Górnik Zabrze - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 0

Kasprzik - Matuszek, Szeweluchin, Danch, Oss - Kallaste, Przybylski, Kurzawa (70' Kwiek), Steblecki (74' Skrzypczak), Cerimagić (55' Kante) - Gergel
Trela - Rymaniak, Dejmek, Diaw, Gabovs - Jovanović, Grzelak (84' Cebula), Pawłowski, Aankour, Pylypchuk (64' Marković) - Sekulski (46' Cabrera)

Matuszek (35.) żółta kartka
Kallaste (41.) żółta kartka

Mecze na żywo: Górnik Zabrze - Korona Kielce

90+5'
Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+5'
Górnik Zabrze już jedną nogą w I Lidze. Podopieczni Jana Żurka w następnej kolejce potrzebują wygranej z Termaliką oraz przegranej Górnika Łęczna ze Śląskiem Wrocław.

90+4'
Trela niezdarnie wyszedł do dośrodkowania z rzutu wolnego. Do piłki doszedł Adam Danch, ale niedokładnie nakrył futbolówkę głową.

90+3'
Trela skutecznie wyłapał kąśliwą wrzutkę z prawej flanki.

90+2'
Słupek wyratował Koronę. Zamieszanie w polu karnym mogło zakończyć się dla niej tragicznie. Szeweluchin tyłem głowy mógł uszczęśliwić swoich kibiców.

90+1'
Diaw nieźle odbił piłkę po strzale Kwieka ze stałego fragmentu gry.

90'
4 minuty - bonus od sędziego.

90'
Kwiek przewrócony w dobrym miejscu do bezpośredniego strzału.

88'
Zupełnie nieprzemyślana decyzja Kwieka o uderzeniu ze znacznej odległości. Wolej pomocnika okazał się kompletnie chybiony.

86'
Marković nieudolnie zacentrował futbolówkę z pełnego biegu. Mimo nieudanego zagrania, to Korona Kielce zabrała cenne sekundy rywalom.

84'
Zmiana. Marcin Cebula zastąpił Rafała Grzelaka.

82'
Nie mają nic do stracenia piłkarze trenera Żurka. Termalica w równolegle rozgrywanym meczu prowadzi na wyjeździe z Jagiellonią.

80'
Trela ofiarnie interweniował na przedpolu. Bramkarzowi udało się wypiąstkować piłkę po rzucie wolnym, ale zderzenie z Ossem nie było przyjemne.

78'
Gabovs w ostatniej chwili powstrzymany przez obrońcę. Kibicom Górnika serce mocno zabiło.

77'
Kante o włos od gola! Znakomite dośrodkowanie Matuszka w kierunku Kante, jednak napastnik w pełnym biegu uderzył piłkę niecelnie głową.

75'
Blisko celu była Korona Kielce. Marković minimalnie pomylił się z dystansu. Piłka poleciała tuż obok lewego słupka.

74'
Jan Żurek stawia wszystko na jedną kartę. Skrzypczak zmienia Stebleckiego.

72'
Niecelna próba Cabrery zza pola karnego. Hiszpański snajper posłał futbolówkę daleko od zamierzonego celu.

71'
Szturmowanie bramki Treli. Ciągle gospodarze się starają, ale brakuje postawienia kropki nad "i" w końcowych fazach.

70'
Zmiana. Aleksander Kwiek już na murawie, a na ławkę został zesłany Rafał Kurzawa.

68'

65'
Płaskie kropnięcie Gergela z kilkudziesięciu metrów. Gwiazdor zabrzan jednak nie popisał się przy tej próbie, ponieważ futbolówka powędrowała obok lewego słupka bramki.

64'
Zmiana. Marković za Pylypchuka.

62'

61'
Piłka ciągle rozgrywana w okolicach pola karnego gości. Kurzawa dwukrotnie starał się zza szesnastki.

59'
Słabe dośrodkowanie Pawłowskiego ze stałego fragmentu. Dobrą pracę na przedpolu wykonał Kasprzik, wychodząc do zagrania.

57'
Steblecki zablokowany przez Diawa. Silne uderzenie mogło sprawić kłopoty Treli.

55'
Zmiana. Jan Żurek szuka nowych rozwiązań. Kante wszedł w miejsce Cerimagicia.

54'
Gergel bliski finalizacji wrzutki piłki przez Kurzawę z lewej flanki. Słowak nieźle powędrował w powietrzu, lecz strzał głową poleciał nad bramką.

53'
Trela uprzedził wbiegającego Stebleckiego. Gospodarze za wszelką cenę szukają upragnionego gola.

51'
Matuszek o włos od zaskoczenia Treli z prawego skrzydła. Niepozorne dośrodkowanie sprawiło wiele problemów goalkeeperowi.

50'
Trela z ogromną łatwością wyciągnął dośrodkowanie z rzutu wolnego. Zbyt głęboko kopnięta piłka.

49'
Cerimagić pociągany przez Rymaniaka. Stały fragment gry dla Górnika Zabrze.

