Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Miśkiewicz - Cywka, Sadlok, Guzmics, Bartosz - Mączyński, Wolski (72' Popović), Małecki, Boguski (80' Drzazga), Brożek (85' Uryga) - Ondrasek
Drągowski - Burliga, Guti, Szymonowicz, Tomasik - Romanchuk, Grzyb (83' Grzelak) - Frankowski (46' Świderski), Mackiewicz (68' Mystkowski), Vassiljev - Cernych

Mecze na żywo: Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok

90+5'
Dziękuję przepięknie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+4'
Wisła Kraków z pewnym utrzymaniem. Kolejne, wspaniałe zawody rozegrał Patryk Małecki, który zaliczył przepiękną asystę.

90+3'
Efektowny wolej pokazał Piotr Grzelczak. Piłka w rękawicach Miśkiewicza.

90+2'
Przyjezdni jakiś prostym środkiem usiłują się zbliżyć do bramki Miśkiewicza. Ale dzisiaj dobrze działa linia defensywna "Białej Gwiazdy".

90'
Trzy minuty dłużej potrwa jakże szalony mecz.

87'
Drzazga zablokowany w polu karnym Jagiellonii. Rzut wolny dla Wisły Kraków.

85'
Zmiana. Dariusz Wdowczyk próbuje utrzymać wynik. Brożek zastąpiony przez Urygę.

83'

82'
Rafał Grzyb groźnie z dystansu. Soczysta próba poleciała minimalnie obok lewego słupka bramki.

80'
Małecki bliski przelobowania Drągowskiego. Centrostrzał z lewego skrzydła mógł wpaść za kołnierz bramkarzowi.

78'
żółta kartka Soczysty wślizg Szymonowicza w defensywie. Szkoda tylko, że w nogi rywala.

77'
Sędzia Wajda nie ma chyba dobrej prasy na Wawelu...

75'
Stałe fragmenty nie są domeną graczy Michała Probierza. Może w końcówce, to się zmieni?

72'
Zmiana. Rafał Wolski zastąpiony przez Popovicia. Korekta taktyczna w wykonaniu trenera Wdowczyka.

70'
żółta kartka Rafał Grzyb niezbyt pozytywnie się pokazał. Za klasyczne przewinienie taktyczne na Małeckim należała się kartka.

68'

67'
żółta kartka Kolejna kontrowersja sędziowska. Ondrasek wbiegający w ocenie sędziego był winowajcą. Bardzo dziwna decyzja, bo to napastnik był nieczysto potraktowany przez Tomasika.

65'
Drągowski z wybitną interwencją! Goalkeeper w ostatnim momencie wyciągnął strzał głową Pawła Brożka, który próbował wykończyć centrę Bartosza. Piłka zmierzała w lewy, dolny róg.

63'
Zbyt głębokie wgranie piłki w wykonaniu Cernycha. Wolno lecącą futbolówkę z pełnym spokojem wyłapał Miśkiewicz.

61'
Paweł Brożek spektakularnie padł w polu karnym Jagi. Kibice Wisły gwiżdżą, zawodnicy domagają się karnego, ale sędzia Wajda puścił grę.

60'
Małecki zablokowany z głębi pola karnego. Silne kopnięcie udało się jakoś zablokować.

58'
Paweł Brożek ponownie głową próbował zaskoczyć Drągowskiego po centrze Bartosza. To zagranie z powietrza było najgorszym, bo piłka poleciała bardzo daleko od światła bramki.

57'
Paweł Brożek nieczysto zaatakowany przez jednego z przeciwników.

55'
Łukasz Burliga pomylił się w fantastycznej okazji. Były "wiślak" dopadł do bezpańskiej piłki na kilka metrów od bramki, lecz jego uderzenie pofrunęło nad poprzeczką.

54'
Mackiewicz groźnie z ostrego kąta. Silne uderzenie na rzut rożny sparował Michał Miśkiewicz.

52'
Ambitna szarża Świderskiego. Pomocnik spróbował się przedrzeć, ale górą w tej sytuacji byli obrońcy krakowskiego klubu.

50'
6:6 - statystyka dot. ilości uderzeń na bramkę.

48'
Chaos w szesnastce "Białej Gwiazdy" po długim wyrzucie piłki. Na całe jej szczęście defensywa skutecznie powstrzymała piłkarzy ofensywnych "Jagi".

46'

46'
Wracamy do gry!

