Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
2 : 1

Milinković-Savić – Janicki, Wawrzyniak, Maloča – Krasić (82' Haraslin), Mila (69' Kovacević), Chrapek (74' Gerson), Wojtkowiak, Peszko – F. Paixão, Kuświk
Putnocky - Konczkowski, Cichocki, Grodzicki, Koj - Surma, Hanzel - Podgórski (75' Bargiel), Lipski, Moneta (85' Efir) - Stępiński

Mecze na żywo: Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów

90+8'
Dziękuję Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+8'
Koniec zawodów!
Lechia dotrzymała bardzo korzystny rezultat do końca. Klub z Gdańska wciąż ma realne szanse na europejskie puchary.

90+5'

90+4'
żółta kartka Za niesportowe zachowanie żółty kartonik otrzymał Patryk Lipski.

90+3'
czerwona kartka Michał Koj wyrzucony z boiska. Niebezpieczny wślizg w nogi rozpędzonego przeciwnika.

90+2'
Zbieranina piłkarzy przy arbitrze.

90'
Aż 7 minut dłużej pograją piłkarze na stadionie w Gdańsku.

89'
żółta kartka Żółta kartka dla Grodzickiego. Obrońca nie miał innego wyjścia, bo ciężko przegonić Peszkę.

89'
Nerwowe ruchy gospodarzy. Przyjezdni mają dużo rzutów wolnych w ostatnim czasie. Te stałe fragmenty są na połowie Lechii.

87'
Wawrzyniak w ocenie sędziego faulował Stępińskiego. Analizując powtórki, to uważam, że kontaktu nie było.

86'
Zawód kibiców Lechii. Haraslin wychodził na dobrą pozycję, ale w momencie zagrania od kolegi znajdował się na ofsajdzie.

85'

84'
Jakub Wawrzyniak z jakimś urazem. Doświadczony defensor dość ofiarnie interweniował.

82'
Lukas Haraslin zmienił Milosa Krasicia.

80'
Skuteczna interwencja Savicia na przedpolu. Pewnie wychwycona piłka, która była kopnięta z narożnika boiska.

79'
Savić dziś bardzo ryzykownie. Przed chwilą nieźle skrócił kąt Bargielowi, który wszelkimi sposobami szukał miejsca, by wpakować piłkę do siatki.

78'
Czyżby koniec klątwy?

76'
Stępiński złapany na ofsajdzie. Obrona "Biało - Zielonych" pogubiona w II odsłonie spotkania.

75'
Zmiana. Przemysław Bargiel na murawie. Do ławki rezerwowej zmierza Tomasz Podgórski.

74'

73'
Krasić usiłował zamknąć swoją akcję z Paixa. Portugalski napastnik jednak zbyt bardzo wyrzucił Serba.

71'
To mógł być gol - marzenie! Moneta z dużej odległości próbował zaskoczyć Savicia! Pomocnik gości trafił w poprzeczkę bramki.

69'
Zmiana. Kovacević zastąpił Sebastiana Milę.

68'
Widać progres po stronie "Niebieskich".

66'
Flavio powstrzymany nieczysto w środku pola.

64'
Łukasz Moneta ostro potraktowany przez Janickiego. Ale rzutu wolnego w tej sytuacji nie podyktowano.

62'
Flavio dobrze wybił się w powietrze, by zakończyć centrę z prawego skrzydła. Futbolówka posłana jednak zbyt wysoko, co spowodowało, ze Portugalczyk mocno przestrzelił.

61'
Korner dla Lechii. Nieudolnie piłkę wybijał Cichocki. Brak techniki może stworzyć zagrożenie przeciwko jego drużynie.

59'

57'

56'
żółta kartka Za dyskusje żółtą kartkę otrzymał Savić.

55'
2:1! Jest kontakt! Genialny odbiór Koja, potem piłkę z lewego skrzydła dośrodkował Moneta. Zamknąć akcji nie udało się Stępińskiemu, ale udała się wbiegającemu Podgórskiemu.

51'
Chrapek faulował w ofensywie. Poszkodowany w trakcie swojej interwencji był Rafał Grodzicki.

49'
Zepsuta wrzutka Lipskiego z narożnika boiska. Piłka nie minęła nawet pierwszego ustawionego gracza z Gdańska.

47'
Ofsajd jednego z piłkarzy Ruchu Chorzów. W czasie stałego fragmentu w polu karnym gospodarzy panował ogromny chaos.

46'
Konczkowski faulowany w dobry miejscu do centry.

46'
II połowa meczu!

Dokładność - to muszą poprawić przyjezdni!

