West Ham United - Liverpool online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
West Ham United
Liverpool
1 : 2

Wyjściowy skład:
Adrian, Reid, Nolan (Nocerino 67'), Tomkins, Armero, Carroll, Taylor, Noble, Demel, Diame(Cole 85'), Downing
Ławka rezerwowych
Jaaskelainen, Jarvis, C.Cole, J.Cole, Potts, Johnson, Nocerino
Mignolet, Johnson, Flanagan, Sakho, Skrtel, Gerrard, Henderson, Coutinho(Lucas Leiva 46'), Sterling, Suarez, Sturridge(Toure 84')

Mecze na żywo: West Ham United - Liverpool

90 +4'
Liverpool wygrał na wyjeździe z West Hamem 2:1. Dwie bramki z rzutów karnych dla "The Reds" zdobył Steven Gerrard. Dla West Hamu trafienie po kontrowersyjnym zagraniu Carrolla zaliczył Demel. Liverpool z dorobkiem 74 punktów jest liderem Premier League.

90'
Sędzia dolicza 4 minuty!

88'
Sterling popisał się prostopadłym podaniem w stronę Suareza. Urugwajczyk był naciskany, ale udało mu się oddać strzał, jednak trafił prosto w Adriana.

88'
Dobra centra Jarvisa, piłką ląduje pod nogi Downinga, który nie celnie uderza nad poprzeczką

85'
Mohamed Diame opuszcza boisko i zmienia go Carlton Cole.

85'
Pablo Armero otrzymuje żółtą kartkę

84'
Suarez w poprzeczkę! ładna akcja Liverpool'u.

84'
Defensywna zmiana w Liverpoolu. Za Sturridga wchodzi Kolo Toure

81'
Sturridge dostał podanie od Lucasa i zdecydował się na strzał. Uderzył mocno, celnie, ale w bramkarza.

80'
Nocerino za brzydki faul otrzymał żółty kartonik

78'
Matthew Taylor schodzi z boiska, a zmienia go Matthew Jarvis

77'
Od kilku minut Liverpool przeważa, stwarza więcej sytuacji zagrażających bramce Adriana

76'
Kolejna akcja Liverpool'u, prawą stroną przedzierał się Johnson, dośrodkował jednak nie celnie

74'
Luis Suarez sugerował arbitrowi, że powinien być kolejny rzut karny dla jego drużyny po zagraniu ręką Demela i miał rację

70'
OPIS BRAMKI: Kolejny perfekcyjnie wykonany rzut karny w meczu przez Gerrarda i mamy 1:2 !

70'
GOOOOOOOOOOL 1:2 Gerrard !!!!!

69'
Mamy rzut karny!!!!

67'
Kevin Nolan opuszcza murawę, a zastępuje go Antonio Nocerino.

65'
Dobra górne podanie do Sturridga, który w mistrzowski sposób opanował i uderzył potężnie minimalnie nad bramką Adriana

61'
Ależ akcja młotów. Diame dośrodkował z lewej strony na głowę Carola, który potężną główką uderzył w poprzeczkę bramki, a całą akcję zamknął niecelnym strzałem Noble

59'
Johnson atakuje prawą stroną, zgrywa miękko w pole karne, lecz wybijają obrońcy młotów

58'
Akcja Sterlinga lewą flanką i zagranie do Suareza, który z pierwszej piłki uderza w prost w ręce Adriana

56 '
Centra w pole karne z połowy boiska którą wybija Mamadou Sakho

54'
Doskonałe zagranie do Suareza który był o sekundę wolniejszy od Adriana

53 '
Faulowany Sterling w środku pola

52 '
Indywidualna akcja Sterlinga zakończona nie celną centrą w pole karne

50'
Dobra centra w pole karne Gerarda i wybivie przxe Taylora

49'
Mignolet łapie piłkę po centrze z prawej strony Diame.

48'
Lucas zagrywa długą, górną piłkę w kierunku Sturridga, lecz piłkę pewnie łapię Adrian

47'
Kolejny rzut rożny dla West Ham, piłkę wybija Sakho za pole karne

46'
Zaczynamy drugą część spotkania

45 +2'
Koniec pierwszej połowy! Po dosyć wyrównanej pierwszej połowie mamy remis na Upton Park. Wynik na 1:0 dał Liverpoolowi Gerrard, który uderzył perfekcyjnie z karnego. Wydawało się, że Liverpool będzie schodził do szatni jako zwycięzca, lecz po kontrowersyjnej sytuacji pomiędzy Mignoletem, a Andym Carolem West Ham wyrównał. Pierwsza połowa zwiastuje nam wielkie emocję po zmianie stron.

