

45'
Koniec I części gry!
Jak na razie oglądamy mecz walki. Obie ekipy grają o każdy centymetr murawy. Co można zarzucić piłkarzom - chyba mało zbudowanych bramkowych okazji.

45'
Bakambu w ostatniej chwili zablokowany przez obrońcę. Wślizg Lovrena uratował swój klub przez utratą najprawdopodobniej gola.

42'
Gubi się "Żółta łódź podwodna". Widać nieudolność przy próbie zbudowania jakiegokolwiek ataku.

39'
żółta kartka Soldado nieskupiony na piłce, a tylko na nogach zawodnika Liverpoolu. Sędzia musiał pokazać kartkę za przewinienie w środku pola.

37'
Areola skutecznie wychwycił piłkę, która była wybijana z narożnika boiska. Kompletnie zmarnowany stały fragment gry.

35'
żółta kartka Mecz walki na Anfield! Clyne za bezpardonowy atak na przeciwnika wylądował w notesie sędziego.

34'
Spalony Firmino. Dobrze wychwycone złe ustawienie piłkarza angielskiej drużyny.

32'
Lovren nieźle zachował się w polu karnym Villarealu w trakcie rzutu rożnego. Defensor dobrze wybił się w powietrzu, ale zagranie głową poszybowało daleko od zamierzonego celu.

31'
żółta kartka Ruiz ujrzał żółtą kartkę za niesportowe zachowanie - dyskusja z sędzią.

30'
Zablokowany strzał Firmino z dalszej odległości. Piłka po jego uderzeniu odbiła się od obrońcy i poleciała poza plac gry.

29'
Denis Suarez popełnił faul taktyczny. Niezbyt mądre zachowanie - podcinanie rywala.

28'
Alberto Moreno dość niefortunnie upadł na ziemie po starciu powietrznym z przeciwnikiem. Ale jak widzimy, to obrońcy nic złego ze zdrowiem się nie stało.

26'
Bakambu próbował nie wpaść w pułapkę ofsajdową, lecz ta próba okazała się nieudolna. Arbiter liniowy dosyć szybko podniósł chorągiewkę.

24'
Blisko drugiego gola dla gospodarzy. Zamykającego akcję Cana w ostatniej chwili uprzedził Pina. Gdyby nie interwencja głową, to już na tablicy wyniku byśmy mieli 2:0.

22'
Pina nieczysto zaatakowany przez Emre Cana. Złamanie przepisów gwizdkiem zasygnalizował sędzia Kassai.

20'
James Milner padł na murawę (poza linię boczną). Sędzia okazał się jednak niewzruszony na upadek kapitana "The Reds".

18'
Przecięta centra Gaspara z prawego skrzydła. Piłkę skutecznie wślizgiem do bramkarza oddał Kolo Toure.

17'
Dos Santos kapitalnie powstrzymany przez Toure. Piłkarz z WKS świetnie ciałem zablokował szarżującego rywala. Korner dla gości.

15'

13'
Dobra wrzutka Milnera do wbiegającego Lallany. Ten mógł mieć znakomitą okazję, jednak w kulminacyjnym momencie niewłaściwie nakrył futbolówkę. Poleciała ona minimalnie obok lewego słupka.

12'
Atakują ciągle podopieczni Kloppa. Z przewrotki próbował Lallana.

10'
Areola niepewnie we własnej strefie. Przed chwilą w ocenie sędziego był faulowany.

9'

7'
1:0! Piłkarski bilard w pobliżu bramki. Soriano ostatnim zawodnikiem, który wpakował futbolówkę do siatki.

6'
Dos Santos kopnął piłkę nad poprzeczkę zza pola karnego. Sytuację Meksykaninowi doskonale wypracował Bakambu.

5'
Mignolet skutecznie zatrzymał niebezpieczny strzał z okolic pola karnego. Dobre piąstkowanie bramkarza "The Reds".

3'
Sturridge dośrodkowywał z prawej flanki. Zagranie z tego obszaru okazało się wybitnie łatwe do przechwytu dla bramkarza.

1'
Firmino groźnie wgrał piłkę z lewego skrzydła. W blok defensywny wdał się mały chaos, ale w końcowej fazie akcji piłka wylądowała w rękawicach Areoli.

*'
Zaczynamy mecz na Anfield Road!

*'
Zawodnicy oraz sędziowie wyszli z tunelu. Za chwilę usłyszymy hymn LE.

*'
W tej chwili Liverpool broni honoru angielskich klubów w europejskich pucharach. Wczoraj z Ligi Mistrzów odpadł Manchester City.

*'
Ławka rezerwowych gości: Asenjo – Samuel, Trigueros, Castillejo, A. López, Antonio Rukavina, Bonera

*'
Za porządek boiskowych wydarzeń odpowiadać będzie dziś Vitor Kassai.

*'

*'
W pierwszym meczu Hiszpanie wygrali 1:0.

*'
Początek meczu Ligi Europy pomiędzy Liverpoolem, a Villarreal o godzinie 21:05.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Liverpool - Villarreal, to zapraszamy do śledzenia meczu online