45+2'
Koniec I części gry!
Lechia zdominowała ekipę z Chorzowa. Na uwagę zasługuje gra Michała Chrapka, który popisywał się bardzo dobrymi podaniami w kierunku napastników. Swoje okazje mieli również goście, ale nieskuteczny ciągle jest Stępiński.

45'
Dwie minuty dorzucone do I odsłony.

43'
Lechia w natarciu. Podopieczni Waldemara Fornalika bez pomysłu na zbudowanie składnej akcji w polu karnym rywala.

40'

38'
Michał Chrapek wybornie wypuścił w "uliczkę" Kuświka. Były snajper "Niebieskich" stanął przed wyborną szansą na podwyższenie wyniku, lecz w kulminacyjnym momencie kopnął obok lewego słupka.

36'
2:0! Przepiękny cross w stronę Paixao. Napastnik urwał się obrońcy, a potem w kapitalnej sytuacji, uderzył na siłę z paru metrów. Ja widziałem faul Portugalczyka, który odepchnął Koja.

34'
Mateusz Cichocki prostopadle do Lipskiego. Piękne plany młodego obrońcy rozczytał Savić, wychodząc do podania.

33'
Peszko usiłować minąć Konczkowskiego na lewej flance. Mimo wielkich chęci, to defensor popisał się fenomenalnym powstrzymaniem rywalem.

31'
Milinković - Savić daleko wyszedł od własnej bramki. Interwencja bardzo ryzykowna, ale w pełni skuteczna.

29'
Wojtkowiak faulowany w okolicach centrum boiska. Rzut wolny dla gospodarzy.

26'
1:0! Grzegorz Kuświk z kolejnym golem! Krasić perfekcyjnie zacentrował w kierunku Kuświka, a ten z kilkunastu metrów strzałem głową zaskoczył bramkarza.

24'
Peszko w pojedynku z Podgórskim.

23'
Podanie Podgórskiego do Savicia. Kompletnie nieudolne rozegranie stałego fragmentu w wykonaniu piłkarza niegdyś Piasta Gliwice.

22'
Słabe dośrodkowanie Lipskiego od rzutu wolnego. Piłkę łatwo na korner wybił Sławomir Peszko.

21'

19'
Kontuzja sędziego liniowego. Wczoraj również mieliśmy uraz arbitra. Pechowa kolejka pod tym kątem.

17'
Flavio Paixao w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Portugalczyk próbował efektownie go przelobować, ale Putnocky pozostał na miejscu i się nie ugiął.

16'
Wawrzyniak w porę zatrzymał szarżującego Podgórskiego. Pomocnik Ruchu próbował nawinąć obrońcę Lechii.

15'
Niebezpieczne wejście Flavio. Portugalczyk wykazał się nadmiernym pressingiem. Chociaż po obejrzeniu powtórek tv, to uważam, że można było puścić grę.

13'
Wojtkowiak mocno w pole karne z prawego skrzydła. Zagranie poleciało za plecy wbiegających kolegów z klubu.

11'
Świetna, indywidualna akcja Peszko. Skrzydłowy Lechii fenomenalnie urwał się obrońcom, a następnie huknął na bramkę. Ale trafił w miejsce, gdzie ustawiony był Putnocky.

9'
Dość bojowe pierwsze minuty spotkania w Gdańsku. Widać zaangażowanie po obu stronach.

7'
Konczkowski wybitnie zacentrował na głowę niekrytego Stępińskiego. Napastnik jednak z paru metrów trafił wprost w rękawice interweniującego Savicia. Ta akcja powinna zakończyć się golem.

6'
Mario Maloca niebezpiecznie uderzył z dobrej pozycji. Płaski strzał poleciał tuż obok prawego słupka. Cała akcja wzięła się od zamieszania pod bramką Putnockiego po rzucie rożnym.

4'
Rafał Grodzicki wygrał powietrzne starcie ze Sławomirem Peszko. Piłka w rękawicach Putnockiego.

3'
Krasić faulowany w okolicach środka pola. Rzut wolny dla gospodarzy.

2'
Savić dobrze wyszedł do wrzutki z prawej flanki. Skuteczna interwencja na przedpolu.

*'
Zaczynamy!

*'
9 - tyle spotkań z rzędu Ruch Chorzów schodził pokonany z boiska.
Czy dziś nadejdzie odczarowanie beznadziejnej passy?

*'
Tak to wszystko jest ujęte na grafice

*'

*'
Obsada ławki rezerwowej Lechii: Marić, Kovačević, Haraslin, Buksa, Kobylański, Gérson, Stolarski

*'

*'
Relacja z meczu: Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów, to zapraszamy do śledzenia meczu online