Legia Warszawa - Piast Gliwice online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
4 : 0

Malarz - Jędrzejczyk, Lewczuk, Pazdan, Hlousek - Guilherme (74' Aleksandrov), Borysiuk, Jodłowiec (78' Vranjes), Kucharczyk (82' Masłowski) - Hamalainen, Nikolić
Szmatuła - Mraz, Hebert, Korun, Pietrowski - Szeliga, Zivec (56' Barisić), Mak (73' Badia), Bukata, Vacek (79' Sapala) - Nespor

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Piast Gliwice

90+4'
Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę.

90+3'
Koniec hitu kolejki!
Legia Warszawa zrobiła ogromny krok w kierunku mistrzostwa Polski. Dzisiaj zdetronizowała kompletnie Piasta, który dzisiaj był kompletnie pogubiony i nieporadny.
Na uwagę zasługuje gra Kucharczyka oraz Guilherme. Ci piłkarze dzisiaj stworzyli kapitalne show

90+2'

90'
Spotkanie w Warszawie potrwa 3 minuty dłużej.

89'
Niemoc Piasta Gliwice jest ogromna. Brakuje jakiegokolwiek pomysłu na zaskoczenie linii defensywnej legionistów.

87'
Nikolić bliski drugiego gola. Napastnik uderzył technicznie z paru metrów, jednak zagranie poleciało tuż obok lewego słupka bramki.

85'
Szeliga próbował minąć dwóch przeciwników. Trzeba docenić gracza za ambicję, ale w tym starciu był na straconej pozycji.

84'

82'

81'
Nespor wzięty w kleszcze. Będzie sposobność do groźnej centry z rzutu wolnego.

80'
Nespor starał się zaskoczyć Malarza z ostrego kąta. Uderzenie czeskiego snajpera powędrowało tuż przy prawym słupku bramki.

79'
Zmiana. Sapala w miejsce Vacka.

78'
Zmiana. Stojan Vranjes zastępuje Tomasza Jodłowca.

76'
Nikolić zmarnował 100%! Kucharczyk ponownie błysnął genialnym zagraniem do kolegów. Nikolić spróbował efektownie zamknąć akcji, ale Szmatuła w porę zainterweniował. Węgier musiał zdobyć gola w tej sytuacji.

74'
Guilherme otrzymał podziękowania od swoich kibiców. Na kilkanaście minut został wpuszczony Aleksandrov.

73'
Zmiana. Badia wszedł na boisko w miejsce Maka.

72'
51%-49% w statystyce posiadania piłki.

70'
4:0! To już pogrom! Nikolić pewnie wykorzystał rzut karny. Snajper Legii posłał piłkę w lewy, dolny róg. Bardzo bliski skutecznej interwencji był Szmatuła, ale minimalnie się spóźnił.

69'
Jedenastka dla Legii! Guilherme poszkodowany w szesnastce gości.

67'
6:8 - statystyka, która odnosi się do ilości popełnionych przewinień.

66'
Guilherme musi skorzystać z pomocy sztabu medycznego.

64'
Hamalainen chciał znaleźć w polu karnym Nikolicia. Dogranie do węgierskiego napastnika zostało przecięte przez Koruna.

63'
Dzisiaj stałe fragmenty nie są jakąś bronią przyjezdnych. Nawet wrzutki Mraza są niezbyt udolne.

61'
Kucharczyk z wielkim optymizmem kopnął piłkę z głębi pola karnego. Strzał powędrował w boczną siatkę.

59'
Jakaś sprzeczka między Jędrzejczykiem a Nesporem. Spór udało się jakoś załagodzić.

57'
Jakub Szmatuła dobrze wyszedł do dośrodkowania z rzutu rożnego. Pewna interwencja na przedpolu.

56'
Zmiana. Barisić zastąpił Zivca.

54'
3:0! Przepiękne wgranie futbolówki z lewego skrzydła przez Kucharczyka. Do głębokiego zagrania dopadł Hamalainen i z bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki.

52'
Szmatuła skutecznie zatrzymał Hamalainena. Fiński piłkarz posłał kąśliwe uderzenie z kilkunastu metrów w lewy, dolny róg bramki. Bramkarz dobrze odbił piłkę.

50'
Długi wyrzut piłki z autu w wykonaniu Jędrzejczyka. Z zagrożeniem dobrze poradzili sobie obrońcy, wybijając ją poza pole karne,

48'

46'
II połowa spotkania!

Tak się kształtują statystyki...

45'
Koniec I połowy meczu!
Legia prowadzi w pełni zasłużenie. Gracze Stanisława Czerczesowa są bardziej konkretni w ofensywie. Piast nieźle się bronił, ale brak konsekwencji w defensywie okazał się katastrofalny w skutkach.

45'
2:0! Katastrofalna strata Koruna na własnej połowie. Michał Kucharczyk zaliczył świetną centrę z lewego skrzydła, a jego dogranie kapitalnie wykończył Guilherme, uderzając technicznie w lewy, dolny róg bramki.

44'
Zivec padł w polu karnym gospodarzy. Kibice oraz zawodnicy Piasta domagali się karnego, ale sędzia Marciniak nakazał kontynuowanie gry.

