Jagiellonia Białystok - Termalica Bruk-Bet Nieciecza online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
0 : 1

Drągowski – Burliga, Szymonowicz, Tomelin, Wasiluk – Góralski, Romanczuk – Frankowski, Vassiljev, Mackiewicz – Świderski.
Pilarz – Ziajka, Sołdecki, Stano, Putiwcew – Fryc, Kupczak – Juhar, Gutkovskis, Kowal – Kędziora.

Tarasovs (s.) (80.)

Mecze na żywo: Jagiellonia Białystok - Termalica Bruk-Bet Nieciecza

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne mecze na żywo już w środę.

*'
Z Ekstraklasy spadnie na pewno Podbeskidzie. Drugą drużyną będzie Górnik Zabrze lub Górnik Łęczna. Bliżej utrzymania jest drużyna z Łęcznej.

90+4'
Koniec meczu. Termalica pokonała Jagiellonię 1:0 i utrzymała się w Ekstraklasie.

90'
Gutkovskis zastąpił Misaka.

88'
Mystkowski uderzał z pola karnego, ale obrońca Termliki zablokował ten strzał. Gospodarze reklamowali zagranie ręką, ale sędzia był innego zdania.

87'
Mocny strzał Grzelczaka z ostrego kąta trafił w boczną siatkę.

86'
żółta kartka Sołdecki ukarany żółtą kartką.

84'
Vassiljev uderzył z rzutu wolnego, ale pewnie interweniował bramkarz.

83'
żółta kartka Kędziora ukarany żółtą kartką.

80'
GOol! Plizga popędził prawą stroną boiska, zagrywał po ziemi i niefortunnie interweniował Tarasovs, który umieścił piłkę we własnej bramce..

73'
Plizga zastąpił Kowala.

72'
Strzał Grzelczaka trafił prosto w ręce Pilarza.

71'
Bardzo nieudany strzał Vassiljeva.

70'
Grzelczak zastąpił Świderskiego.

65'
Niewiele jednak z tej przewagi wynika. Brakuje emocji.

61'
Jagiellonia ma przewagę.

56'
Jagiellonia mogła mieć dobrą sytuację, ale Vassiljev zepsuł kontrę.

55'
Kowal oddał mocny strzał, piłka odbiła się rykoszetem i potem wybił ją Tarasovs.

53'
Mackiewicz uderzył z dystansu po ziemi, ale pewnie interweniował bramkarz.

50'
Brakuje klarownych sytuacji strzeleckich w tym meczu.

46'
Dwie zmiany w Jagiellonii. Boisko opuścili Szymonowicz i Burliga, a weszli na nie Mystkowski i Tarasovs.

46'

'

45+3'

45'
Sędzia doliczył trzy minuty.

40'
Zablokowane strzały Mackiewicza.

39'
żółta kartka Pleva ukarany żółtą kartką.

35'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał Sołdecki.

30'
Gospodarze nieustannie atakują, ale nie potrafią poważnie zagrozić Termalice.

25'
Jagiellonia ma przewagę w tym meczu.

23'
Putiwcew opuścił boisko, a zastąpił go Pleva.

16'
Spore zamieszanie w polu karnym po akcji Jagiellonii. Ostatecznie piłka po strzale Świderskiego minęła bramkę.

15'
Mieliśmy dwuminutową przerwę w grze, ponieważ na boisku leżał Putiwcew.

12'
Góralski padł w polu karnym, ale sędzia nie podyktował jedenastki.

6'
Po dośrodkowaniu Vassiljeva niecelnie głową uderzał Wasiluk.

3'
W dobrej sytuacji znalazł się Kędziora, ale jego uderzenie było niecelne.

1'

'
Piłkarze wychodzą na boisko.

'
Składy:

'

'
Początek meczu Jagiellonia - Termalica o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Termalica Bruk-Bet Nieciecza, to zapraszamy do śledzenia meczu online