48'
Aankour bliski wykorzystania nieudolnego wybicia Kasprzika. Pomocnik spróbował przelobować bramkarza, jednak futbolówka nieznacznie minęła światło bramki.

47'
Kurzawa faulowany blisko pola karnego Korony. Będzie dobra możliwość, aby zaskoczyć bramkarza.

46'
W przerwie Marcin Brosz dokonał roszady w składzie. Cabrera zastąpił Sekulskiego.

46'
II odsłona zawodów!

45+2'
Koniec I części gry!

45+1'
Trela pewnie zagarnął piłkę po przedłużeniu jej głową przez rywala. Jednak trzeba docenić wgranie Kurzawy z rzutu wolnego.

45'
2 minuty dorzucone do czasu I połowy meczu.

44'
Oss niczym Roberto Carlos z rzutu wolnego. Dużo mocy w tym przypadku się nie opłaciło. Piłka powędrowała na trybuny stadionu.

43'
Faul gracza Korony Kielce w trakcie walki o pozycję w polu karnym. Sędzia przerwał grę.

42'
Cerimagić nabawił się jakiegoś urazu. Ale zdolny pomocnik będzie mógł kontynuować zawody.

41'
żółta kartka W pełni zasłużona kartka dla Kallaste. Piłkarz Górnika Zabrze bez pardonu potraktował rozpędzonego Sekulskiego.

39'
Roman Gergel wg sędziego liniowego najbliżej bramki w momencie podania.

37'
Brakuje zabrzanom dokładnych wrzutek w pole karne. Jakakolwiek próba ze skrzydeł kończy się niepowodzeniem.

35'
żółta kartka Żółtą kartkę zobaczył przed chwilą Matuszek. Obrońca zaatakował piłkę wyprostowaną nogę.

34'
Cerimagić przewinił w ofensywie - taka jest decyzja arbitra głównego. Zawodnik zaprotestował.

32'

30'
Nakładka zawodnika Górnika Zabrze. Od rzutu wolnego rozpoczną przyjezdni.

28'
Kłopoty Przybylskiego ze zdrowiem. Pomocnik zwija się z bólu po starciu z Aankourem. Gracz Korony Kielce przypadkowo uderzył rywala.

26'
Koszmarna centra Matuszka z prawego skrzydła boiska. Kompletnie nieprzygotowana wrzutka nie miała prawa znaleźć swojego adresata w szesnastce rywala.

24'
Gergel gwałtownie padł w polu karnym Korony. Kibice Górnika gwiżdżą, bo oni widzieli rzut karny. Sędzia jednak puścił grę.

23'
Steblecki spowolnił dobrze zapowiadającą się kontrę swojego zespołu. Cała akcja wzięła się od straty Aankoura, potem szczęścia spróbował młody pomocnik, ale jego huknięcie powędrowało nad poprzeczką.

21'
Aankour niecelnie podawał w kierunku Sekulskiego. Ten pierwszy próbował sprytnym zagraniem uruchomić napastnika Korony Kielce. Jednak piłka posłana trochę za mocno i niedokładnie.

19'
Inicjatywę przejęli podopieczni Marcina Brosza. To oni w tej chwili usiłują zbliżyć się pod bramkę Górnika.

17'
Zblokowane uderzenie Przybylskiego przez obrońcę. Akcja powstrzymana, ale bardzo składna i efektowna.

16'
Górnik Łęczna prowadzi 1:0 z Podbeskidzie. "Górale" oraz zabrzańscy zawodnicy w tragicznym położeniu.

14'
Gergel mógł dotrzeć do genialnego, prostopadłego podania. Ale zabrakło nutki dokładności, aby snajper znalazł się w fenomenalnej sytuacji do gola.

12'

10'
Cerimagić spróbował szczęścia z dystansu. Strzał z niezbyt łatwej pozycji poleciał obok prawego słupka bramki.

8'
Dejmek próbował zawiesiną od stałego fragmentu znaleźć kolegów w pobliżu pola karnego, jednak obrońca przesadził minimalnie z mocą zagrania.

6'
Jovanović mocno uderzył zza pola karnego. Piłka po jego zagraniu poszybowała nad poprzeczką. Wcześniej groźnie było pod polem karnym Kasprzika po rzucie wolnym, ale żaden z zawodników Korony nie zamknęła centry Pawłowskiego.

4'
Oss nieprzepisowo zatrzymał Sekulskiego. Napastnik z kiepskiej sytuacji wywalczył rzut wolny.

2'
Już od początku do ataków ruszyli gospodarze.

*'
Startujemy!

*'
Coś od kuchni...

*'
Ławka rezerwowa gości: Małkowski, Marković, Cebula, Zając, Sierpina, Cabrera, Przybyła

*'

*'
Dziś z powodu wyczerpania limitu kartkowego w składzie zabrzan zabraknie Bartosza Kopacza

*'
Taka rzecz raduje!

*'
Gospodarze mogą dzisiaj opuścić szeregi Ekstraklasy. Taki war

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online