43'
Arkadiusz Malarz wreszcie zatrudniony. Bramkarz Legii sparował piłkę po soczystym uderzeniu Zivca z dystansu.

41'
Jakub Szmatuła efektownie odbił piłkę po stałym fragmencie gry. Z narożnika boiska futbolówkę wrzucał Guilherme.

40'
Kamila Vacka nie ujrzymy w następnej kolejce ligowej.

39'
żółta kartka Vacek przewinił w ofensywie. Nieoczekiwanie dostał kartkę. Krótko przed tym zdarzeniem, jego koledzy skonstruowali wybitną akcję.

37'
Ofsajd po stronie przyjezdnych. W czasie podania najbliżej bramki był Martin Nespor.

36'
Kolejny raz Nikolić dał się nabrać blokowi defensywnemu "Piastunek". Arbiter liniowy zasygnalizował niewłaściwe ustawienie Węgra.

36'
Mraz chciał skutecznie zagrać do Nespora z lewej flanki. We wszystko wmieszał się Pazdan i wybił futbolówkę poza swoje pole karne.

34'

32'
Hebert nieczysto zatrzymał Tomasza Jodłowca. Stały fragment gry dla podopiecznych Stanisława Czerczesowa.

31'
Niebezpiecznie pod bramką Malarza po rzucie wolnym. Korun znalazł się w doskonałej sytuacji do gola, ale mocne kropnięcie z ostrego kąta zablokował obrońca Legii.

30'
Guilherme podciął Pietrowskiego. Piłkarze z Warszawy mają uwagi skierowane do Szymona Marciniaka.

29'
Dla defensora gospodarzy było to premierowe trafienie w tym sezonie ligowym.

27'
1:0! Bilard w szesnastce Piasta podczas wybicia rzutu rożnego. Bezpańską futbolówki w pobliżu bramki przejął Lewczuk i z paru metrów zaskoczył pogubionego Szmatułę.

26'
Powstrzymany strzał Guilherme z dystansu. Zagranie było bardzo mocne, ale obrońcy poradzili sobie z zagrożeniem.

25'
Hamalainen próbował dograć do Nikolicia. Piłkę w ostatniej chwili wybił Hebert. Wcześniej Fin kapitalnie poradził sobie z dwoma obrońcami.

23'
Dobre huknięcie Hamalainena z okolic pola karnego. Efektowną robinsonadą popisał się Jakub Szmatuła.

21'
Próba prostopadłego podania w wykonaniu Artura Jędrzejczyka. Zagranie w kierunku Nikolicia okazało się nutkę za mocne.

20'
Kąśliwe wgranie Guilherme z narożnika boiska. Z kłopotami futbolówkę sparował Szmatuła. Na jego szczęście nikt z piłkarzy gospodarzy nie zdołał zamknąć akcji.

19'
Hebert skutecznie we własnej strefie. Korner dla Legii.

17'
Nemanja Nikolić na ofsajdzie. Węgierski napastnik musi pracować nad swoim ustawieniem, bo takie błędy zdarzają mu się nagminnie.

15'
Celne uderzenie Nespora z kilkudziesięciu metrów. Płaski strzał poleciał w centrum bramki, gdzie stał Arkadiusz Malarz.

14'
Hebert bez pardonu potraktowany przez Guilherme. Brazylijczyk kompletnie spóźniony z odbiorem. W tej sytuacji jeszcze bez kartki.

12'
Nieudana wrzutka gości z lewego skrzydła. Zbyt głęboko posłaną piłkę pewnie wychwycił Arkadiusz Malarz.

11'

9'
Ambitnie przedzierał się Mak. Ale w starciu z Hlouskiem oraz Pazdanem był na straconej pozycji.

7'
Korun umiejętnie zastawił się. Do piłki próbował dotrzeć Hamalainen, ale rywal dobrze kontrolował jej tor lotu. Od bramki rozpocznie Szmatuła.

6'
Zablokowane uderzenie Hlouska z okolic pola karnego Piasta. Ofiarnie piłkę zblokował Zivec.

5'
Nespor nieczysto atakował rywala. W roli poszkodowanego wystąpił Igor Lewczuk.

3'
Ariel Borysiuk z przewinieniem taktycznym. Od rzutu wolnego grę rozpoczną przyjezdni.

3'

1'
Bukata z pierwszym faulem w tym spotkaniu. W okolicach środka pola nieprzepisowo był atakowany Guilherme.

*'
Startujemy z hitem kolejki!

*'
Na Łazienkowskiej rozbrzmiał "Sen o Warszawie".

*'
Po stronie Legii zabraknie kontuzjowanego Prijovicia. Szwajcar jest wyłączony do końca sezonu.

*'

*'
Będziemy mieli mecz podwyższonego ryzyka "kartkowego"

*'
Nominacja w tej kategorii to jest coś

*'
Ławka rezerwowych Legii: Cierzniak, Bereszyński, Brzyski, Vranjes, Masłowski, Aleksandrow, Saganowski

*'
Obie drużyny mają w tabeli tyle samo punktów. To spotkanie może zadecydować o tym kto zdobędzie mistrzostwo Polski.

*'
Początek meczu Legia - Piast o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Piast Gliwice, to zapraszamy do śledzenia meczu online