45 +1'
GOOOL Demel 1:1 !!!!!!!!!!!!!

45 +1'
Ostatnia akcja w pierwszej części połowy, rzut rożny dla West Hamu

45'
Sędzia dolicza 1 minutę

44'
OPIS BRAMKI: Gerrard z rzutu karnego uderzył w przeciwny róg bramki co do tego, w który rzucił się Adrian i mamy 0:1

44'
GOOOOOOL 0:1 Gerrard !!!!

43'
Reid dotyka piłki ręką po akcji Suareza i mamy rzut karny dla Liverpoolu !!!!

41'
Fantastyczna ruletka Diame, akcja skrzydłem i podanie mocne po ziemi do Carola, który stracił piłkę na rzecz Martina Sktrela

39'
Coutinho zagrywa górną piłkę do Suarez, lecz piłkę pewnie łapie Adrian

37'
Nieczysty strzał Sturridge'a po akcji Suareza.

34'
Kolejny rzut wolny i niecelny strzał Noble'a . Bramkarz gości kontrolował lot piłki.

32'
Dobry strzał z rzutu wolnego West Ham, lecz minimalnie obok bramki

30'
Nie celny strzał zza pola karnego Jordana Hendersona

28'
Kolejna próba Suareza, ale znów jego strzał przecięli obrońcy.

26'
Kolejna kontra Liverpool'u wyprowadzona przez Coutinho, który zagrywa do Suarez, a on mocnym strzałem uderzył w obrońcę.

24'
Akcja Liverpoolu prowadzona przez Coutinho, który zagrywał do Sturridga, którego dobrze uprzedził Taylor i wybił piłkę

22'
Kolejna akcja West Ham, strzelał Downing, lecz znowu minimalnie nad bramką

20'
Dobry strzał Diame, kilka centymetrów nad bramką Mignoleta

18'
Rzut rożny i Suarez błyskawicznie rozpoczyna grę na krótko z Coutinho

16'
Gerrard próbował wrzucić piłkę w pole karne z głębi pola, ale jego podanie przecinają skutecznie obrońcy.

14'
Dużo walki w środku pola i bez zagrożenia od kilku minut są bramkarze obu drużyn

13'
Kolejna akcja skrzydłem Downinga, próba dośrodkowania i po raz kolejny znakomicie ustawiony Sktrel wybija piłkę z własnego pola karnego

11'
Z dystansy próbował Carroll, ale jego strzał zablokowali obrońcy.

9'
Uporczywe ataki jednej jak i drugiej strony, próby dośrodkowania, lecz wciąż nie widzimy bramki na Upton Park.

7'
Doskonale Sterling urwał się defensorom West Ham, wleciał w pole karne i spróbował mocnego, płaskiego dośrodkowania, lecz Reid wybił piłkę na rzut rożny

6'
Nie udany rzut rożny i kontra Liverpool'u, piłka dostaje się pod pole karne młotów, lecz Coutinho zbyt długo holował piłkę i ją stracił

5'
Kolejna, bardzo dobra centra na Andy Carola, lecz bardzo dobrze wybija ponownie Sktrel i mamy rzut rożny

4'
Suarez mocnym strzałem z rzutu wolnego mocno strzela, lecz niestety ponad bramką. Ostatnio nie za bardzo precyzyjnie strzela Urugwajczyk z wolnych.

3'
Noble fauluje na własnej połowie Sturridga, mamy rzut wolny i będzie strzelał Luis Suarez

2'
Dobre dwa dośrodkowania ze skrzydła Downinga, ale dobrze ustawiony Sktrel wybija piłkę za pole karne

1'
Zaczynamy !!!

0'
Już za chwilę na Upton Park zacznie się mecz pomiędzy West Hamem, a Liverpoolem. The Reds w tym sezonie spisują się nad zwyczaj dobrze, ponieważ od kilkunastu lat znowu mają szansę
na sięgnięcie po mistrzostwo Anglii. Czy przeszkodzi im w tym drużyna znajdująca się w środkowych strefach tabelii, mianowicie West Ham United? Przekonamy się po 90 minutach zmagań
w Londynie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z West Ham United - Liverpool, to zapraszamy do śledzenia meczu online