45+4'
Koniec I części gry!
Obie drużyny nie zawiodły w pierwszej odsłonie. Wciąż duet Małecki - Brożek nie do "ogarnięcia" dla defensywy Jagiellonii Białystok.

45+3'
Faul taktyczny na Małeckim. W roli winowajcy wystąpił Łukasz Burliga.

45+2'
Jakub Bartosz z przewinieniem na Mackiewiczu. Rzut wolny dla gości.

45'
Ze względu na liczne przerwy sędzia postanowił, że I odsłona potrwa 4 minuty dłużej.

43'
Zbyt mocne wgranie Mackiewicza z lewego sektora boiska. Bartosz ma z nim ogromne problemy.

42'
żółta kartka Mackiewicz nadział się na nakładkę Bartosza. Kartka musiała być ujrzana.

40'
Kolejna akcja Małeckiego z Brożkiem. Snajper wybornie doszedł do zagrania, ale w kulminacyjnym momencie akcji posłał piłkę nad poprzeczkę.

38'

36'
Tomasz Wajda jako sędzia techniczny zmieni Jarosława Przybyła.

34'
Kontuzja... sędziego. Sędzia Przybył chyba nie zdoła kontynuować gry.

33'
Miśkiewicz stanął na wysokości zadania. Bramkarz perfekcyjnie wyciągnął strzał Frankowskiego z kilkunastu metrów. To musiał być gol po tej jakże obiecującej kontrze.

31'
Kąśliwe zagranie Ondraska z kilkudziesięciu metrów. Piłkę, która zmierzała w prawy, dolny róg asekuracyjnie na korner odbił Drągowski.

29'
Zbyt dużo kombinują pod bramką Miśkiewicza podopieczni Michała Probierza.

27'
żółta kartka Łukasz Burliga z żółtą kartką. Przesadził z ostrością były piłkarz Wisły.

25'
1:0! Patryk Małecki posłał kapitalne dośrodkowanie z lewego skrzydła. Akcję umiejętnie sfinalizował Brożek, dobrze nakrywając piłkę głową z paru metrów.

22'
Oglądamy dynamiczny mecz. Brakuje jedynie nam sytuacji pod jakąkolwiek bramką.

20'
Frankowski potrzebował pomocy medyków. Pomocnik dość niefortunnie upadł.

18'
Niedokładne dośrodkowanie Brożka z prawego skrzydła. Piłka po jego zagraniu minęła Boguskiego, który starał się zamykać akcję.

16'
Szymonowicz niecelnie z powietrza. Ale i tak trzeba docenić, że młody obrońca wygrał starcie ze skaczącymi rywalami.

15'
Maciej Sadlok popisał się genialnym wślizgiem. Boczny obrońca w porę zatrzymał rozpędzonego Cernycha.

14'
Kolejna próba Mączyńskiego z dalszej odległości. Znów lepszy w tym pojedynku był Drągowski, który skutecznie wyłapał futbolówkę.

13'
Soczyste kropnięcie Mączyńskiego z dystansu. Asekuracyjnie przed siebie piłkę sparował Drągowski.

11'
Krzysztof Mączyński poturbowany w pojedynku powietrznym. Całe zdarzenie miało miejsce blisko jego pola karnego.

9'
Przewinienie taktyczne Cernycha. Rzut wolny dla "Białej Gwiazdy".

8'
Mocne wgranie Wolskiego ze stałego fragmentu gry. Lepiej od piłkarzy Wisły w polu karnym ustawieni byli zawodnicy z Białegostoku.

7'
W niebezpiecznej strefie faulowany był Patryk Małecki.

7'

5'
Niebezpieczne uderzenie Vassiljeva zza pola karnego. Futbolówka jeszcze odbiła się od obrońcy i wyleciała poza boisko.

3'
Groźne dośrodkowanie Tomasika z rzutu wolnego. Piłkę skutecznie wypiąstkował Miśkiewicz. Goalkeeper musiał wyjść z bramki.

2'
Przy wyniku remisowym obie ekipy zapewniają sobie utrzymanie w lidze.

*'
Rezerwa "Jagi": Baran,Wasiluk, Tarasovs, Góralski, Grzelczak, Mystkowski, Świderski

*'
Zapraszamy Państwa na relację tekstową LIVE z drugiego dzisiejszego meczu 35.kolejki Ekstraklasy: Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
Początek pojedynku o 20:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online